Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Lifestyle: Як програмери бачуть своє майбутнє?

Цікаво узнати краще нашого брата українсьсого програмера. Не те щоб це можна назвати «опитування» — лише спроба нанести кілька штрихів на «потртет».

Тож де ми завтра? — Ким ви бачите себе років за 4? Чи пов’язуэте свое майбуне з компанією в якій працюєте і бачите в цьому great opportunity? Бачити себе в кріслі Architect? Почнете фрілансити? Не проти виїхати з краіїни? Працюєте над власним проектом, за рік звільнитесь з роботи, будете собі босом і купите панамеру. Чи ви вже сам собі бос?

Де ми після завтра? — Час летить, раз два і пенсія :). За рахунок чтого будете жити? Держ.пененсія? Накопичення? Продасте квартиру і переїдете в село? «Запапад нам поможет»? Будете на той час крутим бізнесменом і грошей буде «шо мусора»? Взагалі не заудмуєтесь над такими речами?

Звичейно є маса ваших власних варіантів :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

я для себя решил — и превратился в програмиста из страны первого мира. Тадам, теперь волнуют совсем друге проблемы.

наприклад?

ви няік не плануєте своє майбутнє :) ?

в яку країну, компанію ви «превратились» якщо не секрет?

Планирую конечно, провел с калькулятором уже больше времени чем за все время в Украине. Планирую уйти на контрактную работу как почуствую в себе силы. Пока как то есть ощущение что рано- да и работа у меня не самая плохая.
Уехал в Новую Зеландию, это сильно-сильно отличается от Украины- пока осваиваюсь только.

контракт — вірний напрямок :)

Я особисто хочу працювати на себе. Мати більше свободи, більш вільно розпоряджатись властим часом. Так що клепаю власний проект і працюю на компанію ( як говорится day job). Як все піде поки що не знаю, сподіваюсь на краще, але як Бог дасть...

Щодо пенсії думки вже приходять. Однозначно на державу не розраховую.

Как и другие люди, по разному в разное время (если исключить фанатизм в мечтах).

Живи быстро, умри молодым.mp3

Планирую работать в этой же компании. Про пенсию и думать не хочу

Підписатись на коментарі