Відбувся реліз Midjourney V6! Розбираємось, що нового, та порівнюємо з V5

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Midjourney V6 нарешті в доступі! Нова версія ШІ для створення зображень піднімає планку реалізму і деталізації. Серед оновлень — відтворення тексту в картинках та покращені візуальні ефекти, зокрема світло та відбиття.

Що ще:

• Набагато точніші підказки, а також можливість писати довший промпт.
  • Покращене створення зображень та режим реміксування.
  • Додані можливості для малювання тексту (потрібно писати текст у «лапках» і значення —style raw або нижче —stylize можуть допомогти). Наприклад:и
    /imagine a photo of the text "Hello World!" written with a marker on a sticky note --ar 16:9 --v 6 
  • Покращені апскейлери з режимами «subtle» та «creative» (збільшує роздільну здатність у 2 рази, до 2048×2048 пікселів)

Підтримувані функції: --ar, --chaos, --weird, --tile, --stylize, --style raw, Vary, Remix, /blend, /describe.
Непідтримувані функції (на момент запуску), але заплановані до введення: Pan, Zoom, Vary (region), /tune, /describe.

Розробники заявляють, що створення промптів у Midjourney V6 суттєво відрізняється від V5. Та попереджують, що авторам контенту доведеться «перевчатись» писати промпти.

Зібрали в приклади та порівняння від користувача @nickfloats для демонстрації. Роботи V6 — згори, а V5,2 — внизу.

Як вам?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

прикольно, виглядає крипово але прикольно, але чому так саме я не можу пояснити

зара мені подобається гратись з gpt4 генераціей картинок, в нього непогано виходить генерувати символьну репрезентацію ідеї

Я почав гратися з ним з думкою, що то інший стиль, бо вже запарив той ретрофутуристичний пластик з Мід Джорні — ну всюди він, і одне на одне схоже. Аж потім виявилося, що воно ну дуже профанське з точки зору деталей. Когось пальці та волосся задовбують. Мене задовбують залізничні рейки, намагався «малювати» на залізничну тематику. Потім, ти йому кажеш, шо потрібен персонаж голений — без вус та бороди. Він малює навпаки і пише, що тут немає ні вус, ні бороди. І так 3 рази, поки я його не послав.

Вони вже зробили людський доступ до неї? Ну це коли ти зареєструвався, оформив платну підписку, зайшов за адресою на сторінку веб застосунку і почав працювати. А не ото шо в них було через фіг зна шо.

Авторизація через дискорд однією кнопкою. Що там складного

В сенсі? Я ось через Гугл зарегався ще тоді, коли перший раз про нього почув. Ще треба авторизуватися? Як у інших людей зовсім не можна було зробити? Я десь читав, що там якийсь сервер потрібно створювати.

Так може спочатку спробуй сам

Не потрібно створювати свій сервер. Це опціональний варіант виключно для зручності.
Після реєстрації та приєднання до сервера MJ у Дискорді, можна відразу робити промпти. Власний сервер дозволяє працювати з ботом MJ без відволікання на інших користувачів, щоб розділити по тематичних каналах свої генерації, і т.д.
Тим більше, що свій сервер у Дискорді створюється буквально в 4 кліки.

Так ось мені цікаво, на фіга було це робити:

Після реєстрації та приєднання до сервера MJ у Дискорді, можна відразу робити промпти...

Неможна було зробити як у OpenAI? Які інші користувачі? На фіг я маю знати про них за свої 10-30 баксів підписки? Мені от просто цікаво.

Підписатись на коментарі