Сирського призначили головнокомандувачем ЗСУ, — про це повідомив Зеленський

Володимир Зеленський зустрівся з Валерієм Залужним та подякував йому за два роки захисту України.

Після зустрічі стало відомо про відставку Залужного. На місце Головнокомандувача Збройних Сил України призначений генерал-полковник Сирський.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Шостий президент, який бачив мир в очах агресора, звільнив кваліфікованого генерала, який готував захист, ось це повний абсурд

Шостий президент сам має піти у відставку

Я правильно зрозумів ідею «маленька радянська армія переможе велику радянську армію»?
© Сарказм.

Я не вірю в геній Залужного але така ротація виглядає вкрай сумнівною. Зе мав би піти у відставку першим.

Ну що, зелений ванабі-наполеончик таки домігся свого. Сумно.

Всі військові, на кого підписана, в розпачі. Хлопці демотивовані.

532 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

ИМХО. Звільнення важливо не саме по собі, а як свідчення неадекватності влади тим викликам які є. І це херово, бо насліки вже є і будуть ще.

Зійдуться з підорашкою десь по середині дніпра?

Вони ще Одесу захочуть)

Им нужно отрезать нас от моря как мощной транспортной артерии. Морской транспорт — это большая мощь, так что захотеть — они захотят.

Принаймні буде один ГК, а не 2 як неофіційно було.
Правда, очікувати асиметричних дій від нього важко...

На даний час зі змін тільки ТЦК переходить на 24 год робочий день

Взагалі частково погоджуюсь з коментатором нижче, що відставку Залужного використали, щоб змістити увагу з інших подій: мобілізація, тцк цілодобове, блокування допомоги.
ЗМІ, аналітики змістили увагу на цю подію і помітила як риторика з «треба дозволити виїзд» змістилась на «неможливо зробити дуже мʼяким цей законопроєкт та не можна його зробити таким драконівським» (Саакян). Або «це піздець, ви там шо подуріли?» до «ну на вигляд базовано» (Лачен)
І такого дуже і дуже багато.

В Гончаренко в коментарях вже виють «ну всьо, через відставку Залужного буде анти майдан». Хоч хтось подумав, що вони все одно будуть сидіти в одному кабінеті чи розмовляти по захищеній лінії все одно? Залужного ж не на почесну пенсію відправили, а просто лишили посади вищої, чим він був. Не розстріляли, не в тюрму відправили.
Причому масштабування проблеми лише накопичується. Тому мені і здається, що це все виглядає як фарс для населення, просто щоб спрямувати гнів. Я не кажу, що ситуація лише для цього, а що її використали в тому числі

щоб змістити увагу з інших подій

щоб відволікти від Євробачення і голосування в Дії за своїх улюблених викконавців!

харош вже зради, бо куди не глянь — кожен другий чи не заступник Залужного, свічку тримав при всіх розмовах вищого керівництва.

Хоч хтось подумав, що вони все одно будуть сидіти в одному кабінеті чи розмовляти по захищеній лінії все одно?

Ліда проекта змістили до мідла.
Ну то й що?
Він буде у тому ж опен-спейсі і у тому ж слаку з тими ж людьми.
Чи є н’юанс?

Ти не можеш перенести офісну більш горизонтальну культуру на військову вертикаль )
В тому і справа, що Сирський так само працював і ніколи взагалі не хвилювало хто він, коли він завідував напрямком схід.

Ліда проекта змістили до мідла.

ні, ліда вивели з проекту взагалі

У нас общество спектакля и т п. Ему насыпают шоу, представления и эмоциональных качели, чтобы оно было постоянно занято и не отвелось на размышления и анализ.

Как раньше говорили в давние времена: «хлеба и зрелищ». Теперь в Украине только зрелища без хлеба.

Не совсем так)
Я не спорю, что отставка Залужного важный элемент и это в действительности было.
Просто куча всего еще произошло и оно все оказалось в тени свечения этой новости

Навык по придумыванию новых событий для отвлечения внимания масс от других событий очень востребованный в мире, наверное.

Суровикин последние несколько лет был в подчинении Залужного, а тот под Зеленским.

Это все шоу для расфокусировки внимания и уныния обществ в Украине и вне. Постарайтесь выжить.

Суровикин — это в рф, который воевал в Сирии, а потом принялся строить укрепы в Херсоне. «Линии суровикина»

У нас Сырский. Ассоциируется с «сыром и творогом», а тот с «сурком»
Так запомнишь 👀

Перепутал фамилии ночью. Имел ввиду Сырского.

Суровикин

Нарешті норм аналіз підвезли

Імхо (з спробою в об’єктивність)
Я не знаю на 100%, про то які Сирський та Залужний з професійної точки зору — у сенсі, хто з них кращий/гірший у цілому та/або у специфічних областях.

Але я бачу як президент, який до цього:
— Проводив еталонно безвідповідальну та інфантильну політику у зовнішній та оборонній сферах
— Призначав керівників з результатом в майже 100% фейлів різного ступеня епічності ( саме Залужний тут чи не поодиноке виключення )
— Дуже схильний до популістичних рішень

з вкрай загальним поясненням, звільняє кваліфікованого професіонала, який до цього:
— У цілому, досяг значно більше ніж від нього очікувалось
— Має повагу підлеглих та підтримку у суспільстві
— Досить незалежний та має власну думку

Це виглядає досить погано.

ВЕЛИКЕ ІМХО (без спроби в об’єктивність)
— Вова реально пересрав у 2022-2023 (от тільки не потрібно про боневтіка будь ласка), тому робив більш-менш що потрібно — працював розмовляючою головою у зовнішній сфері, та не ліз у справи дорослих — тобто, у суто війскові
— Відчувши себе у відносній безпеці, забажав сам погратися у солдатиків, та знову не знайшов підтримки у дорослих, особливо з огляду на реальний стан з ресурсами
— Оскільки наближаються вибори, вкрай необхідно пред’явити хоч якісь успіхи — і фактор втрат тут другорядний
— Тобто, змінюємо самостійну фігуру на (за репутацією) на значно менш самостійну і намагаємось ще раз. У разі успіху — це все отець нації, у разі фейлу — звалюємо усе на невдале призначення

P.S. Буду дуже радий, якщо помилився / помиляюся тут у кожному реченні :(

Оскільки наближаються вибори,

і коли ж вибори?

звалюємо усе на невдале призначення

так призначення і є головними обов’язками «отця нації»...
призначення Залужного мабуть єдине адекватне рішення «бубочки» за всю його каденцію...

і коли ж вибори?

на одну добу ближче ніж вчора

так призначення і є головними обов’язками «отця нації»..

То є занадто складно для розуміння простого наріда. Для нього достатньо що «отець нації» суворо морщить чоло та обіцяє показово розібратися в черговий раз — а усяких Баканових та Резнікових мабуть марсіани призначають, він-то тут до чого?

і коли ж вибори?

5 ноября этого года

звалюємо усе на невдале призначення

Ви хотіли сказати на «папєрдніків»

Кабінет Міністрів України дозволив цілодобову роботу ТЦК, — представник Кабміну

Тепер працівники ТЦК зможуть вручати повістки цілодобово. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК.

Ну це мабуть до цього призвели великі черги з добровольців під ТЦК, зіюа ні?

Там хтось казав, що будуть фури, а не буси... як у воду гледів.
Я думав, що це можливо, але шо так швидко....

будуть фури, а не буси...

і метро на Троєщину... нічне

Тут були адепти того, що це Залужний винуватий у відходах ТЦК. Цікаво що вони зараз напишуть..

То було вчора, а сьогодні пан Сирський має всі шанси перевершити пана Залужного!)

Хм, потрібно розуміти, що все одно у генштабу є якийсь план по виконанню. Якщо недостатньо людей, то просто будуть відрізнятись методи, але весь генштаб все одно буде це робити.
Цілодобово це будуть робити просто щоб ЗМІ та очевидців було менше як крадуть людей з ліжка.
Раніше теж дічь була, тепер стало ще гірше.

Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК.

Где то в законах должно быть ограничение на время работы

с чего это ? как вы себе это представляете? нет контор, которые работают 24/7 ? сделают несколько смен и все. Были бы кадры

с чего это ? как вы себе это представляете? нет контор, которые работают 24/7 ? сделают несколько смен и все. Были бы кадры

такие контроры, разумеется, есть
А вот есть ли законы, которые обязуют граждан посешать такие конторы в ночное время?
если честно, я навскидку могу вспомнить только УПК, который запрещает проводить допросы в ночное время
а можно ли ВЛК заставить проходить в ночное время — или вообще любую другую гражданскую процидуру?

В целом нет смысла ночью проводить медосмотр т.к будут искажены показатели.
Покушал на ночь и глюкоза поднялась. Еще суточные ритмы влияют на гормоны, биохимию и иммунитет.

Так что вообще ни о чем.

В целом нет смысла ночью проводить медосмотр т.к будут искажены показатели.
Покушал на ночь и глюкоза поднялась. Еще суточные ритмы влияют на гормоны, биохимию и иммунитет.

Соррі за токсичність, але з таким треба на розсміши коміка йти.
Ви думаєте на ВЛК хтось дивиться на якісь показники?

Це я скоріш душню. Взагалі я так розумію залежить від самого тцк.
В мене приятель проходив медогляд і його направили на ще 10+ аналізів
Так в нього знайшли стільки болячок, що там вже йде до оперативного втручання.

Але також знаю тіпа, кого мобілізували після черепно-мозкової травми

Це я скоріш душню. Взагалі я так розумію залежить від самого тцк.
В мене приятель проходив медогляд і його направили на ще 10+ аналізів
Так в нього знайшли стільки болячок, що там вже йде до оперативного втручання.

Але також знаю тіпа, кого мобілізували після черепно-мозкової травми

Соседа по даче с ярко выраженной болезнью бехтерева в своё время несколько месяцев гоняли по комиссиям. но вроде всё таки комиссовали.

Ну першого з мого прикладу також, бо там взагалі букет всього, а він навіть не знав. Там і з гормонами, с судинами, з мʼязами, спиною хвороби. (Він не пенсіонер, йому навіть 30 немає)

Зі всіх показників на ВЛК (в кращому випадку!) роблять рентген легень і ЕКГ, про яку біохімію взагалі мова? В гіршому випадку — бумажку з ВЛК тобі приносять прямо в бусік на відправку.

Я на цьому тижні проходив влк. Особисто зі мною не помітив такого трешу, в мене проблеми з зором, за мною не ходили, не контролювали як інших. Визнали обмежено придатним, і видали повістку на 28-ме, сказали що це типу контроль щоб нікуди не змотався, і треба буде кожного місяця так ходити.
Але вірити тцк себе не поважати, тому шукаю зараз варіанти броні або відстрочки.

Є друг котрий вміє чітко ламати кінцівки, або той же ножаєв

Зламає так що визнають непридатним але не позначиться на стуканні по клавіатурі?)

Зламає так що визнають непридатним але не позначиться на стуканні по клавіатурі?)

Вы, надеюсь, не ногами по кнопках топаете?
Я знаю, что иногда складывается впечатление, что некоторые программисты именно ногами код и пишут....

Інколи набридає руками, підключаю й ноги, а руками клацаю в телефон)

Такий воїн, стрілець-кулеметник-гранатометник в одній персоні.
Такі таланти на цивілці пропадають

Зламає так що визнають непридатним

Ні, буде відстрочка до року.

не позначиться на стуканні по клавіатурі

Якщо ногу, то абсолютно ніяк, якщо руку, то тільки знизиться швидкість друку.

А бонусом на все життя буде індикатор погоди в місці перелому

Кров же здається мають брати. Це стандарт: кров з вени, сеча
🤔

Кров же здається мають брати. Це стандарт: кров з вени, сеча

Много чего должны. Анализы брать, законы соблюдать, еще что-то там....

Головне не як/коли беруть, а те, як рахують аналізують.

Розмова вночі в ТЦК на ВЛК:
Призовник:
— Перевірте мій рівень глюкози!!!! Гормони! Біохімію крові, в мене низький іммунітет!!!
І.О. лікаря:
— Глюкоза? Це співачка якасть? Щось чув її пісні в молодості.
Біохімія? Це наче дві різні науки. На біологію, пам’ятаю ходив, а от хімію частенько прогулював.
Низький іммунітет? То від компьютера і поганого харчування! На свіжому повітрі одразу підніметься! А провіант у нас найкращий в світі!
Придатний! Наступний.

комендантську годину поки ніхто не відміняв

На бусики незламності не поширюється.
Якщо раніше треба було з уловом чекать до ранку і підтягувались родичі-юристи-поліцаї то тепер до шостої ранку свіжозловлений доброволець буде уже в військах.

комендантську годину поки ніхто не відміняв

Не проблемы ТЦК
Сказано явится в 02:30, не явился — уклонист, розыск, поймали, отп***или

це точка зору — песиміста,
оптиміст би вночі вийшов до блокпосту, щоб його затримали, в КПЗ показав би повістку, його б доправили до ТЦК — економія на таксі, котре в коменданську годину все рівно не працює

Можете уточнить какой % гдетих законо сейчас работает и исполняется властью?

Можете уточнить какой % гдетих законо сейчас работает и исполняется властью?

76,4% законов сейчас работает и испольняется властью.

Це дуже тревожні новини. Є вірогідність, що в країні може настати диктатура. ©

Диктатура це ще на саме гірше. Зараз і так в суспільстві і військах зрада. А тепер уявіть, якщо по приходу Сирського буде якась вагома невдача. При Залужно можна було би виїхати на довірі до нього, а при Сирськом, всі почнуть казати: «Нафіг ти (Зе) його поставив, сам поставив сам і воюй і т.д. і т.п.». Це реальна причина для бунту як в цивільному суспільстві так і військовому.

Не хотів писати нічого, бо не сильно в темі.
Але якщо те що кажуть (що родина Сирського в роzziї, те що сімя там ватна), правда. То мене дуже дивують такі кадрові рішення.
З одніеї стороні тут хтось у телегі щось пизд-не, так (його/її) знаходять на наступний день і воно вже пише свої вибачення.
А з іншої ось така людина стає на таку позицію.
Хоча Залужний каже що повністю довіряє Сирському.
А що каже СБУ?

СБУ займається бігусом а не сирським, в них часу нема на таке

Ну бо в телегі п***іти — це не службу служити.

То мене дуже дивують

А мене — не дивують

То мене дуже дивують такі кадрові рішення.

В сенсі? Це ж стандартний підхід Зе з першого дня президенства: Портнов, Дубінський, Бужанський, Баканов зі своєю Алантрою (с.ка яким же д.білом треба бути щоб в таке вірити) та купою ФСБів на топ-посадах СБУ, Гетьманцев, Єрмак в кінці-кінців.. Одного Залужного хз. як призначиои главкомом..

Злякався тоді мабуть, а зараз підріс і поміняв)

Залужного Байден наказав поставити, не однім же росіянам було роставляти в Україні свої фігури

а чого Байден не наказав до війни готуватися?

Очевидно тому що завхоз єрмак сав в очі найвеличнішому що війни не буде і нічого не робили, фігура росіян зробила і робе своє діло

Він з 2019 року був командувачем Сухопутних військ України. Теж дуже значна посада. І перепон цьому не було.

А чому Сирський? Чому не Кошовий? Для зе! це було б логічніше

Чому не Кошовий?

може тут сам лисий з бразерс — проти

Та ладно, по генералам снайпери не стріляють

Вертикаль й інші провладні помийки просували сирського ще з 22 року, тому абсолютно не здивований. Відбувається типовий негативній відбір, жополиз замість Залужного)

Та ні, то просто банальне прибирання незручних людей та і все.

Так і працює негативний відбір.

Так багато хейту через це рішення, але всі схоже забули що пан Сирський керував обороною Києва і операцією на Харківщині.
Таке враження що більшості тут аби похайпити та розвести побільше зради

я звісно не військовий експерт чи пан Жданов, не хочу возвеличувати генерала Залужного, чи применшувати вклад генерала Сирського, але судячи по репортажам, словам очевидців, які там були і тд — рішення приймались в основному «на місцях». Загальна стратегія була в маневреному захисті по всій ділянці лінії зіткнення, де окремі групи наносили максимального враження противнику, який просто йшов необдуманно в сліпу рогом великими колонами, які зупинялись маленькими взводами. Вплив військової вертикалі в цьому подвигу явно перебільшений. Тому я б не приписував тут заслугу конкретно генералу Сирському. Та й самій обороні Гостомеля не все так було ідеально, як потім «вещалось» по ТБ і популярними тг каналам.
Про Харків варто згадати слова самого Сирського, де він сам підтвердив, що цього не очікував. Там загалом просто з десяток супер важливих деталей, які призвели до того, що ми маємо зараз. Про контрнаступ на півдні і оборонну Донеччини ви і так напевно чули. Висновки робіть самі.
Думаю тут більше фактор дизморалі, ніж результату від майбутніх дій нового головнокомандувача

Хейту багато через когнітивний дисонанс від інформаційного супроводу рішення.
Озвучена причина: необхідність оновлення військового керівництва
Прийняте рішення: поставити людину яка дуже давно у військовому керівництві

Когнітивний дисонанс породжує роздуми на тему «Де пиз...ть?» і з двох варіантів — «Озвучена причина — нісенітниця» виглядає сильно вірогідніше.

Ну а якщо пи...ть про причину — значить є шо приховувати, що породжує ще більше роздумів на тему, які закінчуються висновком:
Причиною є бажання зняти Залужного, а Сирського призначили, бо більше немає кого.

Що в свою чергу спонукає до нової порції роздумів на тему — а чого його треба було знімати

По слухам, Залужний став діяти самостійно, не інформуючи про це Зеленського і західних військових. Нібито саме це стало причиною заміни його на одного з існуючих генералів. Якщо припустити що це правда, то заміна виглядає логічно, бо тоді проблема не в тому щоб знайти якусь нову невідому нікому стратегію (для чого потрібні нові люди), а в тому щоб просто виконувати існуючі плани.
Але якщо при цьому думати що Зеленський демон який абсолютно все робить неправильно, Залужний непогрішимий ідол, а людина що це думає вважає що вона сама видатний військовий стратег, то звісно виглядає погано.
В плані культизму на жаль у нас парітет з рашистами, без якогось ідола ми не можемо.

>

По слухам, Залужний став

Ой, тут стільки різних варіантів, з яких всі можуть обирати те що їм більше до вподоби ;)

По слухам: якщо нормально і правдоподібно комунікувати свої рішення, то слухів буде значно менше. Наприклад, якщо б було озвучено:
Беручи до уваги обставини і ситуації на фронті, мені потрібна людина яка «не буде діяти самостійно» і буде узгоджувати всі кроки зі мною, і буде виконувати все що потрібно без зайвих статей в іноземних медіа.

Це б не викликало відчуття що Зеленський бреше, а «оновлення» під керівництвом «старого коня» — викликає.

А оці от — ідолізмо-культизми, якщо воно до мене адресувалось, то я в тому не замішаний, я без жодного піїтету ставлюсь до будь-яких носіїв владних повноважень.

По слухам, Залужний став діяти самостійно, не інформуючи про це Зеленського і західних військових.

Досить ймоіврно, що саме через такі дії Залужного Україна встояла на початку вторгнення. Особливо згадуючи як в штатах адмін зливав секретні дакі русні і скільки зрадників в рядах Зе є до цих пір..

Я ж кажу, якщо вважати що ця версія правдива, і одночасно якщо вважати що Залужний все робить виключно правильно, а всі інші виключно неправильно, то дійно так. Залужний знаходився в оточеній твердині, єдиний адекватний в колі некомпетентних і був вимушений ховати свої плани від підступної Нати та Зеленського. Цікава версія, і головне реалістична. Бо так не буває в країні що генерал некомпетентний. А хоча стривайте — просто тут же в цій же темі генерала що працював безпосередньо під керівництвом Залужного називають м’ясником і жуковим, повністю некомпетентним нездарою. А отже виходить що всі успіхи ЗСУ це тому що Залужних ховав плани і від свого керівництва, і від рівноправних партнерів і від підлеглих (від того ж Сирського). Геніальна людина, майже Бетмен, все одне лице затащив.

ПС: по моєму у населення трохи почав дах підтікати через затяжну війну і почали плодити конспірологію щоб виправдовувати свої упередження.

і почали плодити конспірологію щоб виправдовувати свої упередження.

Ем.
1. факт перший, що в США адмін зливав секретні документи русні.
2. факт другий, що Баканов призначав а Зе затверджував купу агентів русні на головні посади в СБУ. Наразі, багато цих людей знаходяться під слідством.
Це от факти.

Є ще купа аргументів:
1. Вагнергейт
2. Суд на Червінським
3. Постійні удари русні по місцям виробництва зброї і т.д..

В сша і президент зливав секретні документи русні
І в нас зливав.

Сновден он карсону інтерв’ю знов дав

Що в сша що в нас вистачає й*нутих на голову, це тільки на доу і в мацкві всі розумні :)

Пам’ятаєте тіпка такого що першим лайнішечка кинув, був такий Геворг Багратович Курехян

Поцікавтесь що сталося з його «плівками»

А ще досі розносять :) плівки ще досі працюють

Наразі, багато цих людей знаходяться під слідством.

Раз знаходяться, то значить добре. Погано було би якби вони якраз не знаходились.

Нема кришталевої кулі, яка покаже де консерва а де ні при наймі на посаду.

Так само як є фейли. І будуть ще. Якщо хтось не помиляється — він нічого не робить

, Залужний став діяти самостійно, не інформуючи про це Зеленського і західних військових.

Незрозуміло, що мається на увазі «самостійно» та «не інформуючи».
Типа, не узгоджував, чи можна атакувати селище Петрівка силами до двох рот завтра вранці?

По слухам, (знову ж таки, я хоч розумію що це так собі інформація і не треба з цим носитись як зі скрижалями), він показував партнерам і Зеленському одні плани, а робив щось інше. Знаючи як працюють деякі вітчизняні топ директори в агро секторі, в металообробці (так само), я цілком допускаю ймовірність такої поведінки.

треба дати Сирському шанс на 1 контрнаступ і тоді критикувати?

а другий шанс після цього взагалі буде?
не в Сирського, в нас

не многого прошу, только 1 контрнаступ и все...

всі схоже забули що пан Сирський керував

Дебальцевським котлом

А ще критики забули, що пан Порошенко в 2019 році проводив «ротацію» керівництва об’єднаних сил (о Боже, під час війни) і призначив командувачем кого б ви думали? Генерал-лейтинанта Сирського.
Тоді він, мабуть, не мав родичів в росії, ще не закінчив Московське військове училище і не був строгим керівником. Які ж лицеміри, шановні наші «опозиціонери».

Дякємо за інфу. І що довше, якщо не секрет?

2019 році проводив «ротацію» керівництва об’єднаних сил (о Боже, під час війни)

Я конечно могу ошибаться, но ситуация 2024 года — єто и рядом не лежала с ситуацией 2019 года
и, скажем, стоять в глухой обороне с вяліми обстрелами — єто дадеко не то же самое, что командовать обороной в одной из саміх больших войн за последние 50 лет

Забув переключити, ковальов, ctrl+shift
Не встигаєш акаунти переключати? айяйяй
Часи стали важкі

Забув переключити, ковальов, ctrl+shift
Не встигаєш акаунти переключати? айяйяй
Часи стали важкі

просто три раскладки, иногда бівает лень переключаться до нужно
знаю, что єто не совсем культурно, но я думаю — переживешь

Хилькевич, ті, конечно, можешь попробовать походить за мной хвостиком и поза’бівать, но я зануда еще тот, в ответ я заебу уже лично тебя, и тебе єто не понравится

На скільки тебе вистачить? 5 хв протримаєшся? Спитай дружину тільки, тобі віри нема. Мені потрібні факти а не твоя уява

На скільки тебе вистачить? 5 хв протримаєшся?

Ну, прошлий такой сїебался в ужасе
Біл тут «американский сео, которій бі меня уволил даже не наняв»
ОКР оно иногда ой как пригождается :)

Я так і думав, отвєтіть то і нєчєво

Біл тут «американский сео, которій бі меня уволил даже не наняв»

Я його чомусь розумію

Хто б тебе взагалі найняв не по п’яні. Ти ж звиздиш нонстоп. Не уявляю цього барана

Подайся на прямий, може ведучим будеш. Там такі скіли потрібні

Я його чомусь розумію

Хто б тебе взагалі найняв не по п’яні. Ти ж звиздиш нонстоп. Не уявляю цього барана

Ну, на деле он оказался не СЕО, а куа, что ли, в небольшой конторе размером меньше моего отдела.
Ну то такое

А ті, я так посмотрю, решил вступить на его скользкую стезю? :)

Я тут недавно диплом манагера получил, устроюсь в твою контору твоим начальником — и сделаю тебе счастливую жізнь :)
(давно хотел похвастаться дипломом, но вс’ никак случая не біло)

То хвастайся вже, не тримай інтрігу

Я тут недавно диплом манагера получил, устроюсь в твою контору твоим начальником — и сделаю тебе счастливую жізнь :)

я краще до сирського вже піду подалі від щастя

меньше моего отдела.

Багато людей, багато роботи. Твій календар мабуть повний. Коли ти тільки встигаєш стільки звиздіти....

Хіба що це ж і є твоя робота ;)

я краще до сирського вже піду подалі від щастя

Не пойдешь, ті по прежнему будешь сидеть в безопасной германии и пиздеть на тему «надо пожосче»
История пока не знала ни одного такого как ті «турпопатриота», которій бі пошел в ЗСУ

Ти не віляй, діплом доставай, напьорсточнік

Ти не віляй, діплом доставай, напьорсточнік

ibb.co/stMhf0j
:) Люблю разные значки, аж не ожидал, если честно. Учится было тяжело, всё таки не 16 лет уже, да и рабочую нагрузку никто не отменял. но было интересно и полезно

Данкешон, головкому пригодиться!

Не исключено, варум и найн?

Ну про це можна було би подискутувати, про тодішню ситуацію і теперішню (сам Залужний визнав, що наразі на фронті безвихідь з обох боків), ситуації чимось подібні, лінія фронту довша. Але те, що опозиція проєблась, взявши за основні тези повєстку русні — це треба визнати.

Але те, що опозиція проєблась, взявши за основні тези повєстку русні — це треба визнати.

И вот снова во всём виновата опозиция и лично порошенко, т.к. взяла тезисы русни ©
какие именно тезисы — непонятно, причем тут «русня» — тоже непонятно, но кого это интересует, да? :)

ситуації чимось подібні,

да, похожа как холодильник на авто — и то и другое — железный ящик с мотором внутри
больше ничего схожего нет
«стояние на»... (б***ь, я забыл стояние на чем там было в истории) с годовыми потерями в 50 человек, в оснвном из за невнимательности — и более чем ожесточенные боевые действия с потерями 800+ в сутки, с разрушением инфраструктуры по всей стране, с регулярными ракетными обстрелами, с уничтожением под ноль приграгичной полосы — это далеко не ситуация 2019 года

Це дуже сумну (((
Залужний втримав все і навіть щось вдалося відбити з тим мізером який ми мали, вічними нестачами та зрадами.
Згодна, що це "

"

Саме прикольне в цих історіях зі звільненнями те, що Зе звільнити ніхто не може, бо він же батько нації))))

А хіба хохли-малороси не цього хотіли?

Хз чого воно хотіли, там розум відсутній, можливо і свого, власного, аркадага (друга назва туркменбаші). В принципі у рашки на цій ролі є хуйло, вони ж не гірші начебто.

Дякую кожному тут хто голосував за Зе.

В таких випадках треба тегати ножаєва, бобра і гаврилюка

Якщо вже й на dou обговорюють взагалі неІТшну новину. А суто політично-армійську, тоді

Ось якісний огляд того що як воно в армії
dou.ua/users/name-no/topics

По поличках, вам сподобається

На фоні всратих новин із США і те що ЄС просрав військову промисловість не найкращий час. Зєля є Зєля, виборці можуть пишатися

Ну що, зелений ванабі-наполеончик таки домігся свого. Сумно.

З чим я всіх і вітаю. А тепер на мобілізацію шагом фарш

Ну так, раніше мобілізаці ж не було. І бусіків не було, да?
До речі, я тут виявив, на якому напрямку коментатори ДОУ несуть найбільші втрати:
«У січні цього року ДПСУ звітувала, що від початку повномасштабного вторгнення у річці Тиса на Закарпатті втопилися 19 чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон.»

Ну так, раніше мобілізаці ж не було. І бусіків не було, да?

Ну тепер то точно Крим буде наш за 2-3 тижні, як раз під сезон купання

До речі, я тут виявив, на якому напрямку коментатори ДОУ несуть найбільші втрати:
«У січні цього року ДПСУ звітувала, що від початку повномасштабного вторгнення у річці Тиса на Закарпатті втопилися 19 чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон.»

Є конкретні дані що ті люди якось пов’язані з доу?

Хто ж ще погано плаває та має погану уяву про навколишній світ ? Якшо ми не про конкретні випадки, а про статистику

Хто ж ще погано плаває та має погану уяву про навколишній світ

80% населения примерно

Хто ж ще погано плаває та має погану уяву про навколишній світ ?

Як можна провести кореляцію між ІТшниками і вмінням плавати? І як показала практика, то ІТшники мають доволі непогану уяву про навколишній світ, хоча звісно, є і таке явище як бобровщина, ножаєвщина і гаврилювщина

Все ще менші шанси померти ніж штурмуючи посадки

Те що хтось має зв’язки чи ВОС не означає, що ноунейм айтішники не буде штурмувати посадки у 90% випадків

Для цього треба бути добровольцем і бажано мати звання офіцера після військової кафедри.
В усіх інших випадках боюсь запакованого в бусік, або прийшовшего в тцк на звірку данних айтішника, відправлять кудись в піхоту... А там скоро і на першу лінію...

цього треба бути добровольцем

Для командування добровольці — це ті хто готові безумовно померти

Та ні, дуже часто ті, хто йшли добровольцями і готові були «промутитися» потрапляли в досить безпечні і комфортні підрозділи.
В штаби на різні посади, в мобільні групи ПВО і т.д. Або хоча б літати на крилах для аеророзвідки...)
Звісно ті, хто просто йшов в піхоту — вже більшість добровольців загинула або стали інвалідами (((

Та ні, дуже часто ті, хто йшли добровольцями і готові були «промутитися» потрапляли в досить безпечні і комфортні підрозділи.

Такі були, але їх не зовсім багато

Якщо вам вручили повістку для уточнення даних, проходження ВЛК і ви знаєте, що причин для зняття з обліку не маєте — треба на цьому етапі активно шукати знайомих знайомих в ЗСУ, яким в частини потрібні ті, хто розбирається в техніці або будь які інжененри. Щоб на етапі вручення мобілізаційного розпорядження ви могли назвати частину та посаду, де вас готові прийняти і контактні дані командира. Якщо ви толковий спеціаліст — ніхто штурмувати посадки вас не відправить.
Любого айтішника набагато простіше навчити літати на БПЛА, ніж фермера/таксиста/вантажника. Час в армії зараз цінують (хоч і бува трапляються підари, які відправляють на штурми не підготовлених, їх не так багато, як говорять тут)

Якщо вам вручили повістку для уточнення даних, проходження ВЛК і ви знаєте, що причин для зняття з обліку не маєте

На скільки я розумію, за неявку по такій повістці — штраф?

Ні, по медичній — строк
Для уточнення даних штраф

Мені здавалось, що кримінальна відповідальність тільки по неявці по мобілізаційному розпорядженню, яке видають після проходження ВЛК.

Ні, за ухилення від медичної повістки. Є уточнення, медична та бойова.
За відхилення з другої вже кримінал

А можна якесь посилання де це розʼяснюється, будь ласка? Мені гугл стверждує, що кримінальна тільки після ВЛК.

вони намагаються ввести за ухилення від проходження влк «трьошечку» а також там далі цікавіше за ухилення від направлення на лікування

по останньому пункту там у «розкладі хвороб» є пункти «підслідному пропоється лікування у разі відмови розглядається за пунктом...» тож у цьому місці є можливість відмовитися від як загальний приклад хірургічних втручань тож там була пропозиція розглядати це також як відмову від проходження влк

А-а, мається на увазі проект закону, в який будуть вноситись зміни так який приймуть попізже? Приймуть будем дивитись.

Тепер будуть боятись не тільки влк, але й «лікування» від держави

Якщо ви толковий спеціаліст — ніхто штурмувати посадки вас не відправить.
Любого айтішника набагато простіше навчити літати на БПЛА,

ну вот недавно на штурм отправили двух лучших операторов дронов
оба погиблик

є одна проблема — в піхоті найбільше людей не вистачає по зрозумілим причинам.
мій друг айтішник з 15+ стажем — мінометник, хоча міг би багато чого корисного робити по спеціальності. так от навіть у них забирають людей в піхоту і це білет в один кінець нажаль

є одна проблема — в піхоті найбільше людей не вистачає по зрозумілим причинам.
мій друг айтішник з 15+ стажем

так і там ще у них додаткова ... гм... «фішка» де у піхоту немає майже ніяких вимог які йдуть як «не придатний» (за пунктами «в» де «придатність або обмежену придатність визначає воєнком»)

тільки зір там не нижче здається 0.4/0.4 в окулярах

а є ще «інженерні війська» де навіть зору немає ))

а ну і так окремо йде та пропозиція «прибрати пункт обмежено придатний» тут особисто я згоден з більшістю експертів що на справді з точки зору самої процедури це нічого не дає а лише прибирає цілком конкретний статус якій відноситься (відносився) вже цілком конкретно до людини тож раніше (ще зараз) на цей статус таки доводилося зважати (хоча схоже відповідальності все одно ніякої) а тепер це лише ускладниться тим що скрізь «придатний» а на «додатковий список куди саме придатний а куди не придатний» його ще треба а) записати правильно б) подивитися окремо під час «розподілення» і за обома ціма пунктами схоже знову ж таки відповідальність мінімальна (як то доведеться писати рапорт у разі таки дослідування і навряд чи більше)

ЗЫ: а ще окреме політичне як вже «після війни» тож слід очікавати що ті самі практики будуть лишатися та певно розширюватися вже й «на гражданці» там уже відпрацьована «схема з попередньою перевіркою суспільної реакції» (яка зокрема проведена також у кампанії «зняття залужного») де було «пропоную 3 роки після війни не пускать» і відповідно була реакція

ЗЫ: а ну і так ідея «контрольованої демократії» подобається силенній кількості співвітчизників ))

можна глянути скільки спіймали румунські погранці, але то все приблизно

Втопились 19, а скільки все ж переплили? :)
Тільки я особисто знаю двох )
І чув ще історії може від десятка — у когось друзі, знайомі, колеги і т.д. І наче у всіх успішно

В мене багато знайомих на фронті і поки, дякувати Богу (чи Залужному:) ), жодного загиблого. Так що Тиса сильно ризиковіший напрям цієї війни.

А мій співробітник загинув під Бахмутом. В вашій логіці щось пішло не так.

А мій співробітник загинув під Бахмутом. В вашій логіці щось пішло не так.

А у нас бывает так, что мы открываем сбор на нужды конкретного подразделения, а когда сбор закрываем — то некому уже передавать :(
Там явно что-то не так в логике....

Я думаю, що пан Сирський виконує накази Зе і не задає жодних питань.
Тому ото так.

Всім зрозуміло шо бусіки незламності та інші приколи — відповідальність Залужного.
Але при цьому, тупо не визнавати, що пан Залужний втримав країну, зробив що зміг і тими ресурсами, що було під рукою на той момент.
Оця вся історія, що потрібні військові менеджери aka Сирський — повна шляпа і скоро ми це побачим. На жаль.
Любітелі простих рішень.

Всім зрозуміло шо бусіки незламності та інші приколи — відповідальність Залужного.

за ТЦК отвечает гражданская администрация, не военные

Тут помиляються?
uk.wikipedia.org/...​бройних Сил та Міноборони.

Согласен, ошибался
Интересно, почему я считал что они — гражданские? где-то это неоднократно утверждалось в новостях, что ли

Потому сто распоряжения дають часто гражданские адмтнистрации. Типа Голова ОВА

Це наслідки банального іпсо на який багато (дивно, чому) хто купився

Це наслідки банального іпсо на який багато (дивно, чому) хто купився

ипсо, которое направлено на обеливание военніх? Сомнительно

Саме сміше що за роботу ТЦК СП прямо відповідає посада, яку до цього призначення обіймав Сирський

так написано ж, що «Безпосереднє керівництво ТЦК і контроль за їх діяльністю здійснюють відповідні оперативні командування, а загальне — Командування Сухопутних військ Збройних сил України», а Командувач Сухопутних військ Збройних сил України в нас був як би той самий Сирський, хіба ні? Якщо бусики незламності коштували Залужному головкомства, то яка логіка призначати новим головкомом людину, яка несе ще більшу відповідальність за процес роботи ТЦК?

Ну це моя претензія по суті, причини у ЗЕ — свої...... але по суті — Ви праві (Я навіть і не побачив)

Що не впорався і не набрав так багато людей?

ні, тцк знаходяться у відомстві сухопутних військ, себто спочатку сирського, а потім, вище, таки (до сьогодні було) залужного. життя бентежне

ні, тцк знаходяться у відомстві сухопутних військ, себто спочатку сирського, а потім, вище, таки (до сьогодні було) залужного. життя бентежне

прикольно, т.е. сейчас включат турбо режим и будут не бусики, а фуры.

от взагалі мимо каси

Добре, яка тоді правильна відповідь на Вашу думку?

отака

Всім зрозуміло шо бусіки незламності та інші приколи — не є відповідальністю Залужного.

как мне правильно указали выше — это ответственность Сырского.
зы я почему-то был увкерен что тцк это всё таки цивиляне

Давайте так, ми гадки не маємо — який справжній внесок Залужного, це секретно. Те що в президента та главкома конфлікт йдеться ще з початку бойових дій, його і не може не бути главкому треба якмога більше сил та засобів, президенту треба триматись в рамках бюджету та можливостей. Ходили слухи що Сталін та Жуков взагалі бувало дрались, і потім власне Жуков погрожував усім свідкам — що хто розкаже, особисто розстріляє.
Єдине — що усім зараз зрозуміло, цирк який відбувся явно результат відсутності допомоги від США, цього разу конфлікт інтересів, в простонародді гризня, через брак ресурсів для оборони Авдеєвки закінчився прийняттям рішень зі сторони президента. 73% громадян України голосувало за Володимира Зеленського і доки не сплив термін його повноважень, хто буде главкомом вирішує президент. Разом з цим зміна генерала якщо припинить цей конфлікт між верховним та главкомом, то результатом будуть поразки на фронті.

Хочу розлучення, і голос свій заберу.

Повноваження закінчуються у травні. І це не повноваження царя. Президент — менеджер, обраний народом для того щоб працювати на користь народу. А замість цього все обертаєтсь так що ніби то народ має на нього працювати. Оточив себе зграєю сірих мутних типів, мерехтять як калейдоском і один одного зашкварніший. То на крадівництві пиляли замість готувати країну до оборони, а тепер пиляють гроші міноборони аж дим іде і ні волосинки ні з кого не впало. Прем’ери як рукавички міняються, а міністрів взагалі не встигаєш і запамятати.

То на крадівництві пиляли замість готувати країну до оборони

Якби не пиляли на крадівництві, то почалася би паніка, а її Зе хотів уникнути..

Кому це «всім»? А відповідальність його полягає в тому що йому треба більше військових? По вашому топ генерал сидить і планує стратегічні операції з бусиками?

Тут багато програмістів, і я думаю, на кожне рішення є десятки інших.

Один наказ (і можливо пару показових кадрових рішень), і людей на вулиці вже НЕ крадуть і НЕ бьють і НЕ ставлять липу по ВЛК за 2 годину і НЕ везуть особисто в частину.

Мені оця вся історія нагадую таке:
Чоловіка принижують на роботі, а він замість того, шоб дати здачі, приходить додому і лупить дружину та дітей.

Я погоджуюсь, шо у перший рік при бардаку — таке можливо. Але вже починається ТРЕТІЙ рік.

І те що зараз (новий закон) це правильний вектор, але знову лажа, знову б***ь радяншина і вектор простих рішень.
І замінили Залужного зараз бо Президент, НЕ хоче мобілізовувати 500 000, бо НЕ знає нашо і для чого. А Сирський не задає питань, а просто виконавець. Все інше триндешь.

А Сирський не задає питань, а просто виконавець.

Like that?
www.reddit.com/...​7b267a50e6c990979017c1a94

Один наказ (і можливо пару показових кадрових рішень), і людей на вулиці вже НЕ крадуть і НЕ бьють і НЕ ставлять липу по ВЛК за 2 годину і НЕ везуть особисто в частину.

Тоді чого Зеля не може тупнути ногою, щоб всі чиновники не крали і т.д? Ну наївняк 100500 розряду. Не може одна людина всю вертикаль по фіксити, це прямо якась надія на культ особистості. Тут не північна Корея, і ніхто не розстріляє на місці, як тільки ткнув в нього пальцем. Звільнення це ніщо на фоні наварів, потім ще по судяться, відновляться ще й будуть саботувати, створивши якусь коаліцію в своїх рядах з круговою порукою. Можна хоч цілі дні намагатись когось спіймати за руку, та показово покарати, в надії що це щось змінить і в кращу для нього сторону, але це явно не те чим повинен займатись головнокомандуючий під час війни.

НЕ ставлять липу по ВЛК за 2 годину

Ну тоді доведеться знижувати планку до 18 років, бо зовсім чесне ВЛК 80% 30+ річних не пройдуть. Такі пироги.

зовсім чесне ВЛК 80% 30+ річних не пройдуть

зовсім чесну ВЛК рано чи пізно (після тимчасових відстрочок) пройдуть 99%, бо за нормами військового часу з обліку знімають як непридатних, переважно тих що з високою вірогідністю скоро помруть, а обмежено придатні — зараз придатні навіть для ДШВ, тому й планують від такої категорії взагалі відмовитись,
але звісно чесних ВЛК ніколи не буде, бо тоді й непересічні почнуть отримувати путівки бойові повістки так само як і звичайні люди

Відколи це обмежено придатні можуть служити штурмовиками? Де це прописано? Просто цікаво, оскільки в мене є обмежена придатність, і в пункті про те де можна служити ніяких військ немає, тільки тил або військові частини.

Відколи це обмежено придатні можуть служити штурмовиками? Де це прописано?

А где написано что не могут?

В мене в заключенні написано де я можу служити, і там не було ДШВ. Правда не від руки, а друкованим, тобто це узагальнено.

В мене в заключенні написано де я можу служити, і там не було ДШВ

А, ну тогда будут просто штурмовые. В десант то вас точно не пошлют

Мотострілком ще, як варіант, тільки мото самі шукайте)))

Тоді чого Зеля не може тупнути ногою, щоб всі чиновники не крали і т.д? Ну наївняк 100500 розряду.

Армія !== чиновники.
В армії наказ є наказ. Знаю, що були деякі випадки саботажу, але тут як з поліцією у Дніпрі, розформують та й всьоу.

Не може одна людина всю вертикаль по фіксити, це прямо якась надія на культ особистості.

Зараз цей культ вже є і він зветься ЗЕ. Культу ЗА чи СИ — НЕ буде.
Моя претензія до ЗЕ, що він поводить себе як Цар, не сподобався — пішов нафіг. Тільки в 2022 йому було таке страшно, а сьогодні відчуття безпеки дозволяє це робити.

Звільнення це ніщо на фоні наварів, потім ще по судяться, відновляться ще й будуть саботувати, створивши якусь коаліцію в своїх рядах з круговою порукою.

Тут питання до ЗЕ, тому шо він формує ENVs для Залужного. Але повторюсь. Залужний МАЄ відповідальність за кожного солдата, а тим паче за полковника з ТЦК.

Можна хоч цілі дні намагатись когось спіймати за руку, та показово покарати, в надії що це щось змінить і в кращу для нього сторону, але це явно не те чим повинен займатись головнокомандуючий під час війни.

Це треба робити було ще в мирний час і пану ЗЕ, а не Залужному. Почитайте про «теорію розбитих вікон»

Ну тоді доведеться знижувати планку до 18 років, бо зовсім чесне ВЛК 80% 30+ річних не пройдуть. Такі пироги.

А це взагалі ТОП комент.
Для того, шоб припинилася вся ця шляпа з ВЛК, треба було всього навсього, дозволити визнавати придатними кожній звичайній лікарні, обмежено придатному областні, а НЕ придатному тільки у Київі, де будуть поставлені лікарі, які НЕ будуть відмазувати.

але тут як з поліцією у Дніпрі, розформують та й всьоу.

так, это вы о чем?
1. Силовики, принявшие присягу, отказались выполнять приказ
2. Их не отдали под трибунал, их не избили, не посадили
3. их просто УВОЛИЛИ????
И это вроде бы те силовики которые до этого на майдане убивали гражданский и до сих пор обращаются к вышестоящему начальсту — «говно с майдана»?

В ***енной я стране жыву.

Мій приклад був до коменту вище, про різницю між чиновниками та армією.
Там, де чиновник може петлять роками, як схоче і навіть ЗЕ укази, не укази.
А армії, поліції — дисципліна жостка, не виконуєш — в топку.

І замінили Залужного зараз бо Президент, НЕ хоче мобілізовувати 500 000, бо НЕ знає нашо і для чого. А Сирський не задає питань, а просто виконавець. Все інше триндешь.

Враховуючи, коли на Залужного спустили Безуглу і Ко, і те що це було до озвучування цифр по мобілізації від генштабу, то Залужного замінили через високий рейтинг довіри.

Все інше триндешь.

Думаю, що це було мотивацією, для пана ЗЕ.

Думаю, що це було мотивацією, для пана ЗЕ.

провласні канали та спікери почали просувати Сирського ще влітку 2022. А трапилося це якрах після різкого росту довіри до Залужного. Це і є основна мотивація звільнення.
П.С. Пам1ятаєте ще був такий Кім якого швиденько прибрали зі ЗМІ, як тільки в нього рейтинг виріс.. Те саме було і з Залужним, але проблема останнього що в нього рейтинг ще більше ріст після цього..

Якщо судити по «рейтингах», то зеленський тут явно в програші. А Залужний збереже свій рейтинг перед непопулярними рішеннями, які скоро, можливо, будуть і перед можливими виборами, куди, якщо він надумає йти, то білим, незаплямованим поразками і підтримуваним більшістю суспільства. Тому це або многоходовочка, або не в рейтингах справа

Тому це або многоходовочка, або не в рейтингах справа

Многоходовчка у Зе?? ))

Якщо судити по «рейтингах», то зеленський тут явно в програші.

Думаю, це вже прорахували, тому буде дано зелене світло карній справі по Залужному.

Не буде, бачив як отримав звання героя Буданов і як Залужний?

Якщо звичайно в політику Залужний не піде (а він наче і не збирався)

Не буде. Поки ви тут підтримуєте русняву інформ політику тагенеруєте безпідставні вигадки — Залужний отримав Героя України та золоту зірку.

Залужний отримав Героя України та золоту зірку.

і?
за дивним збігом обставин, разом з ним Буданов отримав таку ж саму нагороду, щоб це не виглядало, як компенсація одному Залужному за звільнення,
а Сирський свого часу за Дебальцевський котел отримав... орден Богдана Хмельницького
і?

Шо і? ви за своїм потком самі слідкуєте? Сирський отримав орден — Сирський тепер головнокомандуючий, а не посадили. Він в дебальцево винен? Ну ок, так розслідуйте, давайте справу. Але чомусь і при Порошенко і при Зеленському він отримує лише підвищення.
Буданов отримав? По вашому — не заслужив, а примазався? А хто тоді заслужив, окрім Залужного?
Здається, аби сам Христос спустився, взяв би Залужного до себе в рай, пан Король першим коментом написав би «і шо? ***ня ваш рай і Ісус не справжній». Зрадолюби такі зрадолюби...

Вибачте, то ж я винен в тому, що Зеленський зняв Залужного.

тому буде дано зелене світло карній справі по Залужному.

Не думаю. Скоріше ми скоро побачимо масовану та організовану кампанію у Телеграмах та інших від «експертів», «хлопців з нулів» , де усі зроблені пройоби будуть звалюватия на Залужного.

Так що ми ще побачимо — " Я пам’ятаю як зателефонував Залужний та наказав розмінувати Чонгар" , «Залужний особисто примушував нас йти в атаку через минні поля» та т.п.

а також справи від дбр про все проїбав не верховний а Залужний

пройоби будуть звалюватия на Залужного

з цим є одна маленька проблемка — потрібно щоб наступний рівень пройобів не перевершив попередній

з цим є одна маленька проблемка

Жодної

аступний рівень пройобів не перевершив попередній

Як маленький — палюбому це буде тому що Залужний усе зіпсував раніше — різниця тільки чи всюди він зміг дотягнутися своїми кривавими пазурами, чи тільки частково. Ну, типа були б 30ті роки, то виявився би ще й чиїмось шпигуном (тут тобі і звання Героя якраз доречне для повної відповідності)

Коли не має доказів, тоді в пригоді стають фрази: Всім зрозуміло, Всім відомо, очевидно, і т.д.

Так прямо «Всем известно, что россия наносит удары только по военным целям» ©

Я вам заздрю. Краще б я нічого не розумів, і мені не було нічого відомо.
І взагалі в Австралії, не такі вже і страшні ці павуки.....

Чесно кажучи вважаю, що буси були ініціативою самих ТЦК та їх керівників. Впевнений що посадити людину в бус — це дуже шалена мотивація пошукати у кишенях гроші щоб відкупитися від цього. А як же віллу купити в Іспанії, якщо напряму перестали приходити домовлятись.

Я перепрошую, якщо мій комент в самому горі ввів в оману, що наче «Залужний організовував/приймав участь/свідомо покривав — всі злочини ТЦК» — НІ НІ НІ!
Я про те, що він знав (як мінімум розумів і бачив) але нічого не робив.
Хоча я навіть можу зрозуміти чому була така бездіяльність.

Я правильно зрозумів ідею «маленька радянська армія переможе велику радянську армію»?
© Сарказм.

Скажімо так, тепер ми остаточно приїхали.

Приїхали ще в 1991, коли замість Чорновола вибрали зрозумілого екс-комуняку Кравчука і продовжували друдити з рашкою.
Час просто розставив все на свої місця.

Скільки можна видавати бажане за дійсне? Ніхто б тоді Чорновола не вибрав би, бо у більшості мозок був на болото повернутий.

в 2019, 2014, ... ще просто їхали,
а зараз вже саме — приїхали

Всі військові, на кого підписана, в розпачі. Хлопці демотивовані.

любов громадян до облич непереможна
одних мішають з лайном, інших обирають люблять, а потім мішають з лайном

обличчя мають мінятися, хороші вони чи ні

Сирський хороший вибір

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

його дружину ж не призначили головкомом

Я втратив суть, пиши зрозуміло

його дружину ж не призначили головкомом

считай, уже назначили

Я чоловікам не даю, але ти можеш робити що хочеш

Є почуття гумору — це добре.

Довіряємо ЗСУ

давайте від уяви та фантазій повернемся до реалій:
потрапити в ГУР зараз неможливо, на яку завгодно посаду, якщо є родичі на РФ;
а ось, як бачимо, вже на позицію главкома — це взагалі не проблема

Ну якщо окремо, то явно не дуже вдалий шлюб був.
По-друге, ми що на ток шоу з стб де переживаємо кістки по шлюбу?...

Він в Україні живе майже 30 рочків
Яка різниця де він народився ?

Те кто встречали зеленых человечков тоже жили в Украине не один десяток лет, а многие даже родились в ней.

Но они бежали в рф, а не тусят здесь )

Но они бежали в рф, а не тусят здесь )

Бежали далеко не все.
многие остались и активно помогают оркам, к сожалению

Мене не бентежить його походження взагалі, а ось те, що він може буди доволі кривавим — так

Да він і сам з рашки і балакає якиись диким суржиком, бо вивчити українську так і не зміг.

обличчя мають мінятися, хороші вони чи ні

при этом перзидента во время войны менять «низя!!!!», а вот командующего обороной — как нехуй делать, да?

Нє, він «сапог обыкновенный».
Імхо при Залужному ми б тримали фронт в загальному, в обмін на втрати десь територій зі збереженням резервів, бо загалом не важливо під Авдіївкою рубанина, чи під Краматорськом. Втрата або надбання пари десятків квадратних метрів території в поточній війні мало на що впливає. І чекали б поки союзники розродяться на дальнобій по території рф, або самі щось зробимо. Тобто загалом тримаємось і огризаємось.

Тепер же нас очевидно чекає зміна стратегії.

Я не бачу різниці між залужним і сирським тут.

Стратегія буде змінена це очевидно. В жорсткішу сторону скоріше, інакше б призначили когось іншого. Підозрюю скоро ми почуємо про подарунки від конгресу для жорсткіше. Без подарунків жорсткіше не має сенсу

Підозрюю скоро ми почуємо про подарунки від конгресу для жорсткіше

Ну пока мы слышим что помощь не голосуют ни в пакете, ни без пакета, никак

Без подарунків жорсткіше не має сенсу

Не для военных
новому командующему нужно будет показать нашему перзиденту что тот не зря выбрал его любимой женой. и он это покажет

нупфх, розумієш сша в такій позиції, як британія під час суецької кризи

Якщо сша не дадуть подарунків, вони втратять геополітичне лідерство, за 100млрд баксів. Через параліч влади США. Наслідки для США будуть катастрофічними і довгостроковими

Планувати наслідки для нас тут невдячна справа. І хто буде на чолі недоозброєної України — навіть неважливо. Без США нас чекає поразка і НАТО нам ніяке не світить. Європа не витягне сама замінити США.

Я думаю недвозначні сигнали були вже повідомлені зеленському, що все буде. Інакше він би просто ще день-два почекав :)

Це якщо в свідомості громадян США Україна щось накшталт оплоту демократії та інших країн.
А тепер уяви собі, що західні ЗМІ почнуть акуратну браваду проти України, типу «да а них корупція, не показали результати, ніяких виробництв, тільки гроші тягнуть». Звісно високою мовою, але просто щоб скинути з себе відповідальність за провал. Змістять увагу на внутрішніх проблемах.

ЄС підхоплює це, але в меншій кількості і просто після цих 50 млрд зменшую допомогу до мінімуму, просто щоб зайняти путіна і демонструє нудьгу. Як було від Сирії.
Далі що? Це просто один з варіантів виходу з норм лицем при поганій грі

Ну як би все

Це все може бути. Вони звісно можуть

Тільки от у США, ЄС, демократію, ядерне стримування ніхто більше не повірить. Не тільки в китаї але й у сієтлі, ньюйорку, берліні, лондоні

Це буде поразка заходу зараз і війна для заходу незабаром. Зеленський назвав це на днях красиво «нова геополітична реальність»

Побачимо що далі буде

Це буде поразка заходу зараз і війна для заходу незабаром.

До того все і іде. І щось не схоже, що на Заході багато хто цим переймається. Захід зараз — це Україна 2021 року, коли під кордонами півмільйонна армія, а преЗедент обіцяє шашлики у травні.

новому командующему нужно будет показать нашему перзиденту что тот не зря выбрал его любимой женой. и он это покажет

Та от хз. Он Шмигаля же нічого такого не робив і до цих пір «ефективний» премьєр. Головне правильним тоном передавати накази Єрмака.

Он Шмигаля же нічого такого не робив

Экономика в жопе, налоги, крадут как ни в себя — «премьер ничего не сделал, оно само» ©

Про подарунки ми вже чули, воювати лопатами. Був колись ще «кулявлоб». В результаті кулі ловив не він, а потім десь щез і спокійно жива. Так і лопатами воюватимуть не ті хто про них пи*дів, а ті хто пи*діли будуть спокійно далі жити.

Клас, ще Яценюк винен тепер що не помер.

Не можу допомогти, це лікуйте саменькі

Ні, річ не в тому. Пофіг на Яценюка загалом. Закликати під час війни до чогось може тільки той хто сам це робить. Тобто «йдем за мною», а не «пи*дуйте робіть».

Ну видно вам не пофіг, і річ у тому якщо ви це написали.

Якщо не в тому і пофіг — не писали б

Він більш радянський по методам. Жорстокий

Для того, щоб роками триматись і чекати, поки хтось роздуплиться — потрібні ротації військових на 0. 99% тутешніх коментаторів — прихильники Тиси на матраці.
Оцінюють це рішення нехай військові і будують стратегії військові (очевидно базуючись на тому, що у нас більшість тиловиків наразі «ні кроку назад» і «ні — мобілізації, я не якесь м’ясо»). Тому для вас, панове ухилянти, зміна стратегії якраз на краще.

Ви зайдіть почитайте ресурси, де військові. Бажано закриті, де вони більш чесні. Я такої національної єдності в поєднанні слів з участі жіночих полових органів давно не чув)

Читаю, думки дійсно розділились, є і «за» і «проти» і «побачим, шо буде». Але є одне але. Вони мають на то право, бо змінюють їх керівника. Тут же критикують рішення і радять, як треба воювать люди, які під кожним постом пишуть, чому треба тікати з цієї країни і засуджують мобілізацію, бо «ми не м’ясо», ми «фронт покупців сиру, на нас вся економіка тимається». І тут серед найбільших критиків ті, що мені відповідали «зачєм мнє война, я айтішінік», «моя рубашка мнє бліже к тєлу, поетому і убєжал».
Ми справжніх причин тоакого рішення не знаємо, ми жодного разу не були на ставці в не розуміємо атмосфери. І окрім, як Залужний чисто фізично лицем краще вийшов — аргументів «за» особливо й нема.

Чувак, справа не в Залужному.
Справа в тому, що хтось порахував 17 млн снарядів для успішного виходу на кордони і що цього «ефективного менеджера» замінюють на іншого «ефективного менеджера».
Твої слова «ми справжніх причин не знаємо» нагадують такого собі руського мужика з глубінки з його «все не так однозначно», який не може трохи увімкнути думалку, щоб дійти до того, що це просто політичне рішення.
І так, на цьому форумі різні украінці критикують і пишуть неприємні речі, бо немає ризику полетіти за це в бан, як в деяких інших місцях.
Тож відкриваємо кордони і налаштовуємо виїзд під підписку «не буду критикувати дії царя і військових ніколи в житті», або миримося з тим, що не всі Миколи хочуть в посадку, поки чергова говоряща голова буде отримувати зірку «героя».

Написано доволі сумбурно, тому важко щось відповісти. Окрім порівняння мене з руснявою хуйнею. Будь ласка, не робіть так, щоб не бути посланим на***.
Якщо «вмикати смікалку» і розглядати це, як політичне рішення, то з цього боку Залужному зробили дуже велику послугу, бо:
1. Він пішов з посади на піку, не заплямувавши свою репутацію
2. Очевидно, що скоро будуть ще важчі часи і будуть поразки/втрати територій/ можливо котли та оточення. Банально через те, що американці з допомогою проєбались і навіть якщо чудом вони проголосують (в чому я дуже сумніваюсь) — приїде вона через місяць-два. А в такій війні це дуже великі терміни і ми втратимо багато особового складу, мотивації, можливо й територій. І це ляже на сирського. Нам допомоги нема, а русняві ракети все точніші.
3. Можливо нас чекають неприємні рішення через безхребетність байдена, все більшу наглість трампістів (як от з обмеженням старлінка для нас і включенням його для московитів, інтерв’ю путіна і т.п) і через можливу перемогу Трампа.
Так що чисто з політичної точки зору це удар по рейтингу зеленського і збереження рейтингу залужного. Це якщо увімкнути думалку. Але чомусь тут цього робити не хочуть і керуються емоціями. Бо залужний виглядає як добряк, а сирський — як строгий дядько.

Очевидно, що скоро будуть ще важчі часи і будуть поразки/втрати територій/ можливо котли та оточення

Самое время меняьт командующего, согласен.

І це ляже на сирського.

Это ляжет на обычных солдат, сырскому ничего не угрожает

безхребетність байдена

Это не байденовская бесхребетность

Це якщо увімкнути думалку

о да! это рейтинги-хуейнтинг, охват аудитории и приз зрительстких симпатий!

а сирський — як строгий дядько.

\
И как человек который через голову командования получал указания от зеленского, в нарушение всех правил и законов. сырский — человек-исполнитель, он исполнит любой приказ зеленского

И как человек который через голову командования получал указания от зеленского

Сподіваюсь, ви не лише свічку тримали, а й якимось чином то все записали, раз так впевнено стверджуєте.

Сподіваюсь, ви не лише свічку тримали, а й якимось чином то все записали, раз так впевнено стверджуєте.

www.youtube.com/watch?v=Rl9cNZ6UJKM
«ГЕНЕРАЛ КРИВОНОС: Сырский действовал в обход Залужного»

«Телеканал Прямий». Все зрозуміло. І звідки ваші тези — також зрозуміло

Можливо й бувають, але то, швидше, виключення.
Інша справа, коли людина кидає пропагандистські штампи, які ні перевірити ніяк не можна, ні знати про них звичайний журналіст не може. А коли на прохання першоджерела одразу летить посилання на «прямий» і їх експерта — все стає зрозуміло

А коли на прохання першоджерела одразу летить посилання на «прямий» і їх експерта — все стає зрозуміло

Повторюсь — телемарафон — не смотрю (нет, телек у меня есть, я на нем иногда в плойку играю)
так что ссылочку на телемарафон дать не могу, даю на то, что показывает гуголь

«Телеканал Прямий». Все зрозуміло. І звідки ваші тези — також зрозуміло

Ну, мне что гугл первое из вменяемого выдал — то я и запостил
телемарафон, сорри, не смотрю, не могу дать на него ссылочку

Ну, мне что гугл первое из вменяемого выдал — то я и запостил

Тобто ти сам визнаєш, що зразу звиздиш, а потім підшукуєш вменяємоє з гугла, а те що там треш від кривоноса — ето случяйно

Тут варто би підкреслити

Найшов кого цитувати, ще от арестовича думка цікавить

Найшов кого цитувати, ще от арестовича думка цікавить

Понял, «ваши даказаьтельсват не даказательсва, дайте ссылку на ермака или телемарафон» ©

мені складно із усією серйозністю ставитися до думки пана, який сцк два рази не зміг поступити в сране військове училище. пробачте.

мені складно із усією серйозністю ставитися до думки пана, який сцк два рази не зміг поступити в сране військове училище. пробачте.

Вы я так понимаю — поступили в училище прямо три раза подряд и закончили его с отличием?

вибачте, військова бурса — це не мій рівень

Свободу слова ніхто не відмінив.
Я можу казати і погане і хороше, по суті і не дуже, правду і брехню.

Я сьогодні тут, а завтра там.
І мені не подобається коли одна людина (ЗЕ) вирішила погратися в пятнашки, без зрозумілої на те причини. І я розумію, що Залужний НЕ виконає злочинний наказ, а Сирський виконає.
Це вже десь було.

Це всього лише ваші припущення до теми, в якій, на мою думку, ви розбираєтесь десь так само, як я в ядерній фізиці чи клонуванні їжаків.
Поливати брудом всіх дотичних до прийняття рішень в цій країні вам, звичайно, ніхто не забороняє, демократія і свобода слова ж. Як мені ніщо не забороняє сприймати вашу критику як шкідливу, недоречну і неадекватну.
До речі, відсутність контролю інфопростору і «свободи слова», на мою думку, одна з найбільших помилок Зеленського в цій війні. Через неї ми інфопростір програли російській іпсо просто вщент.

Ні.
П.С. Почитав Ваші коменти, щодо критики всіх — вас це стосується в меншій мірі. Проте, нажаль, в коментах під постами, які хоч якось стосуються політики вона така. Можливо боти працюють лише з однієї сторони, можливо атмосфера така, не знаю. Але це факт, 99% «всьо плоха»

Але це факт, 99% «всьо плоха»

ну вот недавно оказалось что еще миллиард гривен сп***или, уже на топливе
так что — «всё харашо!»
правда, б***ь, не у нас.

А це тут до чого? П*здили завжди. І при порошенко, якого ви так любите, і при залужному, якого ви так захищаєте (хоча, мабуть, на нього вам плювати, головне, що привід похейтити владу з’явився) . При тому побори зараз в армії катастрофічні. Хочеш у відпустку? Плати. Хочеш кращу снарягу? Плати. Прийшла ЗП? Плати, бо треба мавік купити чи паливо.
Але я ніколи не звинувачував в тому Залужного, бо знаю, що система так працює. А ми або покращуємо систему кожен як може, або сидим і кричим «всьо прапала». І чим більше кричать, тим більше це демотивує щось робити. Дяка тим, хто ще знаходить на це сили попри той хейт, що несеться з народу, зокрема і звідси.

А це тут до чого? П*здили завжди. І при порошенко, якого ви так любите, і при залужному, якого ви так захищаєте

А, ну тогда всё нормально, пусть пиздят и дальше

(хоча, мабуть, на нього вам плювати, головне, що привід похейтити владу з’явився)

Да, мы такие, нас хлебом не корми — дай оклеветать лучезарного!

При тому побори зараз в армії катастрофічні. Хочеш у відпустку? Плати. Хочеш кращу снарягу? Плати. Прийшла ЗП? Плати, бо треба мавік купити чи паливо.

Ой, а кто ж у нас всем этим командует? кто там у нас командир сухопутных войск? кто там у нас верховный гавнокомандующий?

Але я ніколи не звинувачував в тому Залужного,

а схуяли он то? Все вопросы или к лучезарному — или к сырскому

А ми або покращуємо систему кожен як може, або сидим і кричим «всьо прапала».

и вообзе всё это можно совмещать. Некоторые вон еще успеваю зеленскому подлизнуть — времени хватает

Дяка тим, хто ще знаходить на це сили попри той хейт, що несеться з народу, зокрема і звідси.

Ой, нас читают зеленский и сырский? они УМЕЮТ ЧИТАТЬ???? :)
(ну сырски то точно умеет, он военную академию закончил)

Пизд*ли, пизд*ть і будуть пизд*ти
Наголос тільки і літера не ті

Сабака лаєт, караван ідьот

До речі, відсутність контролю інфопростору і «свободи слова», на мою думку, одна з найбільших помилок Зеленського

Т.е. не срыв оборон заказа, не чинуши-воры, не разминирование, не прочее — а имменно «свобода слова», когда холопы имеют наглость что-то там тявкать в сторону лучезарного — ЭТО по твоему «наибольшая ошибка»?
Ванья, чьто ты забыл тут? Твои орки там, на севере!

Дуже показово, що ви пишете оркською мовою. Багато чого пояснює.
"

срыв оборон заказа, не чинуши-воры, не разминирование, не прочее

"
дякую, що раніше скинули посилання на прямий канал, не потрібно ламати голову, звідки ви ці штампи берете

Дуже показово, що ви пишете оркською мовою. Багато чого пояснює.

то, что когда тебе нечего сказать по теме — ты начинаешь переходить на второстепенные ненужные признаки?
Я тебя на*** и по украински могу послать, дело нехитрое
но ты то умнее от этого не станешь

дякую, що раніше скинули посилання на прямий канал, не потрібно ламати голову, звідки ви ці штампи берете

Вы хотели ссылку на Ермака и телемарафон? :)
Едрить вы бестолочь :)

Я б сказав «шо то гівно, що то», але в сортах ви, очевидно, краще розумієтесь

Я б сказав

но не сказал, да?
если бы ты и правда так считал, ты бы сказал «ты бы мне еще телемарафон с зеленский в пример привел»
но телемарафон с зеленский для тебя — неприкасаем, да? :)

Телемарафон — це примітивна пропаганда для бабусь і куховарок.
І зеленський для мене прікасаєм, як і будь-який політик. І я готовий говорити про проблеми та факапи нинішньої влади, навіть можу назвати їх більше, ніж будь-який бот, який окрім того, що йому скормили на прямому чи 5-му, згенерувати в своєму мізочку не здатен.
І я з радістю це обговорюю з людьми, які можуть проаналізувати ситуацію з обох боків і самі зробити якісь висновки замість повторювань засалених пропагандистських штампів русні/опозиційної ботоферми. Останнім часом відмежувати особливо легко, так як останні два табори діють прям в унісон. Вам ще трампістів в компашку не вистачає і заговорить про «адін народ». Ну і коли Карлсон візьме інтерв’ю в петра олексійовича — тоді відбудеться повна синергія.

і коли Карлсон візьме інтерв’ю в петра олексійовича — тоді відбудеться повна синергія.

Петро Олексійович вже хотів з орбаном справи робити. Невдобно вийшло. Не здивуюсь ще якомусь подібному фінту. Правда карлсон то навіть для нього занадто трешово буде ))

Петро Олексійович вже хотів з орбаном справи робити. Невдобно вийшло

Гетьману треба було брати приклад з Миколи Тищенка, котрий їздив в Таїланд на переговори..

Так не пустили ж) Треба було до єрмака в куми проситись.
Чи може той не згодився, тому Петро Олексійович розізлився і натравив на нього армію ботів.

І я готовий говорити про проблеми та факапи нинішньої влади, навіть можу назвати їх більше, ніж будь-який бот, який окрім того, що йому скормили на прямому чи 5-му, згенерувати в своєму мізочку не здатен.

Да, по риторике видно какой вы думающий и мыслящий организьм :)

«анализ ситуации» — это прям про вас, да. охотно верю :)

Жаль, що на доу не можна додавати в чорний список хамів та відвертих ідіотів.

Жаль, що на доу не можна додавати в чорний список хамів та відвертих ідіотів.

Друг мой, если вы кого-то называете «хамом и откровенным идиотом» — велика вероятсноть что это именно вы — хам и откровенный идиот.
Единственный ваш способ спора — «черный список»? Поздравляют со вступлением в 74%. «Если я закрою глаза — оно исчезнет» ©

Але чорний список би не завадив. Прибираєш двох ідіотів з теми і відразу можна читати)

А зачем тогда эту спецолимпиаду вообще читать? Да и вообще, без хилькевичеобразных скучно будет.

Ну, інколи в періоди відчуття, що всі навколо ті 70% славнозвісні — можна зайти сюди за розумінням, що ти не один бачиш цирк, який відбувається, і що не всі пишуть з Амстердаму, а є такі ж як ти люди)

До речі, відсутність контролю інфопростору і «свободи слова», на мою думку, одна з найбільших помилок Зеленського в цій війні
І я готовий говорити про проблеми та факапи нинішньої влади,

Так контроль свободи слова або розмова про проблеми? Вибачте, але ці дві речі є взаємовиключні — тут або хрестик або труси ©, інакше це дуже схоже на шизофренію

Одна справа — висвітлювати проблеми, інша — підігрвати руснявим ІПСО. Приклад першої — історія з Бігус інфо, де висвітлена історія, знайдені винні, включно з персонажами і показано все до деталей ( і якщо доведуть причетність вищого керівництва по факту — гнати сраними віниками). Нема питань. Інша — тези в даній гілці: «Сирський поганий, бо русскій, бо не слухав залужного, а підпорядковувався зеленському, бо пожене всіх на м’ясо». Прям випуск скобєєвої. Ну або тут кожен другий — Ванга, що вміє бачити майбутнє, прослуховувати президентську лінію, при тому забуває, що Сирського призначали командувачем ще за Петра Олексійовича, незважаючи на ватних родичів

і якщо доведуть причетність вищого керівництва по факту — гнати сраними віниками

1. Ще до війни НАБУ довело що Татаров вкрав десятки млн.грн. на будівництві житла для Нацгвардії. І шо?? Його не те що не вигнали, а відверто відмазали порушуючи закон.
2. Я хз. що тут доводити? Ви думаєте голова того відділу в СБУ сам вирішив слідкувати за Бігусом, а потім злив відос провласній помийці??
3. СБУ ж почало розслідувати стеження і не знайшла нічого. Ви від них очікуєте доведення причетності??

І я з радістю це обговорюю з людьми, які можуть проаналізувати ситуацію з обох боків і самі зробити якісь висновки замість повторювань засалених пропагандистських штампів русні/опозиційної ботоферми.

Так ви самі для когось звучите так само як з ботоферми Єрмака.

Єрмака? Та камон, я щодо нього жодного і його свити позитивного висловлювання не видав. Він, звичайно, ще той персонаж зі своїми схємками з братєльніком і татаровим, але в цю тему його прив’язати ну дуже важко. Як виявилось, п’ятому каналу легше скопіпастити повістку русні, де вони вчора кричали «сирский наш чєлавєк, тєпєрь украінай правят єврєї і русскіє» ніж і сюди прив’язати єрмака. Хоча те, що вони останнього ліплять куди не попадя, також трішки бісить, бо самі того не визнаючи, любі наші неботи надають важливості доволі опосередкованій особистості. І прзізвище єрмака звучить з кожної праски саме завдяки їм, хоча персонаж — такий собі режисер, який не те, що бізнес — фільм нормальний зрежисувати не зміг

Гарна спроба, але не переконали. Скільки за пост отримуєте? Як бачите, в цю гру можна грати вдвох.
Те шо ви пишете, може комусь здаватися таким же зашкваром, як і то шо ви читаєте. Але не люба думка, як відрізняється від вашої, є ІПСО або ботами. А то так и до параної недалеко.

Що на краще? Кому на краще?
Літній наступ 2023 помножений на 10, 20, 100 кому на краще? Рубатись кістка в кістку? Серйозно? Класти тисячами люд за пару сіл в степах донбасу?

Тих хто зараз служить в масі своїй ніхто не відпустить. Вони або будуть гнати свіжомобілізованих вперед, або самі з ними підуть.

А «ухилянти»... Хитрожопі вже звалили/зробили документи якими їх навіть по нових законах замахаються мобілізовувати(тому ніхто з цим возитись не буде), а решту чекає важкий вибір: загриміти на 3 роки одразу або хз що далі.

Самий час Хількевичу вступити в ряди ЗСУ під командування хорошого генерала (по версії самого ж Хількевича)

Он на информационном фронте раненый

Він непридатний — ї..й на всю голову. Таких тільки в радники до сонцесяйного беруть.

це підпадає під визначення ксенофобії чи ще ні?

Іронічно, що людина з фамілією Орлов переживає за кількість етнічних українців у владі. Геніальне стратегічне мислення..

Я переживаю, так) а ти видно мрієш про поцілунок з найвеличнішим)

ахах. Навіть більше — я хочу зайняти місце Зе у Єрмака ))

П.С. +/- такий же етнічний склад влади був за президентсва Вальцмана молдаванина гетьмана нашого Порошенка

Так Єрмак насаджує Зе по слухам, ти любиш авто з заднім приводом?) тому мабуть і сидиш під анонімом))

По-перше, в мене підв’язаний реальний LinkidIn акаунт. По-друге, щось дуже часто борці за чистоту нації думають про задній привід.

Глянув твій ЛінкедІн, все таки я був правий)

Ем, та ні ти помилився.
Глянув твій лінкедін і ніяк не зрозумію, чому такий борець за чистоту нації та такою увагою до людей з іншою орієнтацією живе не в Україні, а в країні де за твої коменти можна вилетіти з роботки з вовчим квитком..

Я в Києві зараз, можу з тобою зустрітися)

щоб що? ))

Виходить ти токсичний сцикун

можливо. Мене зтригірило початкове повідомлення

Президент — Єврей
Зам — Кгбшник
Міністр оборони — Кримський Татарин
Голова партії президента — Грузин
Главком — Народився в Росії і закінчив Московське училище
Чисто тіма для перемоги. Українців толкових видно немає на посади

Ба більше і євреї і тим паче кримські татари жили на території України останні роки з 500 якщо не більше.

ще й поважаєш права любителів авто з заднім приводом)

та мені всерівно хто там що робить зі своїм приводом.

що там тебе «затрігерило» відомо мабуть тільки твоєму психотерапевту

Или твоему группенфюреру, да? :)

лікуйся) хоча шанси мізерні)

а ты у нас типа в лекарском деле шаришь, да? врач? и дипломчик есть?

ну, коли чоловік товстішає, лисіє і старіє одночасно, в нього порушується гормональний фон, зʼявляються проблеми з жіночою увагою, тому він стає токсичним. щоб це розуміти не треба бути лікарем)

А, и поэтому вы подались в «архитекторы»? Понимаю
хотя какой «архитектор» может быть в жс — непонятно.

ну якщо ти бачиш прямий звʼязок між бути архітектором і мати такі проблеми як в тебе, то шансів на лікування вже немає, вибач)

Ага, и это я — «хам и идиот» :)
приходит вадим, наезжает, рассказывает о своих проблемах с лысением и гормонами — а я блин хам!

но вы правы — в вашем случае я вижу прямую связь между этими событиями, тут вы ради разнообразия — правы.

я просто констатую реальність, а

Твою реальность? Не буду спорить, могу только посочувствовать

там ні одного нетоксичного немає

Ох, как меня за***ли ***аный б***ь подростки, каждый второй из которых «архитектора джава скрипта, коучер, фаундер, визионер» и каждый первый из которых считает, что если кто-то не считает их ахуеть какими умными и мудрыми,а сходу посылает на*** их подростковое мнение — он «токсичный»

Дружок, все лекарства — токсичные, тебе ли не знать
I am the cure! © но вот этой цитаты по малолеству ты конечно не знаешь

те, що в німеччині забули обличчя батька нації, ще не означає, той, хто виїхав з незалежної — не патріот.

зараз писати потужні національно визвольні ідеї бажано з за кордону

Подумала спочатку ти про дементорів 🤔

а що поганого в ксено ОДІУМ (фобія то трохи не то). чи ви вважаєте що євреї і татари будуть діяти в інтересах українців?

Я вважаю що тебе варто денацифікувати

щось я не бачу батальонів кримських татар, героїчно штурмуючих Перекоп)

а ти добре дивився? Не любиш кримських татар?

Є якісь причини їх любити, крім описаної в творі класика українскої драматургії?

Є дуже гарне прислів"я про те, якщо щось називати іншим словом, але воно не для форуму))

щось я не бачу батальонів кримських татар, героїчно штурмуючих Перекоп)

Так відсоток татар в Україні не такий великий. Я бачив інтерв’ю татарина який з першого дня воює.

П.С. З дивану важко роздивитись героїчні штурми будь де, не те що в Перекопі..

Батальон Крим і 48 окрема штурмова. переплутала, Айдар це не кримчани

моє село в бучанському районі київської області весною 22-го захищав мусульманський батальон «крим»

Ксенофобія зосереджена на питаннях етнісної приналежності ігноруючи етичну складову та багатошаровість суспільства, ми вже не живемо в етнічних країнах і в деякому сенсі в синергії щодо західно-європейської етики вже дуже давно (ну десь як прийняли християнство як модель)

це підпадає під визначення ксенофобії чи ще ні?

Ну, можно пригласить к нам в правительство обратно азирова и пару-тройку афро-американцев, чтобы нас не дай бог не обвинили в том что мы против дивёрсити
Хотя у нас уже были времена когда в правителстве не было ни однго украинца — сплошные русские по крови и россияне по паспорту
Ни к чему хорошему это не привело.

Ви не любите афроамериканців? o_O

Азіров не етнічна ознака, не розумію до чого тут державні зрадники

Азіров не етнічна ознака,

Микола Янович Азаров; род. 17 декабря 1947, Калуга)
Совсем не этническая, согласен

З іншого боку, в керівництві слов’янської держави слов`яни в меншості. Може треба за американським зразком якісь квоти робити ? На лице дискримінація за етнічним походженням. Серед українських мільярдерів ситуація ще гірша.

Відкрию таємницю: більшість вищого командного складу в нас все ті хто вчились в росії) бо з моменту розвалу совка пройшло недостатньо часу. Мій батько закінчував військову академію ім. Жуковського в Москві, що не заважало йому служити в одній з авіаційних бригад, а згодом і в одному з ПвК.

В той час (кінець 80х) десь в совку ліпшу освіту отримати шансів було мало.

В мене батько генерал ЗСУ

а я зараз маму покличу

думати — явно не твій козир, кого ти хочеш надурити

Бо освіта в совку була в мск та члєнінграді.
По-друге, там був менший ценз на деякі етнічні групи бо місць було більше. (В совку була квота на євреїв негласна наприклад)

толкових

Ну не скажіть — що дурні, вони на провідних посадах і відносно в значно більший безпеці на відміну від вас, наприклад. Як мнімум в якості камікадзе Банзай атаку з палицею (бо зброї і набоїв з Америки нема) проти танків їх точно не пошлють, що правда ракета під зад може прилетіти однаково.
З іншого боку генетичної гаплогрупа «українець» не існує uk.wikipedia.org/wiki/Гаплогрупа. Питання швидше це G або R1a чи R1b. Етнос це об’єднання за : мовою, культурою та загальною ідеєю (релігія, політичні переконання наприклад : монархія, демократія, комунізм і т.п.), не обов’язково навіть з теріторіальною прив’язкою.
Думаю питання треба ставити по іншому, чи вище перераховані розділяють цілі та інтереси українського етносу тобто народу в цілому, чи переслідують зовсім інші цілі та просто використовують український народ як інструмент і наявний розхідний ресурс в досягнені цих цілей ?

Шойгу:
—Сдавайся, тебе не победить!
Сырский:
—Русские не сдаются!

Цікаво путлер розуміє — що має справу з новим Тохтамишем ? Я що так, то буде вести себе не як Тімур з початку — а як Іван четвертий грізний (мати в нього була татарскою княжною, онучка Мамая). Тобто опричнина (а вона вже діє) і усім боярам секір бошка.

Астрологи оголосили тиждень армії: прирост генералів і стратегів збільшився вдвічі.

А такі ж були гарні вірусологи та експерти по центральному сходу. :)

Доречі всі провали Залужного тепер будуть на Сирському і Зе, а Залужний отримає ідеальний політичний стартовий пакет, але чи буде він використаний?

Добре було б побачити список провалів Залужного..

це так по нашому, скаржитись на бусіки незламності, але ліпити культ залужного особи

це так по нашому, скаржитись на бусіки незламності, але ліпити культ залужного особи

Не исключено это по причине того, что «бусики» принадлежат не этой Личности

Бачите, з міста Тарту воно краще видно, що ми тут робим не так

Так пишете, наче Олексій не строчить свої думки з Німеччини)

політичну складову тут нема чого шукати. Вони всі військові зеленського, і всі провали чи ляпи — політична проблема зеленського

сирський на цій війні командує вже 10 років, залужний злетів нагору і побув головним 2 роки

казати що сирський поганий, а залужний хороший це нонсенс в стилі бабок на базарі

всі плани погоджено і накази якраз залужного. І певен з планування операцій там більшість ідей саме сирського. Він банально досвіченіший.

в залужного просто пика фотогенічна і довіра є, а сирський от непублічний був і зібрав весь негатив

Залужний цю любов далі би просто втратив. Його просто врятували від непопулярних кроків, які будуть далі. А сирський якраз ідеальна людина далі. Бо коли буде пожосче, ніхто не буде непритомніти.

Бо коли буде пожосче,

Ты уже написал заяву — «хочу служить в ВСУ под командолванием пожочсе!» — или тыт так — попиздеть из безопасной норки сюда прискакал?

Слів защітан

Вот почему-то все любители «пожосче» начинают вилять жопой когда их спрашивает" а ты лично — готов пожосче"?

коли починається російська еротика, не помічаєш як от вона вже й закінчилась

коли починається російська еротика, не помічаєш як от вона вже й закінчилась

Сочувствую вашим половым проблемам.
Но что всё таки по теме — ты готов идти под руку командира «пожосче» — или ты так, попиздеть сюда пришел?

закінчилась — на московском означає закончилась

Я тут вообще майки крашу

закінчилась — на московском означає закончилась

Я тут вообще майки крашу

Кстати, это не вы тот самый ультрапатриот из германии?

забавно, чем дальше такой человек от Украины и линии фронта — тем больше он рассказывает про «московский» и про «жоскую руку».
Почему так?

Бо коли буде пожосче, ніхто не буде непритомніти.

Та ні, будуть просто помирати

Щодо політичної складової — її будуть шукати, бо призначення Сирського не в`яжеться з озвученими причинами і завданнями. І все одно складається враження, що задачею було саме «зняти Залужного», а Сирського призначили, бо з тих хто є він влаштовує найкраще

А в такому випадку — варто було б озвучити причини необхідності зняти Залужного
І беручи до уваги, що їх не озвучили — це, швидше за все, політика

P.S. Мені, до речі, здається, що Зеленський «добре розумів, що то в свої ворота гол, але...»

З моїх дилетантських висновків проблема в іншому, знову ж якщо вона взагалі є, я не вважаю що між ними є якась проблема, проблему роздули недавно, це цілком може бути пісок в очі.

Якби між ними була проблема — він був би знятий ще два роки тому

Я не уявляю щоб залужний сам писав статтю кудись чи йшов через голову. Як і сирський. Це для мене стаття від ставки, написана і поширена залужним. І так і раджу це сприймати.

Як я уявляю різниця тут інша, це сугубо моє дилетантське враження про них

Залужний людина яка для планування має мати всі вхідні. Я не знаю скільки в мене буде літаків і чи будуть взагалі — тому не можу планувати. Планувати в таких умовах — взяти на себе ризик і можливий провал. Страх помилки якщо хочеш. Він любить подобатись іншим.

Сирський іншого складу, він планує й не боїться брати відповідальність в умовах недостачі вхідних. Грубо кажучи є задача — будем планувати тим що є, в тих умовах що є. Він не боїться помилятися й робити те що треба, а не те що зручно. Йому плювати подобається він комусь чи ні при цьому.

Зміна мені видається в тому, що зараз і далі треба підхід сирського

Знову ж я думаю вони оба класні й відповідальні. Різниця скоріше більш роздута медійно. Буря в стакані

Сирський іншого складу, він планує й не боїться брати відповідальність в умовах недостачі вхідних. Грубо кажучи є задача — будем планувати тим що є, в тих умовах що є. Він не боїться помилятися й робити те що треба, а не те що зручно

Если тебе по*** на результаты и потери — конечно ты не будешь боятся ничего планировать
если военная наука говорит что «для осуществления такой то операции надо такие то ресурсы»- то конечно ты сказжешь «я не могу спланировать такую операцию»
Конечно, если тебе по*** — ты скажешь «окей, раз авиации и снарядов нет — будем штурмовать укрепрайон с автоматами и сапёрными лопаткаи — нужно использовать те ресурсы, какие есть!» ©
Но это нихуя неправильная стратегия.

*** ****й! ©

Когда ты вместо букв пишешь звёздочки — боженька всё равно знает что ты хотел сказать, но теперь он считает тебя сцыкуном!

Це було особисто для тебе :) я ж не таке упороте московське дерево як ти

Веди себе прілічно

я ж не таке упороте московське дерево як ти

Это было бы более душевно, если бы ты писал из, скажем — ну хотя бы львова, а не германии
в данном же случае твои слова звучат крайне дёшево.

Дьошево ето коли платять в рублях за дискредитацію ЗСУ, Ковальов

На Ладу вже награфоманив?

Дьошево ето коли платять в рублях за дискредитацію ЗСУ, Ковальов

ну, тебе знать лучше, herr хилькевіч.

упд поправил, а то слишком грубо вішло

herr

Потрібно з великої літери, Herr

Sehr geehrter Herr ...

Читається гэр. Будеш у Владіміра Владіміровіча получку брати — перепитай він відповість подтвєрдітєльно. Тільки г українська.

Росіяни не вміють в українську г, тому в них виходить як.... ну в принципі як все завжди в них виходить.

От бач, Ковальов, так завжди з вами, московськими, хотите сверкнуть мозгами, а сверкаете невежеством

Потрібно з великої літери, Herr

Сорри, я немецкий 30+ лет назад изучал
но врядлии ті геертер.

От бач, Ковальов, так завжди з вами, московськими, хотите сверкнуть мозгами, а сверкаете невежеством

Ті біл бі очень прав, если бі не біл неправ :)
Но єто твои личніе немецкие проблемі, разумеется

Когда немчура позорная пітается показать какая она ахуеть из себя вся патриотичная, сидя на т’плом немецком пособии — меня єто не впечатляет, сорян.

Ви далі не бачите суті того що я пишу ;)
Буря в стакані, через те що причини рішення про зняття дуже популярного командуючого(тобто воно точно не пройде непоміченим в суспільстві) — не прокомуніковано суспільству належним чином, ба навіть більше — прокомуніковано криво
Як результат — суспільство саме додумує шо чого і як

Ну причини озвучені. Зміни. В телегє ж зе написав чим він керувався. Залужний сказав що довіряє сирському. Сирський залужним вже командував. Залужному більше віри ніж якимсь ноунейм клавіатурним воїнам чи папугайчикам що розносять те що почули? В мене більше

Тут лемінги кривоносу, арестовичу й анонімам довіряють більше ніж залужному

Криво чи не криво — то вже таке. Мені не криво. Невизначеність на війні це невизначеність в медіа

Я взагалі не сприймаю ніщо під час війни як правду чи неправду і вам не раджу.

не прокомуніковано суспільству належним чином, ба навіть більше — прокомуніковано криво

Якби ж знати як комунікувати тільки прямо і належним чином шоб всім сподобалось.
Завжди знайдеться зграя критиків які змішають будьщо з лайном. Що б зеленьский не зробив і як би прямо не комунікував — було б те саме

Довіряємо ЗСУ? Бо ЗСУ це не тільки Залужний, а й Сирський

Ну причини озвучені. Зміни

Ну там цілий перелік змін був озвучений
Але я ніяк не бачу Сирського як двигун цих змін :)
Як двигун інших, на зразок: оперувати тими ресурсами які є для досягнення цілей які поставлені — бачу.

Ну зміни почалися й не із залужного.

Умєров був першою зміною насправді

Ну і там ще мабуть калібром поменше людей поміняють

Умєров був першою зміною насправді

А не главы ТЦК были, не?
и новые развернули бусификацию и на*** провалили все заходы мобилизации
Умеров заменил насквозь проворовавшегося Резника, который «ушел под апложисменты» — но воровство в МО продолжилось, если не усилилось.

Залужний сказав що довіряє сирському.

А что он мог сказать? «Я не доверяю новому командующему»?
Залужный — человек с отвественностью , а не какой-то немецкий пиздабол
я бы на месте залужного тоже так бы публично сказал

Я не вірю в геній Залужного але така ротація виглядає вкрай сумнівною. Зе мав би піти у відставку першим.

Зе не може
Зе в нас батько нації, скоро книжки писати почне.

Головне щоб не пісні

в сенсі почне? вже дві чи три надрукували!

І хто прийде на пост під час війни? Порошенко? Арестович? Якийсь noname ? У відставку тільки тому що вам не подобається? Поки що ваші слова мають мало аргументації/перспектив

2 варіанти:
— Уряд національної єдності замість всемогутньої ОПи
— Залужний як президент (якби зараз були вибори — його б обрали). Не факт що буде добрим, але гірше вже не буде.

але гірше вже не буде.

LOL

гірше вже не буде

Где-то я это уже слышал

але гірше вже не буде

Дна на самом деле не существует, всегда может быть хуже.

але гірше вже не буде.

не треба так песимістично дивитись на світ
буде, ще й як буде ))

А як ви це собі технічно уявляєте?
І чому на вашу пропозицію має пристати зелена влада?
Хіба, що воєнна хунта.

Шостий президент, який бачив мир в очах агресора, звільнив кваліфікованого генерала, який готував захист, ось це повний абсурд

я бачу у вас прям манічка на фразу шостий призидент, ви часом не передознулись рошеном?

А що, як Ярослав з людей, що вважають Грушевського першим президентом?) І це такий тонкий тролінг любителів сивочолого гетьмана?) Нажаль це не так, але версія мені подобається.

І це такий тонкий тролінг

Тонкий троллинг из зеленого лагеря?

Це не тонкий тролінг, бо даний персонаж критикує повністю все, що робить існуюча влада. І з цим ще можна було би дискутувати, якби він був дотичний до неї, але ж ні — він навчає нас «уму-розуму» з Туреччини.

Ви можете допомогти мені та покритикувати новину «Зеленський хоче створити в Криму Кремнієву долину»

То новина за 21 липня 2023 року, як бачите пропустив покритикувати, вважайте залишив вам таку можливість

На маячню зазвичай легко придумати жарт, приклад жарту: «Зеленський скасував зарплати вчителів $4000, на ці кошти створить в Криму Кремнієву долину власноруч»

Як бачимо, не пропустили) Навіть таку новину, яка нахер нікому не вперлася і всі її пропустили мимо — ви підняли із дна і висвітлили. Чого? Бо там ваш улюблений міністр) Не здивуюсь, якщо у вас якийсь пет-проект, який моніторить всі новинні стрічки і, якщо знайде згадку Федоріва — додає в перелік вашої бази дуже цінних посилань.
Взагалі ви — молодець, якби ще з таким завзяттям працювали на підтримку України, а не проти всіх ініціатив, адекватні вони чи не дуже, може вже б зам мінстра якимось були.

Не зовсім розумію, в чому конкретно підтримка України, але якщо вона є — ви молодець.

Є пост в LinkedIn про u8views, на DOU також розпишу коли результати будуть помітними

І з цим ще можна було би дискутувати, якби він був дотичний до неї, але ж ні — він навчає нас «уму-розуму» з Туреччини.

Що, серйозно? Цей палкий патріот України любить батьківщину з-за кордону? Бугага.

Грушевський був президентом лише Центральної Ради як органу, а першим президентом України ні.

Ось ця поляризація суспільства зайва, маю надію, що буде ширший вибір

А також, маю надію, що в майбутньому українські інституції будуть менше залежити від президента

Питання лише в тому, чи доживемо ми до цих щасливих років 22го століття :)

ви часом не передознулись рошеном?

Якщо читати офіційні новини, то набагато ймовірніше передознутись Єрмаком.
Перефарзуваючи класика

Їхав Єрмак через річку
Бачить Єрмак в річкі Єрмак
Сунув Єрмак Єрмак в Єрмак
Єрмак Єрмак Єрмак Єрмак

я бачу у вас прям манічка на фразу шостий призидент

А вы считаете что он «президент пол-шестого»?
или он у нас уше «шестой сидьмой и пажызнинный!!!» президент?
Ты там часом кварталом95 не передознулся?

Захист він норм побудував. За***сь такий захист. До сих пір не можемо подолати наслідки)

Захист він норм побудував. За***сь такий захист. До сих пір не можемо подолати наслідки)

Це блін на кого розраховано? На акваріумних рибок?
Коли там призначили Залужного і що робили роками призначеня Зе — Таран та Хомчак? Скільки грошей з бюджету ЗСУ роками передавали на велике будівництво? Хто всім розповідав, що війни не буде? Хто не готувався до війни?
Хто своїми указами призначав у керівництво СБУ ФСБ-ків? І що там сьогодні з Бакановим? Його судять? А ні, судять же розвідника Червінського, який розповів правду про Вагнергейт. Того Червінського, який терориста гіві ліквідував.

П.С. Там пару тижнів назад вийшла велика стаття про Зе, де ствреджується що Залужний ховав плани оборони не тільки від союзників, але і від команди Зе..

П.С.2. Захист Залужного можна оцінити прост опорівнявши есурси москви і України, а також оцінку спецслужб всього світу скільки днів протримається Україна..

Іконку його собі в машину можете купити)
До речі, чудова ідея для бізнесу)

Іконку його собі в машину можете купити)

Бгг. Себто по факту, не має чого відповісти — пробуємо недолугі жарти )))
До речі, в мене ще іконка Коболєва є. пам’ятаєте був такий, якого замінили на ефективного Вітренка, що вилилось в майже банкрутство Нафтогазу..

Мені більше нічого робити, займуся тим, що буду писати виважені розвернуті коментарі якомусь анону на форумі, який все одно ніхєра не зрозуміє)

Того Червінського, який терориста гіві ліквідував.

Тут я щось не певен бо скоріше його свої ж грохнули вони взагалі всіх прибрали хто сильно світився і думав що вони хоч якось самостійні фігури. Тобто який зиск ризикувати цінними кадрами щоб завалити якийсь бруд з під нігтів.

Там пару тижнів назад вийшла велика стаття про Зе, де ствреджується що Залужний ховав плани оборони не тільки від союзників, але і від команди Зе..
Скільки грошей з бюджету ЗСУ роками передавали на велике будівництво

А можна посилання на статті чи матеріали? Я би додав собі в коллекцію цікавинок, поруч зі зверненням про шашлики.

Так, але обрати нового зезидента під час війни набагато важче аніж замінити головнокомандуючого парою наказів.

Важче, але причин для вимагання відставки шостого президента Зеленського достатньо:

Впевнений, що Зеленський ще чудово зможе організувати шашлики, розважить жартами про акторів дорослого кіно, але коли продовжить грати роль президента то буде тікати як Янукович.

Доречі, побудучи адвокатом диявола.
Ти усвідомлюєш, що людям які вміють щось робити руками нахєр не здалась політика? Вони будуть робити добре своїм близьким, і якщо їх і цікавлять люди навколо — то існує купа ефективних приватних засобів допомоги. Де от на крайняк можна «профінансувати» політика.
А туди виходить що йдуть _переважно_ всякі психопати та чуваки яким забашляли чи які хочуть щоб їм башляли коли вони опиняться в раді. Ти зарплати їх бачив? Або в курсі що у депутатів не з парламенту зп взагалі нема?
Тому от окей, викинемо зелю.
Хто _компетентний_ прийде на його місце?
Кому треба обмінювати затишне крісло директора укрпердьсраку на неблагодарну роботу президента за смішну зп за стресові умови праці де ти маєш слідкувати тупо за всією вертикаллю, щоб ніхто не свиснув яйця а звинуватили тебе. Ну і терпіти залізання в приватне життя від папараці та російської гебні, як без цього.

Я добре усвідомлюю, що фахівці, які здатні заробити чесною працею, навряд чи будуть йти у політику

Хто _компетентний_ прийде на його місце?

Є механізм виборів, буду аналізувати з наявних в червні 2024 року

Кому треба обмінювати затишне крісло директора укрпердьсраку на неблагодарну роботу президента за смішну зп за стресові умови праці де ти маєш слідкувати тупо за всією вертикаллю, щоб ніхто не свиснув яйця а звинуватили тебе.

За яйцями має слідкувати хтось з СБУ, НАБУ, ДБР
У крайньому разі «ДЗНД» будуть слідкувати за яйцями через камери

Є механізм виборів, буду аналізувати з наявних в червні 2024 року

А що за механізм під час війни?
P.S. А якщо оберуть арестовича, чи знову оберуть зеленого?

За яйцями має слідкувати хтось з СБУ, НАБУ, ДБР
У крайньому разі «ДЗНД» будуть через камери слідкувати за яйцями

Так нащо комусь іти у владу якщо не можна буде красти? Окрім як щоб завести корупцію назад. Як я розумію, зараз можливість продавати яйця за 17грн штука це суспільний договір який заміняє смішну зарплату політика.

А що за механізм під час війни?

Звільнення шостого президента за власним бажанням
Звільнення шостого президента під тиском українського суспільства

За п’ять років у українців мав би виробитись імунітет до різноманітних зеленських та арестовичів

Я впевнений, що ти ще знайдеш достатньо запитань, щоб перевершити мене у цьому діалозі, та все ж пропоную залишити основні думки:
1. Зеленський наробив біди за свого поточного президентства, достатньої для відставки
2. Українське суспільство може вибрати у президенти ще більшу біду

За п’ять років у українців мав би виробитись імунітет до різноманітних зеленських та арестовичів

Ахаха, навпаки. Обрали клоуна — а він не втік, обираємо вдруге!

За результатами неопублікованого соцопитування групи «Рейтинг», якби в другий тур президентських виборів в Україні вийшли чинний глава держави Володимир Зеленський і головнокомандувач Валерій Залужний, то результати були б майже тотожними — у Зеленського — 42%, у Залужного — 40%.

www.pravda.com.ua/news/2023/12/4/7431550

Я звичайно дуже поважаю Залужного, але досі нарід не розуміє що місце військового в справах повязаних з армією, а не в президентському кріслі.
Галоефект такий галоефект.

1. Зеленський наробив біди за свого поточного президентства, достатньої для відставки

Ну не лише зельц, треба і зелених разом з ним відправляти. А це завеликий геморой умовах активної війни.

Ну як на мене, я не проти. Залужний — За

Краще ніж черговий батл проти Пєті

Пєтю чи п***юльку я менше всього хочу бачити на виборах.

А інших облич какбе й нема яскравих. Може кличко ще ок, але хз не тяне як на мій смак на президента. Хоч балотуватись він звісно буде, не бачу щоб він виграв.

Можливо це і є план ілюмінатів — створити опозиційного кандидата з хорошим біополєм і зробити вибори. Контрольована передача влади ткскзть

Пробач шо.
Зелю літераллі обрали отаким чином. Будь який нонейм аби не парашенка. І ти хочешь павтарить?

Чим доречі Притула не варіант, з отого рейтингу? В нього теж медійне минуле тож також зможе на публіку грати, але на відміну від клована в нього замість міру в глазах путіна — волонтерство.

Всм павтаріть?

Я чисто з логіки що під час війни зовсім непогано якщо президент буде в курсі армії.

Якщо залужний буде цивільним — ну мені чудовий вибір. Управління досвід у нього є, головком це управління

Так що не бачу причин чи ризиків у тому що він стане цивільним, а потім одразу — обраним із просто бляха вже золотим кредитом довіри.

Довіра — найважливіше.

Зе вибраний не через довіру, а через брак довіри до сивочолого.

Залужний не те саме.

Весь срач роками — через відсутність довіри. На цьому браку довіри пасуться всілякі арестовічі.

Просто залишити ці срачі 75% відсотків і нагадування натужні що сивочолий ще не вмер і ще існує — уже досягнення бляха буде історичного масштабу.

В підручнику розділ треба буде блін зробити — в 202х році українці перестали гризтись хто з них порохобот а хто зелебобік і кидатись помідорами один в одного. Цей срач уже настільки дістав, 5 грьобаних років одне й те саме, сил нема

Ну притула — мені подобається особисто. Але якраз притула це і є «павтаріть». Ну гарний хлопець, ну волонтерить. Але цього не досить нмд. Навіть за кличка я б скоріше проголосував ніж за притулу. Через досвід скоріше.

Але якщо Залужний буде в списку — я галочку залужному таки поставлю.

Управління досвід у нього є, головком це управління

Пробач шо [2]
Залужний — військовий від мозку до кісток. Військові — дуже специфічні люди які звикли до дуже специфічного менеджменту. Ти ж читав цикл статей про армійську атмосферу?
Ну так от, такого нам точно не треба.

Я той цикл статей читав і його залюбки обсираю

Ті статті — зашкварна желтізна, а не показник управлінських навиків залужного

Будь хто хто управляв сотнею і більше осіб скаже тобі що залужний — вміє керувати людьми і працювати в команді. Інакше він досі був би солдатом а не в ставці

Якщо квартал 95 може керувати державою, залужний тож зможе.

В тебе є якісь більш конкретні аргументи що залужний поганий президент крім циклу анонімних жовтих статей і «пробач шо» — залюбки послухаю. Поки що не переконав

залужний — вміє керувати людьми і працювати в команді

Вміє керувати військовими та працювати в команді військових.

Ті статті — зашкварна желтізна, а не показник управлінських навиків залужного

Ці статті розповідають як працює армія та як нею керують.
Чи ти думаєш, що там лампова айтішечка тільки замість ноутбука калаш?

Ті статті вброс і при чому спланований. З «випадковими» гавняшками в інститут ЗСУ і інститут Президента.

Критику клавіатурний воїн про кріпосне право і розстріли на місці хай доносить вищому командуванню і має докази.

Ну якщо більше запропонувати нічого — галочка йде таки залужному ;)

Я своє аргументував. Ти своє — ні.

Ти своє не аргументував.

Ті статті вброс і при чому спланований

Це аргументи про вброс рівня путіновського «це все іногенти, пиня білий та пухнастий», конкретика де?
З радістю починав би _правильний_ аналогічний загальний огляд армійського життя від Хількевича.
Так-то те що розповів Клавіатурний приблизно матчиться з тим що я чув про армію з інших джерел.

А ну ок ясно. Варто було все таки спробувати побалакати, але на доу дискурс завжди закінчується мордобоєм :)

Не хотів витрачати твій час

приблизно матчиться з тим що я чув

Те що воно матчиться не означає що він кристально чесний. Я не казав що він тільки бреше. Але маніпуляція — це ж не брехня. Там завжди підмішують правди. Так легше споживати

— Дивись аргументи.
— Твої аргументи не аргументи.
— Чому?
— Ой всьо!

Зарахований.

— Дивись аргументи.
— Твої аргументи не аргументи.
— Чому?
— Ой всьо!

Я висловив свою думку і сказав чому залужний ок президент.

В нього ступінь, досвід управління, довіра.

Ти чомусь почав про сивочолого, якісь епітети про клавіатурного і що залужний деревяний вояка і що я не маю права голосу з мюнхена

Така дискусія. Але ок

Зарахований

Та будьласка ;) Тільки ж не я за залужним плачу, а вся країна.
І президента не вибирають, а обирають.
Моя думка неважлива, я просто кажу що він цілком підходящий президент
Виберуть його громадяни які зараз за ним хором плачуть. Просто я обгрунтовую що це не буде помилкою

За сивочолим і притулою не плачуть. Ось так вибори виграються

Так так так, стривай.
В мене є конкретна контраргументація, що в армії дуже специфічний «дубовий» менеджмент і он тобі як приклад що Клавіатурний описує (і що в принципі матчиться з тим що я особисто чую).
Ти у відповідь зміг лише «азаза то наброс» без конкретики, а де пруфи що наброс, а де можна достовірно почитать та пересвідчитись а як там насправді.

я не маю права голосу з мюнхена

Це інший топік, не плутай.

як приклад що Клавіатурний описує

Я втомився. Тобі показуєш диплом залужного, а ти дістаєш ліпу клавіатурного. Як це бляха в’яжеться в один логічний ряд?

Допобачення

Що, ой всьо[2]?

А щось було? )))))

Голосуй по совісті короч

Як так і не дочекаюсь кулсторі яка в армії насправді магія дружби а не квадратно-гніздова домінація?
Ти прикинь, якби твою інфу розповісюдити, то ніхто б тцк не боявся і проблема з мобілізацією була вирішена.

З «випадковими» гавняшками в інститут ЗСУ і інститут Президента.

Це ж _дискредитація армії_!

Саме так. Інститути — не особи. Не може бути армія повна дерев’яних даунів знизу доверху. Там є купа хороших людей які захищають країну блеать.

Якщо в клавіатурного є час графоманить про м’ясні штурми й розстріли на місці — хай напише рапорт з доказами і змінює щось, а не статтю на доу з чернухой на ЗСУ

Але стаття про кріпосне право — це звісно чістая монєта, досить розмєшать і врот гаврілєнку положить. Ще й плямкатиме

Може колись і дойде, але явно не сьогодні.

Не може бути армія повна дерев’яних даунів знизу доверху

Не може бути тому що не може бути?
Якщо якесь твердження виглядає образливо це проблема виключно людини якій воно виглядає, а не самого твердження.
Так, там є нормальні люди, про це Клавіатурний і пише, раптово. Але навіть якщо ти заміниш все керівництво в армії з совків на умовних вмотивованих азовців, сама квадратно-гніздовість армійського менеджменту ака «є наказ — іди виконуй» нікуди не дінеться. Я кажу про саму сутність військової ієрархії, про мясні штурми почав приплітати ти.

P.S. «А може рашка теж хороша? Держави — не особи. Не може бути держава повна дерев’яних даунів знизу доверху»

Не може бути тому що не може бути?

Ну бляха це ж базові ази формальної логіки не позорся

Добре, напиши знайомому на передок — що він дерев’яний даун, його комбат такий, і всі хто його оточують. Напиши що залужний дерев’яний даун. Напиши що редіс даун. Напиши шо 3ОШБр поголовно дауни. Вони частина ЗСУ. За твоїми словами, не може бути щоб вони не були такими, бо клавіатурний там щось нашкрябав про кріпосне право. Чи я щось пропустив у твоєму логічному ряду?

Повертайся з відповіддю.

Більше читай анонімних графоманов, менше думай головой

Добре, напиши знайомому на передок — що він дерев’яний даун, його комбат такий, і всі хто його оточують

Основнім документом, которім руководствуются в армии, является устав. Он не оставляет места для фантазии
Более того, сама суть и структура армии расчитана таким образом, чтобі можно біло создать нечто работающее из дуб-дерева.
так что да — в армии 95% — дубов.

Поступай в НУОУ, отримай магістра з відзнакою, потім викладай своє бачення на статут ЗСУ і яким він має бути, сірєчь скільки там має бути простору для фантазії на твій смак. Ізі

А ти не перестрибуй.
Пан вкинув конкретне твердження, чим є зараз статут та якою є структура армії. Зараз.
А не те яким воно має бути колись.
Тож ти типу згоден з тим що там структура дубова, так?

Структура армії дубова не в нас а всюди. На то вона й армія.

Може вона й радянська в місцях багатьох але там давно йдуть зміни. Гнилі катлєти на обід вже чомусь забулись

А ти не перестрибуй.

Ковальов перестрибнув на статут. Про залужного там нічо. Дозволив і собі перестрибнути на статут. Статут нічого не каже про Залужного. Ми відволіклись, питання там чекає

Ваще цікаво би й пол зробити. Цікаво як нарід на доу наголосує

Ти сам погодився.
> Структура армії дубова не в нас а всюди. На то вона й армія.
Тож якщо є менеджер який вміє менеджить дубову структуру, який все життя цим займається — які навички менеджменту в нього будуть?
Загальні чи дуже специфічні для оцієї структури?

Поступай в НУОУ, отримай магістра з відзнакою, потім викладай своє бачення на статут ЗСУ і яким він має бути, сірєчь скільки там має бути простору для фантазії на твій смак. Ізі

Сперва добейся! ©
Сначала вернись в Украину, а потом уже рот раскрывай и высказывай своё никому не нужное мнение.

Обострєніє? Випий вітамінів

Сперва добейся! ©

Саме так, треба бути кваліфікованим, щоб змінювати статут чи мати про нього кваліфіковану думку

Ти ж не дозволяєш джуніору свій переписувати код якщо йому раптом здається що там всьо гавно, і думку його мабуть не цінуватимеш

Так і про твою думку про статут

Ти ж не дозволяєш мамі свій переписувати якщо їй раптом здається що там всьо гавно

Льоша, ті уже перешел на шутки про «твою мамку»?
Ті не ахуел там в турции случайно?

я ж переформулював і переписав. Веди себе приілічно, тут діти форум читають

тут діти форум читають

Вали нахер с форума, малолетка придурошная

Саме так, треба бути кваліфікованим, щоб змінювати статут чи мати про нього кваліфіковану думку

Закончи пойди како-йто вменеямій вуз — а потом открівай рот по поводу политики, оки?
А то б***ь закончит ПТУ в бердічеве и умничает

не ображай випускників пту і бердичів

не ображай випускників пту і бердичів

Ставя их на одну доску с тобой?

В тебе якесь біополє нестабільне, не перенапружуйся

В тебе якесь біополє

ага, так ті из ебалаев которые верят в «биополе».
Это многое поясняет.

Верят, Льоша, в бога

Біополє — факт. Ти — чудова демонстрація.

Біополє — факт.

таким как ты и домовые — «факт», и целительная сила пирамид и циркониевых браслетов
По теме топика есть что сказать?

Лови мій телепатичний сигнал, передаю повідомлення

Лови мій телепатичний сигнал, передаю повідомлення

Ты опять забыл принять таблетки, да?

Ты опять забыл принять таблетки, да?

Саме так, бачиш — працює

Саме так, бачиш — працює

Да, результат неправильного применения медикаментов в твоем случае видно невооруженным взглядом.

Скільки тобі ще треба доказів?
Лови тоді ще одне повідомлення

Добре, напиши знайомому на передок — що він дерев’яний даун

А здається військові не заперечують що у них квадратно гніздова ієрархія. Це навпаки армійська фішка. Я взагалі не використовував цей термін в негативному ключі, лише в контексті що військовий менеджмент відмінний від цивільного, і навички не транслюються туди-сюди.
Ображаєшся на це твердження і додумуєш «деревяних даунів» тут лише ти.
Хоча будучи непідготовленим цивільним воно десь так і виглядає, не буду сперечатись.

Аргументація «це твердження не правда, бо скажи його $юзернейму, ти ж не можеш бо він образиться» — це не ази формальної логіки.

Я не ображаюсь, просто ти не аргументуєш те що пишеш. Ти приносиш якусь ліпу від клавіатурного і робиш якісь висновки про залужного

Ти ж начав що у залужного не такий досвід управління і аргументуєш клавіатурним графоманом. Що залужний якийсь нонейм. Сорян це навіть не в’яжеться. Це срач. Мені це просто не цікаво.

Я просто тобі виклав своє бачення чому залужний — чудовий вибір. Якщо він балотуватиметься — його виберуть через довіру, але це не нонейм, і це не буде хз-шоу, як в 2019ому. І це не буде помилкою. От і все. А те що ти не чуєш і починаєш черговий срач, і начинаєш хількевіча призивати й вказувати що з мюнхена якісь не такі думки як тобі подобаються — не моя проблема

Якщо ти вважаєш що його управлінські здібності не підходять — ну твоє право. Не голосуй, я свічку не триматиму

Напиши це нормально а не починай черговий вой про сивочолого і не тяни якусь графоманську ліпу. Ці зе/пе срачі вже в печінках. Наче на світі тільки два можливих майбутніх президентів є

Я так не вважаю, в залужного досить освіти і ставка це сорян не квадратнокущовий спосіб прийняття рішень на передку для рядових чи забезпечення..

Плюс як тобі мало було б бути відомо залужний же член РНБО. Р в РНБО означає Рада. Колективного характеру інституція, карл. Большой стол, большиє нудниє мітінгі.. як він там тільки без навиків сидить два роки, квадратнокущовий генерал

Ти ж начав що у залужного не такий досвід управління і аргументуєш клавіатурним графоманом

Я _ілюструю_ Клавіатурним, якого ти називаєш графоманом але не приводиш ніякої конкретики в чому він конкретно не правий.
Тут теж забігає Олексій, теж каже тобі по суті — читай статут, він описує досить дервяну структуру для сприйняття деревяним мозком.
Доречі от, заціни www.ifnmu.edu.ua/...​iv_zapasu/statuti_zsu.pdf
Сильно відрізняється від мануальчиків по черговому фреймворку?
Теж ліпа?

Не повіриш, я те ж саме чув про зельца. Що зєльц — успішний бізнесмен, і тому стане чудовим президентом, в нього є всі менеджерські здібності.
І тут ти мені вкидуєш що військовій скіли також транслюються в президентські, хоча вони по суті далі аніж навички зеленського.

Якщо він балотуватиметься — його виберуть через довіру

Ой вей, колись я це вже бачив.
Так довірились що аж монобільшість обрали.

Тут щось було про залужного?
Нічо не було

Мені насрать на клавіатурного, і начхать на твій погляд на статут зсу і наскільки там погано чи добре, читай ліпу клавіатурного хоч двічі на ніч. Ми тут не про клавіатурного і не про статут і не про квадратні кущі в рядах зсу

Давай трохи до виборчої реальності приземлимось

Якщо через місяць оголосять вибори, і в списку ЗЕ, ПЕ, кличко, залужний. Решта як і балотуватимуться нічо не наберуть всеодно. Хай ще притула раз ти про нього згадав

За кого проголосуєш і чому?

> Решта як і балотуватимуться нічо не наберуть всеодно
А яка різниця. Якщо в решті будуть цікаві люди, проголосую за них. Бо вибори — це волевиявлення а не стадний процес. Якщо я волію щоб $username був президентом я ставлю галку напроти прізвища і мені начхать як голосують інші.
(unless це антивибори типу голосуємо в когось одного щоб путіну менше дісталось і він побачив що його не люблять)

> ЗЕ, ПЕ, кличко, залужний
Вибори _президента_ - Зєля, бо 1) він виконує роботу світить таблом для вестернів 2) ви манали робить таку авантюру під час війни 3) якщо якийсь новообраний пєця або притула буде сратись з зеленим парламентом то буде друга руїна, чого нам не треба.
Якщо міняти і парламент — що набагато геморойніше і небезпечніше, то там алгоритм зовсім інший, і треба дивитись а які люди конкретно ідуть без привязки до президентів. Але у цьому випадку за зєлю-зелених голосувати точно не буду.

бо 1) він виконує роботу світить таблом для вестернів 2) ви манали робить таку авантюру під час війни 3) якщо якийсь новообраний пєця або притула буде сратись з зеленим парламентом то буде друга руїна, чого нам не треба.

Бач сам і написав, а ти про якесь управління, статут, квадратні кущі

Залужний може робити те саме, якщо заручиться підтримкою зеленого парламенту

Залужний може робити те саме

Щєлкать таблом для вестернів як професійний клоун? Так може колись навчиться, коли війна закінчиться.

якщо заручиться підтримкою зеленого парламенту

Якщо.

Насправді є кращий варіант — проголосувати за нормального президента який пообіцяє вернути його назад. Так і військовий опиниться на своєму місці, і політик займе своє (головне щоб не обрали чергового клоуна замість політика)

Щєлкать таблом для вестернів як професійний клоун? Так може колись навчиться, коли війна закінчиться.

Якщо це твоя політична оцінка діяльності президента — ну так

військовий опиниться на своєму місці

Військовий у відставці — цивільний, кеп

Забагато спекуляцій навіть для мене. Ще чорнило не висохло на указах зелі.

проголосувати за нормального президента

Нудануда
Розумієш з виборами така річ, що за кого проголосують, той і буде. А не нормальний чи нормальний для когось особисто

з виборами така річ, що за кого проголосують, той і буде.

тут у вашому випадку вже прецедент саме те що «за кого буде проголосувати за того і проголосують» бо ще раз нагадаю ви вже пройшли цей «кейз» на виборах вашого Президента щойно минулих де у вас було 42 (сорок два) «кандидати у президенти»

... а «партію» та потім «парламент» буквально «набрази по об’явлєніям»

ЗЫ: знову же ж таки повертаючись до питання «у вас нема людей» то тут окрема досить дивна мені позиція де люди цілком погоджуються (аби не сперечатися) з тим що людей справді немає але при цьому абсолютно вважають що вже президента точно можна обрати такого як треба і ще як продовження що вже як президент буде як треба то він вже й знайде і людей

Так і військовий опиниться на своєму місці, і політик займе своє

а чого ти думаєш що конкретно цей військовий він саме зараз вже саме «не політик»? я дивився його останній виступ (конференцію?) ту яку «500 тисяч» то він виступав цілком як політик особисто я маючи оточення до армії не можу сказати за нього саме як «генерал»

зокрема такі випадки багато відомі візьми вже геть класику генерал де голль

і якщо порівняння що було з чим то подивись виступи нашого генерала Mark Milley як на мене різниця там цілком проглядається

(головне щоб не обрали чергового клоуна замість політика)

на справді це вже має суттєво менше значення бо на справді у вас уже повністю проблема що у вас уже повністю не досить вже виконавців тобто кого би не «обрати» чи не «призначити» а все одно що країна 30 млн що армія 1 млн все це потребує вже конкретних виконавців на конкретних місцях бо тут не можливо навіть «спустити правила на виконання згори» бо вони будуть просто саботуватися

... це вже також багато проходили у світовій історії

ЗЫ: я «тему з виконавцями на місцях» підняв ще у 2004-му за тої як її «першої революції попаранчевої» вже тоді на мій відвертий подив це питання не знайшло жодного відгуку серед «повстанців» та також більшості «польових командирів» тож за 20 років вже буквально «маємо те що маємо» (к) (тм) і тут зокрема для мене знову відверто дивне що ви (тут узагальнення) чомусь якось очикували що буде якось інакше та ба ви (тут все ще узагальнення) так само досі ще й заперечуєте саме такий стан речей ))

якщо заручиться підтримкою зеленого парламенту

в принципі ця «схема» цілком практична бо ж у «схемі» де «депутати» лише самі по собі а вже ні кого не «представляють» то сила яка має більше можливостей надати їм особисто більше особистих гарантій відповідно перемагає

... знову же ж таки частина з них вже може стати майже «політиками» розмірковуючи у ключи бути вже переобраними вже наспутних вибрів за умови вже зараз підтримки саме сили яка матиме популярність серед виборців

Якщо міняти і парламент — що набагато геморойніше і небезпечніше, то там алгоритм зовсім інший, і треба дивитись а які люди конкретно ідуть без привязки до президентів.

а якщо не міняти то у вас там уже остаточно «спеціальна національна форма керованої (не) демократії» бо «за законом» у цьому місці на справді не канає бо той самий тов. герр гітлер був так само таки за законом і тут без лапок і табори теж були за законом і все інше тут не підкопаєся ба то більше того там навіть свого роду «керована демократія» була бо ж фактично певна частина населення такий стан речей якраз підтримувала а для тої яка «сумнівалася» чи то навіть «прямо проти» то для неї якраз були табори

«сумніваєся» у вірності курсу на мобілізацію країни держави та влади тримай свою «трьошечку» такий от селяві нічого особистого

ЗЫ: а ну так у питанні «парламентської демократії» тут якраз фішечка вже у тому що буквально за методичкою

За загальним правилом парламенти є виборними органами

і так відійти від цьої «фішечки» можна як то «за законом» але на справді там немає якихось принципових «між чорним та білим» бо воно або «виборний орган» або «не парламент» і відповідно «не парламентська (не) демократія» навіть якщо так справді можна було за законом

... і так у цьому місці приходить тов. путін зі своїми «ліцами у телевізорі» і прямо каже «дивіться так у них же ж не демократія а чого власне ви їм помагаєте коли я вам одразу сказав що там владу захопив ... (хто там мав її захопити за методичкою тов. путіна)»

і так «крити» тут буде нічим такий от селяві нічого особистого

Інакше він досі був би солдатом а не в ставці

Ти навіть не в курсі, що Залужний починав не з солдата а приблизно з командира?

Ти навіть не в курсі, що Залужний починав не з солдата а приблизно з командира?

Так не в курсі, я ж не вікіпедія. Але це не контрагумент

якщо ти хочеш зліпити з нього якогось броньолобого ахвицера, то сорі мімо. У генерала ступінь і острозька академія є

Я своє аргументував. Ти своє — ні.

Якщо завтра вибори, і там клічко, петя, зеля, приула і залужний — моя галочка Залужному.

Я вважаю така людина з такою довірою і досвідом буде найкращим президентом під час війни

Я вважаю така людина з такою довірою і досвідом буде найкращим президентом під час війни

Я не проти, тільки будь ласка щоб його виборці знаходились в країні після того як оберуть.
А я щоб знаходився ззовні і мене шо там твориться не чіпало :-)

А ну апять аліксєй нє там поетому нєправ.

Не забудь про це нагадати мені й усім хто виїхав, коли відкриються закордонні дільниці

Ти так і не аргументував чому це раптом

Пробач шо.
Зелю літераллі обрали отаким чином. Будь який нонейм аби не парашенка. І ти хочешь павтарить?

Залужний не ноунейм.

І так сорян, але в мене алергія на сивочолого. Поки зеля дивився в очі я все таки за петю був, бо алергія на зелю була ще більша. Але зараз петя навіть не варіант. Не розумію як за нього ще хтось колись проголосує. Це минуле.

Залужний не ноунейм.

Так Зеленський теж не ноунейм, а дуже відомий шоумен. З ним навіть серіал зняли, про де він навіть роль президента чудово відіграв.

від нього давно вимагають вибори. Через пару місяці на нього поллється відро лайна що він не має мандату

Може він хоче передати комусь хто продовжить з півоберта з існуючою притертою командою. Це значить контрольовані вибори

Цілком чудовий варіант, я б цього не виключав. Це дуже красивий пірует

Так Зеленський теж не ноунейм, а дуже відомий шоумен.

Не віляй контекстом Гаврілєнко, раз ми вже балакаєм і тобі не пофіг де я і як мене звать

вже відповідай за звіздьож

Будь який нонейм аби не парашенка. І ти хочешь павтарить?

В твоєму контексті, залужний не ноунейм.

Через пару місяці на нього поллється відро лайна що він не має мандату

Конституція каже що має, нє?

Може він хоче передати комусь хто продовжить з півоберта з існуючою притертою командою. Це значить контрольовані вибори

> передати комусь
> вибори
Аахахахахах, коли президент передає другому титул президента це якраз не вибори а хунта))

В твоєму контексті, залужний не ноунейм.

В моєму контексті залужний в політиці такий же нонейм як і зеленський. так, він відомий в якійсь іншій сфері, але воно нічого не каже про його політичні здібності.

Тоді в твоєму контексті і притула нонейм і кличко. Всі вони відомі в інших сферах

Крім порошенка звісно. І крім зеленського.

Порошенко — не буде президентом. Для мене він минуле, ще гірше за зеленського. За нього звісно проголосує якийсь його відданий електорат, але більшість — ні.

Зеля вже втілив арміювірумову, у петі нема чого більше запропонувати, крім періодичного нагадування про себе в медіа. І фанатики періодично всіх обсирають. Кому це бляха камільфо чути що вони бач клоуна вибрали впродовж п’яти років? Вже не 2019тий рік сорі. Він пропонує тільки жовч від поразки. Життя йде далі.

А зеленський вже обанкротив себе знявши залужного.

З цієї трійки я думаю залужний буде президентом. Моя галочка точно буде За :)

Тоді в твоєму контексті і притула нонейм і кличко. Всі вони відомі в інших сферах

Ну Кличко вже не ноунейм, бо він вже в політику давно вліз.
Притула також шось там політикою грався.

Як це позначиться на його житті в Німеччині?

мав би виробитись імунітет

та мав би, але будем реалістами, нашому громадянину хоч подорожник прикладай, один х.й )) в мирний час може ще це має сенс. Зараз занадто високий ризик отримати чергове хз-шоу в кріслі президента

Справедливості заради, навіть муріканці от-от виберуть в президенти місцевого януковича, тому цей дебілізм походу загальнолюдьский.

Та скока можна? Було ж уже

petition.president.gov.ua/petition/53360

Інших реалістичних підстав припинення повноважень нема. Ну крім смерті, дай бог йому здоровля

Він ще націлився на участь у виборах, якщо будуть під час війни
novynarnia.com/...​hy-pide-na-drugyj-termin

Так що у відставку не піде, можеш не мріяти, президент який подав у відставку не може балотуватися на дострокових виборах

Вибори у США під час громадянської війни провели для легітимізації влади, бо юридично президента не було взагалі, все.

Забудьте про вибори, ніхто під час війни вибори не проводить.

Ідея виборів шкідлива для нашого суспільства — починають шукати ворогів в середині, коли іде війна і ворог атакує.
Впевнений що російські спецслужби із задоволенням качають цю тему і далі.
Гіршої ідеї ніж вибори під обстрілами можна не шукати — гойда! — вибори!

Забудьте про вибори, ніхто під час війни вибори не проводить.

Це не зовсім так

Якщо зе піде у відставку (чи помре наприклад) вибори мають відбутися впродовж 90 днів. Незалежно від закону про військовий стан. Це прописано в конституції.

Я підозрюю є тиск щоб він пішов, от і активізувалося накидання лайна останні місяці з усіх боків

Але ідея справді супер паршива під час війни і дуже шкідлива

Ага

є тиск щоб він пішов

Питання у тому звідки той тиск. Явно російський слід

у відставку (чи помре наприклад) вибори мають відбутися впродовж 90 днів.

IIRC, вибори зупиняються на час війни і якщо, не дай Боже, таке станеться — буде якийсь в.о. (як вже було після Яника) до кінця війни.

Та скоріше не російський, але хто зна звісно може й теж

але росія скористається шансом покачати політику звісно.

Найімовірніше закордонні друзі бояться профінансувати прихід чергового піночета чи орбана чи хусейна, в якого будуть всі західні цяцьки в руках.

Тут важливо не тільки хто буде обраний президент, але й демонстрація інституцій.
Їм треба гарантії, не тільки що вибори є як такі ЗАРАЗ, а й що ця молода демократія не обернеться пшиком через 10 років раз, і не поверне на 180 градусів дружить з рашею два

Маючи Орбана перед очима, хто їх звинуватить в тому що занадто багато вимагають.

Як сказав Кокс — як саме це буде, це вже зеленському придумати...

Ну в.о може бути голова ВР, або кого уповноважить ВР, як було з турчиновим

Але це не президент з мандатом довіри, це недостатньо. В такій ситуації не провести вибори — ще гірше ніж провести вибори під обстрілами.

Раз про вибори регулярно говорять і лайно на пропеллєр вже накидують — значить будуть. Просто ще не розвинулась історія як саме

Та наче вже завершилося все 🤷‍♂️
Зе сказав: взагалі закон забороняє, але якщо Захід дууууже хоче — ОК, давайте 5 лярдів на організацію виборів, хз як ми на фронті їх проведемо, може і не зможемо, але зараз в бюджеті грошей на війну мало, на вибори грошей нема.

І, чесно кажучи, я би зараз все одно за зе проголосував, бо альтернатив людей яких поважають на Заході нема. Залужний — може бути гарним для роботи в середині країни, але ручкатися з Орбанами і переконувати Фіцо — не думаю шо політика то його сильна сторона.
Ідеального кандидата нема, всі дуже і дуже далекі від ідеалу.
Хай хоч буде той що зброю і гроші в зубах принесе.

В США є навіть був такий прикол у контексті їх виборів:
— Нарешті у нас є Президент яким ми всі задоволені, це президент України, але тим не менш!

Зе сказав: взагалі закон забороняє,

Ну сьогодні сказав що забороняє, завтра конституційний суд зберуть і скажуть що можна. дєло житєйскоє )

Або ухвалять зміни до закону і дозволять разок. А ПАРЄ потім скаже на то — все було ідеально ми довольні. Раз ПАРЄ довольні, народ довольний і новий президент довольний — знач всі довольні :)

І, чесно кажучи, я би зараз

Ну якщо взяти будького з рнбо, залужного, зеленьского, данілова, буданова, я певен будь хто з них сівши в крісло буде робити далі без проблем. За два роки в них все притерлось, там одна банда вже. Я не вірю в ці байки про якісь між ними проблеми. Президент як щось не знає — йому пояснюють і розжовують всякі радники тож. Чисто управлінцем треба бути. Питання тут в довірі. Президент без довіри й мандата (а саме в такого перетворюється зеленський) — слабка фігура.

Я в принципі й не проти Зе, я думаю на нього незаслужено лайно ллють. Але вибираю не я, вибирають пенсіонєрки й волонтери, айтішніки й водії автобусів, пожежники й військові

За останні два дні зеленський вигріб стільки що навряд чи він виграє вибори якщо вони будуть в наступні 6 міс.. Топік цей досить почитати, щоб це зрозуміти )

але ручкатися з Орбанами і переконувати Фіцо — не думаю шо політика то його сильна сторона

Так в тому й сила мандата

Уяви що Залужний як ньюпрезидент захоче опустити Орбана — скаже Орбану — я тобі руку тиснути не буду. Опозориться Орбан, а не Залужний

Якщо це зараз зробить зеленьский — ну це не буде хвилювати нікого. Опозориться зеленський

Від зеленського втомились. Не тому втомились що він поганий. А тому що вже звикли до нього. Плюс всі ці хвости з сбу, чи яйцями — скільки б там не було правди чи його вини, це його команда і його репутація. Як срібло темніє, так і наш рембо вже не такий як був у 2022ому. Втомились від нього. Що на заході, що в Україні.

Я б сказав втомились без чіткої картини майбутнього — не ясно як ми цю війну плануємо виграти.

То може простий_наріт хоче її виграти, а зе! це не потрібно

Воно всім потрібно, просто треба іноді не бігати, а виділити 30 хв на планування.

Сісти, подумати і розписати як має виглядати те куди ми всі захочемо прийти, скласти реалістичний план як туди прийти, і розказати його народу.

Поки що у нас вся ідеологічна база це «ми хочемо безпеки, тому ідемо в ЄС і НАТО, і пофіг як саме ми там будемо (біженці то вже там), а ще все російське погане, але закони рф ми передеремо 1 в 1»

Той же Арестович, поки не глюканув і зламався, примудрявся за 5хв малювати картину «хто ми і де ми у світі», і досі його слоган «Русь — це Україна» живе у головах народу.

не ясно як ми цю війну плануємо виграти.

загалом вже ніяк що власне було ще з самого початку як зокрема «ціль іноземної підтримки дати можливість не програти» тож зараз вже стоять питання як саме цю війну вже «більш менш» саме не програти бо і на це «стратегії» так само нема є лише «загальні поняття» вже суто технічні як то більшість яких вже висловив залужний вже минулого року

політика то його сильна сторона

а коли вона була сильною стороною Зеленського?

так це цікаве питання як на мене тут слід вже давати уточнення «дивлячись яка саме ціль була (та є) саме його політики»

ЗЫ: скажімо взяти того ж тов. путіна його «політика» то він свій «бліцкриг» програв? таки програв як факт але ж при цьому «свою політику» таки продовжив? таки працює? так може у майбутньому ... але ж саме зараз тут і зараз таки працює?

В тепер всі точно побіжать в тцк.

Всі IT-вакансії в ЗСУ автоматично перенаправляються в піхоту :)

Улюблена тактика Сирьского у війні — це зеграш

Вангую шо ми десь за крок до заград. відрядів.

а може так і переможемо

покажемо тому Залужному, що ніякі технологічні прориви нам не потрібні, то все ідеали романтиків

Мені здається, що Залужний також не дуже — то сподівався на технологічні прорив. Півмільйона людей, яких він хотів мобілізувати повинні були піти в окопи, а не в RnD центри, і навіть не на заводи.

І туди, і туди. Одне без іншого не працює. І умовних RnD центрів достатньо багато створювалося за останній час.

Півмільйона людей, яких він хотів мобілізувати

Ну тепер то точно нікого не будуть мобілізувати. Геній Єрмака Сирського все порішає..

Виявляється, в Україні завжди було півляма людей, що чекали мобілізації, щоб таки піти в RnD центри!

В умовах відсутності грошей і нестачі боєприпасів цілком логічне рішення верховного

Звідки такий висновок?

про це наяткав Арті Грін, який наче воював ще в 2014 і воює зараз. вірити йому чи ні — хз. Але людина наразі воює і хз. яка в нього може бути мотивація щось там придумувати..
І до речі натякав був дуже не прозорий, але в коментах набіжало людей і казали що це саме Сирський. Але це таке — по воді вилами писано.

Знайшов ще комент/пост Арті Гріна котрий перепостили ще у вересні 2022

23 серпня о 00:52 ·
Прорвало на аналитику.
Но сейчас не время про аналитику по перспективам БД на ТВД. Не будем облегчать жизнь противнику, публикуя в открытых источниках сведения, которые противник очень надеется получить от своей разведки. Выскажусь по теме которая не особо поможет противнику на фронте.
Последнее время в украинском сигменте фб разгоняется идея, что ОП планирует сместить Главкома. При этом предлагается Залужному стать МОУ (ну, типа, повышение). Ну, и ещё там ряд перестановок в первом эшелоне. А на место Главкома предлагается генерал Сырский, нынешний командующий СВ.
Это очень дурная новость, как по мне. Почти год назад я написал восторженный пост на тему назначения Залужного, Шапталы, Павлюка и Мойсюка. Я реально охренелот этих назначений. Суть моего «охреневания» заключается в том, что эти генералы совершенно точно не будут выполнять преступных приказов, если Верховный вздумает их отдать. До сих пор, на такие должности назначали генералов, которые такие приказы точно исполнят. А вот Сырский, как раз тот генерал, который исполнит любой преступный приказ своего босса. Доказательством тому оставление Логвиново, которое оформило окружение Дебальцевской группировки ВСУ в феврале 15-го. Приказ на оставление Логвиново совершенно точно прошёл через генерала Сырского. В смысле именно он отдал приказ 1-й БТГ 30-й бригады подполковника Собко на оставление этого рубежа, поскольку в тот момент находился на КП этой БТГр в качестве представителя командования. И совершенно точно генерал Сырский осознавал, что этот приказ означает — оформление полного окружения нашей группировки в Дебальцево. IQ этого генерала точно выше среднего. Полагаю и выше IQ генерала Залужного, но я сейчас пишу не об этом качестве. Кому и зачем сдавать Дебальцевскую группировку было нужно, всем (мыслящим) понятно. Поэтому возвышение генерала Сырского до уровня Главкома ВСУ — очень тревожная новость (если случится).

якщо мене памʼять не підводить це один з тієї шайки розганятелей за «торговлю на крові» з головуючим насінням, тому з мотивацією там все нормально

Не чув раніше цього прізвища, поліз в гугл.

Як можна зрозуміти з наведених фактів Євген Бекрєнєв (Арті Грін) — людина дуже широкого профілю. Як і більшість так званих «диванних експертів» він розуміється на всьому і все коментує. Зручно, мабуть, писати дописи у Facebook, коли ти на берегах моря чи океану. Легко розмірковувати про російське вторгнення та про те, як закінчити війну, коли ходиш на власній яхті, та невідомим коштом подорожуєш десятками країн. Набагато складніше залишатися в Україні та намагатися змінити те, що ти вважаєш неправильним.

Більше про нього нажаль не знайшов 🤷

Source: mil.co.ua/...​ovoyuvav-i-stav-blogerom

Більше про нього нажаль не знайшов 🤷

З ним з десяток інтерв’ю є..
www.youtube.com/...​0hY&ab_channel=UKRLIFE.TV

хз. хто він, брав він участь у Дебальцівський операції чи ні.
і навіть якщо він зараз офіцер ЗСУ та воював в 2014 це не значить, що йому так просто слід вірити на слово.

Тому навіть ці чутки про Сирського м’ясника — це поки просто чутки.

Коротше, хароший експерт, треба брать. 10 арєстовічєй з 10.

Ну чел. наче воює зараз. І до речі, в останньому інтерв’ю, що я бачив відверто казав, що помилися про 2-3 місяці..

Ну тут два різних типи аналізу. Аналіз майбутнього — дуже складний. І аналіз минулих дій.
Дивився його лише одне інтервью, де він розповідав про реалії війни, і його роботу в ЗСУ, звучало переконливо і близько до діла.

Підписатись на коментарі