Чи варто розраховувати на збільшення кількості розробниць?
Так історично склалося, що жінки в ІТ переважно нетехнічні фахівчині — ейчар, маркетинг, фінанси, право тощо. З технічних варіацій більше бізнес-аналітикині та тестувальниці ніж розробниці.
Але враховуючи мобілізацію ти ризики саме для чоловіків, чи стане це підгрунтям для «фемінізації» саме розробницької діяльності, як гадаєте?
Найкращі коментарі пропустити