ООН підрахувала, що для досягнення повної рівності між чоловіками та жінками знадобиться ще 286 років

У звіті ООН йдеться, що за нинішніх темпів глобального прогресу 575 мільйонів людей усе ще житимуть у крайній бідності, а 84 мільйони дітей не будуть ходити до школи у 2030 році. 286 років знадобиться, щоб досягти рівності між чоловіками та жінками.

Українське АЙТІ вмирає, ноут за 6к$ та жінки в ІТ — DOU Podcast #53

У звіті про прогрес у досягненні 17 широкомасштабних цілей ООН, прийнятих світовими лідерами у 2015 році для покращення життя понад 7 мільярдів людей у світі, йдеться, що лише 15% із 140 конкретних цілей, які оцінили експерти, можуть бути досягнуті до кінця десятиліття.

Близько половини цільових показників помірно або серйозно відхиляються від плану, і з цих 30% або не мають жодних змін, або знизилися, включаючи ключові цілі щодо бідності, голоду та клімату.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
ООН підрахувала, що для досягнення повної рівності між чоловіками та жінками знадобиться ще 286 років

... і це приблизно втричі швидше, ніж знадобиться часу щоб ООН набула принаймні якогось сенсу.

Повна рівність — це коли чоловіки стануть більш фемінінними, а жінки більш маскулінними? Бо мені досить важко уявити, як можуть бути рівними 2 групи людей, навіть маючи рівні права, але маючи трохи різну фізіологічну структуру, гормональний фон і схильності.

Усі ми станемо однаковими, а себто мертвими?)

стануть менше зростом ))) зрівняються так би мовити )

ООН підрахувала

Далі не читав. Це ж ООН.

Як же приємно відкрити останню сторінку Форума і почитати теми за 2008 рік. От там про ІТ, технології, про сирипопяцот і зеркалки. Був ж час, був ж developers.org.ua (((

П.С. А чому нема тем з 2007?

Бо оон це також лівий популізм і відверта пропаганда і брехня.
А ну іще такі теми генерують хейткліки

Шановне ДОУ, для чого ця тема була опублікована? Які цілі ви переслідуєте публікуючи такі теми?

Так, але я ще розумію, коли такі, притягнуті за вуха теми, мають хоч якесь відношення до ІТ. А тут як не старайся — тема взагалі не про ІТ.

От недавня сучасна класика ДОУ — це теми про боротьбу в ІТ дівчат і потім відкриття в собі гештальт-терапевтинь, чи вже теперішнє — тема-оповідання «як я виїхала закордон коли почалась війна і як потім переживала, але це не помішало мені класно провести літо і працювати на ремоуті». У таких тем і відношення до ІТ є, і широке поле для срачів.

Впораємося за 256

А ви кажете що ООН нічого не робить!
Он вони навіть рахувати вміють!

Навіть якесь ПО для цього написали за якийсь там мільярдик баксів

num :=rand.Intn(max-min) + min
fmt.Printf("Для досягнення %s знадобиться ще %d років", condition, num)

Не дякуйте

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А скільки років знадобиться щоб від них була хоч якась користь?

Стільки навіть зорі не живуть, не те, що цивілізації... ;)

Підписатись на коментарі