Фотозвіт з DOU DevOps Meetup 1 листопада в Києві
🚀 DevOps спільнота DOU вже вдруге зібралась офлайн на DevOps Meetup, який відбувся 1 листопада в UNIT.City.
Подія об’єднала розробників, системних адміністраторів та інженерів з різних сфер, які мали змогу активно обговорювати представлені ідеї, ділитися досвідом та встановлювати нові зв’язки. Дякуємо всім за участь! 🔥
А найголовніше — за подію ми зібрали 106 540 гривень для ЗСУ!
Дякуємо партнерам — Brainstack_, Yalantis, Underwood Brewery, а також ділимось коротким фотозвітом щоб згадати яскраві моменти та емоції цього заходу! 📸
















3 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівпозував кожен раз коли поряд був фотограф. фоток зі мною немає((
Ну нічого страшного, це як з проходженням інтервʼю з HR, чим більше стараєшся, тим більше не підходиш 🤣🤣🤣
не поспішайте, вам ще прийде лист на пошту, де будуть всі 200+ фото, маєте там бути :) тут лише кілька