Фото в резюме IT-фахівця — чи потрібно?

Шановна громадо, нещодавно була учасницею батлу — чи потрібно резюме айтівця прикрашати фотографією? Якщо треба, власну думку напишу у коментарях, але цікава ваша думка, чи варто отакеє?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Єдиний варіант, коли на мій погляд варто додавати фото в резюме — це якщо у вас розкручений персональний бренд (купа статтей, виступів на конференціях, власний ютуб канал і т.д.), так що ваше обличчя вже настільки засвітилося в айтішній тусовці, що фотка + ім’я значно підвищують шанси на працевлаштування, якщо порівнювати з голим резюме лише з досвідом і скілами, без фотки та імені/прізвища.

Якщо ж ви звичайна людина, як 99.9% з нас — то наявність/відсутність фото мало на що вплине. Це таке ж опціональне поле, як і розділ з хоббі — те, які у вас хоббі і як ви виглядаєте жодним чином не ідентифікує вас як хорошого чи поганого професіонала.

Актуальні фото для сезону: три фотографії 3×4 (на звороті вказати прізвище).

Ну що, може скажем правду? — це дискримінація.
я своє додаю, поки до ботокса не дійшло — може бути.

Это уже 100500й пост на данную тему.
Дальше вангую:
1) Стоит ли раздеваться для фото в резюме?
2) Хочу поставить авочку на джинни??? Помогите!!!
3) Как я получила оффер в 15к благодаря фоточке своих ножек в линкедын xD

В Европе — надо.
в США — с фото скорее всего вообще не будет рассмотренно.
Но! фото должно быть в линкедине почемуто. Причем в бизнес-казуал.

В Европе — надо.

Шукав нещодавно роботу в Нідерландах. Фото та вік не вказував. Рекрутери норм відповідали.
Взагалі думав, що вже 100 років ніхто не додає фото, бо то привід для дискримінації і нікому то не треба.

Фото стать, колір шкіри вік Вага
Нічого цього не ттреба

Смотря для какой страны, например если Франция то без фото сразу нафиг пошлют)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Усі хором скажемо БУ-РА-ТІ-НО мо-ло-дець! Тільки під справжнім іменем це напиши тут.

Якщо саме в файлі pdf, то давно видалив, воно там нікому не потрібне. Ніколи мене ще не запитали, чому резюме без фото.

А от на різних фріланс платформах чомусь вважається, що профіль без фото «неповний». На одній з таких платформ навіть фото мало бути визначеної якості.

Якщо добре виглядаєш, то фото зайвим не буде, а якщо маєш вигляд як ядерна війна — краще без (актуально для молодих спеціалістів)
А старперам можна і без фото — у них скілів багатсько)

СV Templates у Canva мають місце для фото.
Отже це ок 🤔😎
Невже ІТвці соромляться власного обличчя?

Мені здається що це залежить від вакансії. Якщо треба тільки код писати — то краще аби на рішення не впливали ні вік, не зовнішність ні стать. Окреме питання — як при цьому підтвердити особу? Але це питання можна відокремити: особою людини має займатися служба безпеки компанії, а відділ кадрів мають турбувати суто професійні здібності.
Зрозуміло що якщо потрібна жива комунікація із замовником чи презентації — треба буде дивитись як людина вміє себе подати.

залежить від прийнятих правил в індустрії/локації

Звісно, якщо фото з мікрофоном на фоні слайдів конференції то це збільшує шанси на працевлаштування

Звичайно, інфоциган — цінний кадр для компанії.

А якщо не інфоциган, а стендапер?)

Підписатись на коментарі