Grok — чат-бот від Ілона Маска, що вміє в гумор

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Ілон Маск анонсував Grok — чат-бота зі штучним інтелектом та «бунтарським характером».

Технологія має стати конкурентом ChatGPT. Як це працюватиме?

• Чат-бот перебуває на стадії раннього тестування і не доступний широкому загалу.
  • Grok буде доступний для підписників Premium+ на платформі X після тестування. Цікаво, що чат-бот має доступ до повідомлень користувачів на X.
  • Він працює на основі великої мовної моделі — технології під назвою Grok-1.
  • За словами xAI, Grok-1 перевершив GPT-3.5 у деяких тестах, як-от розв’язування задач з математики для середньої школи. Однак він відстає від GPT-4.
  • Чат-бот також має вміти в гумор:
    «Grok створений для того, щоб відповідати на питання з дотепністю і має бунтарську жилку, тому, будь ласка, не використовуйте його, якщо ви ненавидите гумор», — переконливо просить xAI.

Не обійшлося і без інтертекстуальності: Ілон Маск повідомив, що на технологію його надихнув «Автостопом по галактиці». А саме слово Grok вигадане американським письменником-фантастом Робертом А. Гайнлайном і означає «розуміти досконально та інтуїтивно».

Зізнавайтесь, будете користуватись?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Цікаво, що чат-бот має доступ до повідомлень користувачів на X.

лол, навіть не знаю як сказати...

Grok буде доступний для підписників Premium+ на платформі X

Гарна спроба підняти кількість преміумів за рахунок ШІ що вміє матюкатись, але я пас.

Типу як в Portal 2 були видавати щось накшдалт : " Я провела низку дослідів та прийшла висновку — ти жахлива людина!". Чи взагалі — після чергового перейменування стане зватись Бендер Родрігес.

Чим Мета займається? Маючи найбільший датасет данних, вони ще нічого не випустили.

Ну а Маск молодець. Політкоректність і задушеність чатгпт вибішує. Щось питаєш, і замість того щоб видати конкретику, 80% тесту це вода і дісклеймери. Я звісно розумію що в сучасному світі інакше не може, бо є купа дебілів які ображаться чи по судам затаскають, но Маск клав бовт на них, респект.

Ти просто не знаєш як і решта тих хто не підписував різні NDA. Та по їх публікаціях на в них там вже величезна кількість працюючого над прикладними завданнями бізнесу, штучного інтелекту. Там мало не весь Facebook то один великий Skynet.

Тим не менше, відстають.

Епл в ту же стєпь. Ок, у них немає даних, зате є купа бабла, могли б підсуїтитись. А то єдине що їх з AI зв’язує, це тупа сірі, яка була тупою навіть по міркам того року, коли вийшла, що вже зараз говорити.

Да і гугл пізно схаманулись і відстають. Один Майкрософт із старічків не підкачав.

За невелику плату можу тебе регулярно обматюкати. За великі гроші ще і в морду дати. Відчуй себе у світі своїх брутальних фантазій 😅

Мені не мати від Маска треба, а прямолінійність. Без он цього всього: «ой, я не медичний/юрист/тощо спеціаліст блаблабла і не право давати поради блаблабла і тобі треба звернутися до спеціалістів блаблабла но я тобі можу дати загальну інформацію блаблабла {інформація} але пам’ятай що це лише загальна інформація бблаблабла і для вирішення проблеми ти маєш звернутися до таких то спеціалістів блаблабла в таких то організаціях і проконсультуватися блабла»

В результаті получаєш сторінку тексту, із якої корисної інформації один абзац. Вибішує. А бот Маска видасть один той абзац без зайвої води. Бачив в твіттері вже порівняння проводили на одинакових запитах.

Чим Мета займається?

мета публікує опенсорс моделі (наприклад лама 2 яка доступна для комерційного використання) на тренування яких компанія витрачає мільйони доларів та і в цілому рухає індустрію (PyTorch дефакто стандарт для створення АІ моделей)

Ну а Маск молодець. Політкоректність і задушеність чатгпт вибішує

враховуючи його погляди не здивуюсь якщо у чатбота буде антиукраїнська риторика

Його погляди це погляди здорової людини. А саме хватить воювати чи пересирати із-за ковіда заганяючи світ в рецесію і сповільнюючи технологічний прогрес, давайте будувати електромашини, літати в космос і розвивати людство.

Може його ідеї як зупинити війну не сильно підходять Україні (як власне і рашці не підходять так як умови одинаково невигідні як Україні так і рашці), но він не українець і не рашист, і йому срати що з цими країнами буде (як і нам було б срати якби був конфлікт між якоюсь Аргентиною і Чілі) — аби не кошмарили світ і не відволікали увагу від технологічного прогресу.

Не те що він за світ переживає, він переживає за себе любимого. До війни він був в центрі уваги, всі його боготворили, тесла, спейсх, тунелі, Залізна Людина сучасності. А зараз всім на це начхати, переключилися на війни, світова економіка летить в жопу, Теслу купують в 2 рази менше ніж йому хотілося, про Марс всі забули.

Щоб вміти у логіку потрібно лише вміти визначати гіпероніми, будувати гіперонімічні шаблони і з цього левела знаходити інші гіпоніми. Це неначе подорож у лабіринті.
Наприклад, ось речення: «На яблуні ростуть яблука.» Гіперонімічний шаблон: «На фруктовому дереві ростуть їстівні плоди» Висновок: «Лимон це теж їжа».
ШІ які зуміють у логіку змінять світ. Люди не дужі до логіки. Людям бракує терпіння щоб простежити всю chain міркування ще й іншим довести цю chain
Взагалі, де ви бачили занотований хід обмірковування якоїсь проблеми?
Логічні ШІ зможуть це теж. А ще й перевірити чужі міркування.
А не логічні у відповідь на те, що вони помилилися знову, напишуть: «Та ні, це не помилка. Це просто я пожартував.»

Кожна поважна людина має запустити криптовалюту та ШІ приблуду.

Спитайте його про 300 ;)

Підписатись на коментарі