Як почати торгувати на Etsy закордон?

Добрий день, чи є на форумі хтось, хто має успішний досвід початку торгівлі на Etsy за кордон? Цікавить, що найважливіше для отримання перших продажів?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Отримання перших продажів: просите своїх друзів за кордоном зробити перші покупки. Вони ставлять вам позитивний відгук. Профіт. Далі піде якось само (з рекламою, звісно) або не піде — Etsy взагалі майнданчик з прибамбахами. Крок вліво, крок вправо — забанять за секунду. Бувало, плавали. А зараз ще розбиратися з Etsy Payments / Payoneer (тобто з’ясовувати, де буде Ж менших розмірів) — взагалі «веселощі».

Дякую, а яка має бути реклама та скільки треба буде витрачати на рекламу?

Не підкажу вам тут. Але порекомендую знайти в ФБ групи «Western Bid: клуб продавців eBay, Etsy, Shopify» та «Сотвори свой бизнес! ETSY». Там буде вся необхідна вам інформація + ви можете поставити питання, якщо не знайдете відповіді. Просто наш магазин забанили, а в групах я по інерції залишилася)

Торгувати чим? де товар фізично знаходиться?

Дерев’яною сувеніркою, фізично товар в Україні.

Цікаво
Мені здається, що одна з проблем буде відправка товару закордон. Бо там вартість пересилки іноді коштує як товар

Там ще бажано робити безкоштовну доставку, наскільки я розумію, бо покупець бачить спочатку ціну товару, а коли хоче купити, то ціну плюс доставку, плюс податок, це відлякує. А доставка звичайною поштою в Європу буде від 6 Євро. Тобто, має бути ціна десь від 15-20 Євро, щоб хоч трохи було вигідно.

Але, думаю, що все-таки сама велика проблема почати продавати з нуля без досвіду.

А на нашому ринку пробував торгувати? Можеш скинути що за товар? Цікаво просто

Скинув в приватні повідомлення, на нашому ринку ціна буде менше рази в два як мінімум.

Підписатись на коментарі