Що ви дарували своїм коханим у День Святого Валентина?

Що ви дарували своїм коханим у День Святого Валентина?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Загорнули мене разом з квітами в упаковочну бумагу, такий собі букет

Колись давно мій чоловік дуже любив пиріжки з м«ясом з Пузатої хати. Тож я пішла в «Глобус», купила саму гламурну коробку сердечком, шовкову стрічку і мішечок тих пиріжків)))) В тех-відділі знайшла червоний ущільнювач і в офісі ото все збирала) Колеги-чоловіки були у захваті від їдеї, а мій чоловік був щасливий. Спочатку подумав, що це за гламурна фігня, а як відкрив, то дуже зрадів :)

подарую епл вотч ультра2, щоб було чим вихвалятися серед колег, котрим здебільшого нічого не подарують, звісно кожен може сам собі таку цацку купити, але чомусь вони всі жлоби, коли справи доходять до того щоб собі щось прикупити.

Найкращі подарунки то гроші на карту😎

найкращі подарунки то донати на ЗСУ

Не знаю як хто, а я завжди святкую!!! свій день народження в цей день...)

Замовив букет з двадцяти семи великих червоних троянд. Якось ніколи не виходить на замовлення придбати квіти такої ж якості, якої можливо досягти, купуючи квіти особисто на базарі, та оскільки щоб дістатися до базару з великою кількістю якісних квіток та ходити по ньому, шукаючи квіти хорошої якості, потрібно витратити багато часу, то довелося принести в жертву якість квітів, адже час, приділений коханій, цінується значно більше за квіти. Тобто замість того щоб їхати на базар, ходити по тому базару, шукаючи якісні квіти, краще приділити цей час коханій.

букет з двадцяти семи великих червоних троянд.

ти вже 27 років одружений?

Ні, просто випадковим чином підібране число. Час від часу експериментую з різною кількістю квітів у букеті, щоб обрати якесь оптимальне число квітів з яким букет виглядатиме гарно.

певно магазину де купуєш квіти твої експерименти дуже довподоби

виглядатиме гарно

Золотий перетин же! )Тож треба кожного року дарувати наступне число з послідовності Фібоначчі )

я думаю справа не золотому перетину

просто число 27 — це найближче число до 26. є ще 25, але вода 25 градусів по Цельсію — то вже може не сподобатись пану Турко

щоб через тиждень відправити у смітник?

Ні, смачну ж їжу теж їдять не для того щоб через день відправити в унітаз. Відправляння квіток через тиждень у смітник це побічний ефект.

Дарую подарунки тоді коли мені хочеться, без привʼязки до якихось дат.

Просто лінь згадувати кому що потрібно, побачив потребу, закрив, як таску

получил подарочный сертификат на диагностику у физиотерапевта. какой возраст такие и подарки

Зварив собі, коханому, велику каструлю пельмешків.

Купив якийсь дуже крутий набір солодощів. Думав там на тиждень, а виявилось що усілякого пакування, сердечок та іншої фігні там на 90% тієї красивої коробки і лежить шоколадка, коробка якихось цукерок та банка солоної карамелі.
Але вона була в захваті. Не розумію — краще було б м’ясних ніштяків коробку купити.

чувак, набір spell за 350 грн на розетці — це не "

якийсь дуже крутий набір солодощів

350 грн? Я купив набагато дорожче у якісь місцевій лавці із подарунками/квітами.
Відчуваю себе ще більшим лохом.

Відчуваю себе ще більшим лохом.

Ее, чому? Навпаки ж:

Але вона була в захваті

Ми ж подарунки даруємо щоб порадувати людину в першу чергу. В цьому випадку ви зробили все як треба(:.

хіба це свято ?

вангую, що щедрості в цьому топіку не буде :D

Нічого, ніколи не святкуємо його

Підписатись на коментарі