Служив(-ла) в Силах оборони — окремий чекбокс в розділі «Кандидати»

Працевлаштування ветеранів і ветеранок — одне з важливих питань, яке вже постало в суспільстві.

Ми на DOU хочемо теж бути максимально корисними в цьому питанні. Тому додаємо в профіль Кандидата чекбокс для тих, хто служив в Силах оборони.

Наша гіпотеза: роботодавці, для яких важливих певний військовий досвід кандидата, зможуть швидше знаходити спеціаліста. Зокремо має бути актуально для мілтек-компаній.

Нараз в розділі «Кандидати» на jobs.dou.ua 43 тисячі кандидатів в пошуку роботи, із них майже 40 активували новий чекбокс щодо служби в Силах оборони.

Якщо ви у пошуку роботи, заповнюйте свій профіль: dou.ua/edit-profile

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

І чекістам роботу спростимо. Зайшов на доу — і ось тобі список на знищення.

Джин теж додав схожу галочку:
t.me/djinni_official/1160

служив, волонтер, бієць економічного фронту, штурмовик коментарів. та інші, не маючі жодного відношення до професійних якостей, чекбокси.

Написано ж, може бути актуально для мілтек-компаній:
jobs.dou.ua/...​vacancies/?search=miltech

А як служба у пілоті чи артилерії допоможе у роботі?

Хто вибір робить по ТРо — клоун ))) такий як і ТРо

Є сенс людям показувати, що вони провели 1-2 роки з ЗСУ, НГУ, ТрО?
Адже в цьому є як позитивний досвід, але негативних наслідків більше (перерва в роботі, проблеми зі здоров’ям, психікою, тощо)?

Я думаю, в цьому випадку, людина сама вирішує афішувати цю інфу чи ні. Більше того, на етапі оферу і перевірки документів це і так стане відомо.

на етапі оферу і перевірки документів це і так стане відомо

Wat?

Зроблять бекграунд чек? Бо у кандидата в резюме скоріше за все буде геп в кілька років, раптом відсидів чи лікувався від залежності.
А у випадку працевлаштування по КЗПП взагалі все дуже просто. Кандидат зобов’язаний надати військово облікові документи, по яких роботодавцю все стане зрозуміло.

Зроблять бекграунд чек?

це про найвність проблем з законом, а не про те, хто чим займався.

А у випадку працевлаштування по КЗПП взагалі все дуже просто.

wat?

В сша при оформленні на роботц є для стат буюрл питання

Чи ветеран
Чи хворів на голову

Чи інвалід
Чи латінос
Є опція не скажу

Тоді ще і флажок «нахитав п’ятами через кордон, зараз в Туреччині або Європі» додайте, теж буде актуальним, таких шукають значно частіше.

Це називається EU based, на Djinny таке є. Звісно для них вакансій більше. А кого компанії повинні шукати — співробітників яких завтра викраде бусік? Чи тих в кого світла не буде в рандомний момент по х робочих годин?

Та це і був сарказм. Така галочка скоріше буде сприяти дискримінації людини (пост травматичний синдром ніхто не відміняв), тим більше, що усі ведучи наймаючи позиції займають якраз люди які фізично не в Україні, бо так влаштований бізнес — в Україні по суті майже нема власної економіки ми вже на 60% живемо з іноземної допомоги, умовно за рахунок американських та європейських платників податків, тобто наше місце біля параши. Так само можна додавати дропдауни та галочки із наявністю кредитів, вадами здоров’я і т.п. 2. Ці усі квоти — це чистий культ Карго, в Америці це треба щоб різні Соули Гудмани з адвокатськими конторами не засуджували корпорації на сотні мільйонів. Коротше кажучи ми сприймаємо відверте лицемірство за чисту воду, та копіюємо його. Ну або не сприймаємо, а справді копіюємо — як на мене це ще гірше. В цьому аспекті як на мене грубий та прямий Ілон Маск врази краще. Каже те що нам не подобається, зато правду.

Ілон Маск врази краще. Каже те що нам не подобається, зато правду.

Багато з чим згоден.. Але Ілона каже правду? Сіріслі? Репости Такера Карлсона, який тупо брехає постійно і брехня про «я не балякав з пипою», а потім після викриття «ну ок, балякав»
Ілона — мудак з промитою головою, і правда там така ж, як і у Рос ТВ — змішати частку правди та багато херні і конспірології
Репостити RT — маркер ідіота

Добавте учасник бойових дій
Служба могла й звичайною бути
Як Піонер табір
Ще є ті що з військовою кафедрою

Та ну, це якийсь уже занадто детальний поділ з незрозумілою метою, ще і сумнівними перевагами для кандидата. Служив у ЗСУ (і не тільки) — чудово, хороший плюс людині під час розгляду резюме.
А по кафедрі якщо просто вчився і не служив, то і чекбокс така людина не має чекати. А як служив, то має повне право.

хороший плюс людині під час розгляду резюме

Реальність в тому, що можливо це доведеться якраз приховувати, щоб отримати роботу. Сурова дійсність. Не вірите — подивіться фільм Рембо en.wikipedia.org/wiki/Rambo_(franchise, він якраз про це.

Підписатись на коментарі