Цифрограм ICDL Український цифровий громадянин. Як ви здали тест?
Сьогодні задумався над контролем знань своїх працівників (медична сфера) і вирішив пройти в Цифрограмі «ICDL Український цифровий громадянин». Ідея хороша, а от реалізація потребує доопрацювання. Над питаннями потрібно ще попрацювати.
Поділіться враженнями по підсумку отриманих балів.
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів