Де ви купуєте та тримаєте крипту?

Підкажіть, будь ласка для новачка, де надійніше купувати крипту. Використовувати біржу типу Binance?

І інше питання де її зберігати, на самій біржі я так розумію ніхто не зберігає? Чи окей використовувати гаманець типу MetaMask?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Всім добра! Якою біржею краще скористатися без KYC чи з KYC та чи безпечно поповнювати/виводити гроші на картку? Якщо я хочу розібратися як це працює, максимум можу закинути 500-700 usdt.

Прям безпечно-безпечно, навіть не знаю, тому що зараз в Україні неможна напряму купляти криптовалюту, тому залишається п2п, котрий хоч і надійний але залежить від користувачів, такто бінанс одна з найпопулярніших бірж, до війни можна було прямим переказом з приват24 купляти крипту там.

Оскільки тема про крипту, а мені дуже хотілося б почути коментар від криптанів ДОУ...
Припустимо, я у январі 2021 купив би собі трохи біткоїна та почав ним торгувати так вдало, що
на прикінці 2023 року у мене стало би на 44% більше, чи вдало я вибрав трейдерську систему для торгівлі?

----
Wallet before (01 01 2021): 
usdt=450.0(900)
crypto=0.01549(0.03098)
priceCryptoInUsdt=29047.278599999998
----
Wallet after (31 12 2023): 
usdt=648.0(1296.8071)
crypto=0.01535(0.03067)
priceCryptoInUsdt=42276.65

у тебе кількість бітка зменшилась за 2 роки, а приріст відбувся за рахунок подорожчання самого бітка тож система якось хромає, як мінімум трохи))

Я взяв статистику з бінанс похвилинну за три роки. На ній проганяв алгоритм. Він стабільний. Можна навіть відключати подальший перебір свічок, по досягнені 35 % річних (чи 3% у each month) щоб не втрачати. Хочу зробити експертну систему — апку, що продаватиме сигнали. Знайти б ще рекламіста, щоб заадвертайзити це все.

До речі, користуючись темою)
Є гроші, на картці умовного банку, які можна вивести звідти через свіфт. Інших варіантів немає.
Є якісь способи перевести їх в кріпту оминаючі переводи на інші картки/рахунки в Україні?

Наскільки погано тримати все на earn або bnb vault щоб брати участь у ланчпулах, мозок відмовляється приймати те що така топова біржа як бінанс може піти на дно як FTX, ну і з ланчпулів можна отримати інколи навіть більше ніж на пиво, розумію що це жадібність, але можливо хтось наставить на шлях істини?

Скажімо так, для негіків, які не хочуть заглиблюватись в технології, вчити матчастину, безпечніше на СЕХах типу байненса чи coinbase тримати. Набагато більш ймовірно що вони свої гаманці посіють, зільють ключі, чи не туди відправлять, ніж те, що байненс збанкротує. Набагато більше активів втрачено за межами бірж, ніж на самих біржах.

Та навіть якщо збанкротує, все-одно вернуть як мінімум частину. Вот з FTXа повертають вроді. Це одна із причин корекції біткойна за останні 2 тижні, так як greyscale розпродає біткойни FTXа та деяких інших збанкрутілих компаній.

Скажімо так, мій друг якраз з таких, його стратегія: вибирає щось максимально популярне і поки зараз глобальна довгосрочна просадка, кожного місяця вкладає суми які не жаль втратити і сидить на earn, але так як початок його стратегії починає свій відлік з краху бітка до 18, то зараз за збігом обставин, прибуток досить суттєвий(наприклад солана була куплена по 13), планує все злити в стейбли коли біток відновиться до свого старого піку в 68к. Чи можете щось порадити для таких як він — досить боязних інвесторів? Тому що часу і бажання моніторити купу каналів і чатів нема, та і довіри до них нема, але якихось знань всетаки бракує і хочеться їх десь віднайти.

Якщо купував солану по 13, коли було стільки ФУДу по ринку і на порядок більше по солані яку буквально похоронили, то не такий вже і боязний інвестор, я би сказав з яйцями ). Або відбитий спекулянт.

Ну а по темі, нічого краще хардверних гаманців типу ledger не придумали. Та і дивлячись які суми і який ризик менджмент. У мене і $100к+ на байненсі лежали і я спав спокійно, тоді як деякі стресують і від 1к на біржі.

Тримав на коінбейзі, доки ті тварі мене не забанили. Третій місяць намагаюся розбанитися...

Так мы и сказали, товарищ гетьманцев)

У апаратного гаманця Trezor жодого випадку викрадення коштів, на відміну від Ledger.

подробнее пожалуйста с этого момента, друг интересуется))

Non-custodial wallet: Coinbase wallet, exodus, 1INCH

бінанс/коїнліст і виводжу на онлайн кошельки, фантом, метамаск, трастволет

Залежить як співвідносяться суми якими ви оперуєте на біржі до ваших понять про прийнятний ризик. Для когось ризик втрати і 100 юсдт не прийнятним, а для когось і 10000 не є суттєвим ризиком. Останнім часом вигідно тримати кріпту на Earn чи навіть на Loan, за місяць на пиво точно набіжить ))
ПС А ризики є скрізь, навіть у ЖПМорган, чи БанкОфАмеріка. ))

Останнім часом вигідно тримати кріпту на Earn чи навіть на Loan, за місяць на пиво точно набіжить ))

Достатньо в DeFi зануритись, набіжить набагато більше, не будеш залежити від біржі і не буде локів. Правда там свої ризики є, такі як взлом протоколів.

Пропоную ознайомитись з публікаціями Антона Швеця:
2023-03-28 t.me/readshvets/606
2023-04-06 t.me/readshvets/644
2023-12-28 t.me/readshvets/1136
2024-01-24 t.me/readshvets/1187

Я виключно для того, щоб отримати базові знання з того як працює крипторинок, 2 роки тому купив холодний гаманець Ledger і взяв туди різного на 100 баксів через Binance. Але я погоджуюсь із коментарем нижче — для невеликої кількості чи для навчання купувати холодний гаманець немає сенсу. То ж методом виключення, лишається гарячий або біржа. Не можу аргументовано пояснити чому, але б на біржі не зберігав просто так (хіба що активно торгуєш), тому лишається гарячий гаманець. А який саме — читай нижче :)

Щоб не зберігати на біржі варто почитати, як ідуть справи у FTX :)

Все залежить від того, яка сума та навіщо.

Якщо суми невеликі, то можна купувати через Binance або WhiteBit. Там буде верифікація (KYC) тому таку крипту не варто використовувати для різних «темних справ» :)

Зберігати краще на гарячих гаманцях типу Trust Wallet, MetaMask etc. якщо сума невелика. Якщо велика, то краще холодні гаманці: Ledger, Trezor etc.

Якщо потрібна крипта без прив’язки до вашої особи, то краще купити USDT за кеш в якомусь обміннику (їх повно), а далі за ці USDT купувати інші монети через онлайн обмінки без KYC через надійний VPN або TOR.

MetaMask взагалі дно в плані функціоналу і особливо UI/UX. Не розумію, як будучи стільки часу на ринку (а вони одні із першопроходців) і маючи команду в 200 чоловік, можна випускати таке говно? Хочете відштовхнути народ від крипти — порекомендуйте йому MetaMask.

Trust Wallet (до речі проект українця який продався байненсу) в плані UI/UX чуть кращий, но в плані функціоналу на порядок гірший. Також не розумію як маючи дах і бабло байненса, можна випускати такий продукт?

Вот буквально вчора відкрив парочку опенсоурсних рішень, типу Rabby:
chromewebstore.google.com/...​kjbdgmoleebolmdjonilkdbch

Блін, яке ж це полегшення після MetaMask-а

За MetaMask не скажу, він у мене колись нахібась був і все)

Trust Wallet хороший тим, що
1) дуже простий
2) 98% користувачів нічого окрім отримати/відправити/баланс не треба
3) Відкритий алгоритм деривації ключїв з сід фрази (я для BTC для цікавості вручну перевіряв, що приватний ключ можна відновити без самого гаманця).

Підписатись на коментарі