Підскажіть український продукт по типу Wix, WordPress, Webflow?

Вітаю усіх, ми з друзями займаємося створенням деякої ініціативи для підвищення військового суверенітету України і шукаємо конструктор сайтів за наступними вимогами:
— український продукт, бо хочемо підтримати відчизняні розробки у цьому напрямі
— підтримка української та англійської мови
— хоча б якась кількість позитивних відгуків

Хтось може щось порекомендувати з аргументацію за та проти та прикладами використання продукту із власного досвіду (якщо такий є)?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Для дружини колись робив сайт-вiзитку на SendPulse — jobs.dou.ua/companies/sendpulse

Підтримую перший коментар — Weblium дуже гарна платформа, зручна, активно розвивається. Я шукала наш конструктор сайту, і зупинилась на них. За моїм посиланням отримаєте 50% знижки на річну підписку: app.weblium.com/...​/6393a48900d1f9000d93ef3f

Конструктор дуже зручний, вони швидко інтегрували ChatGPT для текстів, авжеж є якісь невелички баги чи побажання по функціоналу — я тоді пишу в саппорт, він працює 24/7. Мій дивний баг вони полагодили, що було дуже приємно :)

Дивлячісь які вимоги. Якихось серьйозних гігантів у нас нема. Є конструктори на різних Українських хостингах, але вони на основі якихось Open Source CMS
Чув ще про таких ua.weblium.com — чесно не знаю реальних кейсів, але можете потицяти.
Взагалі Wix має офіси в Україні тому його використання це свого роду також підтримка Українського бізнесу

Підписатись на коментарі