Яку країну порадите для магістратури в Європі?

Всім привіт. Я завершив в Україні 6 років тому спеціаліста — програмна інженерія. Був мобілізований, але через поранення списали. Тому — ні, я хочу вступити за кордон не через те, щоб відмазатися від війни... Просто зрозумів, сидячи в окопі, що хочу освіту ІТ закордоном. Порадьте хороший вуз, де або магістратура, або аспірантура на хорошому рівні.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я би почав вибір з мовно-культурного регіону:
1. Французька
2. Німецька
3. Англійська
4. Іспанська, Португальська, Італійська
5. Скандинавські
6. Слов’янські

Тоді тільки Ірландія або Британія.

Нідерланди, Польща — є універи з англомовними програмами

є універи з англомовними програмами

вони якраз зазвичай платні

А в Ирландии или Британии бывают бесплатные? Ну если только не учитывать гранты..

може є якісь гранти для військових чи заощадження, на щось людина ж розраховує, хоч і безплатно десь, треба жити, їсти їжу, усе таке

Безкоштовно нехай йде у львівську політехніку)

Спробую все ж порадити ВУЗ в Україні, раджу розглянути auk.edu.ua
Дочірній університет від Arizona State University.

Дуже крута і АКТУАЛЬНА навчальна програма, викладачі практикуючі визнані спеціалісти, все навчання англійською мовою, по завершенню є можливість(за додаткову плату звісно ж) отримати справжній американський диплом далеко не найгіршого ВУЗу або навіть поїхати в США по навчальній візі для завершення навчання.
Є можливість вчитися повністю ремоут.
Кампус в Києві в будівлі колишнього річкового вокзалу.
Але навчання відносно дороге по українським міркам.

Краще питайте на Reddit. r/cscareerquestionsEU для початку

Франція/Норвегія безкоштовна і є стипендії, в Німеччині деякі університети безкоштовні. В Швейцарії, знаю, дешева освіта але саме життя дороге

Франція безкоштовна тільки для громадян ЄС. (

В Німеччині всі універи безкоштовні, але тільки німецькою мовою, важкувато, що місць мало.

Ну так, якщо не з ЄС там якійсь 400 євро скажуть заплатити. 400 євро на рік то не гроші в контексті освіти. www.sorbonne-universite.fr/...​ption-et-couts-des-etudes Ось знайшов 1 из прикладів, все як я і кажу. Тут стільки людей з бідних країн — звідки в усіх гроші? Друг вчиться в Бонні, в Німеччині, англійською(хоча, зазначу, на магістратурі, з бакалавратом, може, важче знайти англомовну программу)

По-перше є CS50

По-друге буде більше впевненості у виборі, якщо ви самостійно відфільтруєте в LinkedIn профілі фахівців, які завершили українські університети, а далі вже ручками переглянете профілі та знайдете фахівців, які зараз здобувають додаткову освіту у Європі

Якщо будете писати напряму то буде результативніше

В мене є 3 фаворита: Нідерланди, Німечина та Шотландія. Але я зсертаюся до людей які вже навчалися в Європі і знають аідводні камені

в Нідерландах зарах (останні кілька років) житлова криза і студетни страждають найбільше. Якщо є гроші щоб платити ринкову вартість оренди, то не проблема.

Звертатись то ефективно коли хочете підтвердити свій вибір

Якщо потрібно знайти вибір то треба досліджувати самостійно, публікувати результати, знаходити фахівців з потрібним досвідом та залучати до обговорення

Ок Единбурський Університет. В топ 10 технічних вузів. Але я не маю знайомих які там навчаються щоб сказали чи лійсно там норм навчатися...

Клімат там як на мене мало придатний для не депресивного існування... вуз потрібно обирати виходячи з мети навчання і спілкуватись з керівниками кафедри щоб розуміти чи співпадаєте по інтересам. Хороший вуз то той якщо при бажаній кафедрі є лаба.

Підписатись на коментарі