Безкоштовне Stable Diffusion API

Нещодавно мені довелося створити свого власного телеграм бота, який здатен генерувати зображення. Але придбати токени для генерації зображень на платних сервісах мені не хотілося, тому я почав активно шукати безкоштовні та необмежені API для цієї мети. Цей пошук тривав довго, і, мабуть, ви здогадуєтеся, що я не був задоволений знайденими варіантами. Більшість з них були просто послабленою копією проекту на Google Colab і видали зображення дуже низької якості.

Отже, я вирішив взяти ініціативу власницькими руками і створити свій власний API для генерації зображень. Чому б і ні? І так з’явився VisionCraft — це абсолютно безкоштовний сервіс для створення зображень за допомогою різних варіацій Stable Diffusion 1.x.

Тепер, щоб користуватися VisionCraft, потрібно лише підписатися на мій телеграм канал. Це моя спроба збалансувати витрати на цей проект.

Ваша творчість з VisionCraft ніколи не буде обмеженою. Ось лише кілька прикладів згенерованих зображень:

Якість та стиль зображень залежить від того, яку модель, sampler та cfg_scale ви обрали.

Збираюся скоро перевести проект з Django на Fastapi, щоб було зручніше програмувати та щоб сервіс швидше працював. Тому що нещодавно я зіткнувся з проблемою перенавантаження сервера. В мене Джанго запускається як WSGI, тому може обробляти лише запроси, які йдуть по черзі, а не одночасно. Я вважаю, що це велика помилка з моєї сторони, тому скоріше за все буду переписувати проект на fastapi або якийсь схожий сервіс. Якщо ви знаєте якийсь цікавий сервіс на Python, який працює в багато поточному режимі та вміє працювати з Uvicorn, то напишіть мені в коментарях будь ласка.

Повна інформація про користування API міститься в документації на GitHub. Ви також можете спробувати VisionCraft на офіційному веб-сайті.

Будь ласка, пишіть коментарі про те, чи корисний сервіс я створюю та чи сподобалися вам згенеровані зображення.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

With Stable Diffusion, unleash the potential of text-to-image capabilities. With a track record of quality, our enterprise-grade API enables the smooth integration of advanced AI image production. If you need embroidery designs UK visit our website.

какие модели из civitai поддерживает?

Відкрийте сайт visioncraft—vladalek05.repl.co

Там у полі Select a model список усіх доступних моделей. В мене доступно десь 60 моделей.

увидел анимэ, заигнорил темку

Підписатись на коментарі