Порадьте хороший і недорогий VPS або хостинг?

Привіт, зараз я використовую хостинг від thehost і плачу приблизно 600 грн за півроку. Мені не дуже подобається, іноді швидкість роботи довго затримується. І ось подумав про зміну хостингу або VPS, розглядаю такі варіанти:

1. Взяти VPS. Я зможу розмістити свій проект на Laravel на VPS, оскільки на хостингах такого немає. Проблема в тому, що я не хочу платити більше 200 грн на місяць за VPS, у мене немає фінансових можливостей.
  2. Взяти просто хороший хостинг з високою швидкістю і платити не більше 150 грн на місяць. Загалом, порадьте, яким хостингом або VPS ви користуєтеся і скільки платите?
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Роками сидів на Linode, підганяючи конфігурацію під Gitlab, щоб він хоч якось працював. Коли для його нормальної роботи світчнувся на $24 план, зрозумів, що щось в цьому житті потрібно міняти. Двома тижнями раніше перейшов на 2vcpu/8GB/80GB Hetzner за 11.5 євро, і як заново на світ народився — всі проекти, павуки, Gitlab, все працює прекрасно. Щоб забекапити 50GB базу mysql в докері, не треба зупиняти інстанс з Gitlab, як було на Linode.
По відгуках докопуються до документів, але я відправив першу сторінку закордонного, і на тому все.

мiсце народження у закордонному Вашому не вiдноситься до Луг\Дон. областей?
документи просили одразу, чи згодом пiсля купiвлi послуг та якогось часу користування?

Не відноситься. Зразу, як верифікацію аккаунту.

якщо в Україні та не дорого, то bytes.ua

я без претензiй, але на головнiй сторiнцi 4 вiдгуки з однаковим текстом «„Great! This is the best hosting I have ever used before.“»... без палева ))
при перемиканнi мови з укр. на англ. цiни все одно зазначенi в гривнях.
не дуже iнформативно..

Hetzner Cloud CX11 за 3.79 евро: 930k юзерів на міс без жодних проблем. Але коли 370к за добу (це десь 1kk переглядів) — то вже помітно.

на трастпiлотi бачу такий вiдгук: «These guys make you give your ID just to ban you. Its pure racism at this point, how in earth i have european citizenship and you email me telling im suspicious?»
як я писала на один комент нижче, маю проблему з вiдмовами на рiзних сервiсах через мiсце народження ( рядок «place of birth» у загранi).
Шукаю новий хостинг для двойх сайтiв (з переносом доменiв включно), але боюся що «клеймо народження» додасть болю й тут.
Чи давно користуєтеся їхніми послугами? У Вас доки просили надсилати на перевiрку? айдi, адресу, банкiвську бiлiнг адресу?

Користуюсь вже років з 10. Документів не запитували, але ж я регався десь тоді, коли динозаври ще були живі. По доменам рекомендую www.namesilo.com/pricing?rid=cf62e35jx, це просто це бест реєстратор. Для українських доменів можно юзати hvosting.ua/#h5a8

Дуже дякую,
домени в мене не українськi (com, art), бачу що в namesilo таке є, та й веб-хостинг в них за 4.99 гарно виглядає.
Але на трастпiлот бачу вiдгуки де пишуть, що вони пiсля оплати домену, хостингу, та SSL запросили документи i не вiддають домен щоб переїхати. Ще мовляв їх полiсi зазначує що можна суспендити домени без повiдомлення власнику.
Розумiю, що негатив можна на кожного прочитати, просто вже не знаю куди податися щоб з тими документами знову не мордували ((

їхня пропозиція веб-хостингу за 4+ долари для мультисайтів дуже приваблива! Якраз зараз шукаю куди перенести два простих сайти. На трастпiлот майже нема вiдгукiв на OVH, тому якщо неважко, Вам кiлька питань:
1) скільки часу/років Ви користуєтеся їхніми послугами, чи були проблеми, перебої з доступом, чи доводилося звертатися до сапорту?
2) чи були у них питання до Вашого резидентства/документів? Розумію, питання дивне, але через купу проблем через «місце народження: Луганська область» у загранi (відмови від різних контор) це мiй персональный головний бiль та одне з побоювань щодо переїзду на новий хостинг (((
Бо потрібно буде переносити домени, оновлювати дані ху-із, побоююся потенційних проблем, якщо захочуть подивитися в паспорт або підтвердити проживання (в українських банках вперто вписують давно стерте з землі рідне місто луг. області як білінг адресу). Тому таке питання..
Дякую

Ну сделайте себе просто справку переселенца на любой рандомный адрес, и не будет проблем с украинскими банками. Если у вас есть проблемы с иностранными банками, то это уже скорее гемор с вашей стороны, поскольку там нет законов по которым они вас по прописке могут отшить. Естественно для этого надо на границе ставить визу, получать иностранный идентификационный номер как минимум, в любой загранице.

нельзя просто так взять © и сделать счет на рандомную справку. Да, знаю, некоторые так требовали и им делали, но возможно я лицом (скорее ростом) не вышла (как и все мои члены семьи). Ибо ни одному еще ни разу не внесли адрес по справке, только прописка и все тут — упираются рогом. В первую очередь Приват. Моно туда же (спрашивала сапорт ПЕРЕД регистрацией, на словах подтвердили что можно вписать фактический адрес, по факту — через два дня проверили доки и забанили насовсем). Если вы про кошельки типа вайз, то клали они на бумажку с рандомным адресом — требуют доказательства проживания посущественнее, проходила этот гемор длиной в месяц, увы...

Так сразу надо подавать документы вместе со справкой, они не вправе отклонить согласно закона. Вообще тот «закон» о банковских «нерезидентах» — неконституционен, и в принципе у кого куча времени — могут его обжаловать в ЕСПЧ. Нерезидентами являются граждане, постоянно проживающие, и платящие налоги за пределами территории обозначенной конституцией, а жители оккупированных территорий нерезидентами не являются. Если ты платишь налоги в Украине — это факт того, что резидент. Иначе можно подавать на пересчёт налогов во избежание двойного налогооблажения. Но это всё уже другой вопрос. Факт в том, что они не вправе даже по неконституционному закону отказать. Лично я совершенно спокойно делал счёт в Привате.

1. було що згорів датацентр)
2. доки запитують. верифікація

на vps буде повільніше працювати. Бо в дешевої общагі можна тимчасово привести 10 знайомих жінок та розмістити по кімнатах. А vps це крихітна комнатушка де доступно тільки те що є.
Проект повинен сам себе забеспечивати в грошах.
Laravel та CMS хавають багато ресурсів задля 150 грн. Тому потрібно писати своє кастом рішення с файловим кешем. Або купувати хороший хостінг під laravel.
Бо омнозон та vps потрібно ще адмініструвати та налаштовувати захист.
Проте заради навчання та масштабування, омнозон гарне рішення

AWS ES2 можна конфігурити щоб ціна була 2.5$/місяць. Це мінімум який я знаходив. Але там виходить мало оперативної пам’яті.
Але майже всюди найдешевший інстанс це 5$/місяць (Digital Ocean, GCP, Azure).

Якщо використовувати serverless архітектуру — взагалі копійки можливо платити. + рік free tier на більшість основних сервісів

Чи давно користуєтеся їхніми послугами? У Вас доки просили надсилати на перевiрку? айдi, адресу, банкiвську бiлiнг адресу?

Підписатись на коментарі