Чи закривались робочі проєкти після вашого звільнення? Перевіряєте, як у них справи?

Вітаємо, спільното!

Автор Medium Янік Андраде у своєму блозі розмірковує, чому деякі проєкти «помирають» після того, як хтось із розробників йде з команди.

Там він висловлює таку тезу: «Завжди цікавлюся і намагаюся зв’язатися з колишніми колегами, щоб дізнатися, чи проєкт все ще підтримується. Це не егоїзм — я хочу бачити, що проєкт, в який я вклав стільки часу, процвітає і служить своїй меті».

А чи властиво вам цікавитися долею проєктів, над якими ви працювали в інших компаніях? І яка ваша мотивація це робити?

Перевіряєте, як справи у попередніх проєктах?

23%
24%
48%
5%
👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Все рано чи піздно закінчується :-) Певна кількість проектів закрилася, деякі — реінкарнували з новим складом. Головне, не залишитися в числі останніх. Треба відчувати, коли Тітанік починає тонути.

Можу запевнити автора, шо після десятка, другого, закінчених проектів воно попусте ))

Чомусь найбільш бізнес успішні проекти це ті, які в силу обставин, були зліплені на швидку руку в досить креативний спосіб для виконання досить специфічних вимог на початках кар’єри. На мій превеликий жаль, ці пристрої швидше за все ще живі і кимось дофікшувались. Хочеться лише вибачитися перед тими, хто з цими пристроями працює і працював, бо сама ідея дурацька і існує тільки, через довбанутість конкретних чиновників.

А так мій подальший вплив здебільшого був в багфіксінгу пристроїв і навіть деяких мікрочіпів, які розходилися мільйонними тиражами, так що в якомусь вигляді ці проекти здебільшого ще існують, але їхня подальша доля мені не цікава.

От прикольний девайс був www.kickstarter.com/...​ter-10-for-work-and-games , але він помер на етапі виробництва.

Наразі я філософські до цього відношусь, ну не взлетіло, зате купив собі будинок,машину або чергового мотоцикла)) Вже так за це не переживаю. Звичайно стараюсь, в принципі хочеться комусь ткнути пальцем і сказати, це вундервафлю моєї розробки. З усіма зв’язок в якомусь виді підтримую. Хоча декому забув передзвонити 5 років тому...

Так, перевіряю, проте не всі. Дуже залежить від проекту та компанії.

Часто доводилось працювати на проектах та з компаніями у які дійсно вірив і хотілось щоб вони розвивались та допомагали користувачам.

З деякими компаніями чи проектами/командами був контракт на розробку, вкінці якого були прописані умови передачі коду іншій команді для підтримки й подальшої розробки. Виконавши свою частину та передавши код і бачення для подальшого розвитку проекту з технічної сторони. Досить часто підтримую контакт як з засновниками, так і з розробниками, та іноді дізнаюсь чи все пішло за планом чи ні.

Щодо компаній, то наприклад з 2010 по 2015 рік я працював у MacPaw, підтримую зв’язок з кількома людьми що ще там, та кількома що вже не в компанії. Проте це зовсім не для того щоб випитати що і як, а просто тому що мені не байдуже на розвиток цієї компанії та їх проектів, і завжди цікаво побачити їх нові проекти, та почути про їх досвід. Якби з’явилась така можливість то залюбки співпрацював би з компанією знову :)

Також вже в Atlassian я взяв за звичку завжди розмовляти з людьми які йдуть з проекту над яким разом працювали. Це як додаток до регулярних ретроспектив та 1:1 мітингів з розробниками, також дає зрозуміти над чим варто попрацювати зсередини щоб покращити стан речей.

Не цікавився навмисне, та й там інфу дуже важко добути через особливості компанії-клієнта, однак після одного проекту мене пінґував координатор з галери і розказував, як необачно вони вчинили що мене відпустили, бо без мене там далі пішло зі скрипом. Пропонував мене скерувати з рекомендацією на інший проект, ну в мене тоді не було потреби змінювати роботу.

По моему от этой практики (подглядывание а как там в прошлом проекте) веет чем-то странным и нездоровым ... что-то вроде как бы человек интересовался, а как там у бывшей дела идут то ...

работали, делали дело, теперь некая компания больше не нуждается в ваших услугах на интересных вам условиях — какой смысл о чем-то переживать (фоновый анализ работы и принятых решений тут не считается) ?

мав досвід роботи у банках, 5 з них вже закриті — це рахувати ? ))))

Оце у вас сильна енергетика xD

В ВТБ чи сбєрбанк влаштуватися вам треба.

Дякую, з банками давно завершена історія.

Підписатись на коментарі