Як створити інтернет магазин з ASP.NET Core Web API і React?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Вітаю.
Можливо, питання здасться дурнуватим і відповіді будуть щось на кшталт «в інтернеті повно матеріалу», але я для себе не знайшов хороших прикладів.
Я хочу створити інтернет магазин із таким стеком:

• ASP.NET Core Web API як бекенд
  • React як фронтенд
  • MS SQL
  • і до всього цього прикрутити телеграм-бота, який надсилатиме адміну різну інформацію.

Чи є де-небудь курси, статті, туторіали з реалізації e-commerce приблизно з таким стеком? Я тільки вчу все це, практичних навичок немає, тому не розумію, яку структуру проєкту створити, що в стеку потрібно, окрім того, що я перелічив (наприклад, чи надсилати запит до API бекенда напряму з реакту, чи створити для цього окремий сервер?), чи треба залишити голий реакт, чи використовувати якийсь next.js?
Ну загалом багато таких запитань щодо архітектури та реалізації подібного рішення, просто потрібен якийсь приклад або напрямок на правильний шлях, де підглянути як правильно все зробити.
Заздалегідь дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня шановне товариство.
Рішення проблеми від Microsoft github.com/...​tecture/eShopOnContainers
бекенд, класичний фронт, spa-фронт angular, мобільний застосунок.

Начни со схемы базы данных, подумай какие объекты тебе нужны и их свойства. Потом подумай какие действия тебе нужны, тоже запиши список эндпойнтов, GET/POST/PUT/DELETE. На бэкенде выбери архитектуру, создай репозиторий. На фронте, подумай какие страницы тебе нужны и как на них будут располагаться элементы.
Вообще думаю тебе сначала надо пройти любой курс по технологиям, которые ты хочешь применить, чтобы знать основные возможности. Ну а дальше пошагово создавай свой проект.
Можешь попробовать помощь ЧатГПТ.

www.newline.co/...​ck-asp.net-core-and-react — мабуть моя найулюбленіша платформа зараз. Недешеві, але вартують своїх грошей.

Тільки не лякатися цін на udemy, там ціноутворення досить специфічне ;-) Цін у $85 за курс не буває насправді, буває $15 чи менше ;-)

Да, скидки там регулярно. Мне интересно, за фулл-прайс там кто-то что-то покупает вообще?

Очень советую перед покупкой курса
1. Смотреть на рейтинг
2. Смотреть насколько он свежий (а то некоторые с 2019 не обновлялись, для Реакта это весность)
3. Посмотреть превью чтобы понять нормальный там английский или нет. А то бывают индусы

Купував сьогодні підписку на ultimate guitar, то у них там три опції у вікні: за замовчуванням стандартна ціна $99 на рік, літня знижка за $60 злишком і $25, якщо просто на місяць. Який сенс показувати першу, якщо друга дає те саме, але дешевше — не ясно. Спочатку я не розумів, а потім як зрозумів. Думаю, на Udemy щось схоже.

Підписатись на коментарі