Чи повинен Engineering Manager мати технічну експертизу і добре розумітися на технологіях, які використовує команда — Engineer to Manager #14

Ми випускаємо новий епізод подкасту «Engineer to Manager» на новому англомовному каналі від DOU. У випуску поспілкувалися з нашими гостями Дейвом Смітом і Джеймісоном Денсом про мітинги, мікроменеджмент, важливі навички та те, наскільки технічним має бути EM.

👉 Не забудьте підписатися на наш YouTube канал!

⏩ Навігація:

00:00 Інтро
01:54 Запитання 1: Якою була мотивація зростати до рівня менеджера?
08:33 Запитання 2: Яка різниця для Engineering Manager працювати в стартапі та великій компанії?
27:53 Запитання 3: Якими Т-подібними навичками повинен володіти розробник, щоб стати менеджером?
42:36 Запитання 4: Чи можливо бути Engineering Manager і виділяти менше, ніж 6 годин, на мітинги щодня?
49:10 Запитання 5: Наскільки технічним має бути EM? Чи має EM писати код?
58:38 Прощаємося

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тільки недавно подивився в тайтлах двох людей, із ким працював цього року, що вони інжінірінг менеджери. Дивитися став, бо хотів зрозуміти, що то за посада така де ти наче ПМ, але без ПМ-ських обов’язків, бо є ПМ, наче інженер, але не працюєш з кодом чи інфраструктурою, наче БА, але так само — є БА.

Корочше ті інжінірінг менеджери ні за що не відповідають, але всюди пхають свій писок. І мені це сподобалось, бо поспілкуватись із ними зрозумів, що ЗП в них вищча ніж в розробника, а мозок не працює особливо — я б обійняв таку посаду, щоб взяти сайд проект по цікавих мені технологіях деінде

Та то від проекту залежить.
В мене EM це щось типу ліда над двома-трьома тімками. Щось типу технічного скрам мастера і солюшн архітекта.
І саме з нього питають дедлайни, він презентує свої тімки

Ну типу те саме за описом. Може мої ЕМ тут припадошні, але якісь складні кецси вирішує хто завгодно, але але не вони. Вонишукають, на кого зникнути відповідальність.
Наприклад як можна бути навіть «типу солюшн архітекта» і навіть не дивитися в код.

Наприклад як можна бути навіть «типу солюшн архітекта» і навіть не дивитися в код.

Діаграмки на все)

О, нарешті викрили справжню суть Engineering Manager!

Підписатись на коментарі