Який зробити пет проєкт на PHP?

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Доброго дня шановне панство! Зараз студент айтішної спеціальності, цікавлюсь які pet-project на php я можу зробити щоб сподобатись рекрутеру? Можливо у вас є якісь ідеї з вашої сфери? Хочу просто отримати навички з Laravel та розширити моє куценьке портфоліо.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зараз роблю проект який дає можливість ділитись книжками які ти вже прочитав в обмін на ті які хочеш прочитати, але він на symfony + vue, більш детально на notion:
cottony-dart-e32.notion.site/...​b53b0437a994fbbbfa2e78de1

Цікавить?

маркетплейс (доска оголошень), наприклад нерухомість. Це перевірений варіант та комплексна задача

Добре,нехай й нудно, але я бачу що варінт перевірений

Приходьте до нас у соціальний стартап — https://www,advogram.com/
Допоможете посильно та досвід цінний отримаєте

Напишите REST API, заверните это в докер, покройте все юнит тестами, добавьте авторизацию. Добавьте swagger. Напилите под это фронтенд на React. Обязательно пиши на typescript, заюзай redux либо другие библиотеки для state management

Дак придумай что-нибудь. Chatgpt тебе в помощь.
может быть от сайта с фильмами до интернет магазина. Есть куча публичных api, которые ты можешь брать себе как пример.
rickandmortyapi.com
swapi.dev

Можешь просто взять и спарсить данные с апи залить себе в базу и написать свое апи. Короче вариантов много.
Но я как php разработчик сейчас бы смотрел наверное в сторону python если бы начинал сначала либо java

Python — это такой же скриптовый язык как и php, на котором можно точно также писать web на фреймворках(django) только еще на нем куча библиотек для разработки AI. Он более универсальный и трендовый, на php ты сможешь писать только web.
Java — из-за ООП. Я большой любитель ООП и патернов проектирования, но насколько я знаю на джаве в основном много энтерпрайза и много старых проектов.

Помимо всего, очень хорошо иметь активность на гитхабе(участие в open source проектах). Это дает существенный буст при поиске работы.

Вітаю. Мене звуть В’ячеслав, мені 22 роки, і я пхп програміст. Я сиджу на пхп із 18 років.
Перший раз я спробував пхп із другом. Ми сиділи, обговорювали веб-технології і він сказав, що нещодавно пробував пхп. Він запропонував спробувати мені. Спочатку я не погодився, адже це ПХП, я чув багато поганих чуток про нього, чув, що він викликає залежність. Але друг наполягав, казав, що в житті треба спробувати все, і я здався. Він запропонував безкоштовний скрипт, що виводить Hello world!. Він здавався зовсім невинним, але, як потім виявилося, я вже не міг зупинитися. Вже дуже скоро завдяки пхп я спробував свою першу cms. Це зараз я розумію, наскільки небезпечним був цей крок, але тоді нічого не розумів, і мені це подобалося. Я не помітив, як після першої випробуваної cms мені вже захотілося написати свою. Далі було лише гірше. Я вже ризикнув спробувати дещо важче. Я вирішив спробувати свій перший фреймворк. Це було прекрасно. Але то була дорога в нікуди. На той момент родичі вже зневірилися мені допомогти, а моя дівчина дізнавшись, що я використовую пхп кинула мене. Я все більше віддалявся від своїх друзів та рідних, моє оточення складали такі ж пхп-програмісти, як і я. Ми збиралися в одного в квартирі, підключалися до сервера та спільно програмували, використовуючи пхп та фреймворки. Я потрапив у цей капкан пхп і тепер не можу самостійно позбутися цього, моє життя зламано. Якби міг повернутися в той час, я б усе виправив, і ніколи не купився на цей прийом.

1. Знаходите проблему і намагаєтесь вирішити її своїм сервісом. Так у вас з’явиться стартап пет проект.
2. Знаходите сервіс, який вам подобається, і намагаєтесь відтворити його. Так у вас з’явиться клон якого сь сервісу, можливо, кращий за оригінал.
3. Знаходите тестові завдання, які дають кандидатам, і виконуєте їх із застосуванням Best Practices, але залишаючись в рамках ТЗ.

Більшість стартапів не взлітають, оцінюйте свої можливості тверезо.
Якщо хочете якнайшвидше знайти роботу, зосередтесь на пункті 3 і подавайтесь на всі вакансії, які вам доступні.
Буде важко.
Але можливо ви щасливчик.

Можете будь-ласка кинути посилання де розміщують тестові завдання? Я думаю такі є

Підписатись на коментарі