KyivUX 4 роки. Чим живе дизайнерська спільнота зараз?
Чотири роки тому, ще до війни та пандемії, за келихом прохолодного напою десь на Шота Руставелі кілька дизайнерів зрозуміли, що їм дуже не вистачає неформального професійного спілкування. Так почалась серія експериментів, що згуртували локальну спільноту UX, продуктових та сервіс дизайнерів.
Сьогодні у спільноті більш як 1500 дизайнерів. В наших чатах можна отримати відповідь на будь-яке професійне та дотичне до професійного запитання, спитати враження про курс чи роботодавця, знайти співрозмовника на каву.
Зустрічі наживо
Наші офлайнові мітапи збирають дизайнерів з усієї України. Ми обговорюємо актуальні теми на широку аудиторію та у вузькому колі за келихом чогось смачненького. Нетворкінг народжує цікаві думки та цікаві проєкти.
Проєкти спільноти
- Youtube канал, де можна переглянути записи наших онлайн зустрічей
- Бібліотека професійної літератури, де можна орендувати книгу та отримати її новою поштою
- Словник професійних термінів, аби було легше перейти на українську в робочому спілкування
- Зараз працюємо над інструментом пошуку респондентів для користувацьких досліджень.
Колаборації
- Ми активно співпрацюємо зі спільнотами дослідників, продуктових менеджерів, рекрутерів записуючи стріми на крос-дисциплінарні теми.
- Випустили серію розмов про пошук роботи за кордоном з українцями та дружніми міжнародними спільнотами.
Книга «Користувацькі дослідження»
Ще в колаборації з українською дослідницькою спільнотою R9. Research Community ми випустили першу українську книгу про користувацькі дослідження. Це збірка статей, написаних українськими авторами, що включає поради щодо старту кар’єри, налагодження процесу в компанії та багато прикладів проведених досліджень в різних сферах як то дорожня навігація чи мобільні додатки. Для презентації збірки компанія SQUAD надала нам дуже атмосферну локацію. Завдяки цьому проєкту на момент публікації спільнота зібрала та передала через фонд Коло понад 120 тис. грн. на потреби ЗСУ.
Чим живемо
Сьогодні спільнота живе роботою, волонтерськими проєктами, донатами. На зустрічах активно обговорюються дизайн-системи, психологічне здоров’я, нове трактування доступності в умовах війни та для поствоєнного суспільства.
Що далі?
Ми бачимо, що неформальне професійне спілкування потрібно спільноті. То ж ми готуємо нові мітапи, нові книги і ще багато цікавих та корисних проєктів. Доєднуйтеся та слідкуйте за оновленнями.
1 коментар
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів