Apple планує створити другу версію App Store, що дозволятиме встановлення сторонніх застосунків

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Найближчими тижнями Apple планує створити ще одну версію App Store, що діятиме лише на території ЄС та дозволятиме користувачам продукції встановлювати сторонні застосунки.

Apple готується внести зміни, щоб відповідати Закону про цифрові ринки (DMA).

Згідно з умовами, Apple зобовʼязані дозволити користувачам встановлення різних app-магазинів і скачування «чужих» застосунків. Компанія також повинна надати розробникам можливість просувати свої пропозиції за межами App Store і використовувати сторонні платіжні системи. Очікується, що DMA змусить Apple внести низку суттєвих змін у роботу App Store, FaceTime та Siri в Європі.

Саме тому Apple відокремлює App Store в ЄС від решти світу.

Кінцевий термін, до якого потрібно виконати вимоги DMA, — 7 березня, тож для запровадження є трохи більше семи тижнів.

Як гадаєте, чи матиме це вплив на розробку застосунків?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

dou.ua/forums/topic/47120
Вибачте, шановне редакціє, але ваші викривлені формулювання — це дно:

Підтримуєте легалізацію вогнепальної зброї?

Розберіться спочатку з питанням перед тим як публікувати МВСні наративи.
В Україні зброя ЛЕГАЛЬНА.

І що за манера закривати коментарі.

Ці жлоби щоб не втратити монополію замість того щоб дозволити по всьому світу зроблять магазин лише для ЄС. Всі інші країни теж мають прийняти цей закон щоб притиснути їх до нігтя. Прогрес не спинити.

Чому? Ніхто ж не примушує то встановлювати

Не примушує і забороняє це різні поняття. Я не розділяю думку що беспеці прям пипець, але аргумент «ніхто не примушує встановлювати» теж дивний. Накшталт «ніхто не примушує клікати на фішингові посилання», «ніхто не примушує використовувати пароль password123»

Я можу встановлювати будь-які додатки на компі з віндовс, на мак, на лінукс, на дроїд. Чому саме іос має тут чимось відрізнятись?

Ви в мене питаєте? Я лише кажу, що за інших рівних, система на яку можна встановлювати лише перевірені додатки більш безпечна ніж та, де такого обмеження немає. Подобається чи не подобається це вже кожен вирішує на свій смак і потреби

Вона більш контрольована, а не більш безпечна. Це не одне і те саме.

на андроид можно всё и работает все отлично

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі