Компанія Yalantis перерахувала 1.6 мільйона гривень на 6-й БПЛА Shark на збір DOU і KOLO

Всіх вітаю! Сьогодні хочу поділитися з вами частиною нашої 15-річної історії.
Компанія Yalantis перерахувала 1.6 мільйони гривень на 6-й БПЛА Shark в рамках збору DOU і KOLO. Це вже були додаткові кошти, що надійшли після закриття офіційного збору спільноти. Нам потрібно більше Шарків, бо це реально очі армії. Донат став третьою ініціативою в рамках проєкту: 15 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ до 15-річчя компанії Yalantis. Проєкт 15-15 має для мене велике значення, це схоже на ювілей дитини, якій бажаєш тільки найкращого. У наших реаліях — миру та право на вільне незалежне існування. Це неможливо без наших воїнів і донатів. Донати на ЗСУ — не про CSR, це про самоідентифікацію, про плани на майбутнє, де компанія та людина буде жити після війни.

Я родом з Дніпра, маємо тут головний офіс компанії, і зараз я теж тут. Місяць назад компанія перерахувала 10 мільйонів гривень на потреби новоствореної 23-ї ОМБр з Дніпровської області. Я був дуже щасливий познайомитися з ними особисто і взяв участь у передачі техніки. На початку червня стало відомо, що 23-тя ОМБр взяла участь у визволенні села Новодарівка, на межі Донецької та Запорізької областей. Це мотивує не зупинятись у допомозі.

Ще одна важлива для мене зустріч відбулася з Артемом Романюковим — офіцером ЗСУ, співзасновником SaveDnipro та командиром підрозділу 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки. І це далеко не весь перелік його досягнень.

Місяць назад, я з Сергієм Фесенко, співзасновником компанії Yalantis, — задонатили особисті кошти на купівлю Shark у 15-ту артилерійську бригаду. За цей час, Артем надіслав нам в особисті, фото двох знешкоджених ЗРК «Бук» і одного ЗРК «С-300». Це значні цілі, особливо враховуючи потребу ЗСУ розчистити дорогу перед прибуттям F-16. Всі ці герої й героїні серед нас і ми не маємо право зупинятися в допомозі ні на мить.

Отже, ми з командою прийняли рішення придбати додатковий 6-й Shark в рамках збору DOU і KOLO. До цього нам вдалося залучити всю компанію. Ми провели благодійний вечір Yalantis United, де офлайн та онлайн зібрали всю команду Yalantis. Запрошеним гостем став Артем Романюков, який радо погодився розповісти більше про те, як працює їхній підрозділ, про роботу БПЛА та, яке воно, життя військового.
Нам вдалося зібрати 723 050 тисяч гривень, лише за 1 годину 20 хвилин! Це був третій благодійний Yalantis United, але цього разу стався справжній рекорд зі швидкості та залученості.

Під час заходу ми влаштували аукціон бойових трофеїв та розіграш призів за донати.
Переможцям випала нагода одержати підписані Артемом прапори, книгу «УПА. Історія нескорених» та, навіть, можливість підписати Shark. За участі всієї команди Yalantis, за вечір United ми зібрали більше, ніж планували. Залишок коштів у 123 050 тисяч гривень донатимо на ремонт автівок підрозділу 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки під керівництвом Артема. Про всі витрати обовʼязково відзвітуємо в наших соціальних мережах.

Кожна гривня, кожен донат, кожен учасник — все це увійде в історію Yalantis.

Дякую своїй команді, організаторам та всім, хто наближає перемогу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось29
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Молодці, дякую!

Було дуже спекотно на аукціоні за книгу)))

Дуже круто. Завжди був гарної думки про Yalantis.

Дякую за Вашу позицію, залученість, соціальну відповідальність бізнесу.

Тільки разом ми можемо наблизити перемогу — фронт захищає тил, а тил допомагає фронту.

Підписатись на коментарі