«Винагорода переважає працю», — айтівець працює на двох роботах і заробляє понад $250K. Переповідаємо його історію

Американський айтівець заробляє $250 000 на рік. Він таємно працює на двох віддалених роботах. Переповідаємо його історію, опубліковану Business Insider.

30-річний айтівець із Джорджії розповідає, що його шлях до «надмірної зайнятості» почався в дуже молодому віці. Він виріс у дуже скромних умовах, і коли його мати пішла від батька, вони разом із чотирма братами й сестрами протягом двох років мешкали в однокімнатній квартирі.

У 2016 році він мав борг за кредитною карткою приблизно на 40 000 доларів і не міг сплачувати аліменти на дитину. Тоді він вирішив знайти другу віддалену роботу, на якій міг би працювати потайки. Два роки такої роботи допомогли йому погасити борг. Тож фахівець з ІТ продовжував поєднувати обидві роботи:

«Я відчував себе непереможним, і це дало мені відчуття, що в житті стане на одну річ менше, про яку я повинен турбуватися», — поділився спеціаліст, що не розголошує своє ім’я з міркувань безпеки.

До сьогодні він таємно працює на двох віддалених роботах на повний робочий день. Це, згідно з документами, з якими ознайомились журналісти, приносить йому понад 250 000 доларів на рік в сукупності.

За його словами, це допомогло йому збільшити свій капітал до понад 500 000 доларів, оплатити дві нові машини, більше подорожувати і знайти «фінансову стабільність і свободу». Він додав, що з радістю знайде третю роботу, якщо вона підійде йому.

«Компанії можуть звільнити вас без попередження, — каже спеціаліст. — Тепер я переконаний, що кожен повинен завжди мати дві роботи».

На піку своєї кар’єри, за словами чоловіка, він заробив приблизно 400 000 доларів на всіх своїх роботах за один рік. Якщо він не знайде роботу, яка платитиме йому понад 250 000 доларів на рік, що приблизно дорівнює його поточній сукупній зарплаті, він не планує відмовлятися від подвійної зайнятості.

«Я працюватиму так довго, як зможу», — сказав він, додавши: «Винагорода безумовно переважає працю».

Обговорімо, чи справді винагорода завжди має стояти на першому місці?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В травні 2022 була тема на ДОУ про українського розробника, який працював на 6 роботах паралельно, щоб донатити все зароблене на ЗСУ. Цікаво було б взяти в нього зараз повторне інтерв’ю.

українського розробника, який працював на 6 роботах паралельно,

Краще б взяли інтерв’ю в його сусіда який працює на 20-ох роботах.

а ще в діда, який за ніч три рази (і ви кажіть)

Американський айтівець

далі можна не читати і переходити до коментів

Обговорімо, чи справді винагорода завжди має стояти на першому місці?

це як «робота на Півночі», рік за два, головне вчасно зупинитися, розуміючи, де та межа, і які цілі він хоче досягнути і перейти в нормальний режим із турбо

Зто довго прожив на півночі не можуть повернутися
Голова болить, мігрені

Я дуже сподіваюся, що найближчим часом за допомогою АІ навчаться передбачати тривалість життя з точністю до +/-1 року. Бо від цього сильно залежить work-life balance у глобальному сенсі — до якого віку тобі варто працювати, щоб потім ще лишився час, сили і вистачило грошей, щоб насолодитися заслуженим відпочинком.

Якщо у людини запланована тривалість життя 80 років, то стратегія роботи буде зовсім не такою, як у людини, яка помре у 40. Якби я знав, що помру у 40 (зараз мені 33), то думаю ще б попрацював 2 роки до 35 (можливо навіть на декількох роботах, щоб побільше заробити) і останні 5 років відривався на всю катушку. А якби знав, що маю дожити до 80, то скоріш за все працював би до 60-65 і лише на одній роботі, щоб не вигоряти і спокійно відкладати гроші на старість.

Бо якось сумно працювати все життя і раптово померти молодим, а потім за всі твої гроші будуть шикувати твої родичі, половина з яких безробітна за власним бажанням.

Ну от якщо залишився в Україні — то за планом Хуйла помреш до 2026 року. Вже є якась передбачувана дата — і що будеш робити?

останні 5 років відривався на всю катушку

Треба було починати раніше — але час ще є.

то за планом Хуйла

тебе ж його рука не дістала

тебе ж його рука не дістала

Помиляєшся.
Достала, ментально 😂.
А це ще гірше ніж якби фізично

Спостерігач 🤣
Людину, яка поїхала, але не може позбутись бажання писати на ДОУ, торкнуло «непадецкі»

слішком емодзі, якщо торкнуло непадєцкі

Дивися чи сивіють волосини
Зазвичац починається на яйцях
Там де й перші

то думаю ще б попрацював 2 роки до 35 (можливо навіть на декількох роботах, щоб побільше заробити) і останні 5 років відривався на всю катушку. А якби знав, що маю дожити до 80, то скоріш за все працював би до 60-65 і лише на одній роботі, щоб не вигоряти і спокійно відкладати гроші на старість

Нажаль, це так не працює.
Є люди, які відриваються, насолоджуються життям і гуляють дівчаток.
А є, які працюють.
Другі, якщо починають відриватися, дуже швидко починають відчувати тлін.
Через якийсь час впадають у депресію, з якої може вивести знову ж таки лише інтенсивна робота. Вони тому і працюють інтенсивно.

Бо якось сумно працювати все життя і раптово померти молодим, а потім за всі твої гроші будуть шикувати твої родичі, половина з яких безробітна за власним бажанням.

А якщо помреш у середньому віці чи старим, але при цьому гроші знову ж таки дістануться родичам, які влаштують за них судову гризню, роздеребанять і промотають?

А якщо помреш у середньому віці чи старим, але при цьому гроші знову ж таки дістануться родичам, які влаштують за них судову гризню, роздеребанять і промотають?

Є історичний анекдот про Дюма-батька, який нібито закінчив життя з 5 франками в кишені, за що його нібито ненавидів Дюма-син.

Якби я знав, що помру у 40 (зараз мені 33), то думаю ще б попрацював 2 роки до 35 (можливо навіть на декількох роботах, щоб побільше заробити) і останні 5 років відривався на всю катушку

Якщо нема сім’ї і бажання залишити дітей після себе то так.
Якийсь малий % навпаки гріб Х2)

По суті те що і зараз)

DOU опустився до рівня перекладів топіків з /r/overemployed? :)

Якщо вже мова йде про США, то там значно цікавіше — це «рулетка» зі стоками. Просто опинившись у «правильній» компанії, можна в 25 стати мільйонером на рівному місці.
P.S. Зрозуміло, що таких компаній одиниці + доведеться жити виключно на base salary, а стоки зберігати до пікової ціни.

Ну акції вашої компанії нещодавно також непогано так підскочили, тому і в Україні можна стати мільйонером(:.

Просто опинившись у «правильній» компанії, можна в 25 стати мільйонером на рівному місці.
P.S. Зрозуміло, що таких компаній одиниці + доведеться жити виключно на base salary, а стоки зберігати до пікової ціни.

Мадеєв наче розповідав як він на стоках/акціях втратив: йому дали стокі/акції по одній ціні з якої він мав заплатити податок, а потім акції значно впали в ціні і якщо відняти податки, то він попав в мінус..

«Компанії можуть звільнити вас без попередження, — каже спеціаліст. — Тепер я переконаний, що кожен повинен завжди мати дві роботи».

Такий підхід якраз підвищує шанси попасти в список звільнених. Не говорячи вже про те, що при інших рівних, звільнять спочатку тих хто на удальонці.

До того ж, що значить без попередження? Компанії виплачують різні бонуси і компенсації рівні 3-6 місяцям роботи. Поюс видають акції які не завестилися які ти би втратив якби сам звільнився. Так що можна сказати що вони дають 3-6 місяців notice і відпочинок. Хіба що він контрактник, але і такі перші на звільнення.

З 250к він 70к податками заплатить, тож на 2 роботах виходить всього 180к, або 15к на місяць.

Навіть трохи менше залежно від страховки на сімю і скільки в 401к

Кожні 15к на рік дають десь 1000 на місяць
Якщо дабавляти прибутки до якоїсь базової роботи

Зате має пістрахівку в часи лейофів.

Тим хто пише що краще мати одну на 250к$.
Насправді не краще, бо високі ЗП є тільки у дорогих локаціях. І високі ЗП це високі вимоги.

Тому краще мати 250к$ з двох з низькими вимогами і в дешевій локації (де очікувано що ти другу ЗП завжди зможеш повністю відкласти) ніж радіти 250к$ де локація майже все з’їсть і боятись таку роботу втратити.

У корнi не вiрно)
Краше мати 2 по 250)

краще 100 раз по разу, чим за раз 100 раз

Насправді мати краще мати одну з високою ЗП. Бо 2 навіть прості роботи дуже втомлюють із-за context switching. Але майже нереально знайти одну таку яка оплачувалась я дві ЗП

Звичайно простіше одну тягнути
Але якщо вона ненапжна і цілі не тільки пиво пити

тобто, ти відпрацював і 5 днів по 8 в офісі, а на вихідні на дачі працюєш, отже скоро відкинеш тапки, бо контекстс світчінг, бугагага

Невдаха. Хай знайде одну роботу що приносить 250к+ а потім хвастається. Бажано парттайм чи 4-денну.

В нього 400к сумарно
Одна з них 250к
Бачив пару днів тому цю статтю.

Нова назва зайчикфв — overemployment

Так що ДОУ не вiрно переклали?
Шерь лiнку на оригiнал

At his peak, Tomas said he earned close to $400,000 across his jobs in a single year
Лінка є вверху
Може здувся

Про 250 я схоже не так прочитав

Це, згідно з документами, з якими ознайомились журналісти, приносить йому понад 250 000 доларів на рік в сукупності

У вас звичайно ж така робота, так? 😆

Була би — може і похвастався. А так чувак хвастається бозна чим.

Мені моєї зп з головою достатньо. А американцю недостатньо в кілька раз більша сума, що він замість життя фпахує. Але невдаха тут я, не вірю. Я би так сказав, не відчуваю xD

Постійно горите з багаторобітних, значить у вас є пунктик.

У всіх свої пріоритети, але я виберу 125k і одну роботу. Не дивно, що чувак розлучився, з таким то стресом.

коли його мати пішла від батька, вони разом із чотирма братами й сестрами протягом двох років мешкали в однокімнатній квартирі

А, ну зрозуміло, черговий ображений життям хоче всім довести, що він не лох

Как Google заставляет сотрудников есть овощи 🍉🧄🥬🫑🍎

edwvb.blogspot.com/...​udnikov-est-ovoshchi.html

це ж краще чим скоро смажених цвіркунів

До сьогодні він таємно працює на двох віддалених роботах на повний робочий день.

Я вже років 15 пишу що на ІТ галерах половину робочого часу люди або займаються нікому не потрібною фігнею, або взагалі — пинають і сидять на ДОУ. І усім похер на цю неефективність — бо платять не за роботу, а за гепа-часи.
Колись — до розквіту галер у нашої компанії була практика що клієнт платить за проєкт і не знає склад команди. Отже швидше завершили проєкт — швидше гроші. Тоді у нас були девелопери, які офіційно працювали на двох проєктах і отримували дві зарплати — чому ні, якщо людина встигає?
Але сучасна галера просто не може правильно використати девелоперів. Навіть якщо девелопер погодиться працювати удвічі швидше за дві зарплати на своєму місці — менеджери просто не зможуть знайти йому таски! Тому що таски «спускає» клієнт — а менеджери навіть не знають що робити далі, якщо поточні таски закрити достроково. У них нема взагалі бачення проєкту: ні планів, ні архітектури, ні специфікації. Галерні раби просто гребуть під ритм барабану — а куди і навіщо їм не кажуть.
Я дуже сподіваюся що криза усе розставить по місцях. Справжні профі, які мають репутацію і роблять добре — будуть мати черги із замовлень або працювати на 2-3 компанії одночасно.
А галери — посередники, які перепродають часи джунів як синьорів і нічого не гарантують — будуть сидіти без роботи.
Розумні продуктові компанії викинуть «баласт» і піднімуть ключовим співробітникам зарплату аби вони більше часу працювали на них — а не дивилися де-інде. Краще 4 години справжнього профі, який вже усе знає, ніж 8 годин якогось новенького, який буде більшість часу тільки розбиратися.
Як кажуть «кадри вирішують усе» — отже у кризу треба про це пригадати і робити ставку на кращі кадри, замість натовпу галерних рабів.

про «баласт» пригадався фільм...
у бейсбольної команди не було грошей на дорогих гравців...
але вони навчилися вигравати...
m.youtube.com/watch?v=g1Uam5pDD1E

порядок (система) б"є клас

Розумні продуктові компанії викинуть «баласт» і піднімуть ключовим співробітникам зарплату аби вони більше часу працювали на них — а не дивилися де-інде

Один ельфієць на 2х посадах за 1.5 зарплати

Або на одній посаді
3 індуса
2 українця

Я дуже сподіваюся що криза усе розставить по місцях. Справжні профі, які мають репутацію і роблять добре — будуть мати черги із замовлень або працювати на 2-3 компанії одночасно.
А галери — посередники, які перепродають часи джунів як синьорів і нічого не гарантують — будуть сидіти без роботи.

звісно, що ні)))
не можу уявити при яких обставинах умовний Циско піде з умовного Софтсерву підуть ставати в чергу до «справжніх профі, які роблять добре».
та навіть не Циско, а будь-яка більш-менш стабільна контора.
це утопія)

не можу уявити при яких обставинах умовний Циско піде з умовного Софтсерву

Мені здається ще до війни компанії почали масово наймати девелоперів напряму. Який сенс зараз у посередниках якщо ризику усе одно великі і вони їх аж ніяк не знижують.

чому це не знижують?
якраз таки знижують, особливо це було яскраво помітно рік тому — блекаути, відсутність світла, інтернету і тд.
як незалежні контрактори це будуть хендлити? ок, хтось собі купить весь сетап, але таких не так багато, і точно не вся команда, бо це особисті вкладення, які тобі ніхто не поверне.
тому галери в цьому плані для клієнта ідеально — дав гроші і отримав результат, незважаючи на різного роду проблеми, як от перелічені вище.
тому й логічно, що вони тримаються один за одного

як незалежні контрактори це будуть хендлити? ок, хтось собі купить весь сетап, але таких не так багато, і точно не вся команда, бо це особисті вкладення, які тобі ніхто не поверне.

Доречи цікаво було б запилити на ДОУ опитування кому галера з власних коштів оплатила «весь сетап» для встановлення вдома.
Я чув що декому купували повербанки, чи екофлови, але більшість купували собі старлінки, генератори та акумулятори самі.
З іншого боку працюючи напряму на клієнта — це не такі вже великі витрати обладнати автономне живлення.

тому галери в цьому плані для клієнта ідеально — дав гроші і отримав результат, незважаючи на різного роду проблеми, як от перелічені вище.

Якщо колись будеш наймати бригаду для ремонта — згадай цей пост.

Будівельники наведеть на браточків і тебе посадять на добровільні внески в партію регіонів

аналогія з ремонтом не дуже доречна.
от якби я був закордоном і планував ремонт в Україні, то ходити шукати кожного робочого і синхронізувати їх, вирішувати їхні проблеми з добиранням на роботу і тд, оце би було проблемно

тому наймається прораб, і він весь той процес «орхеструє» а тобі присилає відосікі

ака РМ або якийсь вищий менеджер

саме так, для місцевих Джашмудів акі сінйорів з личками

все нормас, ти не розумієш бізнесу, тобі клієнт через галеру платить, що якщо який шит впаде, то ти вже стоїш готовий на підхваті з лопатою,
не треба зіркового супермена щоб долати пекельні борошна легасі та рятувати світ, достатньо пучок середнячків по ціні Бангалора,
звісно, якщо це не корпо, а «молода перспективна фірма», то там інша гра

Підписатись на коментарі