Які серіали дивитесь? Що радите колегам?

Давайте поговоримо про наші улюблені серіали та звички перегляду. Розкажіть, які серіали — ваші улюблені та чому. Що радите подивитись?

Нехай цей топік стане приводом згадати улюблені моменти, які ви провели перед екраном з улюбленими героями. Поділіться своїми серіальними звичками та долучайтеся до обговорення в коментарях!

Як часто дивитесь серіали?

24%
43%
31%
1%
👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному5
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Дивився і заходили Санта-Барбара, Багаті теж плачуть, Дика Роза, Просто Марія, Донна Бейжа

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Band of Brothers, The Pacific, чекаю на Masters of the Air, якій повинент вийти у січні.

Каждый год персматриваю Peep show
Это лучшее, что я видел

Хорошие сериалы стали еще большей редкостью, чем хорошие игры.

Slow horses, обидва сезони подивився на одному диханні. Це британській серіал, бо нема сечі вже дивитися ці американські подєлкі останнього часу від Нетфлікс.

Які серіали дивитесь? Що радите колегам?

На роботі чи взагалі?

А що, хтось ще й в позаробочі години серіали дивиться?

Люблю якісну фантастику (speculative fiction) в будь-якому форматі.

Останні серіали, які додивився:
— From
— Silo

Все ще не додивився Dark, не сподобалася зміна теми в 3 сезоні, поки завʼяз ближче до середини.

Дивився давненько, але актуальний для тематики ДОУ серіал:
— Devs — такий собі анти Silicon Valley з серйозним лицем

Аніме-серіали — це ж теж серіали, правда? На днях додивився:
— Welcome to NHK — доволі старе аніме про хіку, комедія+драма

З невмерущої класики, дотичної ІТ, не так давно передивлявся:
— Експерименти Лейн

Не дивився, дякую за рекомендацію.

Краще книги. Це ціла серія. Українською вийшли поки що 4 перші

Згадав, що мені з космічного НФ дуже зайшло свого часу. Суто телевізійна франшиза — телесеріал Lexx.

Я весь так і не подивився але перші 2-3 сезони теж «зайшли» 👍

Зараз виглядає трошки застаріло, але ж яка годнота свого часу була!

О, і Сайло і Фром дуже гарні. Фром так взагалі здивував — нічого не очікував від нього, а там все так гарно написане, що затягує.

Фром так взагалі здивував — нічого не очікував від нього, а там все так гарно написане, що затягує.

Це теж, але мені найбільше припало до вподоби, що серіал направду викликає почуття жаху, чого вже й не очікую від кінематографу «жахів».

Все думаю чи чекати на третій сезон, щоб все до купи дивитись, чи дивитись 1 та 2 😎
Бо вже призабув 1й

До речі Archive 81 теж нічо так

В першому там особливо й не сталося нічого, навпаки більше туману напустили. От у 2-ому кінцівка мені сподобалася. Поворот хороший. І по деяких інших лініях намітилися розгадки (наприклад, по знаку, який бачить «айтішник»).

А геть позабував, що там було 🙄
ІТ шника не пригадую
Але сяду скоро передивлятись 😎

Всегда и всем рекомендую «новый день» (daybreak).

Королеву додивились щойно, і думаємо що далі)

З останнього що приємно вразило — не новий, але дуже пристойний серіал Останнє королівство. Щось типу Вікінгів, але мені дужче зайшло. Шикарні повороти сюжетів гарнтовані.

Дякую, треба буде подивитися, Вікінги мені зайшов (але окрім останніх 2 сезонів...)

Файний, шкода, що кінець це один полноформатний фільм

Так, шкода. Можно було б ще парочку сезонів, бо неохопленими залишились ще три останні книги Корнуела. Але їх вирішили стиснути в фільм.

«For All Mankind» топчик. Про те, де б зараз було людство якби космічна гонка між США і совком не скінчилася. Must see для любителів космоса.

Чому ніхто не зніме серіал за творами Ніла Стівенсона. Це ж кладєзь! Даеш Кріптономікон!

Є фанатьский короткий метр «Анафему» :) Хоча я мрію про серіал по цій книжці.
А ще були новини про те, що «Snow Crash» його почали адаптувати.

Загалом так, такий потужний фантаст, що хочеться його екранізацій. Але це як з Вільямом Ґібсоном буде — потім як дорвуться, так знімуть усе. (сподіваюся)

Людина у високому замку (The Man in the High Castle) — це дуже топ

Doctor Who, звичайно.
Хто зна по якому разу сезони з Тенантом передивлююсь.

From ще «зайшов», але 2й сезон не бачив

Гірше. Класна задумка з класною атмосферою, но деякі епізоди в другому сезоні, таке враження що знімали треш-режисери які знімають низько-бюджетне кіно. Але все-одно, один із кращих серіалів що я дивився за останні роки 2.

О
А чи можете ви дивится серіал якщо на задньому фоні регочуть?

Я Друзі довше 5 хвилин не зміг

Нет. Исключение — silicon valley, уж больно сюжет хорош ))

це взагалі нічого спільного з серіалами не має, сіткоми для домогосподарок

Narcos. Тут навіть більше слів не треба

чи дожали вони історію про скандал з брюліками в Бразилії? Тобто чи зняли новий Наркос?

Про кожен день не зрозумів .
Але по ідеї раз на рік можна переглядати, бо зарам’ятати хто, де, коли, то нетрівіально 😁

Мой любимый сериал — новости в Телеге

самый ненавистный, но часто просматриваемый для меня сериал)

Взагалі рідко дивлюсь, частіше читаю, але тут порадили хороший серіал «Нормальні люди». Рекомендую. Додивлюсь і повернуся до книжок, поки щось достойне знов не зʼявиться.

Вдруг кто не видел:
The Wire (Прослушка);
Miracle Workers (Чудотворцы);

Silicon Valley (раптом на дивились досі, то це норм посміятись над стартапами долини в сатиричному стилі)

The Playlist (про Spotify. 6 серій. Доволі цікаво, але без перекладу.. прийнамні на Нетфлікс)

З смішної класики, не на навколо робочі теми, а про родину і побут — Modern Family (серії про 20хв, але дофіга сезонів🤪)

The Billion Dollar Code

З фільмів Блекбері

З серіалів чекаю тільки на True detective

Останнє, що дивився, це Jack Ryan та FUBAR. Непогані серіальчики)

Фарго.
Чому жінки вбивають.
Fleabag.

З нового кажуть з Оппенгеймера можна зробити серіал. Але то жарт такий.

У вікно дивлюсь, там піздец сєріал

FUBAR вчора додивилася, сподобався. До цього — Офіс, це прямо ван лав.

Не дивлюсь, вони нудні.
Востаннє намагався дивитись «Гру Престолів», але навіть 1 серії не подужав, знудивсі

Чому немає опції «Передивляюсь одні й ті ж самі N серіалів, бо нове нічого не цікавить»?

У мене так із лейтенантом Коломбо було. Кожного разу відкривав якісь нові деталі. Але з часом навіть таке набридає

Mythic Quest та Mrs.Davis (ChatGPT takes over the world)

Foundation. Подивився перший сезон в почав книжку читати. Топчик

почав книжку читати. Топчик

Посноблю
Книжка ж теж не нова
Тобі скільки років?

Серіал із розряду книжку/cценарій писали обкурені, настільки все нелогічно і притягнуто за вуха. Я хоть фантастику і люблю, но має бути якась логіка і послідовність. А не так, як в деяких моментах технології пішли на 1000 років вперед, а в деяких якесь середньовіччя.

Ты книжку зачти, там всё вполне логично.

В книжці взагалі ядерні реактори то вінець технологічних спроможностей. Дуже давно писалося, а весь сюжет списан з падіння римської імперії тільки покладений на космічну тематику.

Намагаємось дивитись серіали, які вже закінчились, або хоча б один повний сезон є. І наступний сезон дивимось, коли вже остання його серія виходить :-D
Бо ну його нафіг, чекати наступної серії місяцями :-D

Так дивитися взапій приємно
Яктнаркотик
Забуваєш реальний світ і проблеми.
По серії в тиждень дозовано але мало

Мої улюблені серіали: Ферзевий Гамбіт, Шантарам. Усім раджу!

Шкода що шантарам відмінили після першого сезону

Згадав ще два українських серіали, що вони мені сподобались: «Секс, Інста, ЗНО» та «Спіймати Кайдаша».

Після того як передивився усі фільми кінематографічного всесвіту Marvel, після endgame, уже не пам’ятаю як, дізнався що Marvel на платформі Disney+ випускає серіали, які також офіційно належать до подій цього кіновсесвіту, тож переглянув усі ці серіали — Сокіл та Зимовий Солдат, Ванда/Віжен, Локі, Що якби...?, Соколине Око, Міс Марвел, Місячний Лицар, Жінка Халк, Вовкулака, Вартові галактики — cвятковий спецвипуск. Дуже сподобалися всі ці серіали, крім Міс Марвел, Жінки Халк та Вовкулаки. Сьогодні ще додивився четверту серію Таємного вторгнення — дуже цікавий серіал, очікую п’яту серію. Почитавши про серіали Marvel, я з’ясував, що марвел під час побудови їх кіновсесвіту на платформах ABC та Netflix випускали серіали, які до офіційних подій кіновсесвіту не ввійшли, та все одно вирішив передивитися більшість тих серіалів, і не пошкодував — завдяки агентам Щ.И.Т з платформи АВС. Подивився всі сім сезонів агентів Щ.И.Т. — дуже сподобалися усі сезони, ще й кожний наступний сезон був кращий за попередній. Ще з АВС подивився Надлюдей, обидва сезони Агента Картер, Йо-йо — з цих трьох трішки сподобалися обидва сезони Агента Картер. З платформи Нетфлікс передивився всі три сезони Зірвиголови, обидва сезони Люка Кейджа, обидва сезони Залізного кулака, Захисників, перший сезон Джесіки Джонс. У всіх цих серіалах занадто багато крові, та сюжет доволі цікавий — найцікавіше було дивитися Захисників, сподобався також другий сезон Люка Кейджа та третій сезон Зірвиголови. Іноді подумую про те, щоб подивитися другий та третій сезони Джесіки Джонс — перший сезон Джесіки Джонс мені не сподобався, але перший сезон Люка Кейджа теж не сподобався, а другий був доволі захоплюючим. Якщо другий або третій сезон Джесіки Джонс виявляться цікавими, то подивлюся ще й обидва сезони Карателя.
З кіновсесвіту Зоряних Воєн я подивився всі телесеріали (не мультсеріали), які були випущено на Disney+ після Сходження Скайвокера — обидва сезони Мандалорця, Книга Боби Фета, Обі-Ван Кенобі, Андор. В принципі, всі сподобалися, особливо Обі-Ван та другий сезон Мандалорця, очікую на Асоку. Подивився кілька серій мультсеріалу Війни Клонів, та дивитися всі сезони не наважився.
З кіновсесвіту Володаря кілець подивився Кільця влади.
З кіновсесвіту Відьмака переглянув Кровне походження і усі наявні серії Відьмака — останній сезон Відьмака доволі цікавий, очікую продовження.
Ще переглянув усі сезони Гри Престолів — серіал мені не дуже сподобався, та інтригу автори серіалу тримати вміють, тож додивився до кінця і навіть подивився приквел — перший сезон Дому драконів.
В студентські роки якось у гуртожитку подивися за одну ніч десять серій Героїв (марвелівський серіал, випущений ще до початку побудови кіновсесвіту Марвел), і нещодавно побачив на Мегого, що є ще й другий, третій та четвертий сезони, тож передивився їх, починаючи з першого. Захоплюючий серіал.
В дитинстві дивився телесеріали Ксена та Геркулес, а ще мультсеріал Конан.
Взагалі на перегляд серіалів витрачається дуже багато часу. Іноді задумуюсь, що замість перегляду серіалів краще підвищувати свій професійний рівень або вирішувати задачки на leetcode, але лінь перемагає — легше влягтися і ввімкнути телевізор.

обидва сезони Мандалорця

там вже третій завершився, якщо Вам те цікаво

Дякую, третій сезон також подивився. Я перші два сезони дивився підряд, тому коли писав коментар, згадав їх як один сезон. Після перегляду третього сезону Мандалорця та Книги Боби Фета я не можу зрозуміти, як взагалі так сталося, що занепала Нова Республіка і Леї знову довелося стати керівнецею повстання. Адже повстання проти імперії перемогло, запанувала Нова Республіка, Люк Скайвокер у розквіті сил і могутності може знищити будь яку загрозу, що надходить від залишків імперії. Мандалорці начебто не вороги Новій Республіці, відвоювали собі у залишків імперії свою планету. На Татуїні запанував Боба Фетт, який начебто теж з Новою Республікою ворогувати не має.
А потім перерва у N років на старіння Люка і «наша пісня гарна нова, починаймо її знову».
Забув згадати у коментарі ще один переглянутий серіал, з кіновсесвіту DC — називається Миротворець. Мені серіал не сподобався, мабуть через те забув його згадати коли писав коментар.

Тому що вся мета цього бісового ДНР галактичних масштабів була підірвати обороноздатність галактики перед вторгненням Южань Вонгов.
Дуже шкода, що Дрісней переписав історію того, що було після падіння Iмперії, на дурницький трешак з кавалерійськими атаками по корпусу зорелiта.

Почитав я щойно в інтернеті про Южань Вонгів, і в мене складається враження, що їх вторгнення сталося ще за молодості Люка Скайвокера, задовго до того як він став вчителем Рей. Тобто Дісней не переписав історію, а зробив так, як і починалися Зоряні Війни — почав знімати з кінця. Виходить, що всі події пов’язані з вторгненням Южань Вонгів відбуваються в часовий проміжок після подій останніх серіалів — Мандалорця, Книги Боби Фета. та до подій останніх фільмів Дісней — Пробудження Сили та інших. Можливо, Дісней ще планує зняти якісь фільми або, скоірше за все, серіали про вторгнення Южань Вонгів.

Stalk, Silicon Valley, Mythic Quest, Halt and Catch Fire — гадаю, ці серіали найдоречніші для цього опитування)

Mythic quest просто топчик))) іноді на цитати його розбираю)

Більше по аніме.
Хоча із живими людинами теж трохи смотрю
Із останнього що зацікавило це «Місіс Девіс», «Сварка» та «Поділ»

Улюблений це Hikaru no go, я передивлявся його приблизно 13 разів, усі 76 епізодів.

Краще з того що бачив цього року

Дивився і заходили Санта-Барбара, Багаті теж плачуть, Дика Роза, Просто Марія, Донна Бейжа

923-тя, весілля Іден і Круз

Не зайшов, як і «Всі ріки течуть»

Ого який old school 👍
Ледве пам’ятаю його...
Тоді ж ще був серіал про хлопця, що поліомієліт переніс...

Я любив ці серіали бо бабця закінчувала роботу на городах-садах і звільняла кріпаків (тобто нас) до початку цих серіалів

Єдиний серіал який дивлюсь — Spring I/O на титрубі. Вже 6 сезонів, дуже захопливий, харизматичні головні герої, життєвий

Досі Слугу народу дивлюсь

То доволі інтерактивний серіал. Тобто був перший сезон. Тепер сюжет вже скотився

Це той серіал за який багато заплатили своїм життям

ех, краще б він у телевізорі і залишився

Підписатись на коментарі