Які цікаві українські форуми ви ще знаєте?

Доброго дня, які цікаві українські форуми ви ще знаєте?

На dou багато цікавого, але хотілося б знайти якісь хороші загальні форуми, де можна обговорити відносини, здоров’я, спорт, домогосподарство, психологію, а тут все ж таки більше про it, а мені цікава думка людей не з it.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Кропивач (якщо він ще живий)

thephotoforum?
board.lutsk.ua?
Велокиїв?
Мотокиїв?..

Форуми, в класичному розумінні, всьо. Пішла епоха.

Та й сучасні покоління, які зараз приходять в інтернет, не дуже вміють в те спілкування, завдяки якому форуми колись ожили. Смайликами та ряканням ситий не будеш. А для тіктока цього цілком вистачає.

Кліпове мислення керує світом :)

А «старі» покоління... Хто вмер, хто в побуті потонув.

В 2018 році закрили форуми Шорюкена (культове місце для фанатів Стріт Файтера та подібних ігр). Причина: падіння активності. Всі навчальні матеріал на ютубі, все спілкування в діскорді.

І це загальна тенденція.

В Україні ж своїх форумів не дуже й було. Так історично склалося. А ті 3.5 що ми таки мали, закрилися або перетворилися на привидів (типу форума Мого ігрового комп’ютера). Кілька місяців тому, наприклад, форум фото.уа сказав своє останнє слово. Постинг впав майже до нуля. Ну там з тим навіть до повномасштабки було складно, — ми занадто бідні для таких «дорогих хобі» як фотографія. А роками фотографувать гілки та спини голубів з часом набридає навіть найзапеклішим фанатам гілок (та пташиних спин).

31 січня 2023 закрився мотоцикл.нет. Активності нема і власник перегорів бажанням. А хостинг з доменом коштують цілком реальних грошей.

І так далі.

Звісно ж, можна завжди сказати що є реддіт. З всратим інтерфейсом, який наче прийшов з середини 90х. Але це ще півбіди. Всі форуми саби залежать від того з якої ноги сьогодні прокинувся власник реддіту. Все це разом створює не найкращі умови для довготривалого «утримання уваги», з великими, детальними, дискусіями «як на форумах». Бо завтра це все може разом зникнути.

А ті 3.5 що ми таки мали, закрилися або перетворилися на привидів (типу форума Мого ігрового комп’ютера)

додав коментар з прикладами, що не все так погано: dou.ua/...​/?from=sbcomments#2715601

Дяка, за редфорум забув

Але це, ну, мізер :)

Ресурси в інтернетах зникали завжди. Але форуми в останні роки зникають з якоюсь особливою швидкістю.

Форум для фанатів японських рпг, в запуску/роботі якого я колись приймав дієву участь, починався з людей які грали в файнал фентезі мовою оригиналу. А закінчився людьми які не грали навіть в «переклади проффесійними програмістами». Прийшла популярність. А з нею і... «Вічний вересень™».

привидів (типу форума Мого ігрового комп’ютера)

mikportal.org помер нещодавно, бо ще місяць тому я на нього ще заходив
Їх Igrograd помер трохи раніше.

Але видно що втримати ці ресурси вони намагалися до останнього.

RIP

З цим пов’язан кумедний випадок, що колись я написав php скрипт який мав тягнути з їх сайту новини і в той самий день журнал закрився.

Може час відкрити для себе Редіт? www.reddit.com/r/Ukraine_UA і купа більш спеціялізованих.

Вистачає і «олдскульних» форумів, але вони зазвичай навколо чогось, а не загальні-загальні. Чи там материнства, чи навколо міста/селища, чи там урбаністики типу www.skyscrapercity.com/...​orums/urban-ukraine.2513

форумы умердщи еще о появоегния телегшрам каналов.

і при цьому. менш токсичний ніж доу

Ну, це перебільшення. Існують ще активні форуми. Але вони в основному спеціалізовані. Наприклад, форум з обговоренням банків, фінансових справ — forum.finance.ua
Форум обговорення мобільного звʼязку — red-forum.com
Форум обговорення новобудов і нерухомості загалом — forum.domik.ua

Давайте тоді телеграм канали

Підписатись на коментарі