ВВП України у 2024 році зросте на 3,2%. Це менше, аніж минулоріч — прогноз Світового банку

Світовий банк у своєму січневому звіті «Перспективи світової економіки» оцінив зростання ВВП України упродовж 2023 року в 4,8%. У 2024 році очікують зростання економіки на рівні 3,2%, а на 2025 рік прогнозують ріст на 6,5%.

За даними Банку, минулоріч виробництво в Україні було на 30% нижчим, аніж у роки до повномасштабного вторгнення. У звіті також йдеться, що зростання глобальної економіки у 2020-2024 роках є найслабшим початком десятиліття за останні 30 років.

А які у вас фінансові очікування від 2024-го? Вважаєте, що стане краще чи гірше?

Які ваші прогнози?

7%
79%
15%
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я не шарю в економіці но який може бути ріст ВВП якшо наш пациєнт находиться в комі на апараті штучного кровообігу, і його життя залежить від того чи дадуть йому іще донорської крові. Уже мовчу про купу паразитів шо висасують немалу долю цієї крові і є дуже зацікавленими у тому щоб пацієнт знаходвся в такому стані якомога довше

Є фактор-рандомізатор по імені Трамп. Гарантію будь-яких прогнозів може дати лише Бог, бо все залежить від допомоги західних партнерів, у яких є свої інтереси і побоювання, на погляд профільних експертів нічим не підкріплені.

Звичайно що хотілося б побачити республіканця на чолі штатів, але не Трампа.

Звичайно є ще ЄС, зі своїми тарганами і ми явно не пропадемо. (Тільки Орбана частіше в туалеті треба зачиняти)

Взагалі що ВВП росте в таких умовах — це просто чудово.

Очікую що все не буде дуже погано і якось вирулимо. Тобто без змін у жодну сторону. Очікую просідання власних доходів через підвищення податків і інших можливих факторів, які я не можу відкинути.

Було «яйця Зеленського по 17 гривень»

17 * 1.032 = 17.544

Буде «яйця Зеленського по 17 гривень й 50 копійок»

Новая яхта сама себя не купит. Да и семья в США должна на что-то (хорошо) жить.

Підписатись на коментарі