Профільна вища освіта для роботи за кордоном

Друзі, підкажіть будь ласка на скільки важливо мати профільну вищу освіту (саме освіту з Computer Science) для роботи в умовному FAANG в Європі?

Припустимо, є такі кейси:

Кейс 1: український диплом магістра по спеціальності «Телекомунікації», 10 років досвіду в Software Engineering.

Кейс 2: український диплом магістра по юридичній спеціальності, 4 роки досвіду в Software Engineering.

В оцих обидвох кейсах на скільки можливо буде влаштуватися на роботу в Європі в великій компанії, якщо немає саме диплому з Computer Science? Чи можуть бути якісь проблеми з робочими візами в такому випадку?

Дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Если не о Европе — для рабочей визы, я подозреваю что значение имеет именно наличие высшего образования. Профильное оно или нет не так важно, особенно если оно было получено 10+ лет назад.
Другое дело если PR... Там скорее всего на образование будут обращать внимание.

ЗЫ для блюкарда вроде требование о профильном образовании уберут со следующего года. Не?

Вимоги до профільної вищої освіти у зарубіжних вакансіях зустрічаю у 90% випадків. Наскільки серйозні ці вимоги — не скажу. Але шанси з профільною «вишкою» явно більші.

Дуже багато з цього ентерпрайзи. У нас ентерпрайзи теж дуже часто таке практикують. Раз так хотів влаштуватися, сказали типу все ок але де вишка?
Я запитав — а нащо вона?
— Бо так написано в інструкції.
— Ну я вам підходжу як кандидат? — запитав
Я.
— Так, але інструкцію змінити не можемо бо це ж інструкція.
Я коли подивився серіал «Поділ» зрозумів куди я майже не потрапив.

Підписатись на коментарі