Ділимось досвідом про айті школи/курси

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Стало цікаво що люди думають про айті курси та школи.
Мій експірієнс: Я був на 2-3 лайв/онлайн курсах і не можу сказати що мене там чогось навчили (саме навчили, а не дали змогу навчитися самому). Як правило, мені приходилося шукати та вивчати інфу з уроків самостійно, та як часто викладач розповідав все дуже хайлевельно (ну як, бувши нижче левела трейні, розуміти що таке сінглтон, прототип, наслідування тощо). Звичайно, це пішло мені на користь, із самого початку вчився шукати та гуглити. І, певно, курси потрібні саме для цього, зрештою, будь-який девелопер 90 відсотків своїх знань зберігає в інтернеті :D Але чи дійсно не можливо разом із цим досвідом, давати знання, і відчуття що на цьому курсі мене дійсно чогось навчили? Що думаєте?
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Це такі лопати які продають золото шукачам

Вже давно є безкоштовний гарвардський курс CS50 та ChatGPT доступний в Україні, цього достатньо для початку кар’єри.

Проходил курсы как офлайн, так и онлайн на Udemy по Js, на офлайн в школе это все быстро, сжато и ты не успеваешь усвоить все, что нужно если нет времени на посидеть и поковыряться, а домашки нужно делать через день. Онлайн ты учишь, когда и сколько тебе удобно, информации в 10 раз больше, особенно примеров с разборами. И после айти школы можно легко найти работу, но обучиться можно больше онлайн. В офлайне плюсом есть общение внутри школы с единомышленниками и преподавателем.

И после айти школы можно легко найти работу

Маячня яку розповсюджують менеджери ІТ курсів

В офлайне плюсом есть общение внутри школы с единомышленниками и преподавателем.

Є спільноти для початківців, прикладу t.me/golang_ua_junior

Курси дають базовий рівень. При наявності чатгпт який може розжувати будь яку тему (яку вчать на курсах). То курси точно вже не потрібні. Мають актуальність курси від компаній. Бо там є шанс потрапити на роботу або стажування.

Не у всіх є мотивація самостійно щось вивчати, знайти час, створити (знайти) роадмап, запитати у досвідчених або чат гпт як краще зробити. Найбільш очевидно заплатили 1..2к$ та ще потім роками шукати роботу

Не потрібні ті курси. Хто дійсно хоче стати розробником — сам знайде всю інформацію у вільному доступі, складе собі роадмап для навчання і наклепає декілька пет-проектів.
Цього буде достатньо для успішного працевлаштування

Підписатись на коментарі