Проблема при встановленні MacOS

Доброго дня. Маю MacBook Air A 1370 на ньому не має встановленої ос. Коли хочу перевстановити то після вибору диску вискакує вікно для введення Apple ID і пароля, але коли ввожу то пише помилку підключення. З флешки загрузитись не можу так як по натисканні кнопки option під час загрузки нічого не відбувається. Допоможіть!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В мене таке було колись на айфоні коли дата і час були некоректними.
Коли обновив дату і час то пустило залогуватись.

Якщо секонд хенд чи сам може грався й забув, то на маках є шифрування й захист прошивки від завантаження зі сторонніх пристроїв. Тюниться в рекавері мод

support.apple.com/en-us/102384

A 1370 рідна ос OS X Lion! скоріш за все онлайн встановлення цієї ос вже не підтримується! Потрібно створити завантажувальну флешку саме з цією ос (на іншому mac) після встановлення оновитись на максимальну підтримувану ос

Навіть на A1181 ставив Yosemite колись з нуля
Але так із флешкою

на іншому mac

Яка під лінухами теж норм пишеться. Під віндою треба тільки трохи по***тись наскільки пам’ятаю.
Ух давно цим не страждав.

першу ос, на чистий hdd, потрібно ставити рідну (що йшла з заводу) — потім оновлення до новіших

трохи не уважно прочитав твоє повідомлення ) так — якщо на твоєму mac раніше стояла yosemite то можна зразу ставити її. Тобто рідна стане гарантовано а новіша — не факт! В ті часи OS X були платні — 20$ якщо пам’ятаю

В ті часи OS X були платні — 20$ якщо пам’ятаю

Точніше платне скачування кажись. Сам ж ОС ніяких активацій як вінда всеодно не потребувала.

Підписатись на коментарі