Шукаю команду або ідею)

Хочу написати якусь програму для портфоліо але зовсім немає ідеї. Багато шукав гуглив питав у нейронок але відповіді дуже банальні та не цікаві.

Є одна своя, зробити щось по типу «домашній бюджет» але щоб він просто показував витрати по категоріях, як наприклад в монобанку показує продукти/ресторани і тд. Зробити веб і мобільну версію , я шарпіст тож сервер ASP.NET Core Web Api, мобільна Xamarin ,ну а веб Js (я таке перший раз роблю тож можу помилятись з тим як робити сервер ) бд або MySQL або MSSQL.
Весь прикол в тому щоб зʼєднуватись через апі з тим же моно а він повертав інформацію з витратами, звісно тут проблема що мало хто захоче довіряти такому додатку, типу камон вам потрібна інформація по моїм картам, йдіть у дупу).

Скажіть як вам ця ідея

Якщо комусь цікаво то можемо разом це зробити, потрібні хто знається на дизайні/JS/C#/верстка, для всіх практика та додаток у портфоліо, або запрошуйте до своїх проєктів)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Домашній бюджет — це червоний океан, їх сотні. Які в тебе знання щодо бюджетування та фінансового менеджменту? PNL, EBIT, Cash flow, Баланс про щось говорить?

Є у мене крута ідея... зроби сайт для заробітку в Інтернеті.
Наприклад, є багато джунів, хочуть отримати роботу, але їх не візьмуть, бо немає комерційного досвіду.
Класична дилема куриці та яйця.
Продаєш вихід: Найбільш активні та багаті джуни можуть купувати собі комерційний досвід — платять $2000 на рік, та їх за це беруть на реальний проект, стартап, менторять, витрачають час.

Обсяг ринку: $1 млрд.
Ліди генерують сотні курсів, які продають надію під час кризи, сильніша криза — більше лідів. А коли в нас не було кризи?

Підійде готова платформа аукціону — проект, позиція, команда — лоти.

Якщо вже дуже кортить винаходити велосипед, то прилаштуй GPT4 до фінансів — аналіз транзакцій, особистий фінансовий менеджер, прогнози, рекомендації.
Наприклад: -Хозяин ти забагато їж, та замало спиш, тобі краще почати ходити пішки 5км до АТБ, там сири по 500 (нативна інтеграція).

Є у мене крута ідея... зроби сайт для заробітку в Інтернеті.

Після цієї поради зазвичай народжується черговий інфоциган :-)

Вам ’шашечки або їхати’ ? Пет проект або бізнес ? Бо для перевірки бізнес ідеї не обов’язково всі ці ваши штуки asp .net та інше

Не зрозумів «шашечки або їхати»)) , мені потрібна практика , але, як я і написав я не знаю що саме робити, потрібна якась тема

Та просто робиш клон якогось популярного сервісу — лінкшортер, дропбокс, ексель, ютуб або інше. )

Так, Моно вже все показує, тоді що буде робити ваш додаток?
Якщо шарпіст то не Xamarin а MAUI, і не JS а Razor )

Люди часто користуються не одним банком, а сенс додатка зібрати це все в одному місці

Я маю сумнів, що банки шарять потрібне API. А через експорт з кожного банку це може бути не дуже зручно для користувачів, бо всі звикли до повного онлайн в Україні. З іншого боку не потрібно буде розводити зайвої секьюрності. Поскидав екселі трат в папку з трьох банків на телефоні, додаток зібрав все до купи, і показав красиву картинку.

Я запропонував би зробити щось інше — приложуху куди можна порубати картку свого малюка-підлітка і моніторити щоб він не витрачав на бухло і сиги. А ще краще — AI прикрутити.
Якщо що — команда є (дизайн, верстка і так далі) — пиши.

Як ти збираєшся моніторити на що він витрачає якщо витрата буде на «АТБ, супермаркет»?

Интегрироваться с банками и супермаркетами

Ну ладно ще банк — але супермаркет? інтеграція? навіщо це супермаркету?

Как обычно — для получения каких-то ценностей.

І що в такому разі можна запропонувати супермаркету як «цінності»?

Например — данные из банка. Типа этот человек получил сегодня зарплату — супермаркет анализирует покупки и предлагает к покупке типовой набор, когда сотрудники закидывают по списку все в тележку и вручают ее покупателю на входе.

Ну тобто ти пропонуєш брати з клієнта такі дані і передавати супермаркету з додатку?)

Как вариант.

Сканувати QR код із квитанцій буде ваш додаток? Тоді мабуть куплю.

Криптовалюта працює у умовах абсолютної недовіри до тих, хто надає інформацію про транзакції. Якщо це можливо, то можливо і саме такий QR код створити ( глобально, звісно ) зчитування якого надасть інформацію про все взагалі. Тобто це буде як якесь відео зняти на камеру смартфона, а потім продивитися. Майже так само. За умови створення не тільки дізайну обгортки якогось продукту на виробництві, але й інформаційної моделі стандартного зразка. Саме ця модель може/буде використовуватися для друку прайсів і друку QR кодів для зручного власного підрахунку витрат чи з_їжених калорій.
Інформаційна модель всього, що в нас є, це вже не далеке майбутнє, а близьке.
Користування такою моделлю звісно це якісь гроші, якісь нові економічні стосунки, робочі місця та що там ще...

бд або MySQL або MSSQL.

MSSQL, лол
Чого не оракл?)

Я написав про ті якими користувався , якщо ти вважаєш що це поганий вибір напиши свою думку

Postgres by default. Пг більш популярний, на нього є купа модулів що дозволяють з нього хоч бігквері зробити.

Якщо ти робиш проект виключно для тренування, то тобі повинно буде байдужим, чи захочуть люди користуватися ним, це не твоя поточна задача. Якщо ти хочеш зробити проект корисним, то... написати проект для менеджменту витрат...ця ідея, напевне, приходила у голову до кожного розробника. Це означає, що конкуренція там скажена та шанси когось зацікавити нульові: якщо ти не кинеш мільйон доларів на рекламу та заохочення, ніхто про нього не дізнається.

Для перевірки бізнес гіпотези часто достатньо no або low код рішення.

Я не маю цілі поширювати це якось, максимум знайомим показати.

Просто хочу щось цікаве, що хоч трохи буде корисним

Для початку напишіть хоть в підтримку різних банків , чи такий кейс можливий

Розкажу секрет... все що тобі буде приходити в голову в якості пет-проекту, буде звадати або банальним або надто складним)
Якщо ти зможеш придумати щось унікальне — то це вже кандидат на стартап)
На мою думку, хорошим варіантом буде взяти за приклад якусь простеньку апку яка тобі подобається і якою ти активно користуєшся, але є речі які б ти хотів змінити/добавити/покращити. Це чудово вписується в портфоліо бо ти зможеш чітко описати які в тебе були цілі, як ти їх досягав та з якими труднощами зустрівся.

Пошукай хакатони. Багато чого зараз проводиться у онлайні. Там зможеш знайти і команду, і ідеї, і такий проект у портфоліо (особливо якщо він якийсь приз забере) виглядає більш солідно ніж pet проект.

Підписатись на коментарі