Збір для взводу вогневої підтримки 50 полку НГУ

UPD: зібрано 44167.49 грн, звіт буде за тиждень як все дійде до місць призначення.
UPD 2: Чеки, скріни з розетки по використаним коштам.
drive.google.com/...​1Ui4ZymZnKuL3?usp=sharing
Привіт, IT community. Мене звати Сергій Дяченко, я працюю Senior QA в компанії Protonixltd. Кожен місяць я роблю збори для ЗСУ та НГУ серед співробітників та своїх друзів. Збори невеликі, бо компанія невеличка, як і коло мого спілкування( тут всі звіти по зборам drive.google.com/...​7hPUvilNXnL9k?usp=sharing )
Отже до суті, на даний момент до мене звернулись друзі з 50 полку НГУ України, для допомоги зі збором необхідного для взводу вогневої підтримки(це хлопці з ПТРК, АГС які реально можуть робити боляче окупантам).
Сам запит більший, але я взяв на себе відповідальність закрити тільки його частину, а саме:
— 2 ноутбуки б/в Getac(протиударні);
— 2 ecoflow river pro;
— 2 планшети samsung A8;
— 4 електронних кутоміри на магнітній основі;
— 5 тактичних рюкзаків на 45 літрів;
Необхідна сума 96120 грн, зараз є 37546 грн. Я почав збір але думаю що сам цього разу не впораюсь і тому звертаюсь до community, бо аудиторія тут велика і якщо люди скинуться по 50-100 грн то збір швидко буде закритий.

Реквізити:
send.monobank.ua/jar/5QUrhG2jTd
Номер карти банки 5375411207278339

Звіт з відеоподякою так чеками буде додатково прикріплений до публікації в майбутньому. Сподіваюсь на силу dou і по можливості на Ваш репост.

П.С. якщо щось не дуже якісно описано завчасно перепрошую, тому що публічно зборів раніше не робив, збирав лише серед своїх.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі