Порадьте недорогий сервіс аренди телефоного номеру в США

Для тестування мобільного додатку мені потрібен постійний номер в США для отримання повідомлень. Тобто я шукаю онлайн сервіс для аренди такого номеру. В пріорітеті ціна. Поки що начебто знайшов вітчизняний сервіс, який пропонує номер на рік за 24$

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мені теж знадобився постійний номер для а) вихідних дзвінків на американський номер і б) отримання СМС. Сильно не копався, поки зупинився на go-text.me — дають номер в оренду і необмежені дзвінки в США/Канаду за 260 грн/міс (~$6.8). Це в 3+ дорожче, ніж ваш варіант (правда мені треба на місяць-два).

Twilio — www.twilio.com/en-us, як вже тут казали як раз про SMS більше спеціалізується.
Flowroute — flowroute.com/sms-api
DIDWW — www.didww.com/...​mbers/United_States/Local
та цих провайдерів море.
США, насправді, одна з небагатьох країн де номер отримати доволі просто.

Якщо просто як користувач, то вже згаданий Zadarma — хороший та недорогий вибір.

Якщо API треба — Twilio чи Telnyx непогані, останній трохи трешовий, але дешевший.

в Україні, здається, недоступно поки

Zadarma вимагає додати скан паспорта. Тобто якщо є вибір додавати чи ні, я б не додавав))

Я теж користуюсь Zadarma, підключався дуууже давно, десь у 2018-му. Скан паспорту надавав, за цей час кредитів на мене не набрали, в розшуці Інтерпола також не перебуваю :)

То ви не застали часи, коли їх аккаунти хакали на раз-два і надзвонювали в Куби/Нігерії

Начебто поки не хакали. Навіть якщо хакнуть і вкрадуть аж всі п’ять доларів, що там в мене на рахунку — засмучуся, звичайно. Але переживу :)

Підписатись на коментарі