Які ваші прогнози та очікування від 2024 року?

Ось і почався грудень, останній місяць 2023 року. І, хоч яким важким та насиченим, не видався цей рік, попереду нас чекає... А що саме чекає?

Діліться в цьому топіку своїми міркуваннями:

• Які прогнози та очікування у вас є на наступний рік?
  • Чи ви ставите перед собою чіткі задачі в роботі та навчанні на наступний рік? Які?
  • Приходу яких технологій очікуєте найбільше? Чи захопить IT-галузь штучний інтелект остаточно?

Коментуйте, а за рік — почитаємо та звіримось з вашими естімейтами 😎

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному5
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

— Ким ви себе бачите через 5 днів ?
— Днів ?!
— Ну час зараз такий

1) уряд та президент будуть продовжувати стагнацію в реформах, мега-корупційні схеми розкрадання, та саботаж виробництва достатньої кількості зброї (буде трохи бпла, та взагалі не буде наших ракет)
2) Атаки по рашці так як і зараз майже НЕ будуть проводитися: хоч це єдиний аргумент, як можна відбити бажання продовжувати війну, атаки по агресору залишаться «10 бпла розбили пару вікон у .. москві». Ніяких знищень енерго-структури ворога ми не побачимо, як і навіть 10 наших ракет на місяць, забудьте про «Нептуни» та от це все. Коли ви останній раз чули про блекаут десь на рашці ? От і не почуєте.
3) президент та його уряд будуть «зливати» гроші на соціалку, на безкоштовний проїзд, на переклад доріг там де і так норм — але скрізь буде закликати "донатити на ЗСУ«,бо гроші треба вкрасти, а вироблені ракети можна лише застосувати
4) мобілізація продовжиться, але війна стане позиційною: «зв’язування» по руках-ногах та звільнення талановитих генералів, заміна їх та їх помічників на 100% «людей». Ні, Залужного не звільнять, просто він сам мало що буде вирішувати — бо «ставка» є, і там більшість точно товарищі Залужного, а інші люди.
5) Кримський міст стоятиме. Знищення його бпла не вийде (загородження), а ракет свідомо не вироблятимуть.
6) США та захід буде тягнути нас, але вони вже впевнилися що з поточним президентом та його «правою рукою» ніякої перемоги (навіть щось схожого) та гідного опору агресору не буде.
7) виборів не буде: якщо ЗЕ і переможе, не факт що Верховна Рада буде така зручна як зараз. Тому ні — поточній владі воно поки не треба.
8) економіка України буде працювати: тому супер-обвалу не станеться. Курс USD буде приблизно 37-38 грн, бо незважаючи на війну більша частина країни може працювати.
9) невдоволення людей поточною владою зростатиме, але «Марафон» єдина площина яка загально-доступна тупеньким людям, тож рейтинг влади хоч і знижується, але все одно «окей»

Мій прогноз що в 2024 знову не буде знайдена країна, де можна оселитися в 800м від моря чи океана, температура води в якому цілий рік не опускається нижче 26 градусів по шкалі цельсія, а в воді не буде багато небезпечних тварин, в повітрі небезпечних комах, а в пішій доступності від будинка школи, в яких багато переможців міжнародних олімпіад з фізики, математики чи інформатики.

Погані очікування.
Армія закінчується, нових бажаючих воювати немає, основне завдання не потрапити у тцк до того як будемо змушені підписати перемир’я.
На штучний інтелект пох, потрібно вижити

Очікування на 2024-й — дожити якось до 2025-го у було б заібісь.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я уже як в тому мемі про чєла в костюмі кота «Я уже никому не верю и ничего не жду»

Взагалі на Пікачу не схожий.

Зараз у мене є час не тільки споживати — а й обмірковувати новини. І якщо пошукати ширше — то виявляється що майже для усього, що відбувається, можна знайти аналогії в історії.
Тому не дарма кажуть: хто забуває історію — прирікає себе на її повторення:
The Complete History of the Volkssturm | The Last Hope of the Third Reich
www.youtube.com/watch?v=wp2DhBkKWg0

Саме так, ось ці вся істрія з пониженням призовного віку до 25 — це крок саме в напрямку фольксштурмів. В наступній ітерації вони дійдуть до 18, а після цього вже і жінок почнуть хапати( Та і взагалі, все більше це нагадує Німеччину в 44 році.
У нас в інфопросторі часто вспливають новини: «Школяр в підвалі у себе зібрав fpv дрон!» — це звісно дуже добре, і той школяр молодець, але це не та новина, яку хотілось би бачити на кінці другого року війни, на фоні того що кацапи повноцінно їх виробляють на заводах. А у нас все кустарними методами робиться
Коротше кажучи, як не прикро це визнавати, потрібно іти слідами Бобра і виїзджати

Країна, що не має гарного індустріалізованого промислового тилу, апріорі не здатна вигравати війни. Збирати готовий конструктор з аліекспресу і локалізацією в Україні 3% мало схоже на індустріальне виробництво. Як і доля Афганістану чи Сирії явно не підпадає під сценарій «виграли війну».

Тому що поки українські пабліки зловтішаються як український дрон кудись там вглибину рашки залетів і щось там підпалив підписуючи це пафосними словами "українців не здолати! і в той же час критикуючи телемарафон (а ви чим кращі за телемарафон?), рашка за одну ніч крилатими і балістичними ракетами бомбить все що не прикрито патріотами, а не прикрито багато чого, в тому числі заводи де можна дрони збирати.

Есть вероятность что скоро на блок чейне появиться новая монета ( тцк ) будет так званная монета связанна на прямую с работай местных военкоматов, тобиж чем больше людей попадут в армию тем больше она будет расти в цене. С чем это будет связанно, в общем ни с чем, это будет как игра на выживание, тот кого поймали у того эти монеты и отжали, выражусь более популярно, монеты у владельца списывают и распределяют валюту на остальные монеты ( было у тебя 10 монет ТЦК осталось 10 монет ТЦК но цена была раньше 2USDT за шт. сейчас 2.35USDT за шт.) выдаётся данная монета всем мужчинам в возрасте от 18 и до 65 лет ЕДИНОРАЗОВО!!!
Весь этот квест будет проходить в локации под названием Украина, цель мероприятия
— пополнить количество военнослужащих
— Увеличить приток новобранцев во все военные части
— Введение в заблуждение мирного народа
— И отмыв бабла на честных гражданах выше стоящим руководством

Также важная деталь, монеты ТЦК передать или же продать не будет возможным до тех пор как не окончиться квест война ( ранее был добавлен в локацию Украина 24 февраля 2022 года, срок окончание..... в процессе..... )

А так прогноз таков, скорее всего будет тяжелый год, мы воюем не с дураками! по ту сторону фронта тоже находятся люди, они тоже учатся на ошибках ( не только своих но и чужих) в нынешних реалиях что бы закончить войну мгновенно нужно принять ряд радикальных действий, которые не соответствуют с народным мнением. Украина держится за земли ( можно понять) Россия в данной ситуации выступает Злом! суть и цель войны до конца не ясна, существует множество теорий. Но я придерживаюсь истории связанной с 2014 годом что власти России решили пойти на Украину с войной из-за соглашения которое не расторг Янукович и не подписал бумаги о вступлении в Евросоюз.... Решайте сами во что верить, но пока что могу сказать одно....
Сколько людей, столько и мнений. И.

-Мы не можем быть досконально уверенны в информации не будучи очевидцами всей ситуации! ( цитата моя ) зовут LXRD )

Украина держится за земли ( можно понять)

Ні, зрозуміти не можна. Якщо ціль триматись за землі — на*** пішла Україна.

будет тяжелый год

Ні, рік буде легкий. Ну добре, не дуже приємні новини для ура патріотів пукани яких луснуть так що уся Варшава почує.

Вже на початку року зрозуміли воювати ніким і нічим. Щоб там зрадоботики різні не казали у нас не Зе диктатура, є багато сил які Зе не контролює.
Чому тоді така жопа?
— Спочатку обрання народ дозволяв Зе порушувати закони т/к вірив що він поборить коррупцію та покінчить із війною,
— Після вторгнення вірили що порушення законів виправдовує війна (і це дійсно на початку десь навіть було виправданно).
— Потім у 2023 вірили у розрекламований кварталом переможний рік та контрнаступ.
Зараз у що вірити? У те що ось протримаємось рік? У мільярд дронів? А потім що? Нічого не залишилось у що вірити народу.
І це Зе як можливо найгеніальніший піаршик цього сторічча добре це розуміє. Тому або отримуємо дуже неприємну революцію під час війни, або договорняк та вибори.

новая монета ( тцк )

ТЦКоин тогда уже

Украина держится за земли ( можно понять) Россия в данной ситуации выступает Злом! суть и цель войны до конца не ясна, существует множество теорий. Но я придерживаюсь истории связанной с 2014 годом что власти России решили пойти на Украину с войной из-за соглашения которое не расторг Янукович и не подписал бумаги о вступлении в Евросоюз.... Решайте сами во что верить, но пока что могу сказать одно....
Сколько людей, столько и мнений. И.

Один в один, як писали росіяни в 22, а потім відповіді коментаторів перекручували так, що українці винні. Вже 24 рік, а підхід той самий.

Но я придерживаюсь истории связанной с 2014 годом что власти России решили пойти на Украину с войной из-за соглашения которое не расторг Янукович и не подписал бумаги о вступлении в Евросоюз.... Решайте сами во что верить, но пока что могу сказать одно....

WAT? це блін як зрозуміти?
Тобто Янукович не підписав ассоціацію з ЄС і тому рашка напала? Логічно ж було би навпаки, якби овощ підписав таки ассоціацію.

Але насправді нам тут якийсь noname знову русняву пропаганду л`є у вуха. причому, досить примітивну пропаганду, бо ассоціацію не підписали до вкінці листопада 2013, а русня почала окупацію Криму вкінці лютого 2014..

П.С. А чому русня напала на Молдову та Грузію? В цьому теж винувати молдаванами та грузини?

Виновата ли хромая антилопа в том что ее скушал лев? А каком-то смысле да, а по большей части это философский вопрос.

Посоны, у вас есть последний шанс сделать прогноз на 2024 год, спешите пока не поздно!

Без базару.
1. Я таки прикончу ці 0.7 віскаря десь до 10ї
2. Новий рік буду зустрічати в коридорі. Буде бахати, але це не салюти.
Далі сенсу прогнозувати не бачу.
Усіх з Новим Роком і хай йому грець

Прогноз трохи не збувся.
Шахеди підлетіли десь до 0:30 (не пунктуальні) та віскарь не допив (старію)

Ну що, останній день 2023, а іпсо та погані ініціативи держави ллються як з відра. Серед людей наростає паніка, розмови оточуючих на районі не втішають, а за останні три дні мені раз 10 дзвонили, що на тій чи іншій вулиці пакують у бусік незламності. Настрою нуль, не розумію тих людей у торгівельних які з радістю на обличчі бігають і закупаються шампанським і мандаринами.

На щастя частина моїх прогнозів на цей рік не сталась. І щось підказує мені, що наступний буде приблизно таким, яким був цей, але більш натягнутим. Іпсо стане ще жвавіше (пекельні борошна зі шпалерами вже рідкість), а втомленість західних партнерів від «конфлікту в Україні» зростатиме. Маю надію на ті країни, які або мали політичні обмеження на воєнну допомогу (привіт Японії), або були неготові морально (привіт Німеччині). Також обстріли не стратегічних обʼєктів з боку росії стануть більш наявними. Але ми переживемо 2024, на жаль не всі і не всією територією.

Коротше, з Наступаючим і бережіть себе, не нехтуйте тривогами та допомагайте військовим і ближнім своїм.

P.S. Різдво у грудні мені подобається більше ;)

Наступаючий — то коли на ногу наступають. Або коли в атаку пішли. А свята — прийдешні. З прийдешніми святами!

От «протягом» запамʼятав у школі, а «прийдешній» не влізло в голову) Дякую за підказку.

Різдво у Грудні, якби хотів — давно вже б святкував.

На одинці? Ні, так не цікаво.

Сім"я, друзі....
Невже всі жили строго за шаблоном? :-)

Саме так, бо це ж типу офіційно тепер. На жаль багато хто живе за наказом/порадою згори.

Релігія ж відокремлена від усього іншого.
Отже людина тут більш вільна у виборі...
Але так, мало хто хоче «відсвідчувати»

А навіщо вам дзвонять про бусики? Ви адвокат?

Ахах, на щастя ні) То родичі та знайомі, які знали що я буду їхати по справам.

привіт Німеччині

Якщо ви не в курсі, то Німеччина прийняла бюджет з 8 млрд військової допомоги Україні на 2024 рік.

Так, знаю, саме тому й привіт їм)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Модератори, по-ходу, вже святкують

Інтрестінг, що і паляничка десь штани просиджує, я б йому за таке зп урізав

після прийняття змін до закону про мобілізацію, почнеться фаза «хуже не будет, хоть паржом»

Заметил такой лайфхак по прогнозам. Когда мы их составляем и когда мы их воспринимаем.
Качественный прогноз должен строится на 3+ существенных доводах.
Например:
зимой 2023 будут обстрелы энергетики потому что они были в прошлом году и об этом говорят СМИ. Но прошлое не гарантирует будущего, а СМИ в такое время говорят что им скажут, и ошибались они куда больше раз, чем были правы. Соответсвенно ничего из этого не дает больше убеждений в прогнозе. И прогноз становится гаданием.

А можно было составить доводы как:
1. Искусство войны требует неожиданности, а когда твои шаги читают, и ты делаешь что-то как по плану, то результата не будет.
2. ПВО существенно усиленно, и если не было полного краха тогда, то и сейчас его ждать не стоит.
3. В то время обстрелы имели смысл, чтобы правительства занимались энергетикой и обеспечением жизнедеятельности граждан, а не военным слаживанием. Результат — весеннее наступление стало летним, и прошло как прошло.
4. Если судить по тому что в прошлых обстрелах использовали ракеты «с завода», то можно понять что их оставалось не много, а запасы в ноль держать долго нельзя, поэтому нужно пополнять на будущее, тем более что такой целесообразности их использовать на сейчас уже нету.

Каждый довод по отдельности не дает существенного увеличения качества прогноза, но в совокупности прирост успеха куда выше, чем у гадания.

Не шукайте логіку там, де її немає. Особливо в запоребриканців. Вони логіку зазвичай ставлять на друге місце після тваринних інстинктів. Вони роблять не тому, що так задумано, а тому що можуть. Та хочуть. Та вважають це за потрібне. Погана ефективність та ракети падають на житлові будинки? Теж успіх на їхню думку! Хоч щось розвалили. Нанесли ж шкоду? Насрали під двері та втікли! Клас, кайф, показали всім, які вони круті!

Основная мысль о системе рассуждений. Она может быть крайне полезной при восприятии обещаний или прогнозов политиков. Есть ли у них 3+ существенных довода в подтверждение, или это просто сказка и манипуляция о которой забудут через время.

Та прогнози треба не складати, а виконувати... Тоді не буде ніякого дисонансу між реальністю та напрогнозованим ;)

если люди не будут требовать 3+ существенных доводов, тем самым опровергая большинство сказок и прогнозов в момент их озвучки, то и исполнять их никто не будет.
Ведь наговорить высокопарных речей без никакой аргументации внушает больше эмоций.

Я більше про прогнозування та виконання з власного боку. В решті згодний.

С нашей стороны также существенная польза, которую мы можем использовать как раз для управления рисками или в получении прибыли.

«когда не исправить — тогда разъебош, ты ж бля человек а не слабая вошь» говорили классики

Це працює тільки для речей які тобі відомі. А так я суджу від зворотнього:
— Я не знаю точно із якою ціллю наносились удари по енергетичній інфраструктурі. Є певні припущення. І усі можливі причини нікуди не ділись
— Я не уявляю скільки ракет у русні, також не знаю на скільки захищеними є об’єкти енергетичної інфраструктури.
Тому виходимо з того що така ймовірність існує. Крім того у ворога є можливість та мотивація.
Тому вірогідність існує. Є фактори що її зменшують — це те що у них можливо менше ракет, також можливо що ми більш захищені. Я б зацінив що це зменшує вірогідність на процентів 40.
Якщо того року це сталось то тоді вірогідність була 100%. Зараз це 60%.
Тобто із вірогідністю 60% я можу залишитись без електрики. Це призведе до неминучіх збитків т/к я фрілансер.
Зваживши усі ризики я підготувався до цього. Щоб ризик залишитись без електрики впав процентів до 10 (вірогідність повного блекауту на декілька днів).
В умовах такої невизначеності як зараз слід не оперувати не прогнозами, а ризиками

Делать прогнозы задним числом тоже много ума не надо.
А так любые логические доводы в сторону рашки не работают, по-моему это очевидно

Данный прогноз был опубликован у меня в телеграм канале 26-го августа. Но не в этом суть. Мы же не создаем прогнозы, мы принимаем для себя решение в их верности или неверности. Не я же придумал эти обстрелы и т.д. Мне дали такую пищу для рассуждений. И я заметил, что если вы можете найти 3+ существенных довода в пользу вашей точки зрения, то вероятность что вы окажетесь правы вырастает в разы, в противовес гаданию где 50 на 50.

Вечір 28 грудня, думаю, вже можна робити прогнози, сподіваюсь, за три дні не станеться чогось радикального.

TL;DR — Буде важко, але надія є, працюємо на перемогу.

2024 рік буде роком війни, і до того ж, не тільки в Україні.

Глобально
— Війна в Ізраїлі не закінчиться так швидко як всі хочеться. Нетаньяху з дуже великою ймовірністю буде усунений від посади, можливо навіть потрапить до в’язниці як тільки запанує мир. А він цього не хоче і буде тягнути військову операцію в Газі максимсально довго. Вірогідність того, що втрутиться Ліван, Єгипет, Іран, Сирія, Ємен вкрай малі.

— США починають військову операцію проти хуситів у Ємені для захисту судноплавства у Червоному Морі. Наразі невідомо наскільки це буде масштабним та до яких наслідків призведе.

— В Південній Америці Венесуела збирається анексувати шматок Гаяни. Цей шматок є дуже багатим на нафту, тому це не просто містячковий конфлікт. З великою ймовірністю, США втрутяться коли почнеться замес, сторони вже готуються до конфлікту. Як мінімум, нанесуть ракетний удар по військовим Венесуели або нададуть сили і засоби для такого удару Гаяні, разом з рештою необхідної зброї для захисту регіону.

— Кім Чен Ин наказав своїм генералам готуватись до війни. Скоріше за все, нічого не буде, але вірогідність атаки Південної Кореї, або бази Кунсан ВВС США, що на ній розташована, можливо навіть із застосуванням ядерної зброї, є. Нажаль, незважаючи на всю абсурдність та безперспективність таких дій, вірогідність не нульова, поведінку відірваного від життя диктатора неможливо прогнозувати виходячи лише з об’єктивних даних.

— Можливий прихід Трампа до влади.
Тут можна багато вангувати, що як і куди може піти, але особисто я не вбачаю в цьому катастрофу по тій простій причині, що домовитись йому із путлером не вийде.
Як тільки Трамп це зрозуміє, допомога Україні піде навіть рясніше ніж при Байдені.
Перспектива увійти в історію не просто як шизік який відправляв дурачків штурмувати Капітолій, а як головнокомандувач за чиєї підтримки було зламано армію нової імперії зла, це те, на що може спокуситись такий нарцис як він.

Економіка
Нам жопа :)
-Відсутність затвердженої допомоги від США через внутрішньополітичні суперечки, а також блокування європейської допомочги промосковською гнидою орбаном.
Рано чи пізно в тому чи іншому вигляді ці пакети допомоги будуть прийняті, АЛЕ невідомо коли це станеться, а вся наша соціалка на виплатах від партнерів трималась.
Невиплата місяцями пенсій, зарплат вчителям і т.д. нажаль, може стати реальністю. Найгірше, що зарплати в ЗСУ також можуть почати затримуватись.
Мобілізація до 500к чоловіків активного працездатного віку, нажаль, суттєво погіршить цю ситуацію, хоча і є конче необхідною, зі слів нашого військово-політичного командування.

— 45-50 грн за долар

— Інфляція 20-25%

— Підняття податків і вмикання друкарського станка аби перекрити бюджетну діру.

— Частина економіки піде в тінь або закриється. Так завжди буває із підняттям податків і органічного підвищення цін після цього.

IT
— Нагадаю, що криза в українському ІТ перш за все викликана світовою рецесією і вже потім війною.
Вірю, що ІТ відновить ріст, знову підуть активні найми, хоча й не такі як у 2021. Цей оптимізм виправданий тим фактом, що необхідність в цифровізації нікуди не ділась, а також наступним пунктом.
— AI/ML продовжить хайп. Нові бізнеси на їх основі продовжать відкриватись, а існуючі будуть інтегрувати функціонал на базі AI/ML/GPT в свої продукти.
У зв’язку із цим попит на спеціалістів із АІ/ML скілами буде стрімко рости. І до того ж не тільки на безпосередньо розробників ML рішень, а й на тих, хто зможе ці рішення тестувати, деплоїти і підтримувати (MLOps), та й тих, хто зможе оптимізувати бізнес за рахунок AI. Посада, або як мінімум, Prompt Engineer із чогось мемного і екзотичного перейде в буденність.

Війна
— Вона буде ще весь рік
— Україна отримає F-16.
— Наш ВПК набирає обороти
— ВПК країн-партнерів також, хоча й куди повільнішими темпами ніж треба.
— Кримський міст буде виведено з ладу. Потім відновлено потім знову розбомблено.
— В Криму не лишиться жодного руснявого військового корабля більшого за катер.
— Мобілізація.
— Дрони-бомбери та FPV стануть основною зброєю.
— Суттєве зменшення кількості і ролі артилерії через FPV та глобальний дефіцит снарядного пороху mil.in.ua/...​porohu-dlya-boyeprypasiv

Ну трохи позитивчику для розкруту 😊
— В русні нарешті конфіскують заморожені активи на 300 мільярдів, які пустять на допомогу Україні, закритті проблем з нашою соціалкою та виготовлення нової зброї для України.
Таким чином «війна на виснаження» яку русня хотіла нам організувати, перетвориться у війну на виснаження русні за русняве бабло.

Цей шматок є дуже багатим на нафту, тому це не просто містячковий конфлікт.

У Венесуели розвідані запаси в 30 разів більше за ці хоч і великі, але на загальному фоні незначні поклади

І тим не менше вони хочуть анексувати ще територію яка також виявляться дуже багато нафтою.
Власне весь цей двіж і почався після того, як декілька років тому ці запаси було розвідано.

Це не має великого значення.
Значення має те, що черговий диктатор-дружок москви хоче розпочати нову війну за нафтоносний регіон, ще й під боком в США.

І такі конфлікти, нажаль, будуть виникати в різних місцях світу.

Економіка
Нам жопа :)

але під мудрим керівництвом гетьманцева всі долларові запаси айтішників будуть націоналізовано, що дасть можливітсь мобілізувати додатково 1 мільйон моб. ресурсу і виплатити пенсії

Та не буде мобки в 500к, бо нема грошей на це. Взагалі влада по клоунськи прокомунікувала закон і потреби в 500к, заанонсили сотку, а грошей нема.

З великою ймовірністю буде бо гроші можна знайти у вигляді грантів, допомоги, кредитів, добитися конфіскації руснявих активів.

А людей ніхто не дасть, тільки мобілізація.
Хоча успішність цієї акції буде зрозуміла в найближчий місяць-два.

Можливий прихід Трампа до влади

Там вже два штати заборонили йому балотуватися на підставі закону про участь у заколоті. Може вже й більше ніж два, не слідкував. Якщо буде бикувати і вирішить розбиратися з цими штатами далі, то є шанс що таке рішення зробить і федеральний суд для цілої країни. Шанс прийти до влади є лише в результаті громадянської війни (що теж імовірно).

Верховний суд має трьох про-трампівських судей яких він ставив і ще декілька які йому потенційно симпатизують. Байден призначив лише одного із 9, тому велика ймовірність, що за їх рішенням його таки допустять.

Вангую, что ничего принципиально не изменится, нынешний вектор развития ситуации продолжится.

Примут законопроект про мобилизацию, не такой жесткий, как подали, но тем не менее. Вслед за селами и местечками опустеют и улицы более крупных городов. Обилечивание повестками выйдет на новый уровень. Военкоматы будут гордо рапортовать о двукратном росте мобилизованных, по сравнению с 2023м годом, с 8% до 16% от необходимого. Разговоры о мобилизации женщин из гипотетической возможности перейдут в область практической реализации, но имплементацию оставят на 2025 год.

РФ предпримет попытку весеннего контр-контрнаступления, без прорывных результатов. Украина потеряет еще несколько населенных пунктов. Обе стороны будут заявлять, что их потери минимальны, а противника — запредельны. Залужного снимут, под благовидным предлогом, переведут на преподавательскую работу, например.

Люди продолжат бежать из Украины. Средний прайс за побег перевалит за 15 тыс. долларов. Введут уголовную ответственность за незаконное пересечение границы. Айти будет деградировать, аутсорс и аутстаф быстрее, продукт медленнее. Трепа станет больше, реальной работы меньше.

На выборах в США победит не-Трамп. В РФ победит Путин. В Украине выборов не будет. Будут много говорить о переговорах, но только говорить. Объемы помощи от стран Запада продолжат сокращаться, но не на порядки, всего лишь в разы. Временные защиты беженцам будут продлеваться, но пособия урезаться. Польша, Венгрия, Словакия, Болгария, мб кто еще рассорятся с Украиной всерьез.

Экономика умрет окончательно, посевной де-факто не будет. Про инвестиции перестанут даже шутить. Энтузиазм будут поддерживать точечными ударами и диверсиями, широко пиаря каждый случай. Проправительственные боты забьют инфопространство количеством, а не качеством. Возможно, найдется применение и генеративному AI.

Новый Год 2025 будет еще тоскливее, чем этот.

посевной де-факто не будет.

Тільки фермерам та агрохолдінгам це не кажіть, бо вони не в курсі, що посівна відміняється...

Эпичнее всего картина выглядела на границе с Крымом в 21-м году. С одной стороны БТРы и военная техника разъезжают, и тут же рядом с другой стороны распаханное поле, и на нём трактор что-то пашет, прямо за забором.

Розкажу знайомим, нехай посміються...

Україна втратить ще декілька населенних пунктів.
В березні 2024 року повністю закінчаться боєприпаси.
ВВП стане президентом(!) РАПТОВО!!!
Буде інфляція.
Біткоїн піднімиться десь до 50 а потім впаде знову до 30.
Украіна перетворюватиметься в воєнну диктатуру.
Зеленскький підпише який документ

Украіна перетворюватиметься в воєнну диктатуру.
Зеленскький підпише який документ

В случае, если Зе решит поиграть в диктатора, то дальнейший расклад будет ровно такой же как и в Раше. Небольшая кучка соберётся на Майдане, чтоб побунтовать. Их мигом отмутузят и разгонят, причём под улюлюкание остальной части общества. Остальные желающие засунут языки в *опу, и из того места будут доноситься звуки: «мы здесь власть, мы здесь власть». В принципе они уже и сейчас доносятся из этого места. Дальше до некоторых начнёт что-то доходить, что ситуация почему-то отличается от майдана-2005, там смогли разогнать беркут, а тут почему-то каким-то совершенно волшебным и необъяснимым образом омон скрутил всех влегкую. А единения в едином порыве всего народа почему-то вообще нет, даже намёков на это.

Ну є ще варіанти.
Це може бути зірковим часом для того ж Залужного, у якого мільйон озброєних громадян які будуть дуже вмотивовані варіантом закінчити усе на Банковій а не на фронті.
Правда ХЗ що гірше військова хунта або Зе-диктатор

ммм, диктатура клептократів чи воєнна диктатура. Все таке смачне, важко щось обрати

Дві крайності, які наврядчи матимуть місце.
Ци обидві людини добре усвідомлюють що і так із міжнародною допомогою фігня, а у інших варіантах настане повна жопа.

Ну почнемо з того, що ми вже живемо в ній. Поки в лайт версії.
Чи
Ви можете спокійно виїхати з країни, якщо нема виводку дітей чи інвалідності? Ні.
Якісь ЗМІ, окрім провладних представлені в Марафоні? Ні.
На конференції дали акредитацію опозиційним ЗМІ? Ні.
Чи можете ви вийти на мітинг проти влади? Ні.
Чи можете ви розпоряджатись власною долею і життям коли до вас прийде ТЦК і запхає в бусик? Ні.
Звичайно скажете — зараз війна, яка демократія? Дійсно, так і є. Але це просто зручний привід потихеньку закручувати гайки. Думаю прийде час, коли і таке вже не можна буде писати....
А допомога. Ніхто ж від влади не відмовиться добровільно.А коли Великий брат престане слідкувати, тоді й руки будуть більш розв’язані. Дуже не хочеться цього.

Так можливо — дивись мій коментар нижче. Люди ніколи не помічають що живуть при диктатурі

Ніхтот з нас не жив при диктатурі.
Отже і досвіду нема

Але кожний і по IT тусовці чи через родичів 100% пересікався у минулому із тими хто жив і можливо зараз живе.
Я наприклад був у мск після початку війни у 14му (каюсь).
1. Більшість інету закрита, не усі VPN працюють ти не можеш без авторизації по номеру телефону приєднатись до жодної Wi-Fi точки доступу
2. У людей атмосфера ненависті та вічної дипресії.
3. Ти виходиш на вулицю і не можеш позбутися відчуття що за тобою стежать. Поліцаї на кожному кроці, у метро рівень безпеки кращій ніж у деяких ареопортах.
4. Пропаганда на кожному кроці. Особливо культ хуйла. Неможливо пройти повз хоч одну сувенірну лавку не завішану його мерчем.
5. А головне люди не помічають що живуть при диктатурі. Усюди прийнято брехати іншим і самому собі. Я бачив що мене як Українця люди на конфі на яку їздив не сильно люблять але максимально втримуються, у розмовах про ситуацію в Україні підбирають максимально політкорректні слова і не тому що не хочуть мене образити, а тому що бояться і це відчувається.
6. Це був перший випадок коли перетнувши кордон у сторону України я відчув полегшення і був безмежно щасливий що повернувся.

Ну руссодиктатура то самий погани приклад як на мене.
Хоча їм типу зашибись.

пересікався у минулому із тими хто жив і можливо зараз живе

Історія з життя.
Подивився фільм про Аргентину (Imaging Argentina ) , там у 70х була жорстка диктатура.
Спитав у penpal-a звідти, чи дійсно все було так сумно.
Його відповідь здивувала: «Та всяке бувало, але потім диктатуру змінив Peron and his wife Evita, і стало ще гірше».
Ну... Бля....

А у нас наче мало за совком сумуючих
А скільки ж тому піплу було років? Яка б х"йня не творилась завжди роки твоєї молодості будуть найкращіми.

А у нас наче мало за совком сумуючих

Мені не дано це зрозуміти.
Бо ті, хто у совку жив (НЕ дитиною), у них вже деменція...
А ті, хто дитиною був, ті насправді ніфіга не знають, бо не працювали, і взагалі нічого, окрім у батьків на шиї...

Отже ностальгують ті, кому «Я не чув, мені Мойша напел» 😄

Яка деменція в віці 50 років?
Ті, хто народився на початку 70-х застали найкращі роки свого життя в відносно не самому поганому періоду совка перед розвалом, коли вже була доступна західна музика, джинси, почали з’являтися досить сміливі на той час фільми. Тобто для них совок — це щось симпатичне і класне, а не совок 30-х, 43-го чи 60-х

Ті, хто народився на початку 70-х застали найкращі роки свого життя в відносно не самому поганому періоду совка перед розвалом, коли вже була доступна західна музика, джинси, почали з’являтися досить сміливі на той час фільми

А їх я згадав у другому абзаці.
Вони ж дітьми та студентами були у часи розвалу совка...
Що саме могли вони там відчути, щоб тепер вибачте мене на то «д... чити»?

Ну, я ж вище і писав, що «мені то не зрозуміло ».

Так у цьому і приколи кращіх років життя. Тому і усі спогади із тих часів теплі лампові.

Але ж розумна людина усвідомлює, що то не аід СРСР залежало, а від того «що молодий, і дівки давали».

А я ніколи не вважав прихильників совку розумними людьми.

Так звісно після диктатури завжди гірше. Деякі українці часи яника згадують з теплом, бо після нього настала жопа. Але ж жопа настала саме із-за того, що диктатура живе одним днем, і після закінчення наслідки треба розгрібати вже наступникам.

Дуже сумно, що так багато людей цього не розуміють, і не хочуть розуміти.

У контексті Аргентини, то вони походу ще досі не розгребли.
Оце халепа

на початку XX століття аргентина була самої розвинутою єкономіої після США

Це давно було, а тепер у них там не дуже

«рівень безпеки» — рівень слідкування за громадянами.
ФСБ,росгвардія — все це існує для безпеки сраки однієї людини. коли в тебе персоналісткий авторитаризм то є формула «диктатор = держава». Кожна держава — це система. Говорячи мовою анархістів, держава це тюрьма.

«рівень безпеки» — рівень слідкування за громадянами.

Не знав яку алегорію підібрати. Був доречі неприємний випадок Колега купив парфюм який на ренгені (так у них на кожній станції ренген) виглядали як граната. Думав пов’яжуть мусора на місці. Взагалі хто жаліється на наших просто не стикався із іхніми «правоохоронцями» — це справжні мусора у усіх сенсах цього єврейського слова.

Не усі на ДОУ міленіали ))

Типа СРСР то диктатура була?
Ну, якщо так, то куди совкодрочерів подіти?, 😁

Одне до одного мало відноситься.

Диктату́ра (лат. dictatura — необмежена влада) — нічим не обмежена політична, економічна та ідеологічна влада у державі або певному регіоні однієї чи кількох осіб, класу, соціальних груп, які у своїх діях спираються на безпосереднє застосування апарату насильства (армії, поліції, карних установ), а також відповідний політичний режим.

СРСР по усім пунктам співпадає. А звідки взялися совкодрочери мені невідомо. Людей без мозку завжди вистачало. Дрочерів на вдареного віником скільки було? Пів України.

Типа СРСР то диктатура була?

Із такою впевненістю можна сказати що на московії та біломосковії нема диктатури. А що — вибори в них є і щось навіть підказує що цифри у результатах не сильно і завищують.

Московія диктатура особи, СРСР диктатура партії (Сталіна не рахуєм)
але то краще дрочерів питати 😂

Тільки от що вважати партією? Партії республік не мали влади. Реальна влада у дуже обмеженого кола людей із москви.
Між ними дійсно виникала боротьба і всеодно по факту уся влада опинялась у однієї людини. Іноді це були відомі усім особи типу Брежнева (у якого дрочнрів в Україні дофіга бо типу земляк), іноді були у тіні типу Берії та Андропова

Партія була одна.
Членів багато 😂

Може немає ніякого народу, а є активісти, лідери опозиції, які народ и збирають!? Або збирають за гроші! А може тому що на Майдані в 2013 році були білі автобуси с підготовленими активістами. Тільки з однієї сторони чомусь тільки тітушки.

В березні 2024 року повністю закінчаться боєприпаси.

А з якою помпою заявиляли, що почали власне виробництво снарядiв радянських калибрiв

Доречі, а останні новини про зміну тактики до фактично того що було на початку із контрольованими відступами та брак боєприпасів та наступ підарів по усім напрямкам не означає що фронт вже все або вже трищіть по швам?
Я не розводжу зраду просто цікаво може хтось є тут хто знається на цьому і зможе прокоментувати (так тролей та зразоботів багато, але і адекватні знаючі люди теж є)

Дивись карту на deepstate, і буде тобі щастя.

Коли Україна дійсно зажадала цього, трапилася анексія Криму та захоплення частини Донбасу. Приклад з Балтами каже лише про те, що вони не були в сфері інтересів запоребриканії

Вони встигли доки рашка «не поднялась с колен».

Та вони їм просто не цікаві, не той масштаб... Ніадіннарот

Як це? Чи не третина Латвії — адінарод або «сочувствующіє». руській ізик запретить хотятъ, гражданство давать не хотятъ. Скоріше за Україну було легше зачепитись москалям, бо весь бізнес і політика до москалів лип, а от Балтійським країнам ближче був європейський вектор

То ви про наброду та понаєхів розповідаєте, вони там безправні майже.

Мабуть не такі вже й безправні, якшо постійно качають права. Рано чи пізно це також може перерости в критичну масу і тоді почнуть роспинати латвійських мальчіків в трусиках і вимагати ввести війська

Та вони їм просто не цікаві

Цікаві, тому що геополітіка
Замість одного Калінінграду були б додатково ще виходи до моря і бази військові

Взагалі дивно що вони поперлися в Україну
На місці раші я б бив по Латвії або Естонії спочатку

Тоді простіше було пхатися знову в ту ж саму Грузію. Потім в Арменію. Якщо хочеться погратися в геополітику та не отримати при цьому по щах

Замість одного Калінінграду були б додатково ще виходи до моря і бази військові

У них для цього є Підарбург, Кронштадт і Виборг (фін. Вііпурі)

Взагалі дивно що вони поперлися в Україну
На місці раші я б бив по Латвії або Естонії спочатку

Отак от зразу сходу і напасти на НАТО...

У них для цього є Підарбург, Кронштадт і Виборг (фін. Вііпурі)

Маловато буде ©

Отак от зразу сходу і напасти на НАТО...

Та НАТО взагалі погано готове до війни такого масштабу

Ми повинні були вступити в НАТО ще 20років тому. Але рашка нас дискредитувала кольчугами і вбивством Гонгадзе

Повезло же Прибалтике, что их рашка никак не дискредитировала, и поэтому они смогли спокойно вступить в НАТО.

Ты клинический долбеоб, который вот ну совсем не отудпляет ничего.

Ну ты же всё равно ничего не скажешь, что ты отдупляешь, верно? Конечно, верно.

Ваше мнение мы поняли, спасибо. Продолжайте вести наблюдение

Тебе все равно ничего не дойдет.

Ты клинический долбеоб, который вот ну совсем не отудпляет ничего.

А ты не мне расскажи, ты другим таким же как ты достойным джентльменам всё расскажи. Которые как и ты состоят в кружке тех, кто всё отдупляет, но ничего не говорит. А вдруг отдуплится, что те достойные джентельмены ничего не отдупляют, и тогда придётся им покинуть кружок тех кто всё отдупляет.

Еслиб Украина хотела бы действительно свинтить из российских объятий, она бы уже давно была бы в НАТО вместе с Литвой, Латвией, Эстонией.

О, давно я не читав про братні народи.
Коли вже тебе забанять, москаля кримського

москаля кримського

Сэр, тебя чем-то не устраивают крымские москали? А в чём дело? Может, тебя ещё и русьня чем-то не устраивает?

Прочитайте дуже уважно і вдумливо 5 статтю НАТО))) Нам тільки папери залишилося оформити. Ця стаття вже застосована до України в своїй поточній редакції.

фронт вже все або вже трищіть по швам?

В москалів появились багато фпв ще й з нічним баченням. Логістика накрилась.

Думаю що поняття «фронт все» не дуже можливий, але відступи з боями будуть.

Дуда (президент Польщі) скликає раду нац безпеки через ситуацію на фронті, тому думаю що проблеми реальні.

проблема завжди була. просто всі чомусь рослабились у 2022 році

Не тріщить, але вони тиснуть майже скрізь

Бо добровольців вистачає, там нормально за контрактом насипають + промисловість працює, снаряди аж бігом клепають.

У нас затягують вже інвалідів, баб і всіх інших, кому ця срань сто років не потрiбна, а вся наша військова індустрія — подачки заходу, які залежать від політичної кон’юнктури там.

Ну та й усі бояться бути зрадоїбами, тож сидять і сподіваються, що заберуть сусіда, а його самого пронесе. Дуже здорово живемо!

вони тиснуть майже скрізь

Вони тисли майже скрізь з 24.02, СОУ перехоплювали ініціативу лише на окремих ділянках на короткий час, і жодного разу більш ніж на 3 напрямках одночасно.

Бо добровольців вистачає

Брехня

промисловість працює, снаряди аж бігом клепають.

Брехня

«ШАПКОЗАКИДАТЕЛЬСТВО». Є факти?(тільки не прогнози арестовича)

Факти чого, що русня як тисла, так і тисне? Дивись карти лбз, їх достатньо.
Обдристович — то ваш кумир, не мій.

Невеликий урок історії:

«Після успішного відбиття німецького наступу на Москву в січні 1942 року і оголошення 1 травня Йосипом Сталіним як Головнокомандувачем завдання «домогтися того, щоб 1942 рік став роком остаточного розгрому німецько-фашистських військ» ...

uk.wikipedia.org/...​арківська_операція_(1942

останні новини про зміну тактики до фактично того що було на початку із контрольованими відступами

Означає протверезіння і усвідомлення реального стану речей. Доречи минуло-річна тактика була на порядок ефективнішою, ніж «ні кроку назад», як в Бахмуті.

Доречи минуло-річна тактика була на порядок ефективнішою, ніж «ні кроку назад», як в Бахмуті.

Оборона Бахмута почалася в серпні 2022.

Я бачу поки пат, до шаху ще далеко. Тобто ні туди, ні сюди.

але тип рівноваги в якому знаходяться а(`)ктори суттєво відрізняється, як на відомих картинках з кулькою в ямці і на пагорбі en.wikipedia.org/...​ki/Mechanical_equilibrium

Планирую, как только границы рухнут, выбраться из Украины, купить яхту и отправиться в кругосветку. Подальше от этой страны и от этого наріда, который один-в-один повторяет историю столетней давности. Скинули, б***ь, Скоропадского-2 и поставили себе Винниченко-2. Необучаемые, б***ь.

купить яхту

На фотонному двигуні + Сонячний парус, вірно?

якщо тобі тут погано, чому зараз не поїхати?

Він, напевно, мріє та хоче, щоб всім нам була .... , він на це подивиться зі сторони, а потім буде плавати на яхті Чорним та Азовським морем ... вже без нас.

Він, напевно, мріє та хоче, щоб всім нам була .... , він на це подивиться зі сторони, а потім буде плавати на яхті Чорним та Азовським морем ... вже без нас.

Ошибаешься. Хоть я и перестал считать себя украинцем с весны 2019-го, я никому не хочу зла (орки не в счёт, то не люди). Просто мне стало глубоко насрать на соотечественников, которые не выучили уроки истории. И вписываться за них и прыгать с автоматом в окоп я не собираюсь — не люблю платить по чужим счетам.
73% скинули адекватного преза во время войны и выбрали себе клоуна, который развалил оборонные программы и про***л вторжение — вот пусть теперь сами и сидят в окопе с автоматами. Или капитулируют — мне пох. Только пусть потом не удивляются, когда лет через пять им придётся жрать крыс в результате голодомора-2. Или снова сидеть в окопе с автоматом — только не под Авдеевкой против немытых орков, а где-нибудь под Гданьском или Ригой — против воинов НАТО.

But... Why are you here? 🤔
Still something hold on your heart?

Не переймайся, рюзьге Ванька тебе й там знайде... Ти від них не сховаєшся ніде

поддерживаю тебя. сам пожалел что не принял участие хотя бы в выборах. 73% голосовали за голобородько. Еще Саакашвили за него топил. Саака много умных логичных вещей говорил, но ошибся с войной, он говорил что пу блефует.
есть вероятность что

оборонные программы

это фикция. вон МоторСич в россии движки поставляла.

Или снова сидеть в окопе с автоматом — только не под Авдеевкой против немытых орков, а где-нибудь под Гданьском или Ригой — против воинов НАТО.

ты тоже это почувствовал. история любит повторяться

Саака много умных логичных вещей говорил

Саака просрав Грузію....
Приїхав до нас... вчити нас як треба....
Результат — Порошенко програв вибори....
Ну... геніальний радник з Саакашвілі, що тут сказати :-)

Порошенка валили всі хто міг. бутусов, шабунін, яніна, наєми. Звалили, а тепер той же бутусов жаліється на ситуацію. Завжди дивувася притчі про людину яка пилягає гілку на якій сидить, або риє іншому яму і дивувався, як це взагалі можливо? А тут ціла нація таке повторила.

P.S. Я не фанат порошенка. На диво зараз навіть бойко виглядає краще.

Краще? Бойко? Жарт такий?

бойко, хочаб критикує мясні закони, юлька теж критикує)))
А от порошенко постить кавунчиків в телеграмі, опозиція просто зникла, як це не сумно. Тож з цієї точки зору бойко виходить вперед, хоча голосувати за нього теж ніколи не буду.

Першопричина чого він їх критикує — бо це братовбивча війна для нього. З його точки зору нам краще було б бути під рашкою, як зараз білорашка. А він бачить себе українським лукашенком. І те що він зараз проти цих законів, то це не із-за гуманності до власного населення, а із-за того що він все своє існування бачив Україну кацапською підстилкою. І якось так склалося, що в першому турі виборів на так званій «малоросії» він був на другому місці.

Може тому що він домовився про некритикування влади та дотримується домовленостей?

Порошенка валили всі хто міг.

Якщо так, то будь який президент, що реально боротиметься з корупцією, швидко втратить землю під ногами....

Порошенка валили всі хто міг

Вони всі просто костплеїли самого Порошенко. Пам’ятаю 2014: на Сході війна і майже по всіх ТВ-каналах сенсація — вантажівку зі львівським сміттям зловили у Вінниці. ))
Або пам’ятаю, як заходжу у фейсбук а там всі незалежні блогери сивочолого накидують активно на Вакарчука. Думаю що ж таке. А ввечері вже бачу новину про рейтинг довіри, де у Вакарчук «завеликий» рейтинг..
А ще в першому турі пам’ятаєте як порох і ко знищували Садового, Гриценко та інших. А потім буквально через декілька днів перед другим туром, ті ж блогери починають закликати тіх же виборців Садового, Гриценка і ко об’єднатись, щоб проти ручного клоуну Бені.. Геніальна стратегія: спочатку називаєш людей д.білами, а через день — любі друзі, слід об’єднатись..

Які уроки історії ви про що? Дехто рідної мови вивчити не здатний.

Я вмію по-українськи, якщо ви про це.
Но не хочу.

Не вмієте.

Правильно казати «Я вмію українською (розмовляти)». По-українськи — то про рецепт котлет скоріше.

Але не хочу.

Але не хочу.

Это уже было на русском

Ага, знаю я таких «вміючих». І двох речень з себе видавити не можуть без зусиль. Більше схоже наче намагаються іноземної мовою розмовляти. Хоча вона для вас і є іноземна по факту.

Нажаль, я практично з такою ж позицією, простий нарід рокам дрочив на русню, прокляте нато, гейський захід, обирав януковоща, роками розвалювали армію, крали все що можна і не можна...А тепер скиглять що почалався якийсь жах. Звісно що далеко не всі такі уопроті, але тут питання навіть не про уроки історії, а просто про причинно-наслідкову логіку, яка у більшості просто вимкнена.

Наверное потому что граница закрыта, не?

Все два года только и чувствуется такая вот аналогия.

бухаххаа чоловіче, ти робиш мені день

Я завжди гадав, світ якої фантастики найбільше співпаде з реальністю.
Завжди хотілося аби це був «Стартрек», ну на крайняк «Зоряні війни», ну геть на крайняк «Дюна».

Але, виглядає так, що 24-25 роки будуть найближчими до «Вархамер 40000» і пройдуть під слоганом:
«У похмурому світі далекого майбутнього є лише війна».

Якщо із Зоряних Війн прибрати усілякі фантастичні космічні штуки то насправді такий собі всесвіт.

Чесно качужи, Зоряні Війни дуже добре показують, що таке «Realpolitik» або ж «Нічого особистого, лише бізнес».
Кожен світ виживає як може, хтось краще, хтось гірше, хтось воює, а в когось голод. Все як в житті, тільки там планети, а у нас країни.
І якщо прибрати джедайські штучки і припустити, що буде винайдено надсвітловий двигун і відбудеться подальша колонізація інших планет, то я на 95% впевнений, що десь таку картину як в Зоряних Війнах ми й будемо мати.

Чесно качужи, Зоряні Війни дуже добре показують, що таке «Realpolitik» або ж «Нічого особистого, лише бізнес».

Читав цікавий погляд від фанатів на всесвіт Зоряних війн, що між Республікою з джедаями та Імперію з ситхами не шибко велика різниця, оскільки і там і там процвітає рабство..

Зоряні Війни там була свобода. контрабадист Хан Соло мав Millennium Falcon. де сів і втік на Татуїн. Там було багато створінь і якась торгівля. Зараз Україна це не про це. Роботи нема. ТЦК заважають працювати. Кордони закриті повсюду. Людей мало.
От я думаю в Китаї, або ще краще Індія ось там можна гратися в Хана Соло.

Очевидно, ви не стикалися з контрабандистами на заході України які і дронами цигарки возять і клоунів в бебібоксах і різну іншу нелегальщину в перероблених бензобаках. Ханів з Чубаками вистачає.
І це не згадуючи копачів бурштину які натурально воювали з поліцією, щоправда до повномасштабки.
А зараз війна, в ЗВ теж постійно різні світи воювали, мобілізовували, обмежували і т.д.

Хан Соло мав Millennium Falcon. де сів і втік на Татуїн

Саме так. Не сів на космічний поїзд, а саме втік.

Там було багато створінь

Вімкнить ТВ ))

і якась торгівля

Відкрийте DOU/Jobs ))

Кстати, в Звёздных войнах вполне реалистичная перспектива показана, несмотря на то что всё выглядит как сказка на 1-й взгляд. Особенно задворки вселенной — где высокие технологии соседствуют с выходцами из каменного века, точь-в-точь как страны 3-го мира, ну и чем-то на Украину всё похоже. Тема с Силой является прообразом прорывных технологий, разрабатываемых фаангами, до которых всем остальным примерно как пешком до Луны. Даже тема борьбы империи с республикой — вполне реалистичная, и то что в итоге получилось.

Даже тема борьбы империи с республикой — вполне реалистичная, и то что в итоге получилось.

Це мене завжди дивувало: в усіх фільмах повстанці протистоять Імперії — перемагають (попри невеликі шанси) — і через 20 років бачимо як знову повстанці протистоять Імперії. Виходить що міцну державу можуть побудувати тільки Сітхи, а джедаї якщо беруться до справи — то дуже швидко втрачають владу і програють.

Ні! Там демократія існувала 1000 років. Поки корупція та інше не знищило все це. А потім заради безпеки вони заснували імперію.Імперія завжди воювала з іншими світами для їх оккупації.

Це мене завжди дивувало: в усіх фільмах повстанці протистоять Імперії — перемагають (попри невеликі шанси) — і через 20 років бачимо як знову повстанці протистоять Імперії

Бо на кожну систему по десять гетьманів джедаїв, котрі не можуть друг з другом домовитися ))

Поки що найбільш співпадає з Ідіократією. нажаль.

Star Wars це взагалі алегорія на війну во Вьетнамі

це алегорія на рашку і україну

я люблю всесвіт wh40k,
але він занадто позитивний для нашої дійсності, я б сказала
«У похмурому світі далекого майбутнього є лише смерть утрата та відчай».

Тоді звичайний wh, там усі померли ;)

Мені також подобається Ваха, принаймні подобається дивитися на це збоку і досліджувати, але жити там я б не хотів.

ми і так в неї живемо сюрприз сюрприз😊

Скоріше б вже Імператор себе явив.

1. Прокачка спринту.
2. Перехід на англійську мову.
3. Принципово не платити податки, перехід в кеш.
4. Купівля бейсбольної бити і перцевий балон.
5. Відмова від жінок.
6. Ніколи не відвідувати заклади закритого типу, ТЦ, зали.
7. Завжди тримати дистанцію від 10 метрів і і ніколи не ловити зоровий контакт з людьми в формі.
8. Використання фейкового ім’я/імен і інвестування у створення фейкових документів.

9. Підготувати палату у психлікарні з м’якими стінами і бронесклом.

Зараз у психлікарні не відкосиш. Якщо руки-ноги є то ти придатний на фронт. А голова солдату не потрібна. Спитайте бійців: на нулі багато «поплавлених» у яких поїхав дах від контузії, від полону чи просто від постійного стресу. Думаєте їх відпускають у лікарню?

Ну дык псих с голосами в голове возьмёт автомат и перестреляет побратимов. Вы никогда не видели чуваков с голосами на почве длительного употребления веществ? Я видел, так что знаю, что это такое.

В Україні навіть зеків не беруть на фронт (бо не впевнені, чи не почнуть вони стріляти по своїм), тим більше, психів не беруть і брати не будуть.

я б не говорив так однозначно, на полігоні у Дісні якраз такий був у нас, і що саме цікаве взагалі неможливо скласти його паттерн поведінки, наче біполярочка чи ще щось гірше. В армії ви охринієте від соціального пласту

Та воно і в житті таке, але відвертих психів, все ж, фільтрують. А може в декого на фоні війни розвинеться психрозлад вже в соу.

В Україні навіть зеків не беруть на фронт

Вже є думка брати
youtu.be/...​ZARDc?si=7S3dzWRokfSli5aM

Такі думки я чую з весни 2022, але хіба айдарівців та Насіння Семенченка випустили з тюрем на фронт

Їх демобілізують.
Я пару таких знаю... Вже не служать.
А той, хто у псих на обліку, тих і не беруть...

А той, хто у псих на обліку, тих і не беруть...

Та ви шо? Згідно з законом про ВЛК, буквально на кожен F-дігноз є пункт «б)» з описом «Помірно виражений» і вердиктом «Обмежено придатний».
Помірно виражена шизофренія, БАР, розумова відсталість...

Згідно з законом

Дивно, все кажуть, що в нас Закони не працюють....
А цей працює?

P. S. Зі мною ВЛК проходив шизік.
Ну його послали нахер...
Причому лікарі самі ж сказали: «Він вже 3й раз за цей рік проходить, навіщо його шлють сюди?»

У мого брата однокурсник із відхиленням. Лежав у психлікарні два тижні на обстеженні, поставили діагноз кілька років тому. На початку повномасштабного намагався мобілізуватись кілька разів, але його з лайками розвертали додому.

Як я зрозумів, якщо до походу в військкомат у тебе є запис про відхилення, то не беруть, а якщо ні, то самі тебе на обстеження не покладуть і мобілізують.

Доречі, вчора сусіда в психлікарню забрали під вартою з автоматами :D

Ні, ну усі пункти цілком логічні і зрозумілі
Крім

5. Відмова від жінок.
Відмова від жінок.

ті хотів сказати не думати про них? чи ти не можеш відбитись від них? Чи ти про тих хто за гроші? )))))

1. Прокачка спринту.

Вот это правильно, поддерживаю! Вот например, когда я учился в школе, друзья ходили в секцию по боксу, ну а я ходил в секцию по бегу. Они говорили, что бокс в жизни пригодится, а я им что вы ничего не понимаете, это бег на самом деле в жизни пригодится. Считаю, что прав именно я, а не они.

Паркур треба качати
lviv.novyny.live/...​nuti-povistki-138562.html

У більшості ІТ-ів паркур буде наступним: www.youtube.com/watch?v=0Kvw2BPKjz0

А можна інвестувати в фіктивний шлюб з жінкою інвалідом, і виїхати закордон. І не треба ніяких фейкових документів. Або взяти собі трьох наложниць, через рік три дитини і ти вільна людина)

пункт про биту і відмову від жінок якось повязані?

нічого хорошого не буде інфа сотка

Мене на новорічну ніч чекає півлітри офігенного віскаря. Так що не треба. Хороше воно у кожного своє :-)

Очікую що га доу наступне зарплатне опитування
Перестане називати роботу на галері
Фул тайм джоб

GTA 5 вийшов в 2013 році,
GTA 6 вийде в 2025 році,
Савпадєніє ? Не думаю.
2024-2025 роки все вирішиться,
якщо звісно з релізом не затягнуть ...

Тому Vice City моя улюблена — тоді не було такої хуйні. Збіг? Не думаю

Якщо закрити очі на сюжет і пародії, то мені більше всього доставила Chinatown Wars саме на DS і так, тоді не було такої Х :D

Вау, не думав що вона на DS була. Тре буде зацінити якщо картридж десь дістану.

Була на PSP, DS і iOS. Можливо вже є на Android.

Китай вторгнется в Тайвань в апреле 2024

якщо коротко: Цирк продовження...

Кабо-Верде з нами. Або Аргентина.
На випадок ядерної війни — чудова локація для релокації.

LATAM під шумок може по своєму ковбасити — там територіальні претензії буквально в усіх до всіх.
Це хіба що Австралія чи якісь острови

Австралія географічно та економічно (дорого) непридатна для переселення мільйонів. Аргентина дешевше в рази, там безліч пустих локацій придатних для життя.
А війну чи війни можуть влаштувати дезавгодно. Треба лише накачати (натравити) брехнею, ненавистю та жадібностю. Ті, хто натравлюють — самі не воюють між собою.
Корейці вбивали (-ють) корейців, в’єтнамці вбивали в’єтнамців, зараз жителі Донецька вбивають жителів Херсона.

Колумбія ввела біткоїн як офіційну валюту

При курсі місцевої валюти майже 4к до доллару не дивно.

Мис доброї надії швидше
Ніж зелений
І Африка проти європи

1. Активна війна ще 5 років...
2. Збільшеня рівня корупції та безпределу влади, гребуть всіх підряд, некомпетентність та неадекватність досягає космічних маштабів
3. Заморозка і підготовка плацдарму для повторного нападу рф 5-15 років
4. Нажаль захполення нашої столиці...
5.Закріплення плацдарму рф по всій території України...5-15 років
6.Провокування Польші на напад, по суті напад рф...
7.Тут вже може все розвиватись по різному, в цілому рф отримає по зубам...але Польша буде зруйнована

Никакого повторного нападения Раши не будет. Как только всё закончится в Украине, тут же всё начнётся в Раше. Собственно начатая война — это следствие деградации и распада российской империи. Этот распад начался не год и не два назад, переломным моментом была Крымская война 1854 года. Когда царский двор планировал оккупировать Грецию, Балканы, и ещё мимоходом взять под контроль Босфор и Дарданеллы. Практически вся Европа тогда встала, чтобы остановить эту чуму. И заплатила высокую цену, здесь в Крыму полегла полностью вся верхушка Великобритании, вся её элита. Возможность дальнейшей экспансии была сломлена, а это — квинтэссенция существования России, заложенная в её основах. И хотя она ещё имела какие-то клоунские завоевания в Азии, в целом процесс пошёл в сторону распада. Сейчас процесс на стадии войн с бывшими колониями, поэтому мы видим образование ПМР, войну в Грузии, ну и то что сейчас видим. Дальше в будущем процесс будет идти внутри РФ, и закончится в конечном счёте отделением национальных республик.

подобные распады зависят от слабости центральной власти, по типу царя Николая или Горбачева. но слабости не наблюдается, расправы с мятежниками тому подтверждение.

То что власть выстроена вокруг решения одного единственного вопроса — как наиболее умело и эффективно винтить баранов, не влияет на решение ключевых вопросов. Что на сегодняшний день они вообще предлагают гражданам на повестке, чтобы они были счастливы? Ненавидеть хохлов, и радоваться как их бомбят? Ненавидеть Америку, и ждать когда рухнет доллар? Эти предложения — прямое следствие сгнивших основ государственности, ради чего вообще в принципе люди создают такое объединение как государство. Нафиг оно вообще тогда надо, не отвечает основополагающим целям. Вы же например не станете покупать квартиру всей семьёй с целью чтоб устраивать дебоши с соседями. Там нет развития, соответственно и возможности для военной экспансии только сжимаются.

чувак одна страна жила в таком режиме 70 лет. а другая страна Северная Корея до сих пор живет. Рашка превращается в диктатуру уровня «V for Vendetta». Нападки на геев с лесбиянками уже есть. Памятники репресивным уже все снесли. Поливать грязью царя и его царство нельзя — реальные сроки. Недавно внесли законопроект борьбы с русофобией(это любая критика). Правду писать нельзя. Скоро ничего делать нельзя будет.

Перше місце за максимально негативний прогноз цьому пану :)

ні не русобот, я за Україну!) буду дуже радий якщо з висописаного нічого не збудиться!!!

Польша буде зруйнована

Хуйлостанське Пинєбабве за півтора року не змогло здолати найбіднішу країну Європи що воює залишками совкового обладнання та крихами західної допомоги залежаного на складах. Яка Польща, схаменися.

Яка Польща, схаменися.

В планах Польщі за 2020 рік при нападі Росії війська мали відразу вивести на західний берег Вісли.

Тобто там тупо й не планували воювати.

Плани Польщі, військові, просто Гугляться? 🤔
Чи ці плани озвучив хтось з блоггерів?

Плани Польщі, військові, просто Гугляться? 🤔
Чи ці плани озвучив хтось з блоггерів?

Так, поточний уряд злив перед виборами. Гуглиться навіть якщо українською набрати, в Українській Правді стаття була)

Так це ж може бути просто деза.

Погугли на основании чего эти планы строились (подсказка — уровень польской армии на момент составления этих планов)

План приймався в 2011 році чи десь близько того, на підставі висновків аналітиків генштабу про те, що в випадку якщо агресія пігдогів відбудеться, враховуючи поточний стан Армії Крайовей на той момент русні знадобиться кілька днів щоб дістатись Вісли. Від тих оцінок — можливо, занадто песимістичних — й будувався стратегічний план. Мені здається, українцям повинно бути вже зрозуміло, що реалістичний план краще, ніж фантастичний («шапками закидаємо») чи ніякого («готуємось до шашликів»).

На сьогодні АК знаходиться дещо в іншим стані ніж 13 років тому, фактично знаходячись на 6 позиції серед країн НАТО (й чесно кажучі, враховуючи історію, у мене є деякі сумніви що Італія та Франція знаходяться вище реально, а не на папері).

Ну якщо брати до уваги швидкість завоювання Франції Гітлером, то про Францію ще зрозуміло, а чому військова міць Італії викликає сумніви?

тому що вони пасли задніх і не зуміли нормально хелпанути Фюреру?

бо їх громили в одну калітку всю другу світову) До речі чого з французів так сміються в цьому контексті я не розумію, ті ж самі брити теж дали драпака до себе на острів в 1940, а совки мільйонами в полон йшли в 41

Англия смогла в комбек, Франция нет

Колись також так думав, але ви подивіться як словакія та уйобщіна заграють з рашою, подивіться на те які армії в країнах европи та які там «мотивовані» люди, як ці країни в муках рожають БК для арти. коротше як би не нато то там би дійсно хуйло зайшов би і половина сдалася б одразу, а інша половина через декілька місяців мясних штурмів.

Подивись на це з такої сторони: Коли було так зване АТО, а особливо після підписання мінських угод, людям навіть в Харькові було абсолютно по*** на те що за 200 км від них іде війна, а вони в 40 км від кордону з росією.
Зараз — найбільша війна в Європі з часів другої світової, кожень день на фронті гинуть десятки якщо не сотні людей, а багатьом людям навіть в Києві вже пох, тому що вважають що війна вже далеко і у русні нема шансів дійти до Києва, навіть якщо вони захоплять ще пару сел на донбассі. Що, в Україні люди живуть за принципом «все для перемоги, все для фронта»? Да хєр там, хіба що щось схоже було поки русня під Києвом стояли — перші 5 тижнів.
Воно в Україні навіть мобілізувати суспільство на перемогу, а чогось чекається від людей в інших країнах, далеко від російського кордону.

Плюс ще півроку без позитивних новин з фронту (а зимою-весною це дуже малоймовірно, і загалом наступного року), та вже й хєр з тими територіями. Ось з останнього опитування КМІС (www.kiis.com.ua/...​at=reports&id=1332&page=1)

www.kiis.com.ua/...​ials/pr/20231214_d/01.JPG

Тут есть пару явних причин почему вначале было по другому:
Тогда была надежда что страна измениться, и воровать станут меньше, как итог стали болльше.
Надежда на запад, не ясно как сильно впряжется, теперь ясно что всем пофигу.
Было что мы типа демократия против варваров, увы сейчас у нас прав и свобод даже меньше.
Надежда что в рашке при населени х5 само это начеление хоть чуть-чуть вменяемое и не будет гибнуть само и убивать нас за просто так, все оказалось намного печальней.

Лично мое мнение что нужно было собирать самых отчаяных ребят, тех кто потерял семью или очень идейный и делать очень больно раше уже на ее територии, если уж победить нельзя то нужно что бы враг заплатил очень большую цену, штурмовать линии обороны тем что у нас еще есть просто безпервпективно.

Тогда была надежда что страна измениться

Надія ні до чого. Просто тоді загроза була набагато явніше ніж зараз, і для мешканців Києва, а не Херсона чи Краматорська. Тому і різна реакція.

штурмовать линии обороны тем что у нас еще есть просто безпервпективно.

так вже здається і не штурмують декілька місяців. і не збираються.

Тому якщо фронт остаточно застигне — то війна заморозиться, а от якщо будуть прориви русні (і, само собою, русня повторить, а вона не може не повторити, катування/геноцид на окупованих територіях) — то населення знову мобілізується (а Захід дасть зброю).

Тому якщо фронт остаточно застигне — то війна заморозиться

Найближчі рік-два точно не заморозиться.

катування/геноцид на окупованих територіях) — то населення знову мобілізується

Шось у мене відчуття що населення України вже адаптувалося і толерує будь-які злочини русні. Тому не сподіваюся на якусь суттєву мобілізацію суспільства. Тільки в випадку суттєвих втрат территорій, типу при виникненні загрози для харькова, Дніпра або запоріжжя.

Дивись на карту, фронт статичний уже рік.
Твоє відчуття по дебілкуватому скигленню місцевих, а це не відбиток реальності, а бульбашка

Не відчуття а так і є. Ми звикли що смерть це нормально. Але гарна новина — вони звикають теж. І їм теж не цікава ця війна.

В России полно болванов. Если на ВМВ они говорят — "можем повторить"(10 лямов за 5 лет положили, ЭТО МИНИМУМ), скакание со своими колорадскими ленточками раз в год на 9 мая и прочий урапатриотический бред. То что говорить об єтой войне.
Зайди на любой ресурс, СМИ или даже шорты в ютубчике от россиянок-блогерш. Что ты увидешь?! Сраные рожи с вонючего окопа которых добивает дрон!? Нет! Ты увидишь чистенькую форму, красивые колоны техники у которой даже краска еще не высохла.
Врать, запугивать, заманивать баблом — вся логика войны. Никто не хочет отмораживать яйца оокпах по два года без ротации. А дураков сидеть в норах мало. Зато полно в стройбаты или тыловое обеспечение.

по*** було навіть в містах за 20-30км від ЛБЗ, з повними гудящими ресторанами, фейерверками, салютами...
а про Київ. дик війна «закінчилась» одразу як орків відігнали від Київа. все. почалось ато2.0

Кожен захищає свою хату — справжні українці. Ось вам і децентралізація.

Я думаю будут пробивать коридор в Кенингсберг.

А чого чекати?! Може відразу готуватись. Я б на твоєму місці поїхав на північ я оглянув місцевість і вивич її.

у них все одно є клон без раку отвору жопної порожнини

Альтернативних облич нема на сцені навіть. Навіть якщо його задушить кабаєва, все одно на виборах переможе путін

Не вірю що в нього взагалі є публічні двійники. Маю на увазі не тих, хто схожий за статурою сідає в дубль мерседес чи літак, щоб заплутати відслідковування переміщень. А саме двійник, який публічно за путіна десь їздить чи виступає перед людьми.

мне тоже кажется нет у него двойников, просто ему морду лица заливают ботоксом и прочими чудесами инъекционной косметологии, что временами он больше похож на кабаеву чем на самого себя

с другой стороны был прикол, когда он забыл на какой руке часы и вот тут уже хз что это было

с другой стороны был прикол, когда он забыл на какой руке часы и вот тут уже хз что это было

бо він не на годинник дивився, а на папери, що лежали під лівою рукою

Ще можливо кортизон приймає, їх часто дають під час хіміотерапії, а казали ж що типу в нього рак щетовидки. Від нього роздуває щоки, обличчя таким круглим стає. В нього таке буває періодично.

или от инъекций красоты тоже раздувает до неприличного. пример — певица Мадонна в этом или в прошлом году, где она с косичками выступала, там не лицо, а беляш

Не вірю що в нього взагалі є публічні двійники

Та нет двойников
Людям очень удобно верить в конспирологию

пам’ятаю моя бабуся так казала типу «В інтернеті написали, що ...», типу інтернет це як перший канал з офіціальною інформацією :) Коли я починав сміятися навіть ображалася що я не довіряю інтернету. А ще окуляри начепив, інтеллігент програміст нещасний! ©

Ну хз, если он с ближайшими товарищами беседует на разных концах очень длинного стола, то вдруг выходит в народ. Не стыкуется.

То все фсбшные товарищи, сидят в карантине по 2 недели, какают в пакетик, и вообще можно и дипфейки нарисовать

он с ближайшими товарищами беседует на разных концах

может просто это он так показывает свое презрение

так, не стикується згоден. Але все одно не вірю. Тобто або «вихід в народ» фейковий, або якись ще інші причини.
Пам’ятаю був епізод коли він «пив чай з проводницями», і там були помічені фейки монтажа, тобто він насправді сидів десь на зеленому фоні, а проводниці в цей час сиділи в іншому місці.
Єдиний дуже дивний епізод був коли він в Маріуполь приїзжав, і там був на фоні якийсь крик з балкона що все це типу брехня. Ось тут не знаю що саме тоді було.

Ну як не мне то ізі тримати двійника як раз на отакі маріупольскі гастролі. Бо то взагалі якась дічь була а не відео. Те що двійник буде вести якісь офіційні заходи то маячня.

ізі тримати двійника

про теорию с двойником меня смущает, что неужели нашелся такой идиот, который согласился быть этим двойником

мне кажется это не так уж и сложно найти похожего человека, но как сделать так, чтобы этот человек перестал вести свой обычный образ жизни и стал двойником? это ж вся жизнь наперекосяк и потом неизвестно оставят ли вживых

Хто ж його питати буде, хоче він чи ні?

Ну вот находятся же сотни тысяч идиотов которые идут дохнуть под Авдеевку? Почему не согласиться за очень много педорубликов побыть надувным президентом? Причем там раз в несколько месяцев, а потом живи где-то в москвабаде в тихом месте где газ и хрючево всегда на столе. Ну и фсб мотивирует )))

мне кажется в Авдеевку они идут типа воин, можно перед корешами похвастаться, в одноглазниках фоточки запостить, а если задвухсотится, то типа герой. а надувной президент — это ни личной жизни, ни фоточек, никому не расскажешь и за все это в конце концов могут и наверное убьют. то есть это должен быть человек без нормальной жизни, например зекан отбывающий пожизненное.ну или действительно идейный долбоеб.

мне кажется в Авдеевку они идут типа воин, можно перед корешами похвастаться, в одноглазниках фоточки запостить, а если задвухсотится, то типа герой

Бачив аналіз ліберальної русні, що зазвичай йдуть з російської глибинки, там не має ні роботи ні перспектив. На котнракті в них місячна зп більша ніж середня річна в регіоні..

В наступному році кількість добровольців буде постійно зростати. Популярність ЗСУ і ТЦК зашкалить, навіть айтішники полишать свої теплі домівки і безбідне життя тільки щоб потрапити до лав ЗСУ, будуть навіть «заносити» знайомим військкомам тому, що конкурс буде по 100 людей на місце. Надихнувшись такою єдністю люди почнуть повертатись зза кордону щоб внести свій вклад в перемогу і всі зароблені там кошти будуть залишати на кордоні на користь держави.

Нарешті воювати будуть всі і срачі в коментарях завершаться, жінок звісно ніхто чіпати не буде, так як вони погодяться народжувати мінімум 1 дитину в рік до завершення війни.

Країна досягне найбільшої єдності за часів свого існування, свобода слова досягне нових висот, Україна стане країною з найбільшими свободами висловлювань перевершивши навіть ЄС і США, вже не треба буде думати що і кому ти говориш, адже всі поважають один одного і розуміють, що кожен має свою думку на те як Україна переможе і знищить недорашку.

Новий сюжет для телемарафону?
А нє, нова частина елізіуму... «Зелізіум — рай на землі»

Це все реально , треба просто подивитися в очі ... 73 відсоткам

хочу подякувати їм за цей подарунок.

А потім Веніславський прокинувся

Вчителі почнуть отримувати по 4000€. ІТ-шники котрі не пройшли відбір в ЗСУ, будуть намагатися стати вчителями. Не буде жодної вулиці в будь-якому місті країни де б не було гектару дерев — результат мільярдного засадження. Світові ІТ-гіганти задумаються над тим щоб перенести свої штаб-квартири у Львівській Silicon Valley. Як результат — ціни на нерухомість у Львові та околицях підскочать до десятків тисяч за кв.м. Запрацює зворотнє обмеження на вʼїзд в країну — треба буде довести що ти гідний того, щоб тебе впустили в країну. Почнеться кризис на Белізі, Сейшелах, Домінікані та Кіпрі — всі світові компанії перенесуть свої офшори в Україну. Простий наріт нарешті зможе розмитнити машину за фіксованою ставкою — 100€, в результаті чого, в східній Європі не лишиться жодного корча старшого за 20+ років. В Грети почнуться оргазмічні конвульсії від чистоти Європи.

Львів перейменують у Нью-Київ, а Київ стане Олд-Львовом.
Пряме сполучення гіперлупом Нью-Київ Олд-Львів.
Будуть відправлятись регулярні рейси у Мельбурн і Лос-Анджелес.

А також у Львові пройде перша міжгалактична ІТ-конференція, де спікерами (і учасниками) будуть голограми на базі AI.

----------------------------------------------------------------------

А якщо серйозно — то рік буде важкий і нам лишається тільки робити те, що співає Славко

Та нам з тобою своє робити,
Відкрити очі і далі йти!
І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити.
Хто ж тоді, як не ми, брати?!!

Славко — це давній друг путінського олігарха Фрідмана.
Лицемір, який влаштовує концерти та веселощі під час війни.
Єдині сцени для концертів — це перед військовими, і то якщо є таке бажання самих військових.

Це зараз цей текст виглядає як сумна іронія, а в лютому 22 практично все так і було..

Не знаю чи то буде 24-й рік чи пізніше.
але після перемоги уряд, щоб вирішити демографічну проблему завезе пару мільйонів дівчат з філіппін віком від 18 до 25, з обов’язком вийти заміж та народити не менше трьох дітей від ветеранів ЗСУ. Для цього буде створений застосунок дія.шлюб.
уряд мотивуватиме це тим, що філіппінські жінки налаштовані на сім’ю та покору своєму чоловіку, також вони вважають своїм обов’язком слідкувати за домом, готувати їжу та прибирати. а також не проти народжувати по 3-5 дітей.
Іншими перевагами будуть те що переважна більшість з них воцерковдені католички, а також 99% з них спілкуються англійською краще більшості айтішників з України.
Ще однією перевагою буде те, що ці дівчата виросли в умовах, де відсутні розлучення. і таким чином вони не знають про можливість загарбати дітей і все що нажите у шлюбі, і викинути чоловіка на теплотрасу.
І наостанок — чоловік зі світлою шкірою і особливо з сірими очима — вважається в Азії неймовірним красунчиком.

Ну не слід вплутувати реальність у свої сексуальні фантазії

але ж це могло би бути стимулом. кіко задротів сидять-ховаються, задротять і навіть не мріють про філіпінку, чи, бодай, тайця. А тут це буде гарантовано державою, тільки сходи відслужи.

чи, бодай, тайця

Хм, одружитися з ladyboy мріє не кожен 😂

максимальне охоплення аудиторії. Ну і чому зразу одружитися. Може кому просто треба компаньон щоб бухати, або ж в мортал комбат грати

ну ок. тоді вплутаю твої:

Україні потрібно 300 000 мігрантів щороку: соціологиня пояснила навіщо
За оцінками Лібанової, йдеться не про поляків чи білорусів, а про людей з бідніших країн.

Щоби втримати населення України на рівні 30 млн людей, державі потрібно буде щороку залучати близько 300 тис. іммігрантів.

Таку оцінку дала директорка Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова під час виступу на Регіональному економічному форум, пише Forbes Ukraine.

вже краще?

Щоби втримати населення України на рівні 30 млн людей,

А чим обумовлена цифра 30 млн? Чому не 50 або 20? Звідки ця цифра?

директорка Інституту демографії та соціальних досліджень Елла

Ну а варіант, що ця директорка не шарить.... Наскільки ймовірний?

не шарить що саме? Що складно втримати населення на рівні 30 лямів?

Що треба саме ххх завозити щороку...
Їй це хтось порахував і понеслось.

Прожитковий мінімум в Україні 2589грн., і це ж теж хтось порахував.... І понеслось..

Тому я скептично ставлюсь до всього цього...

А, ну то мабуть взагалі рандомне число

Дивне питання.
Як на мене то чим більше людей тим краще — більше інженерів більше Микол тесл, більше людей які спроможні штурмувати посадку.

а навіщо наприклад, підтримувати зріст економіки на 5% на рік?

І що, чому 30, а не 50 чи 80?
Скільки мільйонів живе в Ірландії, а скільки в Бангладеш?

Я начебто зрозуміло написав — чим більше тим краще у розумних межах.
140 як Бангладеш це буде занадто, а 50, як було в 91-му буде норм.

Доречі дивився її інтерв’ю. То вона якась не послідовна. Постійно наголошувала що у нас демографічний апокаліпсис гряде. І паралельно з цим розказувала що треба всіх в окопи загнати і максимально карати тих хто виїхав. Ці дії напевно максимально допоможуть подолати демографічну кризу. ))

Пропагандист-фрілансер. Від одного замовника одна методичка прийшла, від іншого інша.

Пропагандист-фрілансер. Від одного замовника одна методичка прийшла, від іншого інша.

Я думаю все простіше — у більшості людей у владі не має системного підходу і плану що робити. Влада живе піаром, то простими рішеннями і взагалі не вміють в прогнозування і оцінку наслідків. Сьогодні знімають всіх воєнкомів, завтра починають боротись зі зівраною мобілізацією. І так з першого дня Зе-команди.
Сьогодні закриваєм декларації чиновників, завтра вже відкриваємо їх.

Влада живе піаром, то простими рішеннями і взагалі не вміють в прогнозування і оцінку наслідків

точ в точ як в рф

цього «добра» вже по всій планеті не бракує, називають це старим словом популізм, але воно зараз прийшло у «версії 2.0» завдяки новочесним медіа

раніше комунікації point-multipoint якось формували думку більшості, давали орієнтири, що «суспільно прийнятно» і тп, з інтернетом і соцмережами додалося multipoint-multipoint в кількості, яку навіть уявити важко, от всі уряди тепер «про всяк випадок і задля самосбереження» реагують на те, що чують від мас (як воно виглядає), а маси звісно не можуть транслювати виважені довгострокові стратегії і плани

тому партії і інші кола підтримки доречі кругом змушені висувати тих, хто подобається, а не хто досвідченіший політик чи адміністратор і тп

що з цим робити навряд чи хто скаже, треба кілька десятиліть, щоб переварити винахід цього multipoint-multipoint

Так вона просто не розказує про те які саме мігранти приїдуть. Це афгансько-сірійські біженці-чоловіки. той же самий контингент що наводнив Європу.

Таких просто загнать в окопы, они всегда воевали, а здесь еще 2000$ в месяц за такое платят.

І тут раз!!!
кацапи* запропонували 2 500)))

У кацапов выплаты получат твои родственники (1200 человек в день погибших), у украинцев ты сам.

І паралельно з цим розказувала що треба всіх в окопи загнати і максимально карати тих хто виїхав.

Так они там ещё планируют выселить всех ватников и коллаборантов. Затем судя по всему завезут муслимов, потому что они не ватники. Логика там такая, что лучше муслимы, чем русня. Поживут, посмотрят некоторое время. Потом вдруг окажется, что лучше самая упоротая русня, чем даже совершенно неупоротые муслимы. Но только теперь есть один нюанс: муслимы никуда уезжать не будут, скорее вы пойдёте, и причём с радостью.

Потом вдруг окажется, что лучше самая упоротая русня, чем даже совершенно неупоротые муслимы.

Судячи по Німеччині, то норм. мусліми на порядки краще за упоротих ватніків.

«В Гамбурге завершился суд над интернациональной бандой 10 насильников, которые в городском парке изнасиловали 15-летнюю девочку. Лишь один из них сел в тюрьму, получив 2 года и 9 месяцев, а остальным дали условные сроки. Четверо из преступников являются гражданами Германии, остальные — приезжие из Польши, Египта, Ливии, Кувейта и Ирана. Скандальный приговор отчасти стал следствием показаний, которые дала на суде лучший в стране криминальный психиатр (которая сама по отцу из Иордании). Так вот она сказала, что в данном случае необходимо понимать контекст преступления. Оно было совершено мигрантами, а это одна из самых незащищенных групп населения, они оттеснены обществом на обочину жизни, у них много барьеров — коммуникационных, материальных итд. Они дезориентированы и потеряны. Секс же — это один из доступных им способов выпустить пар и напряжение. А групповой секс — сплачивает одиночек, формирует у них чувство плеча и коллектива. 🤨»

Гамбурге завершился суд над интернациональной бандой 10 насильников, которые в городском парке изнасиловали 15-летнюю девочку. Лишь один из них сел в тюрьму, получив 2 года и 9 месяцев, а остальным дали условные сроки

Якби маю на увазі

то норм. мусліми

В Німеччині багато громадян турецкього походження, котрі власне в тому числі і будували сучасну Німеччину. Багато з них працюють лікарями, інжінерами і навіть в ІТ-чки багато їх. Колегою може наприклад бути умовний Güner Müller турецкього походження.
Так от під норм. мусульманами — я мав на увазі якраз їх.
П.С. До речі в тому кричущуму кейсі проходять тако ж громадяни християнських Вірменії та Польщі.

Можна довго розмовляти про те наскільки ці нормальні в лапках турки являються маргінальними серед решти мусульман.
щоб не ходити навкруги я просто скажу — я почну вважати іслам нормальною релігією, коли в меккі чи в мецці з’явиться християнський собор.

скорее европа будет депортировать в украину своих неинтегрируемых. и будут платить хозяевам украины за их содержание.

В Украине они интегрируются очень быстро, так как за украинское пособие не хватит чтобы даже накопить на похороны.

европа будет спонсировать лишь бы жили тут, а не у них там

Подрастает маленький чеченец, подходит к нему отец и дарит кинжал.
— Вот, сынок, будут проблемы, покажи кинжал и скажи: «я джигит» — все
будет нормально!
Поступил малой в школу, учился, вот и выпускной экзамен, проблема с математикой, думают оставить на 2-ой год, малой подходит к директору и кидает на стол кинжал.
— Это что? — спрашивает директор.
— Киньжаль!
— А ты кто?
— Джиигит!
Все нормально, директор выдает аттестат об окончании школы. Спустя годы та же проблема и в институте. Подходит малой к ректору, кидает кинжал на стол.
— Это что? — спрашивает ректор.
— Киньжаль!
— А ты кто?
— Джиигит!
Выдали красный диплом. Забирают в армию. Идет малой по части, подходит «дед»:
— Это что? — дед, указывая на кинжал.
— Киньжаль!
— А ты кто?
— Я ДЖИГИТ!
Проходит неделя. «Дед» встречает его и спрашивает у малого:
— Это что?
— нооожик!
— а ты кто?
— хаачик!

не читал словоблудие. к чему это?

К тому, что в Украине точно не будет исламского мракобесия, здесь люди не педерастично толерантны, как в Европе.

в Украине точно не будет исламского мракобесия

Все буде поступово, от у Львові вже мечеть відкрили

Так мечеть и в Буче есть, но выебонистых мусульман, которые хотят установить законы шариата, нет, они украинцы.

выебонистых мусульман — пока нет.

«нет» не потому что украинцы такие, а потому что мусульманам не было смысла сюда приезжать массово. но если надо будет — стерпят все как в умани.

Не ну, если сюда приедут арабские шейхи и пару триллионов долларов с Европой инвестируют, то стерпят за деньги. А голожопых терпеть никто не будет.

Так мечеть и в Буче есть, но выебонистых мусульман, которые хотят установить законы шариата, нет, они украинцы.

ахаха
Ты ещё не знаешь, что такое ислам. Когда узнаешь, то поймёшь одну вещь. Если сейчас общество готово сдохнуть, но не лечь под Путина, то потом готово будет целовать Путина в плешь, но избавиться от мусульман. Это вы сейчас можете так просто сменить московский патриархат на киевский, ну а из ислама выход — только вперёд ногами. И там уже придётся воевать, причём с хорошо мотивированными фанатиками, у которых вся система мироздания в мозгу выстроена вокруг ислама.

С крымскими татарами мы же не воевали. Исправить мусульман можно, если в ислам добавить вариативности. Украинские мусульмане даже свинину едят.

лол. В Украине вся национальная кухня выстроена таким образом, чтобы она не пересекалась с крымскотатарской. То есть, свинина, сало, горилка. Как раз именно по той самой причине, чтобы во время набегов мусульман, то есть из ханства или османов, не грабили съестные припасы. Да и в целом с южной не пересекается. Это одна сторона вопроса, есть ещё и другие аспекты. Ислам вообще в Крыму внедрялся масштабно со стороны османов с целью закабаления ханства, и они своих целей достигли. Еслиб был знаком с этой темой подробнее, знал бы какая это мина вообще. Кроме того, при завоевании Крыма Россией насрали ещё больше депортацией остатков христианского населения, вот тогда нарали так насрали.

В Украине с мусульманами позволит справиться мягкая сила. Вот смотри, корпоратив, все пьют алкоголь и только Мухамед задвинул спич про ислам. Мухамед после этого будет первым кандидатом на увольнение (по вполне толерантному поводу). А если Мухамед будет пить со всеми и еще закусывать свиными биточками, то он и остальные принципы ислама пересмотрит.

На пособие как в Германии, в Украине хватит только на перловку на постном масле (чтобы с голоду не умереть). Так что придется работать и как-то встраиваться в украинскую культуру, которая сильно конфликтует с ордодоксальными принципами ислама, но толерантна к умеренным.

Это довольно наивный взгляд на вещи, основанный на непонимании менталитета. Никто никаких спичей задвигать не будет, и в целом картина будет выглядеть несколько иначе. Но всё же если он задвинет спич, то вы скорее всего проникнитесь глубиной его религиозных принципов и праведностью. На самом деле тут проблема в том, что за этой всей ширмой стоит, и каким глобальным интересам она служит.

основанный на непонимании менталитета

Ох, блін. Зараз нам ватнікі будуть розповідати про агресивний Іслам. Ми знову в це повіримо, як тоді коли ці ж басні нам розповідали під час першої та другої Чеченскої війни.
От були собі кримські татари в складі України до окупації Криму і все було ок. Жодного терористичного акту і т.д. Як тільки туди пришла русня, так відразу кримьскі татари перетворились на терористів.

П.С. Якби пан був з Придністров’я, то розповідав би нам про молдавських фашистів і мільчиків в трусках..

агресивний Іслам

Ну так і є, іслам це тупа агресивна релігія. Як працює іслам можна побачити на прикладі теократичних країн близького сходу, або ж подивитись на поведінку мігрантів в Європі.
І, до речі, ти явно не слідкуєш за новинами, бо путлєр вже давно основний пропонент ісламу в рашці, нещодавно навіть особисто давав кадирову обіцянку посприяти будівництву великої мечеті в москві.

Як тільки туди пришла русня, так відразу кримьскі татари перетворились на терористів.

У вас тоже наивный взгляд на вещи. Никаких террористических актов естественно не будет. Будет как в Узбекистане. Или как в Таджикистане. Или в ${xxx}стане. Тут как раз Парашу и не могут послать нафиг, поскольку основная часть местных мусульмане. Так бы никой России ни в какой ипостаси вообще в Крыму не было бы. Если вы заметили, Раша разрослась исключительно на восток, но нифига не на запад.

Но всё же если он задвинет спич, то вы скорее всего проникнитесь глубиной его религиозных принципов и праведностью.

В Украине было много больных на голову. И Белое Братство было и всякие секты появляются и руснявая церковь была. Так что еще один чокнутый на религии — не велика разница. Но к нему будут и относится соответствующе, как к больному на голову.

Ну вы к туркам нормально относитесь, или как к больным на голову? Думаю что нормально, но есть некоторые нюансы. Ну так вот, в прошлом Турция была в составе Римской империи, пока благодаря деятельности некоторых великих завоевателей не превратилась в Османскую с исламом. И поэтому на сегодняшний день есть всем очевидная разница между Италией, Францией, Германией, и той же самой Турцией. А иначе бы она шла с ними в одной связке, причём ещё можно поспорить, кто бы был в ней локомотивом, Германия, или Турция. Карфаген тоже когда-то был на гребне волны в истории развития цивилизации, а теперь там остались лишь руины от былых достижений прошлого.

в начале войны говорили что украинцы бы точно не потерпели царя и чтобы их гребли на войну...

Нагадаю що народження дітей, особливо масово — це поглиблення демографічної ями. Працюючи люди будуть годувати не тільки «навіс» з пенсіонерів але й з дітей.

Діти вирішують дем проблеми за 20+ років. А країні потрібні працюючі люди.

Ну як кажуть за поребриком — здуру можна і хрен сломать.
Якщо трошки розгорнути мою фантастичну ідею то це буде не просто «народжувати».
тут до речі важливо ще і з ким народжувати:
Ті ж самі філіппінки і гадки не мають що для того щоб виховати 2-3-5 дітей на сім’ю потрібно дві автівки і 10 секцій і кружків.
Ще також вони вважають що для їхньої матусі зробити ноготочки може коштувати від 50 до 150 грн.
Тільки це допоможе зменшити розходи на виховання дітей.
І, я вважаю саме головне тут — відсутність у філіппінських головах бізнес-ідеї «зальот- заміж- развод -отжим имущества» дасть української економіці величезний буст🙂.
Тоді чоловік нарешті буде розуміти ради чого він впахує на трьох роботах , просиджує сідниці або випалює очі за монітором.

відсутність у філіппінських головах бізнес-ідеї «зальот- заміж- развод -отжим имущества»

Це ненадовго....

Згоден.
але це тільки в тому разі якщо продовжувати нинішню політику влади.

Як мінімум треба серіали заборонити 😎

Достатньо зробити «правильні» серіали — Могут павтаріть

там уже почали вирішувати цю проблему. фюреру потрібні його солдати

Людина не знає чи прокинеться наступного ранку, чи доживе до кінця дня. І взагалі своє майбутнє не може предугадати . Але чомусь думає що може зробити прогноз на майбутнє яке залежить від сотень мільйонів, а може і більше, змінних.

Мій прогноз, що до війни, то перейде в позиційну. Всі окопаються і будуть кидатись один по одному що складуть з гімна і палок. Періодично росіяни будуть слати мʼясо на забій під американські патрони і хімарси. Для ІТ нічого особливо не зміниться в порівнянні з нинішнім часом. Кому повезе і не прилетить то побачить парочку фільмів згенерованих АІ. Може ще китайці запустять якийсь вірус, щоб посадити своїх громадян по домівках. Але нам буде похер бо у нас війна ще буде тривати приблизно до кінця 2024 року. Далі росія почне сипатись ну не так щоб зовсім, просто кожен почне тягнути на себе одіяло, бо у хуйла хоч і повно двійників, але їх вже ніхто не буде слухати, і посилати бо зрозуміють що «ніжки Буша» все ж смачніші ніж там всякі «вкусно і точка». Якщо є можливіть виїхати, то краще виїхати. Там можна також паяти дрони і слати сюди. Але думайте кому, бо після закінчення війни в 2024 році ми ще рік почнемо стріляти один одного за те, хто що робив під час війни і хто в кого і скільки вкрав. Потім введуть обмеження на право голосування і лише потім підуть інвестиції в Україну. Гадаю що наші діти все ж побачать розквіт України, можливо навіть в союзі з країнами Східної Європи.

Чмобіки, американські патрони, хімарси, мʼясні штурми рашки, все як книжка пише, молодець.

Чи не перший адекватний прогноз серед тутешніх ботоферм 👇

Потім введуть обмеження на право голосування і лише потім підуть інвестиції в Україну

????????

Ну, а що, не воював — вже не першого сорту

Але як це пов’язано із інвестиціями?
Кажись порушення прав людини аж ніяк не привертають цікавість інвесторів

Думаю логіка автора в тому, що інвестори будуть впевнені в результатах виборів і зможуть легко прогнозувати/лобіювати свої інтереси.

Це якщо інвестори із рашки/китаю
Інвесторам із штатів буде стрьомно аже зазвичай такі режими опиняються під санкціями разом із тими хто їх фінансує

Які санкції, єврокомісія провела свою перевірку і Україна вже зараз підходить до вступу в ЄС: minfin.com.ua/ua/2023/11/08/115723377, думаю розділення громадян на сорти в якомусь завуальованому форматі не викличе ніяких занепокоєнь з їх сторони.

і Україна вже зараз підходить до вступу в ЄС:

Там пан Віктор дуже проти 😬

Все вірно. Треба сорти громадян впровадити, і в Дії відображати. Мужик 1 ступеню, Мужик 2 ступеню. Ухилянт.

Ну, а що, не воював — вже не першого сорту

Себто як зараз тільки навпаки?

Ви натякаєте, що зараз до військових нема поваги? Можливо деякі люди і побоюються пікселя через тцк або власну упередженість, але думаю навіть серед зрадофілів на цьому форумі не знайдеться людини яка не поважає військових і не відносить їх до героїв.

Ви натякаєте, що зараз до військових нема поваги?

Я натякаю на банальні права. Військовий в більшості ущімленні в правах на декілька порядків, банально не можна поїхати куди хочеш, не можна поїхати подалі від небезпеки, треба виконувати накази, деколи з великою ймовірністью йти на смерть.
В порівнянні з військовими, кожен кодерок — людина вищого сорту..
Але чомусь борці за Конституцію, про права військових не пишуть.

П.С. Найкращій показник в кого краще становище (в правах в першу чергу) і хто є вищими сортом є той факт, що цивільні не хочу свічнутись до військових і навпаки абсолютна більшість військових зараз би помінялась з цивільними: поїхала би додому до сім’ї в тепло, з гарячою домашньою їжею і писало би на форумах про майбутні вибори та людей другого сорту.

Ну, ми говорили про загальні права громадян, а Ви перейшли на специфічні права військових. Це як говорити про правила на рівні держави і на рівні якоїсь галери, очевидно що ніхто не хоче працювати в поганих умовах ні на галері, ні в армії, але в залежності від цінностей і поглядів людей, хтось таки працює на галерах, а хтось таки має яйця і захищає нас в ЗСУ. Не думаю що це хороша ідея обмежувати чиїсь права через те що він не розділяє чийсь світогляд.

Ну, ми говорили про загальні права громадян, а Ви перейшли на специфічні права військових.

Я теж мав на увазі якраз загальні права громадян.
П.С. Якщо комусь так не подобається гіпотетична можливість мати в майбутньому меньші права ніж військові і так би мовити бути людиною нижчого сорту, то досить легко стати людиною вищого сорту і мобілізуватись DD.
Але щось бажаючих стати таким щось тут не багато, навіть навпаки багато хто проти такої можливості.

В порівнянні з військовими, кожен кодерок — людина вищого сорту.

І у порівнянні з продавцями, менеджерами, держслужбовцями....
Таке життя

Можливо деякі люди і побоюються пікселя через тцк або власну упередженість,

Это сейчас так опасаются. А потом люди будут опасаться стать первосортными мужиками. Потому что первосортность будет передаваться как ковид — подошёл к первосортному тцкшнику — и сам стал первосортным.

на словах це одне, а от коли доходить до реальних справ це уже геть інше.
Розповідають у якому неоплатному боргу вони знаходяться. І у той же час обговорюють зниження соціальної підтримки ветеранів, тому що їх багато. Це буде дорого, а платити не хочеться. Неоплатний борг, як правило, дуже легко оплачується 10%.

На практиці поваги немає. Якщо судити по тому, що було після 2015 то навряд чи повага появиться.

одразу видно людину, яка живе в фантазіях, створених всілякими карасями та іншим позитивними блогерами влади. Реальність майже навпаки, якщо читати воєнних з передку

я досі не розумію чому мені не заблокували монобанк. Всі гроші на користь держави забрати і все

Не хвилюйтеся, заблокують як проігноруєте повістку мейлом. Під одноголосне схвалення народу (бо США більше не допомагає і гроші треба десь брати, а розкуркулити ухилянта то свята справа, офіс простих рішень).

Виявилось щоб тебе нарід хотів тебе розкуркулити і відправити під авдіївку достатньо ходити в спортзал.
Уніани і трухи це ще ті помийки, але по ним можна побачити реакцію народу. Воєнкомат в качалці, і ось там уже всі лайкають (хоча зазвичай там негативна реакція на повістки)

Не розкуркулити і відправити, а допомогти усвідомити важливість захисту Батьківщини

Воєнкомат в качалці, і ось там уже всі лайкають

Там взагалі weird
Бо раніше, причому жінки, кричали «продіться по спортклубах та буковелях...»
А після відосу про ТЦК у спортзалі, жінки кричать «а чому не Буковель»

Виглядає типу вони ідіоти 😎

Все правильно, только работница уже есть, и не с Троещины а с Оболони

Думаю, можна превентивно забанити автора висеру і тих, хто ватовисер підтримав.

ви роздумуєте в ключі шоб усім було добре. Як бджоли у вулику. А треба думати як вулик.
І не дивитись і воювати де вам кажуть штурмуючи фронт. А організовуватись і точково убивати відприсків російських еліт поза межами параші. Уся влада точно за одно шоб вольготно можна було в ЄС і США жити поки бджоли в вулику.
Ось такий варіант мені би був цікавим.
10 потужних пацанів шляхом переправити через кордон 200к доларів, там організувати операцію ще 300к, прибрати дочку х-ла безцінно.

Да тут зазвичай вибирають в якій країні нормально жити, а не в якій країні більше потенційних цілей.

шкода, шо мало хто думає альтернативно, а лише по сценарію який їм пхають під ніс.

Точно!
ще прочитав один цікавий варіант у кунгурова — запустити груповий корабель із нашими спецвійськами у кількості 500 людей, висадитись непомітно у порту калінінграду і захопити місто)

Я впевнений є негласне правило що ліквідація ключових фігур держави це майже табу. Я думаю що путін дуже хотів би, і навіть скоріше зміг би, вбити Зеленського.У нас вся країна просякнута кацапською агентурою. Але сиця що якщо порушить це «правило» то тоді і його приберуть.

Але чомусь трампа це правило не стосується (((

Україна стане самою вільною країною в світі після Північної Кореї

Планується, що ТЦК отримають більше інструментів для перевірки військово-облікових документів громадян на вулицях, доставки їх у військкомати , оголошення в розшук.
Для цього вони вже не потребуватимуть участі поліцейських. В деяких регіонах ці «новації» вже запроваджені як своєрідні «пілотні проєкти» де-факто.

А, так це у нас ТЦК не де-факто викрадає людей, це пілотний проект.
Тепер зрозуміло

Це посилена мобілізація. Все вірно робиться

Паляничка мій кумир, він доводить все до абсурду.

Ви, мамо програміста, краще б стали мамою військового, с користю для Батьківщини, замість тут дотепствувати.
Аааа ви «мавпа» , а не мама, сорі. Під кінець дня трохи в очах пливе🙃.

О, код від ковідних сертифікатів перероблять для військових сертифікатів. Класно!

Головне що рашки у його прогнозах взагалі не існує :-)
Доречі це цілком може пояснити таку ціну на нафту та газ.

Прогнозы очень плохие, в свете последних событий — я не вижу ни одного реалистичного сценария при которой парашка проиграет, буду рад ошибаться.
100% вины за это лежит на западе, которые своими играми и загнившим развитием про***ли эту войну.

Надежда на форс-мажорный deus ex machina сценарий улетучилась.

Якщо провина західу 100%, то провина України 0%?

Україна — це Європа, а тому частина заходу. Автор вміє в очковмилення)

а ты баклажан в смысле манкурт

да, очень близка к нулю, ни одна ошибка Украины не является критичной и такой что приведет к поражению в этой войне (на текущий момент, будушее не предсказываю), в отличии от запада.

Я думал есть довольно уверенный консенсус что Украина вообще чудо сотворила выстояв и кое где побеждая...

Ви втрати з обох сторін бачили?

из того или иного источника — да. как это доказывает что запад не виноват в потенциальном проиграше Украины а Украина виновата?

Поки давайте до статистики.
Яке співвідношення загиблих солдат з обох сторін?
Якщо брати у розрахунок тільки протилежну сторону, скільки з загиблих солдат мешкали на теріторії РФ, а скільки на окупованих теріторіях України?

зачем это все, я не вижу смысла говорить про статистику пока вы не покажете ваши основные аргументы

я полностью перестал тебя понимать, ты не можешь как-то более развернуто, почему именно текущее соотношение жертв говорит нам о том что Украина виновата в потенциальном проиграше а не запад?

Мова не про те, хто винен, а хто ні.
Мова про те, що провина України 0%.
Давайте повернемося будь-ласочка до співвідношення втрат.
Якщо знайдете цю інформацію, увесь логічний ланцюжок вам стане зрозумілим.

вина Украины в потенциальном проиграше на этой войне на данный момент — нулевая.
ни одни потери по вине Украины не являлись критичными и решающими в провале контр наступления. и в то же время недостаток и задерджка военной техники — является основной и однозначной причиной провала контр наступления и потенциально — войны

Ты видимо говоришь про вину Украины ВООБЩЕ во всех смыслах, я же только про исход войны

Добре. Продовжимо, коли знайдете інформацію про співвідношення.

Вина Украины в потенциальном проигрыше вовсе не нулевая — и имя ей зе-ермак.

По хорошему было так — с нас люди готовые убивать и защищать, с запада оружие. С оружием они запаздали или откровенно кинули, людей в том количетве уже нет, а новые с такими раскладами будут петлять. Будь хаймарсы и атакмас на год раньше, а лучше с самого начала то разговор был бы другой, увы все выглядит так что ставка не сыграла, что ж, запад будет теперь жить с этим и не известно долго ли так будет без прямого столкновения.
Сюда как никогда подходит фраза мем из моровинда, только персонаж это целая страна.
Со смертью этого персонажа нить вашей судьбы обрывается. Загрузите сохранённую игру дабы восстановить течение судьбы, или живите дальше в проклятом мире, который сами и создали.

Да, именно про это я и говорю
Задержки и заниженное колличество\блокировка оружия от союзничков — основная причина возможной победы рашки

ми багато помилок зробила. основна зараз помилка — це злити ентузіазм в трубу

Украинские чиновники отработали так себе, но украинский народ наоборот удивил всех, и сделал на порядки больше чем от него ожидали. Но чудес не бывает, нужно оружие, много, еще вчера.

Мне нравится как гончаренко говорит — в первый год делая ставку на хайп и личность Зеленского — все делали правильно, но потом это пропало и пришло время сложной и рутинной работы с лобированием, а в это украинские чинуши не умеют, ещё и грызню внутреннюю начали бараны

Прогнозы очень плохие, в свете последних событий — я не вижу ни одного реалистичного сценария при которой парашка проиграет, буду рад ошибаться.

У мене є цілком реалістичний сценарій де Парашка виграє, але усі інші — також.
Пригадаємо розвал СРСР: після відомих подій — забороняють комуністичну партію! Пішов «відкат»: народ, який довго терпів дефіцит та зубожіння — тепер усю вину за крах СРСР і погане життя покладає на КПРС та комуністів. А нова влада «демократів» мега-популярна, бо вона «за народ». А ще має змогу усі проблеми валити на «папередників» та «криваву Гебню».
Отже сценарій простий і чудовий: Хуйло помирає сам чи йому допомагають, олігархи отримують шанс повернути собі владу і над-прибутки. Їх люди у ФСБ та армії арештовують вночі «міжнародних злочинців», які разом з Хуйлом розв’язали війну. Створюють якийсь «уряд порятунку» і проголошують по ТВ що у усьому винна секта колишніх комуністів (на чолі з Хуйлом), яких за часів СРСР і «холодної війни» психічно запрограмували на війну з НАТО. Тобто війну з «братським народом» почали божевільні фанатики, які цим зруйнували добре ім’я Росії у світі, завели її в ізоляцію і економічну катастрофу, безглуздо загубили тисячі солдат.
«Уряд порятунку» засуджує усе, зроблене Хуйлом і обіцяє усе виправити:
— Негайно припинити війну, вивести війська і поважати усі міжнародні зобов’язання Росії. Включаючи визнання та недоторканість території України у кордонах 1991 року.
— Заарештувати та передати у міжнародний трибунал усіх військових злочинців та осіб, винних у вбивстві мирних жителів в Україні (чудова нагода «зачистити» людей Хуйла).
— Повернути усіх громадян України, які проти волі утримуються на території Росії.
— Підтримати створення та співпрацювати з міжнародним трибуналом, який буде судити війну.
— Погодитися виплачувати репарації та приймати участь у розмінуванні української території та відбудові зруйнованих міст.
В обмін на це західні країни знімають санкції з російської економіки і знову дозволяють отримувати мільярди від продажу нафти, газу, золота, алмазів та усіх інших природних ресурсів.
Таким чином:
— Міжнародне право перемагає.
— Україна отримує репарації і міжнародну допомогу на відбудову.
— В Україні потрібно багато робочих рук — вона стає новим хабом для мігрантів. Європа замість платити мігрантам пособія — відправляє їх працювати в Україну (за європейські зарплати).
— Олігархи в Параші обирають нового харизматичного президента — демократа, якій обіцяє що Парашка спокутує свої гріхи і з часом приєднається до ЕС.
— Народу в Параші по ящику кажуть що в усьому винуватий Хуйло, але тепер Парашка буде за мир, буде з усіма дружити і життя буде покращуватись. А згодом москалі будуть жити як у Європі.
— ООН, ЕС, США виділяють мільярди доларів на «відбудову України». Більшість цих грошей отримують самі США та країни ЕС, які працюють над відбудовою. Це створює робочі місця та пожвавлює їх економіку. Частину грошей можуть дати Параші аби там люди теж мали роботу, виконуючи замовлення для України.
— США та Європа виходять з рецесії завдяки дешевим ресурсам з Парашки та грошам на Україну.
— Китай присилає 100 мільйонів китайців відбудовувати Україну. Також поставляє усі не обхідні товари. Китайська економіка теж пожвавлюється.
— Згодом російські олігархи «здають» Парашку до ЄС та НАТО в обмін на легалізацію у світі усього їхнього майна та мільярдів.
— З російської православної церкви виганяють усіх «попів у погонах», включаючи Патріарха. Російська церква просить приєднатися до Української і разом створити Руську Православну Церкву зі «столицею» і патріархом у Києві (як це історично і має бути).
— Україна та Парашка разом в ЄС і НАТО — кордону більше нема, як у 90ті. По ТВ постійно кажуть за «покаяння» та «прощення».

хуйло умирает — это и есть тот самый деус екс машина сценарий, когда неожиданно все само собой порешалось.
оно может сдохнуть завтра а может через 5 лет или 15.
Наука говорит что если хуйло выжил первые 600 дней войны — наиболее вероятный сценарий что он выживет еще 600 дней а это два года

Ну Николай в феврале 1917 не умер? Здесь также, как только станет совсем плохо олигархам, так и отправят в санаторий, на «лечение».

вот только если им не стало плохо в первые 2 года войны и первые 12 пакетов санкций — что может им сделать намного хуже сейчас?
Более вероятный сценарий что все олигархи уже перестроились на новые реалии и новые каналы прибыли. даже читал об этом где-то

Почитайте российские газеты... 1915-1916 годов, когда еще писали как всё заебись в РИ. А потом как-то все это заебись в один момент исчезло. История говорит что:
— 1-2 года войны Россия выдерживает влегкую (даже при проигрыше как в 1905),
— 3 года уже кряхтит,
— на 4-й сыпется.

Если Запад согласен будет поддерживать Украину до 2026-27 годов, то сценарий будет стандартный.

запад уже кряхтит, да настолько что счет идет на дни, еще 24 дня и все — нет денег на поддержку, это если про штаты как основного поставщика.
а ты про 26-27 года.
Если наша нажеда это то, что рашка развалится в 26-27 — херовы наши дела

представим что на 24 утвердят помощь, нашсы есть. на 25 будет еще хуже, на 26 — еще еще хуже.

та є там ще 5 млрд, не переймайся

The Pentagon had used 97 percent of the $62.3 billion it received as of mid-November, Young wrote. The State Department has used all of the $4.7 billion in military assistance it received, which included funds for humanitarian assistance and economic and civilian security assistance.

это 2 дня назад.
а ведь между деньгами и поставкой идет лаг, когда утвердять деньги поставка не появится сразу

Самое интересное, что в Сенате никто против помощи Украине не выступал, такой вопрос даже не поднимался. Даже республиканцы согласны не только на 65 млрд помощи, а на все 100. Но проблема торга республиканцев в более жестких мерах по миграции на мексиканской границе. Про то, что что помощь Украине и Израилю (сейчас эти две страны для США имеют одинаковый приоритет) будет сколько нужно и когда нужно, речи не идёт. Так что в худшем случае 65 млрд (там хитрое распределение) выделят в январе 2024-го.

пакет военной поддержки — это теперь морковка для ослов демократов которые не хотят признавать кризис на мексиканской границе, не в курсе насколько они готовы признать этот кризис

Дык финансы — это не епархия Сената, а епархия Палаты представителей. Только она может принимать финансовые билли по Конституции. А вот функция Сената — это контролировать работу чиновников, включая исполнение этих самых финансовые биллей, чем бюджетный комитет Сената в основном и занимается.

В 1941-45, 4 года войны, по вашей логике они должны были посыпатся

1. Война закончилась победой.
2. СССР воевал на ресурсах США, как сейчас Украина, вплоть до яичного порошка в тылу.

Но... но... 4 года же, ты же говорил на 4ый год у них все сыпется, а тут оказывается еще какие-то факторы и нюансы есть.

Как ты вообще только на базе результатов одной воны которая была 100 лет назад смог вывести такое правило?

Все просто:
1. Если Китай открыто впишется (не через прокси Северной Кореи с типа её снарядами и пушками) то Россия сможет воевать дальше и победит в войне.
2. Если Китай не впишется, то она проиграет.

Но пока Китай показывает слишком осторожное отношение к конфликту, ему торговать с Западом выгоднее, чем некие бенефиты от существования России.

Мне бы твой оптимизм, то, что я сейчас слышу от говорящих голов звучит мягко говоря, хреново.

«У нас є ще кілька тижнів, а потім в нас „кінчаються можливості“, коли мова заходить про допомогу Україні.» — представник Ради нацбезпеки Білого Дому на бріфінгу.
На питання журналістки про те, чи може Білий Дім запропонувати будь-які гарантії додаткового фінансування України, Кірбі відповів, що США не в змозі дати таку обіцянку Україні." — з брифінгу Кірбі з журналістами.

Помню как был очередной бюджетный локдаун в 201X-каком-то году, то были статьи в американской прессе, что США остаётся существовать считанные месяцы, а потом этой страны не станет.

Это ежегодная олимпиада там, обычное дело и парочку разу даже был шатдаун — там не про конец стране а про то что часть гос служащих уходит на неоплачиваемый отпуск.
в общем — не в тему

Ну так и задержка выплат на месяц никак на фронте не скажется.

Осенью 1916 г. уже было не круто, т.к. был провален план по закупкам зерна и продовольствия для армии за казённый счёт. То, что казны была готова предложить, крестьян не устраивало и зерно они прятали. Кончилось сие отсутствием хлеба в Петрограде в феврале 1917 г. и известными событиями.

А осенью 2024-го как в России оно будет?

Вы не учитываете, что рашка на 500 млрд ежегодно удобрений/нафты/газа продает западу. И еще дофига продает Индии/Китаю и т.д.
Оружие она за эти деньги покупает тоже без проблем — у Ирана, СК и черным импортом товары двойного назначения (как оказалось, совсем без проблем). Не выглядит это как борьба на истощение. Об отсутсвии продовольствия даже и речи не идет, там и с техникой проблемы никакой нет.

Рашка не продаёт ничего, это СССР продавал. Продают олигархи и скирдуют по зарубежным нычкам (да в тех же рупиях или юанях). А вот как только к ним поступит предложение поделиться, то начнутся веселые времена.

они вообщето делятся уже 25 лет как, кто не делится — заканчивает как березовский или ходарковский

Продают олигархи

кошельки гебни и не больше. с начала войны постоянно их бывшие топ менджеры то загадочно зарезаны то выпавшие из окна. сидят за бугром и не вякают даже, там только тиньков что-то начал возбухать и лишился своего банка.

Питання було не в зерні, зерно було лише тригером.

хуйло умирает — это и есть тот самый деус екс машина сценарий, когда неожиданно все само собой порешалось.

Если хуйло умирает — не порешается))
200 тысяч россиян в феврале зашли на территорию мирного суверенного государства, убили много людей, организовали пыточные, и на каждого орка было ещё 10 в тылу и логистической цепочке, это минимум. Ещё много людей либо поддержало войну явно, либо им пофиг (пассивная поддержка). Хло это лишь олицетворение их гнилой системы. Это к нашему сожалению война очень большого количества россиян против украинцев.

я думаю если оно сдохнет — есть очень большой шанс что война закончится.
Это же идеальный цап видбувайло появится — мол вон тот трупак во всем виноват, мы только следовали указам но теперь то все по другому, его политика была не верна, мы сейчас все исправим.

на ру овец там всем пофиг, как бараны шли на убой в Украину — как бараны поедут назад домой, даже рады будут

ну максимум будут по подворотням петь под гитару «На Украине, на желтом подсолнухе, с водкой в стакане» ну и тд

Тут другая тема. В самой РФ начнётся борьба за власть и смута, которая может перерасти вплоть до гражданского конфликта. И им станет просто не до удержания уже завоёванного. Бунт Пригожина будет просто детской шалостью по сравнению с тем, что там реально начнётся.

Кстати, совсем недавно же муссировалась версия, что хуйло уже сдохло, но об этом пока не объявляют официально, чтобы избежать смуты и обеспечить контролируемый переход власти в нужные руки. Может, и не сдохло окончательно, но в очень печальном состоянии.

Так или иначе, это не совсем радужный сценарий для нас, т.к. начни новая власть то, о чём написал бобёр — сама российская вата эту власть и снесёт. Поэтому, войну-то они будут стремиться закончить, но так, чтобы не выглядеть проигравшими.

Без сдачи ядрён-батона Запад на эти условия не пойдет. Западу эта война нужна, чтобы привести Россию к мысли, что сдача ядерного оружия в обмен на торговлю, как было до 24 февраля, крайне выгодная сделка.

Запад очень разный и у США и той же Германии/Франции разные цели,
США хочет ослабить рашку но так чтоб без эскалации и малой ценой.
Германия/Франция просто хотят чтоб все было как раньше и можно было дальше торговать и зарабатывать денежку.

Хуйло помирає сам чи йому допомагають, олігархи отримують шанс повернути собі владу і над-прибутки. Їх люди у ФСБ

Эта вся теория базируется на том что есть некие несогласные олигархи и есть некоторые люди в ФСБ и путин умирает в ближайшие несколько лет.
Реальность такова, что вся верхушка власти РФ — это и есть ФСБ и приближенные люди к путину, люди с которыми он когдато учился, работал, отдыхал, воровал и прочее.
Большинство олигархов — это или приближенные к путину те же выходцы из ФСБ или люди у которых власти нет и все их активы по щелчку пальцев переходят к тому кому надо.
Под выходцами из ФСБ я также имею ввиду людей которые официально там не работали, но были агентами КГБ/ФСБ типа Кобзона или Рогозина.
Рекомендую почитать «Юрій Фельштинський, Володимир Попов. Від Червоного терору до мафіозної держави.Спецслужби Росії в боротьбі за світове панування (1917-2036). Київ: Наш Формат»

Реальність така, що ця війна з економічного погляду нікому не корисна! Вона не корисна навіть Хуйлу та його команді — бо за мирних часів вони пиляли гроші на зброю по карманах, а зараз треба десь шукати гроші, аби справді купувати зброю. А прибутку від війни — нема. Якщо якийсь старшина вкрав собі пральну машину та унітаза — то що Хуйло може взяти в Україні? Зерно вони розкрадали — це так, але продавали його папуасам зі знижками (бо крадене) — і це не ті гроші. Усе вкрадене в Україні не окупило навіть ракет, які вони по нам пустили.

Реальность такова, что вся верхушка власти РФ — это и есть ФСБ и приближенные люди к путину, люди с которыми он когдато учился, работал, отдыхал, воровал и прочее.

Війна — це «манія величі» божевільного диктатора. А його команда пов’язана з ним кров’ю — отже не може відступити і має догоджати. Так само як у Сталіна були геполізи, яких він не чіпав.
Але мільярдерам ця війна — самі збитки. Схоже Хуйло їх добре залякав — інакше вони б його ще на початку прибрали. Але гроші рішають — у «верхівки влади» є заступники (які не друзі Хуйла).

Большинство олигархов — это или приближенные к путину те же выходцы из ФСБ или люди у которых власти нет и все их активы по щелчку пальцев переходят к тому кому надо.

Тому я впевнений що вони не проти аби їх мільярди залишалися їхніми, а не переходили комусь по бажанню Хуйла.

Це як в тому бородатому анеудоті — де самий реалістичний варіант це прилетять інопланетяни і усе зроблять за нас

Після пандемії і порожніх міст, після повторення 1941 року — я б не здивувався і інопланетянам. З 2020 не залишає відчуття що потрапив у якусь вигадану реальність. Типу як Метро 2033.

Ну тоді тільки лишилося оріентуватися на прогнози від Сімпсонів, які ще багато років тому спрогнозували відродження СРСР у вересні 24-го ))

олігархи отримують шанс повернути собі владу і над-прибутки

Після цього вже не читав. Подивись статистику мілярдери рашки стають багатші!!! Прибуток від нафти та інших ресурсів все ще дуже гарний і санкції в цілому майже нічого не змінили, бо ресурси в кризу потрібні всим.
Влада закртула гайки так що навіть у совку мабуть не завжди було так жорстко як зараз.
Ніхто хуйла вбивати не буде — багаті багатішають ті що при владу отримують іще більше влади, бидло в стойлі мовчки дивится телевізор і знає що всі проблеми від клятих хохлів.

Він там ідеальний вождь для бидло-народа що ненавидить демократів котрі розвалили їх велич, а для мілярдерів та для тих при владі він просто напросто створив неофеодалізм з плаваючими палацами за сотні мілйонів долларів і суперджетами, а головне з мілйонами рабів.

Населення російського імперського утворення десь 130 млн. Добровольців там 500 тисяч може було, це в кращому випадку. Тобто це десь 0,4% населення імперії. Все інше — це страх та боязнь, які були в українців з 1917 до 1991 роки. Вони не ідентичні, але схожі за причинами та механікою.

Знаю випадки, коли деякі росіяни йшли на суїцид, щоб не їхати в пекло війни.
Є одиночні адекватні росіяни, які порвали з усім маразмом імперії в 2022. Але пропаганда такі випадки не розказує, бо це невигідно.

Йти проти системи в рашці — це в рази важче, небезпечніше та проблемніше ніж в Україні. Це навіть не часи Брежнева або Горбачева.

Не судіть. В рашці професіонали-мерзотники побудували реальну секту.
Народ(-и) в більшості забитий та відсталий, тому сектантські механізми працюють доволі стабільно та добре. Там сотні тисяч інфікованих зразу комунізмом, а тепер пропагандою тотального православного побєдобєсія (брехні).

Є одиночні адекватні росіяни, які порвали з усім маразмом імперії в 2022. Але пропаганда такі випадки не розказує, бо це невигідно.

На reddit і на youtube в срачах позиція «адекватних» така: «вони проти війни, але раз вже почали, то треба дожимати, щоб ні вони ні їх діти не сплачували непосильні репарації»
Маховик війни якщо вже розкручений, то зупинити дуже важко, нажаль.

Коли ви згадуєте про «адекватних» росіян, згадайте краще про «адекватних» українців-жартівників в 2019 році, яких ні до чого не примушували та не погрожували на відміну від росіян. Суттєва частина «адекватних» українців ще й досі твердо переконана в ...

В рашці професіонали-мерзотники побудували реальну секту

Більше 300 років тому і ця секти до сих пір живе.

Добровольців

вони раби своєї тюрми і нас вони ненавидят за те що ми відмовились гнити в ній з ними. Підтримка війни просто шалена, бо навіть опозиція пропитана повністью імперіалізмом. Там же не тільки добровольці, а усі ті люди що обслуговують систему, роблять зброю, ведуть пропаганду...Їх там мільйони зайняти на повністью війною у тій чи іншій мірі, усим іншим як мінім пофіг або кайфуть що хохлів пресують за те що відмовились гнити в ній з ними або просто злія як чорти бо живуть у злиднях, гімні усе життя.

100% вины за это лежит на западе

От ці кляті рептилоїди-ілюмінати-англосакси

давай свой вариант — кто виноват в провале контр наступления

Рашка бо наставили своїх мінних полів.
А якщо серйозно скажу те, з чого починав кожну ретроспективу коли ще був архітектом «Мені насрати хто винуватий, головне придумати що з цим робити»

Надежда на форс-мажорный deus ex machina сценарий улетучилась.

Ууу. З мого досвіду в Україні завжди трапляється якраз саме цей сценарій.
Згадайте Майдан, Янек просто спакував всі речі і звалив..
Згадайте Помаранчеву революцію, коли Кучма таки пішов на перевибори..
Так що чекаємо наступний форс-мажор

если так — я только рад!
кроме форс мажора я толком варианта и не вижу

из последнего нового п****ца — фпв рашко дроны с ночным видением, по видео это п**ц

Лол, твоя модель мира очень примитивная

Очікування договорняків і заморозки війни, дуже сильно впала допомога від союзників, тай новини ось такі появляються:

База ВМФ США Норфолк отримала нафтопродукти прямим рейсом з Росії.

Танкер AVENCA (ІМО 9410002) німецької компанії СST доставив 50 тисяч тонн російських нафтопродуктів на базу ВМФ США Норфолк прямим рейсом з Новоросійська.

Про це у своєму Facebook повідомив (www.facebook.com/...​&set=pcb.6603328889796268) Андрій Клименко, представник моніторингової групи «Інститут Чорноморських стратегічних досліджень» та видання BlackSeaNews.

Судно AVENCA ходить під прапором Ліберії та налажеть німецькій транспортній компанії Chemikalien Seetransport GmbH (СST).

5 лютого 2023 року західні країни ввели ембарго (www.bbc.com/ukrainian/news-64528519) на російські нафтопродукти.

База Норфолк — це головна військово-морська база Командування сил флоту США (US Fleet Forces Command, раніше — Атлантичний флот США).

Танкер вийшов з новоросійська ATD: 2023-11-13 13:38. Належить компанії ... як ви думаєте, звідки? — з Німеччини, країни, що бере участь в ембарго🤣 - Ship manager/Commercial manager CHEMIKALIEN SEETRANSPORT GMBH Mattentwiete 1, 20457 Hamburg, Germany.
Registered owner ORYX SHIPPING COMPANY NV Care of Chemikalien Seetransport GmbH , Mattentwiete 1, 20457 Hamburg, Germany.

Оновлення станом на 19:50
Судячи з оновлених даних моніторингового сервісу Marinetraffic, судно дійсно проходило базу ВМФ США Норфолк, однак рушило далі до терміналу компанії International Matex Tank, що перебуває на відстані близько 4 кілометрів.

Клименко додав у своєму дописі інформацію, що на борту танкера за документами міг бути розчин UAN (карбамідо-аміачної суміші), тобто мінерального добрива, на які формально санкції не поширюються.

в bbc сьогодні вроді є цікавіша стаття)

> Які прогнози та очікування у вас є на наступний рік?
Прогнози із лінійною екстраполяцію або фантазіями уже пів доу зробило, немає сенсу.
Очікування що буде гірше, але я витримаю.
Якщо вдасться переховатись від війни, значить супер.
Якщо не вийде, є варіант піти у вʼязницю, або шукати кому дати на лапу щоб піти не у мʼясну бригаду.

>Чи ви ставите перед собою чіткі задачі в роботі та навчанні на наступний рік?
Основна задача — зберегти фізичне та психічне здоровʼя. Тому вчитись тільки тоді, коли цього хочеться і це цікаво.

>Приходу яких технологій очікуєте найбільше? Чи захопить IT-галузь штучний інтелект остаточно?
Ніяких, мене технології зараз не цікавлять. Якщо штучний інтелект упреться в стіну, це дуже приємно, значить вийде залишити собі свою професію.
Якщо ні — доведеться адаптуватись, можливо, жити дуже скромно. Але знову-ж таки, це на перспективу, зараз це не так важливо.

Якщо хочете максимум лайків на доу, то пишіть, що на вимогу кремля проведуть перемовини і все здатуть до Чопа. Судячи з коментарів, наступний новий рік капітулянти не проти зустрічати з пляшкою в дупі і в компанії п’яних бурятів.

На захоплених нацистською армією територіях СРСР окупаційна влада
проводила інформаційну політику, спрямовану на використання місцевого населення
як робочої сили, а промислових та сільськогосподарських ресурсів — для зміцнення
власної армії. Особливо яскраво цей аспект проявлявся в період, коли політику на
окупованих територіях контролював Альфред Розенберг. Він вважав, що від настрою
населення окупованих територій багато в чому буде залежати успіх гітлерівських
планів, і тому декларував ліберальну політику щодо місцевих жителів. На відміну від
нього, рейхскомісар України Еріх Кох та фельдмаршал Кейтель були переконані, що
«потрібно зробити місцеве населення відповідальним за свої власні справи, тому що
неможливо поставити охорону біля кожного сараю, біля кожного вокзалу. Місцеві
жителі повинні знати, що буде розстріляно всякого, хто проявляє бездіяльність, і що
вони будуть відповідати за кожний проступок». Також, на його думку, необхідно було
відновити газети і для України, щоб впливати на свідомість місцевого населення

©

Ельфам не дали відлетіти в Ельфію.

так для них откроются границы через верхний ларс

Життя поступово буде повертатись до норми в більшості областей.
В рашки залишилось небагато способів тероризувати нас.
Енергетику і великі міста прикриють, Чорне море буде більш-менш спокійне, ІПСО теж не матимуть великого ефекту.
Але до шашликів поки-що далеко.

Прозвучало, як побажання на новий рік )

Нах такі побажання. Вже і поразка краще ніж життя у таких умовах екстремальної невизначенності. Навіть якщо умови будуть аля Ізраїль до останнього нападу ХАМАС це не життя як на мене

«Знал бы прикуп — жил бы Сочи» © або «Не кажи гоп поки не перескочиш»
Я до того, що ми уявелння не маємо що нас чекає за поворотом і як ми з цим будемо жити. До 22 лютого ми жили у іншому світі. Наразі він змінився, але ми все ще думаємо і прогнозуємо з міркувань про старий світ.

Не знаю що там в іншому світі, але не думаю що типовий мешканець тієї ж Польші думає — ну що сьогодні мене не вьїбало ракетою та і не забрав військом. День прожив непогано.

А типовий мешканець США — про те що тут у Європах. Чим далі від проблем — тим яскравіше життя

Саме так!
Дурак, хто народився в гепі і думає як у совку «Родину не обирають». Чому б не обирати — якщо можна!
Навпаки — обирай, вчися, вчи мову і поїдеш жити у будь-яку країну. Якщо ти корисна людина — усюди залюбки приймуть. Для талановитої молоді увесь світ поки що відкритий.

Вже і поразка краще ніж життя у таких умовах екстремальної невизначенності

При поразці можливий варіант що доведеться іти мʼясом на штурм Любліну замість Роботиного. І маловірогідно що буде така ситуація, що оголосять «хто не хоче йти на штурми, будь-ласка покиньти країну за два тижні» чи шось типу такого.

Ну, дивлячись на останні рейди, те чи хтось хоче іти на якийсь штурм УЖЕ ніхто не питає, а з іншої сторони лише «можливий варіант».

Я сподіваюся що совісті у влади вистачить коли вже будуть розуміти що москалі ідуть влаштувати різанину — не заспокоювати, а оголосити масову евакуацію до Європи.
Хто захоче залишитися на потіху москалям, чи хто може їх спочатку чекав — ті хай залишаються. Інших — Європа врятує.

нема там кому влаштовувати різанину

Невже ЗСУ вже перебило бурятів із Бучі, чеченів з Маріуполя, орків з Ізюма та усіх урок з Вагнера?
Нема кому звірства робити? Орки стали добрими?

ГУР вбиває їх навіть в Африці.

Ну гвинтик, що запускав ракети по Вінниці, теж добігався

Масову мобілізацію, а не евакуацію і захищати Батьківщину до останнього. Як все просто — здати країну.
Також організовувати підпілля, трохи русаків покошмарити, наприклад нагадати русакам, що таке вибухи в метро

хіба до останнього андрія палянички)

На жаль я на чужині опинився в цю тяжку для Батьківщини мить😢

А що, там з транспортом зовсім туго?) До України ніяк не дістатись?

Оголити економічний фронт, шановний, ви думайте, що пропонуєте, у відповідь на зрозуміло надважливу потребу повальної мобілізації заради відстоювання Батьківщини. І як це вплине на обороноздатність?

А хіба незламна, патріотична та вишиванкова влада Порошенко-Зеленського дала права та можливості цивільному населення на володіння зброєю та її застосування для самозахисту з 2014 по 2022?

Потрібно мати хоча би власне виробництво патронів та автоматів. А якщо у вас цього нема — то можна бути лише залежною маріонеткою в когось.

Коли хтось розказує про ОУН, УПА, Бандеру завжди виникає питання, а чи були в них;
— зброя та її виробництво (ні);
— власні технології та військова промисловість (ні);
— гроші та ресурсна база (ні).

Я би не був так впевнений щодо ЧМ, бо в супротивника розробляють морські дрони, як у наших. І вони можуть атакувати наші торгівельні кораблі.

В рашки залишилось небагато способів тероризувати нас

З цим і без рашки є кому впоратись.

да ти оптиміст. у нас закінчується зброя

Хіба що снаряди, але на Заході збільшили темпи виробництва, так-що це тимчасово.

з 1го до 2х на мiсяць, це теж збiльшили, але треба бiльше даних

доволі точний прогноз: після мене буде 1000-ий коментар

Зараз доу проведе чистку «зради» і не буде і 100-й )

Забавный топик. напоминает r/bitcoin в былые времена.) Если по теме, то:
Для страны:
Позитив: рашка по какой-то причине посыпется. или амеры решат что им интересно/пора/имеет смысл рашку дожать. И так или иначе переломят ход этого кровавого шапито.
Нейтрал-реал: пат на весь 24 год. Возможны беспорядки либо майдан внутри. Амеры не отключат аппарат ивл, но и больше вкладываться в забуксовавшую инвестицию тормознут. У нас продолжатся срачи, мобка, бегство, передел влияния и благосостояния регионов и уважаемых людей.
Негатив: по тем или иным причинам нас отключат от жизнеобеспечения. Будь то захотят амеры зарезать лося, переключат интерес на другие развивающиеся театры действий, у них внутри бахнет кризонька, что-то ещё. Гермашка сотоварищи нас сама до победы не вытащат. рашка сильно даванёт фронт до их «конституционных» хотелок и будет подписано что-то печальное. Всю Украху захапать они не поломятся. Во-первых урок усвоили, а во-вторых а что потом с этим счастьем им делать? Что у нас внутри будет.. сначала косово, затем албания. условно канеш, но нескучно точно. А может и что-то ещё.
В любом случае Израиля из нас не вышло. Мы скорее Армения против Азербайджана. У первой казалось бы и международная поддержка и диаспоры сильные и немало умных людей. По факту же большая часть элит и народа — приспособленцы и/или пиздаболы. А у противника многократно больший warchest. Свой. Офк ни одна историческая и геополитическая аналогия не является вполне релевантной, но мне больше всего рифмуется эта.

Личные же ожидания: подтянуть скиллы в интересующей меня сфере до качественного прорыва. Из страны может свалю, может дальше буду аутировать/чиллить, может повоевать сорвусь если найду интересное для меня место там и увижу проблески позитивного сценария, чтобы рисковать не заведомо зря.

Позитив: рашка по какой-то причине посыпется. или амеры решат что им интересно/пора/имеет смысл рашку дожать.

Як показав Пригожин і шапіто в Дагестані, це самий перспективний напрямок для України, а саме намагатися розхитати ситуацію в рашці з середини замість мясних штурмів і тупого обміну снарядами які ні до чого не приводить крім виснаження двох країн і відкидання їх на свалку цивілізації, поки США, Європа, Азія будуть набирати обороти, прогресувати і захвачувати лідерські позиції в світі.

Согласен. Но если хотите, чтобы что-то было сделано хорошо, то сделайте это сами. Намёк понятен?

США где-то с января-февраля усилит поддержку Украины. Будет больше абрамсов, бредли, больше самолетов, и других систем вооружения. Поставки снарядов к лету будут больше чем в этом году.

Перемирия не будет. Путин от цели захватить всю Украину не отказался.

Война в 2024 году не закончится.

Поражение Украины приведет только к третьей мировой, ядерной войне, к прямой войне НАТО и РФии. США при любой администрации не сможет себе этого позволить. Даже если к власти в 2025 придет Трамп, будет заморозка, если демократы будет продолжаться война и дальше.

Оставайтесь спокойны. Украина выстоит. Но многое еще предстоит сделать.

Главное, чтобы контролируемая республиканцами Палата представителей выделила на это деньги. Деньги выделит — всё будет. В противном случае...

Говорят из того пакета помощи Украине вся военная поддержка идёт ни сразу, а только после тендеров производства поставки)))

Вообще у президента США есть и другие варианты поставок, если уж совсем припрет.

Оставайтесь спокойны. Украина выстоит. Но многое еще предстоит сделать.

писати таке після того як виїхати з України

Сказал гражданин Израиля. Я-то гражданин Украины, и у меня родственники остались там. Так что иди на***, зрадофил.

виїхати і написати таке родичам. Мені навіть лінь коментувати, що не так. Якщо у вас такі моральні орієнтири, тоді ок

зрадофил

людина котра взагалі виїхала, звинувачує інших у зрадофільстві. Дійсно це класика

А що треба писати тим хто залишився ?)

просто щоб не виглядати аморально, нудить від таких людей

І дійсно страшно, що їх зрадофілів тут зі своїми прогнозами більшість. Чи може то кремлеботи.

Бо мабуть нам тут краще видно за кордоном? Чи як? Доки тут більшість вже мріють про перемирʼя, щоб скоріш віддати Батьківщину на знищення в надії, що відкриють кордони.
Єдине , що важливо дуже — посилювати мобілізацію і бути свідомими

Так їдь назад і посилюй власними силами, якщо для тебе це так важливо.

Ну нехай Залужний сам і воює, так?) ти тіки що це сказав. Це важливо для всієї країни.

Ні, тобі було сказано щоб ти йшов воювати, а не Залужний, не викручуйся)

Так а чого ти ухилянт за кордоном ховаєшься?
Давай в бригаду наступу!
Чи ти боїшься?

Ти що, пропонуєш оголити економічний фронт? Оце дожилися. В Україні героїв багато, а тут на економічному фронті ми в меншості

Ще й сере руснявою мовою там. Щирий патріот

Коли живеш в Україні, та не розумієш як ці дві фрази можуть бути в одному параграфі)

Война в 2024 году не закончится
Оставайтесь спокойны

Так війна йде тільки 2 роки, чого непокоїтись? Ще років 3-5 буде, а там перемога

війна триває майже 10 років, але те, що ви її не відчули — заслуга ЗСУ і адекватних політиків. Деякі, як мої родичі, вже другий раз переїхали з Луганської області, і тепер вже назавжди, скоріше за все.

Надо ясный ум сохранять. Ну можешь трястись, но лучше не станет.

так приїдь сюди і покажи на своєму прикладі як треба бути спокійним, а то виглядаєш як диванний експерт

Та нехай пише, ці письменники, що втекли від мобілізації, просто генерують масу ненависті до себе зараз, воно їм на шкоду вже йде.

А чого нервувати?
Майже все із поганого що могло статись вже сталося. 24-го лютого я серьйозно переймався чи встигну вивезти батьків кудись в Івано-Франківську область до того як захватять Дніпро бо спочатку треба везти дружину з дітьми, а усі не влізуть в авто.
Так що вже пофіг

Какой ещё Ивано-Франковск, лучше бы в Измаил вёз, вот там самое беспроблемное место. И граница рядом.

Там хреновая граница. Мостов через Дунай нет.

100 %. В 2024 підтримка зросте шалено

США где-то с января-февраля усилит поддержку Украины. Будет больше абрамсов, бредли, больше самолетов, и других систем вооружения. Поставки снарядов к лету будут больше чем в этом году.

лол підтримка тільки падає, відносини лише погіршуються. Тобто далі буде тільки гірше. Єдина надія на республіканців — буде або ще гірше, або краще.

Перемирия не будет. Путин от цели захватить всю Украину не отказался.

Такої цілі ніколи і не стояло. Нах йому Україна? Що буде з нею робити? Він напаки був би радий впендюрити кудис ЛНР/ДНР.

Ціль пуйла показати що рашка може, що має вплив в світі і щоб її поважали на рівні з Європою і США. Якщо на перемовинах

Там у США другие проблемы наклевываются. Украина может уйти даже не на второй план, ибо там она сейчас.

Президент Венесуели заявив, що західна частина сусідньої Гаяни, Ессекібо, має стати 24 штатом країни.
За його дорученням, державний нафтовий концерн розпочне видачу ліцензій на розробку нафти в цьому багатому на природні ресурси регіоні. Власне це і є причина претензій на Ессекібо (яка має довгу історію). Цьогоріч там знайшли ще одне велике родовище.
А напередодні у Венесуелі відбувся референдум, де 95% громадян виступили за включення Ессекібо до складу держави.
Лідер Гаяни вже назвав згаданий референдум приводом для анексії регіону, а генпрокурор обіцяє звернутися до ООН.
ООН закликала Венесуелу утриматися від будь-яких заходів проти територіальної цілісності Гаяни.

Вы спросите, какое дело США до какой-то Гаяны? Что это вобще за щит хол?

2022 году Гайана резко вырвалась (www.cnbc.com/...​00percent-in-5-years.html) вперед по показателю роста ВВП на 62%, став самой быстрорастущей экономикой мира.
2023г
Одна из самых маленьких стран Латинской Америки, расположенная между Венесуэлой, Бразилией и Суринамом, недавно вырвалась в лидеры по экономическому росту. Эксперты Международного валютного фонда предрекают ей «взрывной» рост на 38% до конца года и на 115% до 2028 года

И естественно драйвером экономики стала нефть.

Американская компания ExxonMobil обнаружила (corporate.exxonmobil.com/...​discovery-offshore-guyana) более 30 высококачественных месторождений на шельфе Гайаны. Теперь именно этой компании принадлежит почти половина акций в проекте Stabroek. Остальные доли распределены между китайской CNOOC и американской Chevron

ExxonMobil поместила Гайану в список приоритетных стран для инвестиций в 2020 году, а два года спустя генеральный директор компании Даррен Вудс подтвердил, что шельф Гайаны станет ключевым фактором роста прибыли Exxon. В целом компания планирует инвестировать в развитие добывающей инфраструктуры $20-25 млрд ежегодно до 2027 года
Данные Министерства природных ресурсов показывают, что к концу февраля 2023 года в Гайане добывалось 383 000 баррелей нефти в день с двух плавучих производственных судов для хранения и разгрузки (FPSO), работающих на нефтяном месторождении Лайза на блоке Stabroek. Это делает бывшую британскую колонию седьмым по величине производителем нефти в Латинской Америке и Карибском бассейне. Считается, что Exxon может за счет оптимизации операций увеличить добычу на двух НПЗ, работающих на блоке Stabroek, до 400 000 баррелей в день.

Там є інші держави, які Венесуелу мають осадити, та ж Бразилія.

The ex-con in the presidency of Brazil is literally BFFs with maduro. I wouldn’t be surprised if he HELPED maduro take Guiana

©

От себя могу предположить что на всю эту движуху дало отмашку БРИКС и естественно Китай как «рушiй». Поэтому Бразилия «воздержится от эскалации» и пошлет пламенный привет.

Вопрос в том, впишется ли за Гайану Великобритания? Всё-таки ж бывшая колония.

Ну в цьому я з вами згоден. Бо стратегія осі зла створити купу конфліктів одночасно дуже сильно навантажує здатність білого дому вчасно реагувати. Я не буду здивований якщо ще десь палахне ще якись конфлікт. Гадаю, що десь в Азії.

Ethiopia and Eritrea: Is a new war looming?
www.dw.com/...​ew-war-looming/a-67394344

Но судя по вики, Эритрея — это что-то типо ОРДЛО Эфиопии.

Там ситуация более сложная. В 30-е годы Эфиопия была чуть ли не единственным независимым государством в Африке. Впрочем, в Египте де-факто тоже в основном местные власти, а не колониальная администрация. Эритрея же была колонией Италии. Затем Муссолини из Эритреи вторгся в Эфиопию. Потом после 2-й мировой войны Эритрею включили в состав Эфиопии, причём там было 2 этапа, когда сначала объявили формально федерацию Эфиопии и Эритреи, а потом власти Эфиопию превратили Эритрею в ещё одну провинцию. Дальше в 1974 г. в Эфиопии свергли императора и власть к рукам прибрали местные коммунисты, не без помощи поддержки из Москвы. Но учитывая дикие реалии Африки, режим там был чем-то подобен режиму Пол Пота в Камбодже. Плюс это всё наложилось на то, что Эфиопия очень неоднородна, там каждая провинция (на тот момент) говорит на своём языке ну и со взаимной «любовью» между племенами там всё в порядке. Впрочем, к примеру, в том же б. Бельгийском Конго (ДРК) ситуация аналогичная с 1960 г. и по настоящее время периодически вспыхивают какие-либо конфликты. В общем, этот самый кровавый коммунистический режим продержался до 1991 г., когда был свергнут, потому что СССР перестал его кормить и поставлять оружие. Причём основной движущей силой там были повстанцы с провинции Тиграй. Дальше там была небольшая войнушка, на фоне которой Израиль вывез местную еврейскую общину, потом в Эфиопии решили, что воевать — это не дело и утвердили новую федеративную Конституцию, по которой провинции стали называться регионами и в теории получили широкую автономию для решения внутренних вопросов, ну а в Эритрее воспользовавшись ситуацией объявили независимость. Так что если сравнивать с нашими реалиями, то скорее Эритрея — это Украина, а Эфиопия — это Россия, которая пытается вернуть эти территории в свой лоно. Надо сказать, что и федерация там довольно корявая, судя по недавнему конфликту в том же регионе Тиграй, который начался из-за того, что федеральные власти запретили проводить выборы из-за коронавируса, а партия, которая контролировала в 2020 г. регион их не послушала и это сделала. Опять же Ваш покорный слуга считает, что в неоднородном политическом организме если по какому-то вопросу граждане разных региональных общин не могут договориться, причём этот вопрос не очень критичный, то лучше этот вопрос оставить в компетенции этих самых региональных общин ради мира и стабильности. А вопрос выборов в местные органы власти в регионе Тиграй как раз к таким и относится. Тогда в политическом организме будет порядок, а не бардак и боевые действия.

Кожний президент Венесуели таке робить.

Поражение Украины приведет только к третьей мировой, ядерной войне, к прямой войне НАТО и РФии.

Да да, РФия прям спит и видит, как им на НАТО напасть. Поэтому решила нападать со стороны Харькова, с самой удаленной точки от этого НАТО. В уютном мирке наших недолугих патриотов происходит война Тьмы и Света, где на стороне Света выступает украинский народ, защищающий своей грудью весь мир. В реальности: кровавая война типа Ирано-Иракской, на задворках цивилизации, где два народа-дебила убивают друг друга. Ни победа Ирака, ни победа Ирана не будет означать войну с НАТО или с кем-то еще. Но это осознавать и принимать некомфортно. Кстати, а кто в Ирано-Иракскй был на стороне сил Света?

Оставайтесь спокойны. Украина выстоит.

Конечно выстоит. Вот только еще 100.000 украинцев мужского пола полягут в полях. А Украина да, выстоит.

Да да, РФия прям спит и видит, как им на НАТО напасть. Поэтому решила нападать со стороны Харькова, с самой удаленной точки от этого НАТО. В уютном мирке наших недолугих патриотов происходит война Тьмы и Света, где на стороне Света выступает украинский народ, защищающий своей грудью весь мир. В реальности: кровавая война типа Ирано-Иракской, на задворках цивилизации, где два народа-дебила убивают друг друга. Ни победа Ирака, ни победа Ирана не будет означать войну с НАТО или с кем-то еще. Но это осознавать и принимать некомфортно. Кстати, а кто в Ирано-Иракскй был на стороне сил Света?

www.youtube.com/...​atch?v=7UBC-UluphU&t=128s

Джозеф Байден, 46й президент США, считает иначе. Иран как и Ирак кстати не были на границе со странами НАТО.

www.youtube.com/...​atch?v=7UBC-UluphU&t=128s

Джозеф Байден, 46й президент США, считает иначе. Иран как и Ирак кстати не были на границе со странами НАТО.

Ну как то ж надо людям аргументировать свой провтык во внешней политике )

Людей нарожають.Україна єдина. Війна буде до знищення росії

Людей нарожають.

Бабы нарожают ™.

Війна буде до знищення росії

Но это не точно. Может быть она будет до Стамбульских соглашений N°2.

Не буде ніяких домовленостей. Народ не дозволить, купка зрадоботів з доу != народ. А якщо народ втомиться і скаже ок, сподіваюсь за наступної війни такий народ русаки виріжуть під 0, бо втретє на ті ж граблі — це вже треба карати

Народ не дозволить

Если дядя Сэм не подвезет: снарядов, танков, бпла, патронов, горючего, медикаментов, разведданных, и еще много-много другого... никакой народ не поможет.

А якщо народ втомиться і скаже ок, сподіваюсь за наступної війни такий народ русаки виріжуть під 0, бо втретє на ті ж граблі — це вже треба карати

Ровно то же самое говорил Гитлер в 45-м про своих немцев: если этот народишко не может выиграть нашу священнцю войну, то ну его нафиг, этот народ.

Домовленостей між ким?
Більшість олігархів (реальних господарів) з України та рашки чудово товаришували та вели справи одне з одним з 1991 до 2022 роки.
Зараз демонстративно (на словах та в медіа) ворогують, але одне одного не вбивають та не бомблять.
Ви реально думаєте, що Азаров та Табачник — це вороги Гетьманцева і Шкарлєта? Або Медінський та Подоляк (Арахмія)?
Або Гінер та Суркіс? Або Ахметов та Міллєр?

Він нічого не «думає», це просто дуже жирний троль (нібито з Польщі) «патріотичної» спрямованості, цілі якого зовсім не патріотичні.

Ну, Мединский — точно идеологический враг. Табачник в 90-е спокойно занимался украинизацией, как и Медведчук. С Азаровым ситуация более интересная. Уроженец Беларуси с фамилией Пахло (он Азаров по жене) оказался в Украине и сделал неплохую карьеру в налоговой службе, откуда его будущий беглый президент забрал в правительство. И в принципе если бы ему там довелось заниматься только финансами, то проблем бы у него не было. Но его первая серьёзная проблема, из-за которой он стал объектом определённой травли — это было его очень своеобразное украинское произношение. В принципе он делал то, что хотят патриоты, — вёл заседание кабмина на украинском языке, только язык был очень ломанным. Другой проблемой были политические решения той власти для которой он, как мне опять же кажется, по большей части был просто подписным Митрофаном и сам ничего не решал. Ну а что было дальше все знают. Кстати, я бы сравнивал Азарова не с Гетьманцевым, а скорее со Шмыгалём, главное отличие которого только то, что последний родом со Львова, а значит не является настолько чужеродным субъектом. Но при том, что он пришёл в правительство из ДТЭК, что тоже наталкивает на определённые мысли. По крайней мере и тому, и тому президентом быть скорее всего не светило бы, потому что это птицы не того полёта, которые могли бы в Украине выиграть честные выборы. Опять же если бы не было войны и политика Украины варилась в собственном соку.

Но его первая серьёзная проблема, из-за которой он стал объектом определённой травли — это было его очень своеобразное украинское произношение.

Господи. І йому патріоти в штани на.рали? Пацани розпиляли під Євро2012 більшість кредитів, так і не змогли вивести економіку після кризи 2008, коли у всіх сусідів на Захід та навіть на Схід економіка росла, набирали кредитів та спалювали резерви шаленими темпами, щоб дотримати «доллар по 8» до наступних виборів. Коли стало ясно що не протянуть, то сам Янукович їздив по світу з протянутою рукою, то в Європу, то в рашку, то навіть в Китай. Ще раніше почали продавати рашці сувернітет по частинам (привіт Харьківські угоди).
Висновок: норм. премьєр-міністр тільки от патріоти за мову захейтили..

этот троль хуже ваты. вату забанить легко а этого дурачка вроде как и не за что

Адміністрація, забаньте вже цього бота-провокатора. Хіба не видно чим він тут займається останні місяці?

Да да, РФия прям спит и видит, как им на ${NEIGHBOUR_COUNTRY} напасть

Десь я таке вже чув.. А блін, перед тим як рашка напала на Грузію, а потім всі роки до 2014. І потім навіть всерівно вірили в цю чушь аж до лютого 2022.
Пройде ще трохи часу і те саме будуть знову про той же Харьків говорити

Да да, РФия прям спит и видит, как им на Харьков напасть

потім рашка знову полізе і так по кругу.

А що буде якщо рашка наприклад проб’є Сувальський коридор?? Які дії будуть країн НАТО?
Будуть бомбити ядерну державу? Чи може будуть жувати соплі, консультуватись і потім новий Обамка буде домовлятись посередині?
Може ращці це буде невигідно, а то ж втрати фінансів, санкції і т.д?
Так а зараз санкцій не має, чи що? Чи Індія з Китаєм перестане купувати нафту, бо там якийсь Ирано-Иракской Литовсько-Білоруський конфлікт.
В чому різниця профіту та втрат для рашки від наземного коридору до Криму та до Калінінграду?

П.С. Пам’ятає як рік назад літом руснява ракета вдарила по країні НАТО? В той же день сам Байден оперативно сказав, що такого не було і це ракета української ППО. Через рік русняву ракету таки знайшли на території Польщі. Як там відповідь НАТО? Посла/представника рашки хоч визвали на ковер?

. А блін, перед тим як рашка напала на Грузію, а потім всі роки до 2014. І потім навіть всерівно вірили в цю чушь аж до лютого 2022....
... Пройде ще трохи часу і те саме будуть знову про той же Харьків говорити...
...А що буде якщо рашка наприклад проб’є Сувальський коридор?? Які дії будуть країн НАТО?

Чечня, Грузия, Абхазия, Приднестровье, Украина... Все последние 33 года чекисты резвятся строго в своем загончике СНГ. А в страны НАТО они без перерывов на сон и обед вывозят все свои бабки, детей, жен, тещ, любовниц, все семьи в полном составе. Но вы, патриоты, можете дальше свято верить в то, что своей грудью защищаете слабое и никчемное НАТО от своей же бензоколонки. Я вас не осуждаю, с такой верой проще жить.

Чечня, Грузия, Абхазия, Приднестровье, Украина

Сирія з Африкою і як результат мігрантські кризи в країнах НАТО, прямий вплив на вибори в Штатах, вже мовчу про вплив на виборах у членів НАТО в Європі. Вбивство громадян країн НАТО в самих цих країнах НАТО. Але ж це не вторгнення, це купа спец.операцій.
Ну так буде ще одна спецоперація по забезпеченню безпеки Сувальского коридору.

А в страны НАТО они без перерывов на сон и обед вывозят все свои бабки, детей, жен, тещ, любовниц, все семьи в полном составе

І що буде з цими сім’ями в країнах НАТО, якщо рашка окупує Сувальский коридор? Що там США зробили з сином Медведева, котрий раз в місяць погрожує ядерною ракетами черговій столиці країн НАТО??

Но вы, патриоты, можете дальше свято верить в то, что своей грудью защищаете слабое

Я далеко не патріот. Я ж правильно розумію, що країни НАТО кожен рік виділяють під 100 млрд. баксів Україні, віддають свої системи ППО, країни Балтії взагалі передали майже все що в них було, Польща озброюється божевільними темпами та збільшує армію в два рази, це все просто так, не має куди гроші дівати??
Чи може країни Балтії та Польща просто не вміють в аналіз та прогнозування, не то ще анонім з ДОУ?

країни НАТО кожен рік виділяють під 100 млрд. баксів Україні

Эти же страны нато за год покупают у РФ ресурсов на 400 млрд. Вот и живите с этим.

Ми з цим живемо з середини 17 століття, десь 370 років. Стосунки Європи та російського угрупування були такі ж самі в 18, 19 та 20 століттях. Декорації змінилися. Але суть залишається.

Неважлива причина війни та війн (її намалюють та зроблять будь-яку на будь-якій брехні), головне щоб регулярно топтали певні географічні простори та знищували місцевих людей.

Эти же страны нато за год покупают у РФ ресурсов на 400 млрд. Вот и живите с этим.

Так і Україна купувала ресурси в рашки всі ці роки. Чи значить це, що рашка не нападе на Україну?

Я вас не осуждаю, с такой верой проще жить.

Проще жити з вірою, що ти в доміку. Пам’ятаю, як нам розповідали до 2014 року що рашка ніколи не нападе на «братскій народ». Сміялись з інтерв’ю Дудаєва, потім з статті про плани нападу на Крим та Донбас в 2004 році і т.д.
В 2014 році нам розповідали, що от Будапештський Меморандум, міжнародне право і зараз Обама стартане план Анаконда і буде коллапс рашки, потім була перезагрузка від Обами.
Потім нам розповідали про шашлики в травні і т.д.
Рік назад нам розповідали про санкції, які обнулять екноміку рашки..
Тепер от жителям країн НАТО анонім розповідає, що вони рашці не треба. І це після ударів ракетами по Польщі (про які цілий рік всі мовчали), ударів шахедами по Румунії..

П.С.

что своей грудью защищаете слабое и никчемное НАТО

Останнє про що думають українці це про захист країн НАТО.

А що буде якщо рашка наприклад проб’є Сувальський коридор?? Які дії будуть країн НАТО?
Будуть бомбити ядерну державу? Чи може будуть жувати соплі, консультуватись і потім новий Обамка буде домовлятись посередині?

Ну добре, нехай навіть це стається. Питання: а що до того простим українцям? Ми можемо якось допомогти?

Ми можемо якось допомогти?

Це останнє питання яке цікаве українцям.
Якщо на Заході чітко усвідомлять що наступна війна буде вже з ними, то кожна цент вкладений зараз в Україну економить їм сотню долларів в майбутньому..

Ох і кло*н. Шось там організовував, прос*ав , а потім ще й звалив і розказує як воно буде

Вʼїхав до війни. До військової служби не придатний. Свої претензії можешь до своєї сраки запхати, бидло тупориле, зрадофільске. Це по-перше.

По друге, ти от не виїхав от і бісешься на форумах))) Треба було більше слухати Зелю про шашлики у травні. Хто тобі доктор, що ти в політиці не шариш?))

все що треба було знати про гільдію розробників)

Свої претензії можешь до своєї сраки запхати, бидло тупориле
Поражение Украины приведет только к третьей мировой, ядерной войне, к прямой войне НАТО и РФии

Ну так це колись, а не зараз. Міняти тимчасовий комфорт на проблем в майбутньому, хіба на заході так ніхто не робить?

ну камон, откуда?
сейчас в США предвыборный год, трамписты не намерены спонсировать Украину в защите от рашки, они считают, что Трамп обо всем и так договорится
веры мало после того, как они опять даже не захотели рассматривать в конгрессе закон о выделении денег Украине

Поражение Украины приведет только к третьей

— та ладно. Вьетнам привел? Чехословакия? Венгрия? Афган?

Хех, це так кумедно.
Зайшов на російськомовний двач — русаки ниють як все погано і буде лише гірше. Зайшов на доу — українці ниють як все погано і буде лише гірше.

ну нема різниці. ти ж бачиш.... все однаково)

Нет, вот так правильней

Над родною над Отчизной
Бесноватый снег шёл.
Я купил журнал «Корея»-
Там тоже хорошо.
Там товарищ Ким Ир Сен,
Там всё то же, что у нас,
Там уверен я тоже
Всё идёт по плану © «Гражданская оборона».

Зайшов на російськомовний двач — русаки ниють як все погано і буде лише гірше. Зайшов на доу — українці ниють як все погано і буде лише гірше.

Гадаєте у першу світову німці та французи воювали тому що дуже хотіли покласти своє життя за клаптик чужої землі?
Правда в тому — що війна не потрібна жодному народу. Перемога чи поразка — усе одно це трагедія. І навіть переможець після війни буде жити ГІРШЕ, ніж до війни!
Але народ ніхто не спитав — чи хочуть вони воювати? Більше того: війна відміняє і демократію і конституцію. За часів війни люди навіть не мають права протестувати проти війни!
Тому усе що може зробити звичайна людина — це або оплакувати своє зруйноване мирне життя — або «голосувати ногами» і залишити країни дали з’ясовувати «хто круче».

після війни буде жити ГІРШЕ, ніж до війни

А у Германии как дела после второй мировой? Или у США/Британии?

Британія після перемоги ще довго приходила до тями, картки на їжу були ледь не до 1955

Немцы перестали голодать в середине 50х, а хоть какие-то свободные деньги в кармане появились в 70х.

1. Щоб продати/купити нерухомість/землю/авто, влаштуватись на роботу, відкрити бізнес потрібно буде військовий квиток.
2. Бронювання ФОПів не станеться. Заброньовані тільки «працівники/керівники» ІТ-кластерів та асоціацій (вони вже заброньовані).

По авто вернутся отношения аренды по доверенности. Бизнес у многих уже открыт и закрывать не планируют. Или опять же народ начнёт работать в чёрную или через прокси в лице женщин, которым военный билет не нужен.

А что неизлечимая болезнь за 3000$ (суммарно) комиссии уже не работает? Вроде пересмотр не так часто идет.

Зараз все набагато складніше, може від 8-10к якась комісія і наважиться. А за 3к лише місцеві на Закарпатті готові лише рукою показати напрямок кордону, без супроводу. Ну або якісь відверто фейкові доки з якими на кордоні не пропустять.

Ззовні мені звичайно легко говорити, але напевно за 3K дадуть надувного гуся і сплав через Тису.

Кстати вот что ChatGPT предлагает для победы над руснёй и того чтобы 2024-й год был хорошим.

Разработка стратегии для победы в войне над превосходящим в численности противником требует комплексного подхода, включающего в себя не только военные, но и политические, экономические и информационные аспекты. Ниже представлены ключевые шаги и рекомендации для такой стратегии:
1. Политическая и дипломатическая маневренность:
— Создайте союзы и партнерства: Обеспечьте поддержку со стороны других стран и формируйте союзы для укрепления позиций.
— Дипломатическая изоляция: Используйте дипломатию для изоляции противника и снижения его международного влияния.

2. Информационная война:
— Эффективное использование медиа: Контролируйте информационное пространство, формируйте образ противника и позиционируйте свои действия как необходимые для безопасности региона.
— Психологическое воздействие: Воздействуйте на мораль и психологическое состояние противника, деморализуя его войска и население.

4. Военная стратегия:
— Симметричные и асимметричные тактики: Используйте сочетание симметричных и асимметричных тактик, чтобы ослабить превосходство противника.
— Точечные удары: Используйте точечные удары для уничтожения важных объектов противника, таких как командные центры, инфраструктура и важные военные объекты.
— Гибридная война: Используйте гибридные методы, включая кибератаки и информационные операции, для создания давления на противника.

5. Экономическая стратегия:
— Эффективное использование ресурсов: Обеспечьте устойчивость собственной экономики и используйте экономические санкции для ослабления противника.
— Поддержка союзников: Обеспечьте экономическую поддержку союзникам, чтобы укрепить их позиции и общую стабильность в регионе.

6. Технологическое превосходство:
— Исследования и разработки: Инвестируйте в современные технологии военного искусства, включая беспилотники, кибервоенные технологии и средства электронной борьбы.
— Управление информацией: Используйте высокотехнологичные системы связи и сетевые технологии для улучшения координации и контроля над военными операциями.

7. Мобилизация общества:
— Укрепление морали: Внимательно управляйте информацией, чтобы поддерживать высокий уровень морали среди своих войск и населения.
— Гражданская оборона: Подготовьте население к возможным угрозам, проводите учения и обеспечивайте безопасность гражданского населения.

8. Гибкая стратегия:
— Быстрое принятие решений: Реагируйте оперативно на изменения в обстановке и корректируйте стратегию в соответствии с новой информацией.
— Адаптация к изменениям: Следите за развитием технологий и тактик противника, адаптируйтесь к новым вызовам.

Щоб перемогти у війні треба просто перемогти ворога @ Ваш Кеп

Как видим, существующая на сегодняшний день стратегия была написана чатом GPT.

В России воюют еще по скрепным учебникам 2-й мировой. Мы еще увидим зерг раш москалей с мосинкой на пулеметы, покажем что не забыли подвиги дидов.

Если обратиться к опыту 2-й мировой, в советской пропаганде тоже в начале войны немцев и Гитлера рисовали как недоумков и клоунов, но потом перестали.

Кстати, не только в советской. Есть фильм с Чарли Чаплином, где тот играет еврея, за которым гоняются незадачливые эссесовцы. Фильм снят во время войны. А ещё видел фильм про Перл-Харбор, но уже снятый в новейшие времена, где сценарист-американец решил выставить придурками обе стороны. Ну, он художник, он так видит :-)

Чим далі людина знаходиться від фронту, тим впевненіше і частіше чую фразу подібну

В России воюют еще по скрепным учебникам 2-й мировой. Мы еще увидим зерг раш москалей с мосинкой на пулеметы, покажем что не забыли подвиги дидов.
В России воюют еще по скрепным учебникам 2-й мировой.

А радянські це погано? Залужний сам зізнався, що поки навіть радянські підручники не осилив.

А радянські це погано?

Не те щоб погано — це неефективно. Але вони беруть кількістю. Наприклад БМ-21 ГРАД хоч і уступає RM-70 Vampire, але коли по вам/cусуднім позиціям прилітає 3 повні залпи протягом години, а на десерт фосфор, то воно якось забувається що це минуле сторіччя.

Мы еще увидим зерг раш москалей с мосинкой на пулеметы, покажем что не забыли подвиги дидов.

Мы уже увидели штурм укрепрайона при соотношении сил даже меньше чем 1 к 1, без превосходства в воздухе, артиллерии и бронетехнике. Только вот не от москалей (сурс про соотношение сил — интервью Муженко)

А чого ніхто не обговорює тему повісток по електронній пошті ? Це краще чи гірше — який прогноз ?

Зарано. Схоже вони готовлять цілий пакет змін стосовно мобілізації. Зрозуміло тільки що військовий квіток будуть перевіряти усюди і завжди — як Ковід сертифікат.
Що зараз мають зробити усякі ІТ Асоціації та «ІТ кластери» — це просунути можливість так чи інакше бронювати девелоперів. Наприклад через можливість реєструватись «волонтером» якщо віддаєш достатню суму на перемогу.
Примусова мобілізація навіть 10% девелоперів налякає клієнтів більше, ніж минуло-річні блекаути.

Зрозуміло тільки що військовий квіток будуть перевіряти усюди і завжди

Війна, та його і до сих пір могли перевірити будь-де.

Що зараз мають зробити усякі ІТ Асоціації та «ІТ кластери» — це просунути можливість так чи інакше бронювати девелоперів

Це ж фікція.
Ассоціації та «кластери» взагалі не мали таких повноважень.
Вони просто пургу гнали 😬

Кластери блін.
LEXX, Worship His Divine Shadow 😂
Claster Lizard Xev

"Могли перевірити" та «будуть перевіряти будь де» — це різні речі. Якщо таке приймуть — то ото вже реально прийдеться сидіти вдома, і не висовуватись навіть в магазин.

Так під час війни ходити без доків, це ж стрьомно.
Могли і будуть, межа ніяка, бо ніколи не знаєш чи повезе

Так під час війни ходити без доків, це ж стрьомно.

А паспорт це більше не документ? Водійське посвідчення — теж ні?

А паспорт це більше не документ?

Документ.
Лише він не має даних про «стан можливості служити», а у нас війна :-(

Водійське посвідчення — теж ні?

Паспорт мають всі, водійське — не всі.
Отже паспорт — документ,
а водійське посвідчення — сова на глобусі.
Зробили «документом», щоб хоч чимось на США бути схожими? :-)

З таким знанням законів і своїх прав краще сидіти вдома, бо саме таких нероздуплених і забирають.

Пане війна у країні.
Те , що Ви типу знаєте Закон (хз який саме), то добре.
Але до тих пір, поки той, зто вас перевірити вирішив, думає про наслідки.
А як не подумає, то як вже повезе, Вам 🤔

То зрозуміло, я просто кажу що не треба у власній уяві наділяти «перевіряючого» такими правами яких у нього немає, а себе — такими обов’язками яких у вас перед ним немає. Бо коли ви то робите, ви зазделегідь розставляєте собі пастку, звужуючи собі вікно можливих дій при майбутній зустрічі з «перевіряючими», і таким чином точно потрапите до воєнкомату.

Тому й кажу, що краще не ризикуйте, а ще краще — вивчить матчастину поки не пізно, бо на вулиці зненацька вас просто спантеличать і ви не будете знати як діяти. Непоганим варіантом на такі випадки є контакт нормального адвоката — є сенс подумати про це зазделегідь. Успіхів :)

просто спантеличать і ви не будете знати як діяти. Непоганим варіантом на такі випадки є контакт нормального адвоката

Ну, мене не спантеличать, бо я вже там був.
Причому сам пішов. Не ховався.

Але якщо вірити чуткам про «запхали у бусік, телефони відібрали», то порада про контакти адвоката звучить, ну як «ешьте пирожные» 🤔

Але якщо вірити чуткам про «запхали у бусік, телефони відібрали»

Це не чутки. У мене теж є друзі які просто сходили у воєнкомат і з ними нічого не сталося (Київ), але є й такі яких запихували у бусік (Миколаїв) та відбирали телефони (Одеса).

1. Чутки, то я написав виключно тому, що сам не бачив, і знайомі, кому б міг довіряти теж.

2. Питання тут же у контексті «звертайтесь до адвоката». Якщо відібрали телефон , це ж проблематично...

3. Якщо серйозно, то я хз, от просто відібрали і забрали їх? Чи спершу було «ідіть нахер, не маєте права....»?

Опцій багато й без телефону, і без адвоката. Адвоката можна підключити й пізніше.

Доречі, з усіх трьох моїх друзів, про яких я зазначив у попередньому коментарі — усі три зараз служать. А знаєте хто не служить? Той, хто вже 7-му повістку в унітаз змив. Той, хто на вимогу пред’явити документи дав драпака. Ну й таке інше. Сам про себе не подбаєш — ніхто не подбає.

Адвоката можна підключити й пізніше.

Знову ж таки, якщо вірити «схопили, упакували, ВЛК за 30хв=годен=на полігон», то адвоката вже ж не пілключиш.

дав драпака

Ну не кожен встигає 🤔

якщо вірити «схопили, упакували, ВЛК за 30хв=годен=на полігон»

У цьому ланцюжку десь мають бути ваші яйця. Якщо їх нема, то ланцюжок працює, якщо є — не працює.

Ну не кожен встигає 🤔

Його й доганяти ніхто не став. Кому він здався, коли стільки слухняних рабів навкруги, навіщо ще напрягатись.

мають бути ваші яйця

Ну так не підписуй, не погоджуйся ні на що...
Навряд чи будуть бити.

Його й доганяти ніхто не став

Бучив відоси, де доганяли...
Напевно залежить від вояків

Ну не кажи гоп. Зараз теж кожен військовозабов`язаний повинен носити із собою військовий квиток і предьявляти його.
А от що буде якщо скажеш «Ну сорян нема квитка»?
Зараз в теорії (за бусики незламності мовчу бо це не мова закону) — абсолютно нічого і ти далі продовжуєш йти своїм шляхом бо не існує за це відповідальності.
Так що найприймають і будемо тоді обговорювати

В этом случае с точки зрения правовых оснований, военные или кто там ещё могут с собой водить одного полицейского. А тот имеет право задержать для выяснения личности до 3 суток.

"

выяснения личности

" а выяснять личность имеют право только в определенных случаях, а не когда-угодно и потому задержать до выяснения просто так не может

Только в сельской местности. В областных и районных центрах срок на выяснение личность — 24 часа.

А тот имеет право задержать для выяснения личности до 3 суток.

Яке «выяснєніє лічнасті», якщо у тебе з собою паспорт?

з собою паспорт?

А якщо Підробка🤔

Зараз теж кожен військовозабов`язаний повинен носити із собою військовий квиток і предьявляти його.

— нема такого

А от що буде якщо скажеш «Ну сорян нема квитка»?

The cop підійде і можливо....
Я розумію, хтось буде «не маєте права» казати....
А там видно буде.

Максимум придётся некоторое время почалиться на киче. Дело-то житейское :-)

Але якщо так, то чому кожен третій тут ниє про бусік незламності?
Дело ж житєйскоє

Потому что они твари дрожащие. У них мир на страхе держится. Кстати, роман Ф.М. Достоевского именно об этом. Жил-был Р.Р. Раскольников, чувствовал себя «тварью дрожащей» и пытался доказать в первую очередь себе, что он не такой. И для этого пошёл и старушку топором зарубил, а с ней попутно и её сестру. Но это ему не особо помогло. А этого можно было добиться совершенно другим способом. Жаль только, что новое поколение в Украине этот самый роман читать не будет и не будет понимать этого. Но с другой стороны, может это и специально, чтобы выростить поколение «тварей дрожащих»?

Жаль только, что новое поколение в Украине этот самый роман читать не будет

Він такий нудний, що точно не читатимуть.

Наведи мені хоча б один нормативно правовий акт в якому є така вимога, чи ти видаєш свої видумки за реальність?

Наведи мені

Ви схожі на розшукуваного Петра Павлова.
Документи будь ласка..

ось дія. Дія ж підійде?

Так, звичайно підійде.
Хоча я бачив військових, яким «не підходив».
І таке буває.

Але ж мова тут перейшла до перевір3и документа, що має у собі позначку про військовий облік.
У мене в Дії такого документу нема ще.
Він у кишені окремо 😎

Ви схожі на розшукуваного Петра Павлова.
Документи будь ласка..

і тут мова про розшукуваного. дії буде достатньо, щоб це перевірити. Далі, звісно, буде питання «чи давно були у військкоматі? давно? ось я вам запрошення дам, коли вам зручно?»

дії буде достатньо, щоб це перевіри

Звісно, що достатньо.
Але, якщо вже (?) військові мають повноваження на «а документ про облік покажіть», то — показуй, або побачим як буде.
Героїзм типу «не маєте права» живе на форумі, а на вулиці от не знаю як ’герой’ буде себе вести

Ти не знаєш, що таке героїзм, не говори про нього. В тебе мислення раба.

недостатньо просто «схожі на розшукуваного» — саме орієнтування повинно бути і щось типу номера справи (не пам’ятаю як правильно з «юридичної» точки)

Вибач, я не хотів.... To wreck your world

Зрозуміло тільки що військовий квіток будуть перевіряти усюди і завжди — як Ковід сертифікат.

— Продайте хліба
— Вибачте, але хліб тільки по військовому квитку

«У кожному жарті є частка жарту» ©
Карткова система в США:
en.wikipedia.org/...​books,_stamps,_and_tokens

Вибачте, але хліб тільки по військовому квитку

Якби не демократія, то так би запросто і було....

Дело не только демократии, а в здравом смысле. Во-первых, это приведёт к чёрному рынку, когда те же самые женщины, которым этот самый военный билет не положен будут покупать этот хлеб или перепродавать за наличку. Во-вторых, если человеку нечего жрать и нечего терять, то он пойдёт на преступление. Любое преступление. Червончиком или пятнашкой никого особо не испугаешь в таком случае.

которым этот самый военный билет не положен

Ключове слово «поки що...»
Ми ж все ще про

Якби не демократія, то

, вірно?

100% населения мобилизовать в любом случае не выйдет. Дальше предположим чисто теоретически, что всех женщин заставят встать на военный учёт. А дальше что? Также среди них есть матери несовершеннолетних детей, которых точно мобилизировать нельзя, т.к. кто тогда будет с ребёнком. А этим самым мамашам часто нужно на что-то жить и нередко с доходами у них не очень, а тут открываются такие возможности:

Спекулируй, бабка,
Спекулируй, Любка,
Спекулируй, ты моя
Сизая голубка! © русская народная песня

Намёк ясен?

точно...... нельзя

Знов забув, що то лише завдяки демократії...

этим самым мамашам часто нужно на что-то жить и нередко с доходами у них не очень

Зарплата у солдата десь від 30000
От і з доходом вже трохи краще, ніж не очень....

Нет, благодаря здравому смыслу. Понимаете, что порядок в любом более-менее стабильном обществе основывается на здравом смысле для стратегий выживания этого общества. А вот если оное здравый смысл теряет, то идёт благополучно вразнос и уничтожит само себя изнутри, хотя возможно и не без помощи внешних сил. Но в этом случае уже тоже пофигу, потому что терять всё равно уже нечего. Намёк ясен?
Мамаша-солдат о ребёнке заботиться чисто физически не сможет. Кто это будет делать? Кстати, даже коммунисты женщин не мобилизовали из этих соображений в ту войну, хотя не возбранялось пойти добровольно.

даже коммунисты женщин не мобилизовали из этих соображений в ту войну

У ту війну не було дефіциту у солдатах.
У Гітлера от наприкінці був...

Опять же это решалось в основном за счёт фанатиков из гитлер-югенда. Впрочем, если у женщины выбор: взять в руки оружие и воевать или быть оттраханной руснёй, то понимаю почему многие добровольно брали в руки оружие. Впрочем, почему только руснёй? Мне дед рассказывал, что в их подразделении по этой части в основном промышлял наш брат. Мстили за Холокост. À la guerre comme à la guerre

за счёт фанатиков из гитлер-югенда.

Я от про австіяків кіно дивився.
Як їм повістки роздавали, потім бронювали феомерів, а потім, як швах прийшов, мобілізовували силою....
Отже якщо біда, то на свободи накласти можна.

Для начала эту самую электронную почту тцк должен иметь. Человек вообще-то говоря не обязан иметь электронную почту, телефон и прочие подобные блага.

Более того, не вполне понятно, как юридически доказать получение повестки по электронной почте.

Там, наче, щось інше планується. Сама повістка повинна вручатись рекомендованим листом, а по електронній пошті планують лише інформувати, що повістка прийшла. Ну, поживемо — побачимо.

Ну, наверное Украина скопирует у рф не только саму идею повестки по заказному письму и электронной почте, но и логику получения. Они отправили = ты получил и прочитал, мб сделают публичный реестр повесток, как это в законе в россии.

В самом интервью рбк-украина было непонятное словосочетание " Це так звана публічна повістка.", я после этого как раз вспомнил о русском реестре повесток

Там публічний реєстр, як в рф, та опційне повідомлення на пошту, чи куди

Подсмотрят, как реализуют в РФ, и скопируют. Не в первый раз.

У абсолютної більшості є BankID, а з ним і телефон, і імейл. Через банк вручать + заморозять рахунки без довідки з ТЦК, як вже відбувається при зміні паспорта в 25 років

Тому, панове, поступайте мудро — сидіть у кредитному ліміті і погашайте його раз на місяць.

Оце гарна ідея як всіх айтішніків на пляшку посадить. Ще й купа народу на дію сіті перейде

купа народу на дію сіті перейде

який жах, доведеться 1.5% військового податку платити

як вже відбувається при зміні паспорта в 25 років

Только вот сейчас паспорт в 25 менять не надо. Как и в ковидныке времена, кстати, было. Пока не будет отменено военное положение, паспорта действительны

Я вже 3 рази пробував виправити неправильно написаний мейл для ФОПа, і все одно він чомусь неправильний в деяких реєстрах.

і все одно він чомусь неправильний в деяких реєстрах.

1) У якому виправляли
2) У яких лишився неправильний?

Тих реєстрів, що 145? :-)

зате в дії, мабуть правильний)

Он, кстати, в любой момент может перестать быть актуальным.

Обговорюй-не обговорюй, а країна котиться в прірву(

Буде гірше і гірше.
2022 був роком нашої переваги після провалу на самому початку, бо десятки лярдів, безліч техніки, вмотивовані бійці, дійсно не розумна рашка, котра багато втратила через недооцінку нас. Щастя, що тоді змогли суттєво відбити територій
2023 був роком рівноваги, коли ми не змогли, а русня змогла відновитись, врахувати всі помилки, окопатись і перевестись на воєнні рейки
2024 ... Ну у кого клепка є, розуміє що тільки диво нас врятує

В 2022 році стратегічна ініціатива була на боці русні
В 2023 стратегічної ініціативи не було ні в кого
В 2024 стратегічна ініціатива буде в України

Це з розряду 2-3 тижні? Дякуємо плавали знаємо )