«Запустив функціонал для соціальної мережи (наскільки повний?)), який насписано 7 років тому». Соціальні мережи складаються не тільки з коду, а й власне з «соціуму» )))
Причому, і 7 років назад ці соцмережі були під санкціями в Україні, а рф почала війну проти нас ще в 2014-му. Тож, автор «соцмережі» якось дуже не певно розуміється в деяких речах.
15 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівЙшов 2023 рік, pretty url все ще недоступні =)
Пан таким чином самостверджується?)
Вхід через російські ресурси? Да ви пане з глузду з’їхали , чи щось гірше :)
Пан таким чином самостверджується?)
Це просто публічний тест чи ви маєте в планах серйозно вкладатися в розвиток цієї мережі і монетизувати її?
Це просто публічний тест, але якщо ви бачите в цьому перспективу в майбутньому, я готовий зайнятися проектом серйозно
пример будущего для тех кто ща кинулся писать собственные ИИ
Дуже влучна думка
print(’😂’ * 100_500)
Розумію...)
«Запустив функціонал для соціальної мережи (наскільки повний?)), який насписано 7 років тому».
Соціальні мережи складаються не тільки з коду, а й власне з «соціуму» )))
Дана мережа так і не дійшла до стадії просування
Варіанти логіну в соцмережу для українців через вконтактє та однокласників в 2023 виглядають крінжово.
Маєте рацію...)
Причому, і 7 років назад ці соцмережі були під санкціями в Україні, а рф почала війну проти нас ще в2014-му.
Тож, автор «соцмережі» якось дуже не певно розуміється в деяких речах.