Онбординг на новій роботі. Діліться своїми кейсами — вдалими та не дуже

Нещодавно ми випустили аналітику щодо пошуку роботи, де з’ясували, що 64% тих, хто шукав роботу протягом останнього року, її знайшли. А значить, проходили онбординг в компанії.
Нам стало цікаво, чи зазнала змін процедура інтеграції новачків під час повномасштабного вторгення?

А можливо, вам і раніше зустрічались цікаві, дивні або просто незвичайні процедури під час онбордингу? Діліться своїми історіями 👇

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Онбоардінги якісь... О 9 ранку видали тобі ноут, об 11 дали доступи, о першій годині дня дали першу таску, до шостої вечора викладаєш її фікс. Та й все буде добре, багато разів пробував, все працює, рекомендую.

Ну якщо таска пофіксати текст якийсь то мабуть так

... здаєш драг тест тiльки в авторизованiй лабораторiї i довiдку про несудимiсть тiльки щоб почати процесс онбоардiнга, який триває до 2 мiсяцiв...

Не банківське, але фінансові дані приватних осіб

Головне — кричати «Вільна каса!» впевненим голосом.
Oh wait... навіть в маку вчитися новій роботі це декілька тижнів.

Якщо верхня планка мрій — працювати в маку, то так, можна перших пару тижнів шаройобитися.

Ну якщо для вас «вчитись» то «шаройобитися»... що ви тут робите?

Тут в основному відпочиваю. А на роботі в основному працюю. Вчуся і тут, і там, просто не вважаю, що роботодавець повинен мені ні за що платити кілька тижнів (чи місяців?) поки я вчуся.

Серйозно, у вас ніколи не було такого, що поки ви не вивчите предметну галузь, ви просто не розумієте, що означають ті задачі, що вам дані, і як взагалі за них братись?
Навіть у простішому варіанті на те, щоб вивчити, де код, як збирати, як тестувати, з ким обговорювати, де розписаний стиль, де дивитись результати автотестів — це тижні і місяці, і перший результат, який щось значить, приходить не в перший день.
Не вірю. Або малюєте з себе когось кого не існує, або ваша личка — підробна.

У мене була дивна ситуація, коли новий девелопер сказав, що він буде працювати по ночах та вечорах (після 18-00). Причому він про це сказав тільки коли вже вийшов на проект — в перші дні роботи — в доволі категоричній формі — «я вдень працювати не можу і не буду, я буду працювати з 18 до 02:00».

Тобто, поки йшли співбесіди та поки ми його чекали місяць — він про цю свою «особливість» не згадував. Він ссилався на те, що «ну ви ж сказали у вас гнучкий графік».

А мені його треба якось онбордити (бо я тоді була лід, я писала план онбордингу, і я знала що новій людині треба розповісти, а проект великий дууууже, там навіть не в код а в суть бізнесу треба вводити) і я аж ніяк не горіла бажанням робити це з 18 до ночі, бо у нас мітинги були з замовником на 9 ранку. Вся команда у нас працювала ну точно до 18, в 18 вже всі йшли по своїх справах, навіть в 17-30 вже мабуть нікого не було.

Я так і не зрозуміла — як він хотів влитися в проект, взагалі не пересікаючись з нами.
Не спорю, це реально, але це було б втричі повільніше ніж ми хотіли би.
Бо люди, що онбордяться — навіть якщо вони дивляться якісь відео чи читають документацію — у них все одно виникають питання, і людина краще розуміє, якщо є можливість спитати.

походу в нього є ще хтось крім вас ))

начитався статей на ДОУ про три роботи одночасно

Або він вампір і подасть до суду за дискримінацію меншинств :-)

Так як в результаті він був заонборджений?

Ніяк. Після тижня дебатів про те, як нам при таких умовах організувати процес — розійшлися по согласованню сторін. Як в анекдоті «- Ви замовили круасан за 170 і каву за 100, з вас получається 500. Але ж це буде 270? — А, значить, не получається!»

гнучкий графік і мітинги з замовником на 9 ранку тому працюємо до 18, дуже гнучко

Ну, если заказчик, к примеру, в Новой Зеландии или в Квинсленде, или в Новом Южном Уэлльсе, то логично, что митинг в 9 утра, т.к. у него там уже вечер.

це зрозуміло і логічно, але ми не працюємо після 18 бо мітинги в 9 ранку — це не гнучкий графік а стандартний робочий день

Дык в любом случае рабочий день подстраивается под заказчика. Когда-то давно я работал на одной галере и там моему сотруднику достался клиент из Калифорнии. Который любил устраивать с ним созвоны в 11 вечера и говорить до часу ночи по восточно-европейскому времени. У него-то там в Калифорнии ещё время более-менее. Потом тот сотрудник уволился в связи с переездом в другое место, и клиент отвалился, потому что никто не был готов работать в таком режиме. Ну по крайней мере из тех, кому пытались передать этот проект.

Ніхто не зобов’язує сидіти з 9 до 18. Люди так працювали з якихось власних причин (може, поки діти в школі, чи я ХЗ). Можна зайти на мітинг в 9, а далі шастай де хочеш. Просто для онбордінгу бажано якось пересікатися з командою. Ті, хто не онбордяться і вже все знають, і у них нема питань — хай хоч вночі працюють. Хто онбордиться — ім, нажаль, треба хоч на пару годин в день пересікатися з командою. Зараз все помінялося — вже нема тих мітингів на 9, тож вже не треба в таку ©рань вставати.

Тобто, «зроби собі такий графік, щоб хоча б пару годин у тебе припадало на період з 9 до 18» хіба не гнучкість?

ну тут чувак сам зафакапив свій онбординг, так як дійсно міг приділяти якийсь час на питання, що і було в його інтересах.
можливо просто робити з самого початку не хотів, а просто никатись від усього

Ваш колега вам хоча б про це одразу сказав. А мого брали на робочі години з 10 до 18 (про гнучкий графік мова не йшла). На дейліки на 12 він приходить, питань нема. А далі — як карта ляже. Недавно було: QA знаходить баг в його фічі на проді — через годинку відповідь «let me check» і знову тиша. Ще через годинку питаю його, чи глянув, бо бачу, що там фікс на 5 хвилин — через півгодини відповідь, що був на обідній перерві і зараз гляне. Якщо обіцяє зробити щось на завтра — готово буде мінімум через тиждень. Таке.

У нас теж такий був. Прислав пулл реквест, я зробила один-єдиний коммент що одну константу (значення) треба поміняти з 21 на 42, і все. Сутки міняв. На стендапі каже «У мене там правки по пулл реквесту, я до завтра починю». 21 на 42 поміняти — це вам не шутки 😅 І постійно як задача то він або «дебажить» або «рісерчить» по тижню, причому безрезультатно. А ще смішно коли на стендапі (для піема та замовника) каже «я вже роблю таску» а само навіть текст таски не читало, і приходить потім в лічку з питаннями по завданню.

Тобто, поки йшли співбесіди та поки ми його чекали місяць — він про цю свою «особливість» не згадував. Він ссилався на те, що «ну ви ж сказали у вас гнучкий графік».

Ну это в первую очередь ваша ошибка — «гибкий график» должен предусматривать уровень гибкости. Может, он работал раньше с теми, кто иного варианта просто не знал.
Обычно таки «гибкий график» это что-то вроде «понедельник, среда и пятница — обязательное присутствие и работа с 12 до 16 с быстрой реакцией на все входящие, участие в совещаниях, остальное когда хочешь» и детали — когда быть на связи — критически важны. Поэтому «гибкий график» без указания постоянной части это вообще ни о чём. Тут вы сами виноваты на 90%. Остаток на него — что не подумал какая степень гибкости — но, может, у него таки опыта в этом не было.

Бо люди, що онбордяться — навіть якщо вони дивляться якісь відео чи читають документацію — у них все одно виникають питання, і людина краще розуміє, якщо є можливість спитати.

Все так (навіть якщо документація здається повною і ідеальною)... ну і зовсім без живої розмови можна впоратись з дуже малою часткою робіт...

Ну это в первую очередь ваша ошибка

Впевнений, що таких кейсів за усю історію наймів в тій фірмі було не більше, ніж пальців на одній руці. Тобто коли людина пройшла співбесіду на сініор інженера та ось таке потім розказувала.
Тому, так, це їх помилка. Але більше із розряду того, що виробники мікрохвильовок не писали застереження «не можна підігрівати кошку в мікрохвильовці!».

Зазвичай мені лише кодова база потрібна, тому нічого особливого: поговорити, відкриваєш репо, читаєш й починаєш працювати. Так, в AMD було що 9 місяців дозволів чекали, сиділи на бенчі.

Стартап де я працював купила інша компанія, всіх (двох) девів взяли на роботу.

В перший день заскедулили мітинг «онбордінг». На нього прийшов я, менеджер з старого стартапу і менеджер з нового. Всю годину ці менеджери проговорили між собою, порівнюючи продукти.

Під час повномасштабки влаштувалась на роботу системним аналітиком. Повністю віддалено, що для мене було вперше.

Перший робочий день 09:00. Сиджу за ноутом, чекаю, доки зі мною хоч хтось зв’яжеться, скаже, шо робити, бо HR на повідомлення не відповідає.
Наступного дня колега (навіть не лінійний керівник) сказав, що у мене є 7 робочих днів, щоб налаштувати з нуля платформу з кастомних (!) модулів, щоб вона повністю правильно працювала. Що таке «повністю правильно» знає тільки одна людина в компанії, яка вічно зайнята. За весь час я смогла висмикнути її на 45 хвилин.
Через сльози та прокльони мені якимсь чудом вдалося налаштувати систему, від чого колеги були в шоці. Після цього я була другою людиною в компанії, яка знає, як все працює, на відміну від колег, які працювали там вже роками.

За півроку мене захантили в іншу компанію.

Як в тій історії про студента, який розв’язав проблему тисячоліття, не знаючи що це неможливо)))

Історія ще до корони, контора в НЛ. Найняли РПЗ родом із Єгипту на тимчасовий контракт на 1 рік з випробовульним терміном 1 місяць. Аж на три тижні йому заасайнили різні трейнінги. Тільки на четвертому тижні він почав працювати в тімі. І одразу почалися приколи. Обговорюєш із ним таски — наче розуміє, киває. Наступного дня питаєш «ну як прогрес по тасці?». І він починає відповідати так, наче він і не був взагалі на мітингу, типу повністю не так зрозумів. І така історія відбувається постійно і в мене і в інших колег із ним. Він емітує якусь діяльність, може навіть закомітити щось у свою бранчу, але то якась фігня. Розказали менеджеру, той сказав, що давайте дамо йому шанс, він же тільки почав.

Потім закінчується випробовальний період і він починає забивати навіть більше і стає дещо токсіком. З ним проводять мітінг, де йому пояснюють, що якщо він буде так працювати, його виженуть. На що він відповідає, що в цій країні це не так-то й легко зробити і щоб не морочили йому голову. Потім з ним проводять ще мітинг директор R&D відділення та директор HR, де він їм каже «або ви мені виплачуєте ЗП за весь рік або я продовжую працювати до кінця контракту та не приставайти до мене з єрундою». Фірма щось там намагалася зібрати досье для суду, але якщо працівник хоч щось там робить та не приходить на роботу пьяним, то важко щось довести. Тому його перевели в тіму, де він займався документацією та робив презентації час від часу і не міг ніде нашкодити. Після закінчення річного контракту новий контракт йому, звісно, не оформили і неймовірно, але факт, він влаштувався на іншу фірму сіньйор інженером. При тому, що в кого я не питав із колег, усі давали негативний фідбек, щодо роботи із ним. Ось такий онбордінг

Оце жесть, бувають же «люди»....

Аж на двох попередніх роботах зустрічав таких персонажів. Думав це мені так «щастить»
Виявляється явище схоже розповсюджене.
На першій роботі правда цю людину рекомендував шефу добрий знайомий, через що вони довго ще не розмовляли. У другому випадку ситуація 1 в 1 — усі хто із ним працював просили не брати його в ніякому випадку. Всеодно узяли бо справив хороше враження на співбесіді.

На першій роботі правда цю людину рекомендував шефу добрий знайомий

Чув про схему як здихатися співробітника через доброго знайомого — власника іншої фірми. Треба, щоб співробітнику зробив заманливий офер знайомий, співробітник вийшов на роботу, а там він не проходить вже іспитальний термін. Але хз чи це реально так буває чи суто місцеві міфи.

чи це реально так буває

10+ років праці на різні ентерпрайзи та маленькі говноконтори мені кажуть що буває буквально усе

тимчасовий контракт на 1 рік з випробовульним терміном 1 місяць
Тільки на четвертому тижні він почав працювати в тімі

Напишь хоч перші букви назви цієї геніальної контори

де він їм каже «або ви мені виплачуєте ЗП за весь рік або я продовжую працювати до кінця контракту та не приставайти до мене з єрундою»

Єгипетський Остап Бендер

Напишь хоч перші букви назви цієї геніальної контори

Так а який сенс? Так багато де. Я ось в іншу контору перейшов. Та почав вже засилати PRи на третій день. А співробітники кажуть «ого, прикольно, так швидко, а мені тільки декілька тижнів ноут виділяли». Це більше про специфіку місцевих законів

Успіх по єгипетськи.

А тут розказують що наші зайчики то зло)

Було 2 файних онбординга (але й на лайтові лампові проеки) і 3 жостіки, коли мене відверто скидали з гвинтокрила в джунглі ентерпрайза, де ніхто нічого точно не знає і «запитай когось іще», в ті рази я звичайно мав місяць півтора сракогоріння.

де ніхто нічого точно не знає і «запитай когось іще»

О так — типова болячка. І у більшості випадків — «так, я був на цьому проекті і особисто написав цей код, але мені ніхто не поставив задачу із тобою панькатись і за це ніхто не заплатить тому відьєбись»
Була доречі історія коли один чувак найняв на фрілансі свого попередника (який вже не працював там) щоб він усе пояснив.

Ну на те він і кривавий ентерпрайз. З відповідними ЗП і рівнем очікувань.

Звучить, як виклик — влаштуватись ще на пару таких самих «робіт» і мати матеріальну компенсацію моральних страждань )

Компанія Логнет (Maxbill.com)

На мій погляд, найкраща процедура онбордінгу. А саме, чітка(!) та реальна(!) постановка цілей, внутрішне навчання по продуктам компанії з обов’язковим тестуванням, опитування 360, мітинг по результатам випробувального терміну, комунікація на всю компанію.

Підписатись на коментарі