👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Это тот, кто зарабатывает от 10к в месяц.

На двох или на трех удальоночках? :-)

На одній, до 20 годин на тиждень.

FYI, 10к в месяц — это ~60 в час, т.е. ставка контрактора с парой лет опыта. В Украине все работают как контракторы, так что насколько я понимаю, речь именно о них.

Поправочка: «зарабатує від 10к і живе в Україні» бо за кордоном 10К (до податків) то це й не багато (бо після податків це буде тіпа 6-6.5)

Коли після твого комбо чуєш ось це:
youtu.be/CCrHzSGRvAk

Перша відповідь мені однозначно подобається :)

Ну вот я, в каком-то смысле вполне себе outstanding.
1. Хорошо знаю предметную область. Чаще всего советую работодателю как сделать
2. Таки умею программировать
3. Статьи, доклады
4. Взгляд на проблему в целом
5. За карьеру набил шишек. Знаю не только как надо, но и как не надо

Меня зовут когда нужно сделать проект с нуля

Только вопрос: на хрена мне на кого-то работать? Особенно этот вопрос громко звучит относительно украинского наебизнеса хотящего получить знания узких технологий за средние деньги

Хтось з венчурних капіталістів ,казав, що вчить програмування тільки для запуску вашого стартапу

приблизно як instanding, але навпаки

Спробував шукати так,
djinni.co/developers/?keywords=outstanding
видало трьох HR/рекрутерів, 0 розробників.

Якщо мова про самодостатніх розробників то це вологі мрії багатьох CEO.

Бути самодостатнім розробником в компанії має сенс коли є акції компанії, прикладу FAANG або ж стартапи й коли є розуміння що команда також працює в такому ж інтенсивному ритмі.

Якщо у самодостатнього розробника відсутня частка в компанії то ефективніше вкладати у здоров’я, свої проєкти або проєкти друзів, ніж розвивати синдроми самозванця у команді або ж робити CEO багатшим на мільйони.

Хочемо шоб ви були самодостатнім і ефективним за everage rate за віжжетом dou

Не розумію цінності акцій FAANG, яку ви наводите. Вплив одного розробника на ціну її акцій майже нульовий. Отримавши замість акцій живі гроші можна вкластися в будь-які акції, якщо так хочеться. Сенс в акціях стартапу — інша справа, але акції FAANG — це ж гірше подарункових сертифікатів.

Основна ідея мого коментаря що впахувати за звичайну винагороду то шкідливо для здоров’я, а варто працювати у комфортному ритмі

Не читає твітер Макса Іщенка

Підписатись на коментарі