Який банк вибрати фрілансеру чи ІТ спеціалісту?

Український сервіс фрілансу Freelancehunt опублікував список банків, які мають найбільший попит серед фрілансерів.

У лідерах з великим відривом — Приватбанк та monobank. У ТОП-5 також Райффайзен Банк, Ощадбанк та ПУМБ.

Лідерська позиція Приватбанку поки що є очікуваною та зрозумілою, та їм на пʼяти наступає monobank з впевненим приростом клієнтів і при зберіганні динаміки за 1-2 роки він зможе посунути Приватбанк з першого місця.

Заточеність під мобільність, зручність і простота — це те що вже підкупило багатьох фрілансерів та ІТ спеціалістів і змусило перейти на «тьомну» сторону mono. Відкрити рахунок ФОП можна безкоштовно у декілька кліків, за обслуговування платити не потрібно і на додачу ще й нульова комісія за перекази в інші банки.

Але розберемось з іншими критеріями при виборі банку. Мінімальний набір вимог це:

1. Простота в реєстрації та відкритті ФОП, щоб не потрібно нікуди ходити.

2. Вигідні та прозорі тарифи, відсутність або низькі комісії.

3. Наявність різних способів отримання грошей з-за кордону без комісій та за вигідним курсом.

4. Можливість купувати/знімати/тримати валюту, знову ж таки, з найнижчими тарифами.

І питання до обговорення — які плюшки, окрім цього базису, можуть переконати IT-спеців змінювати банк? Для когось це преміум-карти, для когось це покращений курс валют, а для вас?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Наявність різних способів отримання грошей з-за кордону без комісій та за вигідним курсом.

Гарний жарт) в стендап українських шуток піде)

на мою думку технологічні найбільш зручні Приват та Моно

еще одна 1001 тема про банк? что вас несет в этот убогий шмонобанк? гнилой пластик, курс для конвертации 50к грн -> дол один из худших. Доллар нельзя снять без комиссии, только через депозит, качество обслуживания упало на дно. Какой-то нищебродский лимит на бесплатное снятие гривны в 50К. Кэшбеки щас на каждом углу раздают

1. Простота в реєстрації та відкритті ФОП, щоб не потрібно нікуди ходити.

вы что там каждый месяц регистриуете счета фоп? открыл его раз в 5 лет и все, если лень тащиться, можно выделить на такси

1001 скиглення про поганий монобанк

Цікаво яку ще срань має викинути цей прівєтбанк, щоб люди перестали туди пхатися?

Райф був найвигіднішим банком, щось типу 80грн/міс і все* безкоштовно.
Потім світла насильно пересадила на Укрсіб, трошки дорожче, але пофіг.

4. Можливість купувати/знімати/тримати валюту, знову ж таки, з найнижчими тарифами.

Згідно НБУ, це навіть до війни не працювало.

* єдине що роблю — жену гривні в ФОПа на ФО.
В душі не знаю навіщо з ним робити будь-шо інше типу оплати карткою в магазинах.

Райф був найвигіднішим банком

Так мені дуже подобався. Особливо їх сервіс для преміальних карток.
Але це тільки останні роки. Інтернет банкінг у них ще років 5 назад був мабуть найгірший з усіх банків. У Ощаду і то кращій був.
Нажаль, більше райфу для мене не існує. Добровільно перейшов на приват.

Що ж райф таке накоїв, що перекрило усі провали привату?

Інтернет банкінг у них ще років 5 назад був мабуть найгірший з усіх банків.

Отой Java сірий апплет? Так він у половини банків тоді був.
Плюс в ньому треба робити аж 1 операцію в місяць, я змирився.

Що ж райф таке накоїв

Не пішов з однієї «країни»

Інтернет банкінг у них ще років 5 назад був мабуть найгірший з усіх банків. У Ощаду і то кращій був.

Не не, у Ощадбанку не кращий 😂

Мене цікавить запуск клієнт-банка в браузері під Лінуксом.

Колись тільки плагін для підпису приватівський хріново працював, але на диво і без нього підписувало фізичним підписом (якщо підпис хардварний думаю не спрацює без плагіну).

Хм, небыло проблем под линухом, только под хромиум юзаю, может от браузера зависит?

3. Наявність різних способів отримання грошей з-за кордону без комісій та за вигідним курсом.

Цю фітчу регулює тільки НБУ тому в усіх вона однакова. Курс відомий

Не ходи в той банк куди ходять не ойті

Ти ж еліта

Підписатись на коментарі