Vodafone Gigabit Net. Відгуки

Надзвонює оператор і програє записане повідомлення з рекламою послуги. Обіцяють 1 Гбіт, оптику, роботу при перебоях електрохарчування. На сайті загальна інформація і навіть немає карти покриття, в які будинки можуть завести, в які ні.

Хтось зв’язувався з ними чи навіть може під’єднався? Як працює? Як ведуть? Ведуть проводом чи це «по вишкам»?

Зараз в будинку немає провайдера, який працював при вимкненні ел.енергії. А взимку можуть повернути графіки відключень.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Включив вже три адреси — задоволений ! Швидкість літає ! Заблоковані сайти ( HDrezka і решта ) я перевірив всі згідно чинного законодавства і розпорядження НЦУ. Так їм ще є над чим працювати в обслуговуванні, але бачу зміни за рік !

ужасно все, две недели звоню, чтоб подключили. одни обещания, толку ноль. плюнул на них, к другому подключился првайдеру

Пользуюсь второй месяц полная хирня мастер показал на своем ноуте что скорость почти гигабит когда ушел решил проверить на своем ноуте 300 максимум вообще 150- 200 мегабит в общем до конца месяца и буду менять провайдера

Можливо, діло в тому, що пропускна здатність твого роутера чи компʼютера якраз максимум 200 Мб?

Водафон інтернет просто ЖАХ !!! Сайти не завантажуються. З телебаченням постійно виникають помилки. В додатку ТВ написано: Ой, помилка з інтернетом. У мене виникали такі помилки колись з провайдером ІРNET.
Дуже привабило Оптоволокно.
Добре, що я залишила свій попередній інтернет.

Якщо так файно презентуєте свої послуги то беріть на роботу спеціалістів у яких руки ростуть не із ж@пи. 05.02.24 виконувалось підключення Vega-Vodafone Gigabit Net на Г.Ващенка (Київ-Осокорким), не мені а сусідам. Був відсутній вдома,прийшов вже ввечері і... Рукож@пство скрізь!
В процесі дій, було погнуто захист високовольтного каналу в розподільчому щитку, бо лінь було відкрутити два гвинти. Чомусь інтернет кабелі завели в високовольтний (220-380в) канал, що вже створює небезпеку, хоча канал для низькоточки поряд. Зігнули і не закріпили металеву бляху яка закриває шахтний отвір зверху. На побілених стінах залишили кучу брудних плям, а все що падало і сипалась штукатурка на підлогу так там і залишилось. Інтернет кабель прямо з шахти виведений на стіну, прокинутий просто зверху над дверима моєї квартири і взагалі не закріплений по всій довжині 4 м. Дивно що завадило завести його в наявні короби для проводів, або прокласти свій короб-канал, а не ломати наявні короби і пробувати точково запихнути кабель в виколупану викруткою між стіною і коробом щилину. Двері моєї квартири після таких дій теж вся залишена в бруді і плямах від побілки.
Рукож@п (Сергій 068 728 7746) який це наробив на дзвінки не відповідає.
Звернення по [email protected] ніякої відповіді. В Vodafone в підтримку залишив скаргу, але за три дні ніяких дій.

Якщо так файно презентуєте свої послуги то беріть на роботу спеціалістів у яких руки ростуть не із ж@пи. 05.02.24 виконувалось підключення Vega-Vodafone Gigabit Net на Г.Ващенка (Київ-Осокорким), не мені а сусідам. Був відсутній вдома,прийшов вже ввечері і... Рукож@пство скрізь!
В процесі дій, було погнуто захист високовольтного каналу в розподільчому щитку, бо лінь було відкрутити два гвинти. Чомусь інтернет кабелі завели в високовольтний (220-380в) канал, що вже створює небезпеку, хоча канал для низькоточки поряд. Зігнули і не закріпили металеву бляху яка закриває шахтний отвір зверху. На побілених стінах залишили кучу брудних плям, а все що падало і сипалась штукатурка на підлогу так там і залишилось. Інтернет кабель прямо з шахти виведений на стіну, прокинутий просто зверху над дверима моєї квартири і взагалі не закріплений по всій довжині 4 м. Дивно що завадило завести його в наявні короби для проводів, або прокласти свій короб-канал, а не ломати наявні короби і пробувати точково запихнути кабель в виколупану викруткою між стіною і коробом щилину. Двері моєї квартири після таких дій теж вся залишена в бруді і плямах від побілки.
Рукож@п (Сергій 068 728 7746) який це наробив на дзвінки не відповідає.
Звернення по [email protected] ніякої відповіді. В Vodafone в підтримку залишив скаргу, але за три дні ніяких дій., uaotzyv.com/...​iv/gigabit-by-vega-312857

Перешёл с Tenet на Vodafone. Пользуюсь две недели, может чуть больше, пока доволен. Каждый раз когда проходил Speedtest, выдавало 860-890Mbit прием, 840-880 передача, в среднем (у меня ещё родители смотрят Megogo по телеку и по смартфону и сидят в интернете, на момент теста, я их не отключал). Цена: 125 грн. в мес. за первые пол года , потом 250. Подключение бесплатное (единственное заплатил за конвертор 600 грн., потому что, я захотел купить, но как мне объяснили монтажники-линейщики, конвертор даётся бесплатно, вы за него платите в том случае, если он сломан по вашей вене, иначе за счет компании). В Tenet я платил 600 грн. в месяц (это гигабит + выделенный айпи). Прием в Tenet у меня доходил до 1000 Mbit, передача 250 Mbit. Честно, сильной разницы в каждодневном использовании я не заметил, для работы все отлично со всех сторон. Закачка в Steam стоит на 100MB и мне этого хватает с головой. Я перешёл на Vodafone т.к. дешевле, не хуже, а отдача в разы больше. Тех поддержкой я пользовался и там и там и все ок. Всегда помогали. Но в Tenet дорого, т.к. я думал заплатить за год и это в два раза дороже чем в Vodafone. Пока что Vodafone я доволен. Это мое субъективное мнение, я ни на что не претендую.

Сегодня оплаченный интернет отключился в сотый раз, а на экране была надпись «Вы не оплатили провайдеру Vega». Резко вернулся на прошлого провайдера.

електрохарчування ? А Ви достатньо годуєте свій інтернет щоб він не вимикався з голоду?

Буквально упора малий напоїв його соком. Апельсиновий йому не сподобався — мабуть алергія на цитрусові.

12.12.23 підключив інтернет цього провайдера. 16.12.23 (субота) інтернет пропав . Представник технічної служби сказав , що вихідний і майстри будуть в понеділок. 3 дні без інтернету з шести . Це така стабільність ? Дуже неприємно .

Vodafone Gigabit Net — это просто наименование продукта, который предоставляется на базе инфраструктуры Vega (Vodafone в своё время купил Vega).
Нюанс по подключению и последующей поддержке: ни в коем случае не обращайтесь ни по телефонам Vodafone, ни через их сайт, заказывайте подключение исключительно через ресурсы Vega.
gigabit.vega.ua (там же есть карта покрытия и вся необходимая информация).
Дело в том, что в их fulfillment & support Vodafone там лишнее звено, которое даже несколько мешает процессам: конечная коммуникация, биллинг и саппорт всёравно будет с Vega. Подключать вас приедет специалист от Vega, кабинет самообслуживания также будет веговский, счета будут приходить также от них, и т.д.
При заказе подключения через контакт-центр Vodafone мне пришлось обращаться раз 7-8, в итоге в течении месяца так и не подключили, причём каждое обращение в контакт-центр происходило как в первый раз, каждый раз обещали разобраться и прислать специалиста для подключения...
В итоге мне надоел этот День сурка и я оставил заявку через сайт Vega: подключили в течении 2 дней. По отзывам знакомых кто подключался ничего за полгода не поменялось: Vodafone пытается как-то сбоку пристроиться к устоявшимся в Vega бизнес-процессам, но в итоге только мешает, слияние двух компаний по сути ещё так и не произошло.

Хороший честный гигабит по оптике прямо в квартиру за вменяемые деньги, за полгода не было никаких проблем вообще, скоростью и качеством более чем доволен, было и есть с чем сравнить.
ONU при подключении они предоставляют сами. При отказе от услуги устройство не нужно лично сдавать в их сервисный центр как у многих других провайдеров, а можно просто вернуть Новой почтой.

Люди, вы что, какой водафон? Давайте уже сразу путлеру на счета переводить

А Киев стар,который пользуется Рашей БИЛАЙН,не путю поддержует.?

Домашний интернет от Vodafon и техподдержка — Жопа!
Не ведитесь на обещания 1 Гб. Реальная скорость — до 100 Мб.

Сьогодні подзвонив оператор теж з водафону, запропонували, може якось на краще все стало чи ні, місто Одеса, хто підключив підкажіть

На 5 герцах по WI Fi около 300 mb роутер ASUS RT-AX 1800 с поддержкой wifi6

Не працює, постійно дзвоню в тех підтримку, а там не альо(((

Користуюсь цим гівном майже рік. Зараз він стоїть у мене — як резервний. Тех. підтримка не працює. По швидкості нормальний, але стабільність — ніяка. Не рекомендую.

Это бывшая Vega, которую недоменеджерки Ахметова превратили из Оптимы+Алькар в лютую помойку, прогадив все и в конце концов продали за копейки несколько лет назад Vodafonу
Настоятельно не рекомендую с ними связываться — сохраните нервы и время

Да неужели, а чего тогда вега отдельно подключает? а водафон отдельно?

розгорнути...Операторы в водафон очень грубы.
Перерасчёт не делается.
Тем , кто думает подключения к ним не особо рекомендую ибо вы без тех.поддержки почти всегда более того сбой по 16 часов без интернета и это за полмесяца второй раз...меня лично расстроил.
Пока смотрю другого провайдера ибо это не дело

Вибач, але

Надзвонює оператор

та

електрохарчування

— це рiже око. Електроживлення та телефонує оператор.

електрохарчування

це мем

Електрохарчування — це з розряда google translate. Будучі технарем та звязаним з цим під час навчання, то у всій літературі використовували термін електроспоживання, ну або електроживлення, хотя вже між цими термінами є різниця.
Електроживлення — це сукупність джерел і систем перетворення, передачі і розподілу електричної енергії від електростанції до кінцевого споживача.
Електропостачання — це комплекс електроустановок та електротехнічних пристроїв, призначених для забезпечення електроенергією різних споживачів.

немає провайдера, який працював при вимкненні ел.енергії.

то дзвоніть провайдерам і просіть щоб акум встановили. або ж самі купіть і домовтеся щоб ваш встановили. водафону я б не довіряв...

Немає сенсу купляти і ставити, тому що по лінії наступні вузли теж не працюють. А забезпечувати цілий район якось накладно. Самі не ставлять, бо теж дорого

впевнені? з зими ситуація дуже змінилася. хоча якщо невеличке місто то так, там з цим біда(

Уточнював на днях. Місто величке і не окраїна, але будинок старий, малоповерховий, у провайдерів немає зацікавленості

Пічалька(. В мене минулого року була схожа ситуація, але станом на зараз 3 провайдери запезпечили своє обладнання безперебійним живленням. Але це Київ...

Нарешті з’ясував, що це на справді інет від Vega Telecom і його теж немає в нашому будинку.

Вітаю! Тобто vodafone лише посередник? І підключає по факту VEGA?

Vodafone Vega купив, здається десь у 2020. Просто поки що не ребренднули.

Vega и Vodafon по сути посредники от ФарлепИнвест, по крайней мере в договоре и там и там он, но Vega 200 грн, а Vodafon 250. Ну и как мне сказал оператор, за проблемы с инетом обращаться к ним. Ну и у Веги и Водафона разные номера тех поддержек. Завтра 20.09 должны мастера приехать подключить, заодно и посмотрим,что там у них. Сейчас пользуюсь от Киевстара, инет хороший, проблемы очень редко (буквально 1-2 раза в год), но нет при отсутствии света + хотелось бы гигабит попробовать. Пока отключаться не буду от Киевстара, проверю водафон, если все отлично то оставлю

Добрый день много было проблем за пол года пользования ?

1 раз, скорость упала до 500 Мбит, а остальное надо было роутер и терминал перезагрузить, они из-за гигабита нагреваются и начинают скорость ограничивать

И то, раз в неделю не напряг вообще

Підписатись на коментарі