Які ознаки, що варто звільнитися з компанії?

Привіт, напишіть причини, через які варто йти з компанії

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Крайня стадія, коли прокидаєшся з думкою: «Б**ть, ще один Ї**ний день, краще б я не прокидався взагалі»

Якщо ви почали ставити собі таке запитання, то, скоріше за все, таки варто йти. )

Неочевидний червоний прапарець — корпоративи стають обов’язковими.
Звісно це зараз не сильно актуально, але були такі доковідні/довоєнніі часи ... Взагалі наступний крок «ми одна сім’я», «а давайте попрацюємо в субботу» і взагалі колектив стає токсичнищим з кожним днем

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коли тебе просять ASAP пофіксити наслідки міграції на нову версію фреймворка,або ASAP переписати код фічі. При чому підмітаєш ти за сіньйора помідора зі сторони замовника і в тебе твої задачі горять)

Коли думаєш що якщо звільнять то буде збс, хоч відпочинеш від цього всього.

Знайшов +500 через дорогу

Коли на підсумках року ефективні менеджери показують значний ріст доходів компанії, тоді як твоя зп нижче ринку та не змінювалась останні роки

твоя зп нижче ринку

Ось це єдине що важливо

Компанія припинила своє існування

Ахаха! Це ж не ознака. Це те саме, що на запитання: «Яка ознака того, що людина хвора?» відповісти: «Це коли людина — труп».

Чи можна звільнитися із компанії, що припинила існування? 🤔

Я вам задам зустрічне питання: чи можна продовжувати працювати в компанії, яка припинила своє існування?

Мені здається це некоректним порівнянням. Хвора чи труп це два різні стани одного й того є об’єкта — людини. Ваші обидва питання відповідають на питання ’який стан у даного об’єкта’ ( мертвий чи хворий). Але ж в нашому випадку є компанія — об’єкт, і людина — суб’єкт, яка приймає рішення працювати далі в цій компанії чи ні)).

Вегетерiанська ïжа на п’янках)

Стало нецікаво, неуютно, або запропонували набагато більше грошей :)

в кожного свої, наприклад, мої причини звільнення:
1. Давно закінчився розвиток, одні і ті ж завдання, в планах було трохи змінити спеціалізацію, що на поточному місці було неможливо
+ замала кількість роботи на нашу команду
+ колектив змінився в гіршу сторону
2. Якраз закінчив курси при одній конторі і розраховув туди потрапити після них, а на поточній завершився мій проект і сказали, що будуть шукати новий, але якщо не знайдуть, то розходимся. Я їх випередив, і сказав що можна пошук навіть не починати. На жаль, розрахунок з майбутньою роботою не справдився тоді.
2а. Неочікувано вирішили закинули на проект, який значно перевищував мої знання + працювати треба було в shadow режимі на аккаунті чужої людини — таке мені не підходить, тому ми попрощалися трохи більше ніж за тиждень після початку співпраці.
3. На новому проекті виявилась дуже напряжна робота — треба було встигнути зробити багато перевірок за короткий визначений період часу, і якщо десь на чомусь затримався чи треба часу на особисті справи, то потім треба було щось десь робити швидше(=гірше) або пропускати, що знижує якість роботи
+ я був відповідальним за фічу, за яку не був на 100% впевнений, бо не зміг знайти достовірну документацію, і не хотів бути відповідальним потім, якби щось було не так
4. Довелось заміняти толкового сініора, якого невтримали на проекті, і якщо фічу посеред якої він пішов ще сяк-так дотягнули, то мене вмовили підписатись на нову, значно складнішу(розробка копії сервісу, але з використання інших тулів), яку я не потягнув — ні організація процесу, ні саме тестування, ні сам розроблений модуль мене не влаштовувало, сроки наша команда жорстко просрала, на планований момент здачі все ще там були критичні баги, тому це була поразка моя особисто і команди в цілому, і якщо нас звільняти клієнт не збирався, то я можу зробити це сам
так і незнаю наскільки щасливо там все закінчилось
+ в нас виникли певні розходження в думках з менеджером щодо сроків, обсягу команди і роботи на яку нас підписують, з одної сторони йому викручували руки ’або так, або це буде робити інша команда/компанія’, але з іншої добровільно погоджуватись на умови знаючи про їх нереальність ще до початку роботи — це самогубство і, по суті, обман клієнта, я в цьому брати участь не збираюсь
якось так
до речі, тільки в першому випадку в мене на руках був офер на нижчу винагороду, всі решта випадків я починав тільки дивитись якісь варіанти вже після остаточного звільнення, тобто в жодному варіанті це не було питання грошей

Крайня стадія, коли прокидаєшся з думкою: «Б**ть, ще один Ї**ний день, краще б я не прокидався взагалі»

Коли співробітники іронічно сміються над собою, коленктивом, компанією.

Напевно, звільнятися потрібно тоді:
— коли вже розумієш, що тобі нічого робити на цій роботі з точки зору власного професійного розвитку та досвіду;
— коли робота перетворюється на якісь взаємні страждання без конструктиву та сенсу;
— коли цінності та принципи власника бізнесу або керівника фундаментально не співпадають з вашими особистими;
— коли ви внутрішньо відчуваєте «що досить цього лайна» або скільки можна цих «імітацій бурхливих інновацій та реформ», що далі так жити / працювати неможливо.

Ммм... Когда денег не платят?
Как дополнительные критерии:
— обидели на salary review;
— насыпали дополнительных обязанностей без прибавки и без твоего на это согласия (aka реорганизация);
— неинтересный проект;
— плохая психологическая атмосфера на проекте;
— не дают ту позицию, которую хочешь (а ты считаешь, что до неё уже дорос);
— экономия конторы на нематериальных бонусах (пакеты по медстраховке стали намного хуже, к примеру);

Наприклад коли відчуваєш, що треба зайти на доу і створити топік тіки заради того щоб отримати магічного пенделя для пошуку нового місця

Компанія хаотично наймає людей, при цьому ріже витрати на обладнання. Явна ознака, що компанія знаходиться у прихованому стані продажу.

Треба звільнятися бо нові ефективні менеджеру захочуть все оптимізувати і поміняти.

Що означає що стартап за пів року найняв трьох нових і звільнив трьох старих працівників — джунів-мідлів робочих конячок ?

Якщо вводять гібридний графік — типу 2 дні в офісі обов’язково, не підвищують зп, або якщо знайшов 4тий більш жирний фултайм, а без напрягу можеш вивозити тільки 3

Для того щоб звільнитися зі старої, треба знайти нову.

Уявимо 3 ситуації.
1. Хтось є власником бізнесу. Працівник працює там, бо ще не знайшов іншого, кращого місця роботи.

2. Є сімейна пара. Жінка живе з чоловіком, бо не знайшла поки що кращого для неї чоловіка. Як знайде кращого, зразу звалить та подасть на розлучення.
Або, якщо чоловік знайде собі молодшу та гарнішу жінку, то звалить від своєї поточної дружини в більш привабливе середовище.

3. Футбольний клуб. Футболіст грає (мучиться) в цьому футбольному клубі, бо поки що не знайшов кращого футбольного клубу.

Маячня якась, сорян, до чого тут робота і сімейні відносини? потім власники бізнесу та футолісти?
Закусювати треба.

Коли вам не подобається або ви щось не розумієте, або ви не погоджуєтесь з коментарем іншого користувача необов’язково писати «маячня» або «закусювати треба».

Ще пропустив: батьки народили дитину, поки не знайшли кращу, як знайдуть, заберуть з дитбудинку, а свого віддадуть.
Ото, чел, забориста трава))

Наявність інтернатів та дитбудинків, де живуть залишені або непотрібні діти в 21-му столітті — це реальність в деяких державах, зокрема в Україні.
Тому «здадуть» або «кинуть» — це не є екзотикою, а скоріше серйозною суспільною проблемою століттями.
Додайте сюди щоденні матюки, педофилію, жорстокість, тиранію, дикунство батьків — то отримаєте серйозний % в суспільстві, яке раніше реготало, а потім повально голосувало за квартал-95 (зі шлейфом телеканалів інтер та 1+1).

Егоїзм та тваринні інстинкти — це масові явища, які створюють відповідне середовище.

1 — так
2 — тут нюанси на кшталт iпотеки, алиментiв, тощо
3 — так

1 — ви мали власний бізнес та будували стосунки з найманими працівниками?
2 — вас міняли на кращого в стосунках?
3 — запитайте в тренерів, як воно мати справу з такими «імітаторами» або «почекунами».

1-нiт, але своя сорочка завжди ближче. Працiвнику зазвичай важче, нiж бiзнесу.
2 — нiт, я сам полишав усе це все, новi стосунки були потiм, але це не якась дивина.
3 — поки грає, ок, iнакше контракт не продовжили, взяли iншого. Це нормально. У особливих випадках розриають достроково.

Неочевидний червоний прапарець — корпоративи стають обов’язковими.
Звісно це зараз не сильно актуально, але були такі доковідні/довоєнніі часи ... Взагалі наступний крок «ми одна сім’я», «а давайте попрацюємо в субботу» і взагалі колектив стає токсичнищим з кожним днем

А обов’язковий корпоратив це щось страшне і фуфу? ))

Кому как. Если нечем заняться вообще по жизни, то может и норм.

Якщо вам настільки не комфотрні колеги, що вам важко раз в рік прийти на корпоратив, то може не варто в такій компанії працювати.
Хіба ні?

Та я хожу иногда. Но если б было обязательно — искал бы новую контору.

Заженуть тебе в новорічний сарай де так волає музика що не чути колег тих
Комфорно мені з колегами чи ні так і не дізнаюся

якщо бухати заважає роботі треба кидати роботу

Дуже життєво насправді. Якось в доковідні часи вирішив що пора звільнятись якраз після корпоративу. На корпоративі якось стало особливо відчутно що з усіма іншими в компанії навіть поговорити немає про що. За буденною роботою і «water cooler talks» це якось не дуже відчувається, а на корпоративі якось набагато якскравіше відчувається що тобі душно, тошно і хочеться поскоріше звалити і з корпоративу і з цієї компанії.

Первый признак — перестали платить зарплату.

якщо це для когось перша ознака — то варто нанести візит до окуліста

Коли знайшов кращий варіант)

Коли на годиннику 16:39 в п’ятницю а хтось пише таке на доу — це ознака що звідти варто йти

Працювать після обіду в п’ятницю то грішнО ))

Ще додам- що компанія може дати — гроші, знання, зв’язки — якщо нічого -треба біжать

Іноді менеджмент настільки виносить мозг своїм ідіотизмом, що тобі просто пофіг і ти можеш звалити навіть на меншу зп)))

Нужно уходить не откуда-то, а куда-то.

73% уставших не погоджуються

Ознака — можеш знайти «краще» в багатофакторному сенсі слова.
Можеш — йдеш.
Не можеш — сидиш.

Питання не має сенсу, у будь-якій компанії знайдуться ознаки, що звідти треба звільнятися

Якщо ви почали ставити собі таке запитання, то, скоріше за все, таки варто йти. )

ChatGPT:

Є кілька загальних причин, через які люди можуть вирішити піти з компанії. Ось деякі з них:

Незадовільна заробітна плата або пакет компенсацій: Якщо зарплата або загальний пакет компенсацій не відповідають ринковому рівню або не враховують внесок співробітника.

Обмежені можливості кар’єрного росту: Відсутність можливостей для професійного розвитку або підвищення на роботі може змусити співробітника шукати інші варіанти.

Токсичне робоче середовище: Негативна атмосфера, поганий менеджмент, неефективна комунікація, або конфлікти на робочому місці можуть погіршити робочий досвід.

Несумісність цінностей: Розходження між особистими цінностями співробітника і корпоративною культурою або цінностями компанії.

Погане балансування роботи та особистого життя: Нереалістичні вимоги до робочого часу або надмірний робочий навантаження, що негативно впливає на особисте життя.

Брак визнання та відзнак: Відсутність визнання зусиль і досягнень співробітника може призвести до відчуття невдоволення та демотивації.

Зміни в особистому житті: Такі як переїзд, сімейні обставини або зміни в здоров’ї, які впливають на здатність працювати в даній компанії.

Пошук нових можливостей: Бажання випробувати щось нове, розвиватися в іншій галузі або змінити кар’єрний шлях.

Стрес та вигорання: Високий рівень стресу та вигоряння, особливо якщо це стало хронічним станом, може спонукати до зміни роботи.

Відсутність інновацій та креативності: Робота в середовищі, де нові ідеї та творчий підхід не цінуються або не підтримуються.

Кожна ситуація унікальна, і рішення про вихід з компанії часто залежить від комбінації декількох чинників.

Ні слова про процеси, робоче місце та ,таймскринтрекери, А про

Несумісність
цінностей

взагалі невірно . Бо для працівника цілі та цінності — робити меньше а зп більше, а для контори навпаки .

В теорії (чи в ідеалі) людина займається на роботі тим, що їй/йому подобається. Якщо це справа, яка тобі подобається — ти не думаєш «як би мені поменше цим займатися?».

А от про другу частину згодна — роботодавцю вигідно платити менше, а робітнику — отримувати більше.

Зато люди иногда думают «если я делаю задачу за 2 часа, логаю рабочий день и мой заказчик доволен, то почему бы мне не взять ещё 2 таких работы. Или заниматься своими проектами/хобби/семьёй». В таком случае отсутствие таймтрекеров и остальных атрибутов молодых дружных коллективов выходят на первый план.

Ну и правильно делают люди. а тайм рекеры для мазохистов пусть будут :-)

Эффективный менеджер на дашбордах сразу увидит вашу ’недозагруженнось’ и примет меры

Ну так поэтому я не работаю с такими менеджерами

«Замовник доволен» чи «замовник нічого не каже»? Бо люди це плутають 😂 нічого не каже не означає що він «доволен», американці нічого не кажуть бо не люблять створювати конфліктні ситуації, вони просто потім в один з днів блокують доступи

Якщо замовник хоче бути доволєн, йому в інше місце. Якщо в тебе три роботи і хтось не доволєн — то до побачення, замінити не важко. Як казав Трамп «You’re fired»

Нет, именно доволен. Говорят, что им очень повезло меня найти

1. Навязывание идеологии — «мы все одна семья», «дия сити — это прогресс», «верую в бога и отечество», «быть на тимбилдинге обязательно»
2. Работаешь за 1 FTE, но докидывают дополнительных обязанностей — «проследи за джунами», «поговори с коллегой, почему он недорабатывает», «СТО хочет собрать данные на рисерч, подготовь многостраничный отсчет»
3. Коллеги-идиоты: «я не лох учить технологии, я хочу туц-туц на танцполе с тёлками», «ой это сложно, не хочу», «всем обязательно быть на моих полуторачасовых ежедневных стендапах по нашему UI, слайды-доки не дам, будет только запись»
4. Инфраструктурные проблемы — туалет класса «дырка в полу», обязательная уборка офиса кодерками

для мене компанія стала 2ю родиною. Мені подобається бачити по утрам колег, пити каву на кухні з пм, курити на даху. Зрозуміло що усі тут заради грошей, але комфортна атмосфера+проект без напрягів багато вартує

Та ні, таке загалом можливий варіант, наприклад для молодих людей в яких ще немає сім’ї, дітей, або/та кар’єрних амбіцій. Я мав змогу працювати та спостерігати за командами де була подібна атмосфера, на певний період часу воно досить затягує і може бути джерелом додаткової мотивації.
Правда воно все тимчасово, потім проекти закінчуються, в людей змінюються пріоритети. Але спогади залишились позитивні)

в яких ще немає сім’ї, дітей, або/та кар’єрних амбіцій

А що ж тоді є?)

атмосфера з

бачити по утрам колег, пити каву на кухні з пм, курити на даху

а до цього ще й сумісні вікенди та подорожі за рахунок компанії влітку, сноуборди та лижі взимку 🤷‍♂️

Дуже дивно чути.
Але компанії це на руку, ви менш схильні звідти піти деінде на +500

Але як працювати треба — то хоч звільняйся!

«Уборка офиса кодерками?» О_о І таке буває?

Ньюфаги не знают, олдфаги не помнят.
dou.ua/forums/topic/22695 и далее по гуглу, правда похоже что оригинальный топик выпилили продажные модераторы доу

Ха, ну схоже та контора уже все. Ну або перейменувались

Якщо працєш з дому, то доводиться прибирати.

Ми живемо у кіберпанку, частину прибирання можна спихнути на дешевих китайських роботів-пилососів.

Було у мене колись, років 15 тому у компанії що працювала на внутрішньому ринку і вже не існує.

У нас колись бувало воду тягали, оті балони по 18,5л, але не обовʼязково в нас були доброволці що дуже хотіли сверенуть широкеми плечима, я ж, технічно відморожувався :-)

обязательная уборка офиса кодерками

ахахах, я работала в одной фирме, где на новогоднем стендапе кроме всего прочего сказали, что надо убирать и подарили каждому по коробке салфеток.

ахахах, я работала в одной фирме, где на новогоднем стендапе кроме всего прочего сказали, что надо убирать и подарили каждому по коробке салфеток.

Ну я свой стол сам всегда убирал, потому что я хочу быть уверен в его чистоте
Ведь я туда свой круасан (тот что по 0.99) кладу
Прямо на стол

там не было у каждого своего стола, концепт — кто первый пришел, тот занял козырные места в углу, а кто не успел, тот сидит на проходе и все видят какой ютуб ты смотришь

ну и там нормально было, не свинячили, очень хороший офис и хорошие коллеги. но они хотели чтоб вот прямо идеально было и подарили эти салфетки (и шоколадного деда мороза)

Підписатись на коментарі