ChatGPT для Android став доступний в Україні

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

21 липня в компанії оголосили, що випускають застосунок для Android і сьогодні, нарешті, OpenAI відкрила доступ до застосунку ChatGPT для Android-користувачів з України. Застосунок вже можна завантажити в Google Play.

ChatGPT для Android доступний у п’яти країнах: США, Індії, Бангладеш, Бразилії та Україні. Список країн OpenAI поступово розширюватиме.

Нагадаємо, 18 лютого застосунок ChatGPT — нейромережевий чат-бот від OpenAI, реліз якого запустив нові перегони big tech у сфері штучного інтелекту, — став доступним на території України.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А чим воно відрізняється від веб версії яку можна запустити у будь-якому браузері?
Я можу помилятися але з оцими усіма понтами з геообмеженнями, передчасною реєстрацією на встановлення виглядає як інструмент підтримки хайпу на належному рівні.

Есть же веб версия которая работает с телефона тоже. Удивительно что приложения для андроид до сих пор выходят с задержкой.

Запис голосу не працює, не конвертує ні англійську, ні українську в текст.

Працює й англійська й навіть українська. В налаштуваннях виставив українську за замовчуванням для вводу.

Завтра спробую розібратися у чому в мене проблема. Gboard працює норм.

Але купа юзерів все одно і надалі користатимуться застосунками від «третіх осіб» і чат-ботами в телеграмчику, які із великим задоволенням збирають їхні дані =)

зачем чату гпт что то конфедициальное отправлять

Підписатись на коментарі