Ми не використовуватимемо ці електронні пошти десь надалі, вони потрібні для того, щоб якщо людина лишила номер телефону, але нам не вдається з нею звʼязатися телефоном — ми могли написати їй за цією поштою.
Наша методологія дослідження не вимагає електронних пошт, ми анонімізовуємо дані (тобто всіх респондентів називаємо умовно Респондент1 чи Респондент2).
Наша методологія дослідження не вимагає електронних пошт
Мені цікаво, в якому році в Україні буде прийнято писати «упс, вибачайте, провтикали» замість того щоб городити якусь тупу брехню: i.imgur.com/MTxW3RZ.png
Вам Ярослав втикнув за обов’язкове поле в формі, а ви щось навалюєте про методології. Бренд-стратегіст, блін.
6 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоли в анонімних опитуваннях, як у вас зараз, поле email обов’язкове, як у вас зараз
Ми не використовуватимемо ці електронні пошти десь надалі, вони потрібні для того, щоб якщо людина лишила номер телефону, але нам не вдається з нею звʼязатися телефоном — ми могли написати їй за цією поштою.
Наша методологія дослідження не вимагає електронних пошт, ми анонімізовуємо дані (тобто всіх респондентів називаємо умовно Респондент1 чи Респондент2).
Анонімні опитування на те й анонімні що відсутня потреба вказувати контакти.
У вас в опитуванні email обов’язковий, а контактний телефон опціональний.
Таке відчуття що ви робити опитування для галочки бо керівник зверху захотів.
Прикладу в опитуванні відсутні варіанти для:
Мені цікаво, в якому році в Україні буде прийнято писати «упс, вибачайте, провтикали» замість того щоб городити якусь тупу брехню: i.imgur.com/MTxW3RZ.png
Вам Ярослав втикнув за обов’язкове поле в формі, а ви щось навалюєте про методології. Бренд-стратегіст, блін.
Вам в опитуванні тільки маркетологи цікаві?
Ні, нам цікаві в першу чергу технічні спеціалісти, розробники