Опитування Мінцифри щодо створення в Україні регуляторної пісочниці для високотехнологічних проєктів
Мінцифра працює над створенням регуляторної пісочниці для високотехнологічних проєктів та запускає опитування для представників інноваційних бізнесів в Україні.
Мета створення регуляторної пісочниці — державна підтримка інновацій, збільшення інвестиційної привабливості країни та формування нормативно-правового поля для технологічних розробок.
Sandbox буде спрямований на проєкти, для діяльності яких регуляторного поля в державі або наразі немає, або воно знаходиться на етапі створення.
Цей інструмент дозволить компаніям:
- ефективно протестувати свій продукт та вдосконалити бізнес-модель;
- налагодити прямий діалог з державою та зрозуміти, які нормативні вимоги застосовуватимуться до їхніх інноваційних послуг;
- успішно вийти на ринок та залучити інвестиції.
Головна мета — створити регуляторну пісочницю, яка відповідатиме потребам українських інноваційних бізнесів. Якщо ви розробляєте ШІ-проєкти, web3-проєкти або ж інші інноваційні продукти.
Проходьте опитування за лінком!
8 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівПриходить Мінцифри на вечірку:
— Агов! Чим займаєтеся, що у вас новенького, що цікавого, як справи взагалі?
— В принципі, у нас все було добре, поки ви не прийшли.
Товарищи ученые, доценты с кандидатами,
замучились вы с иксами, запутались в нулях.
Сидите, разлагаете молекулы на атомы,
забыв, что разлагается картофель на полях.
Из гнили да из плесени бальзам извлечь пытаетесь
и корни извлекаете по десять раз на дню.
Ох, вы там добалуетесь, ох, вы доизвлекаетесь,
пока сгниет от плесени картофель на корню!
Так вот: автобусом до Сходни доезжаем,
а там — рысцой, и не стонать!
Небось, картошку все мы уважаем,
когда с сольцой ее намять.
Вы можете прославиться почти на всю Европу, коль
лопатами проявите здесь свой патриотизм.
А то вы всем кагалом там набросились на опухоль,
собак ножами режете, а это — бандитизм.
Товарищи ученые! Кончайте поножовщину,
бросайте ваши опыты, гидрит и ангидрит!
Садитесь-ка в автобусы, валяйте к нам в Тамбовщину,
а гамма-излучение денек повременит.
Так вот: полуторкой к Тамбову подъезжаем,
а там — рысцой, и не стонать!
Небось, картошку все мы уважаем,
когда с сольцой ее намять.
К нам можно даже семьями, с друзьями и знакомыми,
мы славно здесь разместимся, и скажете потом,
что бог, мол, с ними, с генами, бог с ними, хромосомами,
мы славно поработали и славно отдохнём!
Товарищи ученые, Эйнштейны драгоценные,
Ньютоны ненаглядные, любимые до слёз!
Ведь лягут в землю общую остатки наши бренные,
земле ведь всё едино: апатиты и навоз.
Так вот: автобусом до Сходни доезжаем,
а там — рысцой, и не стонать!
Небось, картошку все мы уважаем,
когда с сольцой ее намять.
Так приезжайте, милые, рядами и колоннами.
Хотя вы все там химики, и нет на вас креста,
но вы ж ведь там задо́хнетесь за синхрофазотронами,
а здесь места отменные, воздушные места!
Товарищи ученые, не сомневайтесь, милые:
коль что у вас не сладится, ну, там, не тот эффект, -
мы мигом к вам заявимся с лопатами и вилами,
денечек покумекаем — и выправим дефект.
Так вот: автобусом к Тамбову подъезжаем,
а там — рысцой, и не стонать!
Небось, картошку все мы уважаем,
когда с сольцой ее намять.
(к) 1972 ссср
youtu.be/QazrcTLpzPk
Якщо перекласти на зрозумілу то «ті хто займається всім тим чого ми покищо не бачимо — прийдіть і
оновіть дані в тцкповідомте про себе щоб ми могли вас обкласти податками та зборами.»Пісочниця — то в якому плані?
Якщо закони не діють на компанію в ній — то дуже погано.
Якщо закони діють, а потрібних ще нема, то вони не діють — то це і так стан є де-факто.
Якщо закони діють, а ті, якіх нема — будуть діяти ретроспективно — удачі в пошуку компаній.
Якщо закони діють, а ті, якіх нема — будуть діяти форвардно (біткоїн адекватно зарегулювали десь в транк-гілці законодавства, і це поважає податкова) — удачі в пошуку компаній — 2, тут і у в майстрі працювати не просто. До того ж удачі в синхронізації пісочниці з органами на місцях. Сказати «не чіпати» — то варіант 1, дуже погано.
Замість проведення реформ з метою зробити країну привабливою у тому числі для інноваційних бізнесів і стартапів держава намагається створити
Гнати цю всю шоблу некомпетентних дармоїдів ссяними ганчірками.
А цим як завжди робити нічого 🤦♂️
Найкраще, що може зробити Мінцифри для держави — це саморозпуститися і відправити всі закладені на нього кошти на ЗСУ
І вернути потрачене бабло ... А ну можуть і «присісти» на дорогу ...