GitHub запускає автофіксер коду. Анонсують, що він зможе усувати більшість вразливостей

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Від сьогодні всі користувачі GitHub Advanced Security (GHAS) можуть випробувати функцію автоматичного виправлення коду. Як повідомили на офіційному сайті, технологія працює на основі GitHub Copilot та CodeQL, охоплює понад 90% типів оповіщень на мовах JavaScript, Typescript, Java та Python, а також надає пропозиції щодо редагування коду.

GitHub обіцяє, що нова система зможе усувати понад дві третини вразливостей, які вона знаходить — часто без необхідності для розробників самостійно редагувати код.

Як вам така новина? Якщо вже встигли випробувати автофіксер від GitHub — діліться враженнями й думками в коментарях.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

досвід коли я декілька разів звертався до безкоштовного ChatGPT за порадою, показав що АІ занадто тупий щоб зробити щось путнє.
Написати якийсь невеличкий сніпет коду який буде байдуже яким аби працював? — ок.
Інакше лажа.
Він щось там пише а воно не працює. Чому і як зробити щоб воно заправцювало — він не знає(знає але це також не працює).
Багато що залежить в розробці від зовнішніх умов(сервери, версії бібліотек і тд.), документації до всього цього часто просто нема а без неї АІ безсилий.
Тулити escape де треба і не треба?
-це можна
Але що це дасть в результаті?
-більш заплутаний код і більше нічого, тому що хай зганяє на той бік реквеста, на сервер, і гляне як там обробляється запит і чи потрібен там той ескейп. Що, слабо?)

AI тупий якщо ви надто розумний :) Я от нещодавно для пет-проекту на бекенді (я чистий фронтендер) хотів додати тракінг інвестицій, і взагалі дупля не давав як це організувати щоб потім жопу не мучити. Знайшов навіть опенсорс проект де ± це все є, але все одно не до кінця зрозумів логіку, бо просто-напросто не знав багато термінів. Скормив кучу коду чату gpt 4, і сидів з ним години 4 кожен незрозумілий аспект «обговорював». В результаті зрозумів логіку на 100%. Але так, попросити «написати» цю логіку з нуля — щось занадто фантастичне :)

Підписатись на коментарі