Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

[q] тема для диплому

Потрібна порада.
Хочеться зробити проект в першу чергу для себе, а не для комісії.
Цікавить в першу чергу веб та мобільні платформи. Тому, як на мене, логічно що в результаті має бути якийсь сервіс.
А от який, фантазії не вистачає.
передивися
www.developers.org.ua/forums/topic/3928
багато води.
хочеться чіткіші орієнтири.
дякую.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Чтобы в дальнейшем было продолжение теме, например в магистрской работе, я бы брал что-то перспективное в плане науки/новшеств. Например открыть какой-нибудь ACM или другой научный журнал по теме и посмотреть, чего там нового давеча изобрели в плане алгоритмов/идей. Самое простое решение — прикрутить web/мобильную обёртку к какому-то крутому распознанию картинок/классификации etc. Это даст:
— тему, непосредственно связанную с передовыми научными достижениями (научрук и комиссия будут рады);
— подготовит базу для магистрской работы, в который можно будет исследовать уже знакомые передовые достижения и предложить какие-то усовершенстсования/улучшения, хотя бы для конкретного вашего случая;

Почитайте свежую литературу. В мире же изобретают много интересного.

P.S. конечно, мой комент тоже, можно сказать, вода, но надеюсь чем-то поможет.

Я бы не метал бисер ... для серьёзного диплома 4 месяца — это мало, готовый проект отдавать под диплом — это глупо. Делайте в качестве диплома, что дают и делайте для себя, что интересно. Для другого — это не та страна и не то время ....

сьогодні був доклад SE з майкрософта, у якому він сказав що поки дають, потрібно вчитись. по лінку в шапці є відповідь де людина каже що її дипломка набагато цікавіша за проекти протягом декількох років на роботі.
так склалось історично, що працював з декількома невеликими, та був задіяний і 2-х великих проектах. все зводилось до знання фреймворка, та що, як і де пихнути. все.

з робіт пішов. тому що є бажання зайнятись класичним computer science) бажання є, а сформулювати його не можу. таке.

+проект який був зданий під диплом не можна далі розвивати в комерційних цілях?

Руководитель дипломного проекта может быть со-автором, поэтому лучше хороший проект под диплом не использовать.

Бакалавр/Магістр? Яка спеціальність? Научрука вже питали?

бакалавр. компютерна інженерія, хоча я скоріше веб девелопер два рази ніж інженер)

ноуп.

Підписатись на коментарі