Youtube-канал «Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки»

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Мої вітання! Запрошую вас приєднатися до спільноти підписників мого ютуб-каналу «Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки»!

Він задумувався як канал, на якому я б розміщував різноманітні відеоуроки та розʼяснення усіляких аспектів веброзробки, розпочавши з найпростіших, але від того не менш цікавих речей, як то ґріди або ж особливості css position.

З часом та через певні обставини, я зробив ухил в сторону прямих етерів, започаткувавши рубрики «Теревені» та «По живому наживо». Теревені — це розмови з цікавими фахівцями зі світу ІТ, під час яких ми спілкуємось на найрізноманітніші теми, часто й самі не знаючи, куди заведе нас балачка.

А «По живому наживо» — це формат публічних співбесід наживо. Я ще шукаю той самий, ідеальний формат цієї рубрики, тож кожна нова співбесіда виглядає по своєму. А ще я запрошую таємного експерта, що після інтервʼю надає свій професійний фідбек!

Тож буду радий бачити усіх вас у лавах підписників мого каналу «Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки»! До зустрічі на етерах!

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ще можна обговорити «червоні прапорці» під час співбесіди, таке що треба одразу бігти — типу поліграф , трекери, не адекватні питання та тестові завдання, фідбек через тиждень, зміна вимог під час співбесіди

Доречі , зараз відбувається щось дивне з позиціями. ДОУ та джин сьогодні мабуть побили рекорд : наприклад шукають 3-in-1 python/react/angular, angular/react, angular/vue, java/flutter/angular, php/angular. Це взагалі як?

Підписався, плануєш робити відео «Як торгуватись в процесі працевлаштування»?

Уххх, дуже цікава тема. Нажаль, особистого досвіду в цьому мало, але можу зробити дослідження)))

Було б добре, а то бачу скарги від рекрутерів то значить варто вчити кандидатів торгуватись правильно.

Шкідлива рекомендація зі статті:

Попередня підготовка має охоплювати й розуміння бажаної винагороди, а «торги» під час співбесіди, прагнення дізнатися вищу межу бюджету і відповісти так, нібито здобувач саме цю суму і планував називати, є неприйнятними, кажуть співрозмовники. Запитання про рівень бажаної зарплати не повинен закінчуватися зворотним запитанням. Рекрутери рекомендують завчасно продумати, яку суму ви можете заробити, яку хотіли б, про яку лише мрієте — і все це прозоро повідомити компанії.

Підписатись на коментарі