«Більше не потрібно шукати по шухлядах атестати». Освітні документи відтепер в «Дії»

Привіт, спільното!
Михайло Федоров повідомив, що освітні документи відтепер доступні в застосунку «Дія».

«Так, це означає, що більше не потрібно шукати по шухлядах атестати й просити маму допомогти знайти диплом. І не треба хвилюватись, якщо виїхали за кордон і забули вдома диплом, бо всі освітні документи вже під рукою — в Дії», — повідомляє очільник Мінцифри.

Для того, щоб документи зʼявилися в «Дії», потрібно лише оновити застосунок. Документи підтягнуться тільки за умови, що вони є в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Тож ми вирішили запитати: а у вас диплом з відзнакою? Чи допомогло це якось в житті? Чи будете користуватись електронним варіантом?

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
що вони є в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

дипломи з якого року туди потрапляють?

а у вас диплом з відзнакою? Чи допомогло це якось в житті? Чи будете користуватись електронним варіантом?

Так
Так
Ні

Тож ми вирішили запитати: а у вас диплом з відзнакою?
Чи допомогло це якось в житті?
Чи будете користуватись електронним варіантом?

Да
Да
Уже помогло, зачем еще?

Здається дія не подобається тільки клеркам чия робота видавати довідки, але тільки після того як людині збере ще 20 довідок в таких самих клерків або не витримає та заплатить хабаря..

Моїх атестатів немає ,що робити?

В мене теж не з’явились.

Моїх атестатів немає,що робити?

Піти до школи, завершити навчання до 9 класу і буде тобі атестат)

а у вас диплом з відзнакою? Чи допомогло це якось в житті? Чи будете користуватись електронним варіантом?

— Ні
— Так, технічна вища освіта допомогла свого часу отримати роботу в банку, потів в одній з величезних компаній світу і в ній керувати величезним проектом.
— Напевно так, якщо піду у магістратуру )))

атестат є, дипломів(КПІ) немає, хоча у дружини все підтягнулось (але в неї інший бурситет був)

Нострифицированный диплом не подтянулся в Дии

«Більше не потрібно шукати по шухлядах атестати»

Та ви шо? А якщо потрібно — несете відповідальність за оце чергове жовтушне «ля-ля»?

Та ви шо?

Так все ж вірно у цитаті.
Атестати шукати не потрібно.
Їх взагалі де і коли потрібно було?
1 раз при вступі до ВНЗ, і все

Тільки незручно ксерокопію з телефонного екрану робити. А так то зручно.

На практиці роздруковують PDF, який там же в Дії формується. Напр. я так дозвіл на зброю продовжував. Ніяких ксерокопій, все вислав на емейл офіцеру, він роздрукував і поклав в папочку.

Та я жартую. Але хоч і дію прирівняли до паперових документів банки довго ще вимагали паспорт «внатуре», як там зараз ситуація виправилась чи ні не знаю. І ксерокопії до сих пір роблять всюди.

В банках не роблять і банки не просять, уже декілька років як.

Значит, «Ощад», «Приват» и «Аваль» — это не банки, так и запишем.

банки не просять, уже декілька років як.

При відкритті рахунку у офісі банку попросять.
А так, коли рахунок у аппці банку відкриваєш, то звісно, що ні

Кнопковий телефон вирішує більшість сучасних проблем турботливої цифровізації.
Але треба враховувати, що по мобільній мережі вас також можуть, якщо буде така потреба, відстежити в будь-якій точці.

А щодо смартфону завжди можна пошукати якісь релігійні переконання або фінансові обмеження.
Здається до повномасштабної фази війни планувалася державна програма безкоштовного забезпечення бабусь смартфонами. Держава хотіла турбуватися, тобто знати, чим там займаються бабусі у віці після 70+ років.

не сміши. це не шпигунство, це піар. наша держава насправді нічого ні про кого знати не хоче. ))

Да
Нет
Нет

Все ще чекаю коли той диплом знадобиться, поки що 12 років — політ норм, толком не питали.
Я-то звісно вказую в резюме/сайтах вакансій що він є, але наче ні разу не показував.

Після 4 років праці в українсько-американській компанії, на івенті демсокири зустрів вже звільненого директора української сторони компанії, і він сказав що для нього мала значення освіта кандидатів.

Коли я подавався на Блакитну карту то був потрібен, і саме щоб освіта була профільна. В Україні так, всіх пофіг.

А хтось подавався на блакитну карту в Польші?

Навіщо вона треба?
Щоб прив’язати себе до якогось Люксофту?

але блукард не привʼязана до якогось люксофту

If both your passport and your work contract are valid for at least 2 years, your EU Blue Card is also valid for 2 years. You are bound to your employer during this two-year period.

можна міняти роботодавця, як і на звичайній карті побуту. блюкард навіть трохи більше волі дає в цьому сенсі.

Ще диплом про вищу освіту це +8 років до стажу роботи.
Це впливає на відпустку (+6 днів якщо є 10 років) і пенсійний стаж.

Я про Польщу

На пенсійний не впливає. Тільки на відпустку, інфа від профільних юристів.

Треба розглядати кожен конкретний випадок, вони різні, залежить від років навчання, коли саме це відбувалось, що це за ВНЗ був і т.д.

Моє навчання, наприклад, зараховується, хоч на пенсію я не покладаюсь і не розраховую взагалі.

В Мінюсті пояснили, чи зобов’язані органи Пенсійного фонду зараховувати для призначення пенсії період проходження навчання

Так, відповідно до пункту «д» частини третьої статті 56 Закону «Про пенсійне забезпечення» до стажу роботи зараховується навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.

Важливо!

Час навчання у зазначених закладах після 1-го січня 2004 року (якщо особа не працювала) не зараховується до страхового стажу, оскільки студенти не підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню.

biz.ligazakon.net/...​utsya-do-trudovogo-stazhu
zakon.rada.gov.ua/laws/show/1788-12#Text

Треба розглядати кожен конкретний випадок, вони різні, залежить від років навчання, коли саме це відбувалось, що це за ВНЗ був і т.д.

Але то все одно проходить через пенсійний та треба спочатку зарахувати все в Україні (якщо того не було зроблено) та взяти довідку / витяг також там, якщо це для нарахувань у Польщі.

Моє навчання, наприклад, зараховується

Очне до 2004 зараховується.
Після — здається ні.
Заочне — ні.
Якось так.
Мова про Україну

На пенсійний не впливає. Тільки на відпустку, інфа від профільних юристів.

Я про Польщу писав. Там зараховується

Да
Нет
Нет

Без Діяшки ти какашка...
А взагалі скоро постане таке соціально-філосовське питання по уникненню цифрової дискридитації (добре добре, зараз інші кордонно-бусикові проблеми, але ж колись це закінчиться)
Зараз без дії то обійтись можна. А ось нова медична система із Helsi каже що для отримання медичних послуг ти просто забов’язаний мати телефон що здатен прийняти SMS повідомлення.

Helsi не є обов’язковою, це приватна система, не державна. В інших областях інші системи, наприклад

це приватна система, не державна.

Та вааще нема єдиної.
Наплодили їх, хрін розбереш яку юзати

ти просто забов’язаний мати телефон що здатен прийняти SMS повідомлення

Се майбутнє 🤣

Невеличка ремарка: потрібний будь-який девайс, здатний приймати смс. А це не обов’язково має бути телефон

Это хорошие новости. Не могу сейчас поехать в Харьков забрать новый диплом, а так он есть в Дие если понадобится.

без воєнніка нє дєйствітєлєн, але скоро буде в Дії і він і це буде супер новосць, а заодно електронна павістка явіццо нєвозбранно,так що радуйтесь шурікі

Цікавий порядок відображення.
Тобто димплом 2008 року покажемо першим, а інші дипломи — після нього, хоча вони свіжіші.
Користуватись електронним варійантом точно не буду.

Там можна поміняти порядок відображення

Можна. Але логічніше ж показувати спершу останні документи?
Тут має бути Падма.jpg

бачу в Дії тільки рекламу Дії, з дипломами,
власних дипломів там — не бачу,
тобто — все очікувано

в мене теж так було вчора. Перевірив — версія апки стоїть остання. Закрив, через деякий час зайшов знову — нема. Після обіду ще раз зайшов — з’явилися дипломи бакалавра і магістра, а от шкільного атестату нема до сих пір. Однокласник (одночасно школу закінчували) каже, що в нього атестат про повну загальну середню освіту є. Отаке.

Як людина яка щойно витратила тиждень часу на «оформлення двох дітей» — Міша йди в ср..ку і приведи до ладу то що є, бо «наразі недоступна» це зовсім не те що я очікував в цього подєлія ...

А коли там з’явиться автоматично зроблене якимось ШІ резюме мого життя?

чому у деякої публіки бомбить від диплома в дії? Це ті, хто придбав фальшивий диплом? Я особисто свій не ходив забирати в університеті після захисту, але тепер і не потрібно.

чому у деякої публіки бомбить від диплома в дії?

Бо це їх бабки, які були витрачені на ПР акцію, від якої користь лише Федорову і тд?

Можете описати юзкейси для «диплома в дії»? Якщо влаштуватись в держконтору, то їм треба буде робити ксерокопію (і додатку теж іноді), які будуть додані до вашої справи.

Таам є опція аплоад.
Незрозуміло чи новий документ чи краз фоto копію

Таам є опція аплоад.

Ну ок. Все одно не ясно який «бізнес сценарій» це закриває

Если бы всё было так хорошо...
Оно аплоадит не оригинальный док, а чисто выписку из дии мол «у меня есть диплом»

юзкейс: в перший день роботи на бодішопі просили заповнити свій профіль де також потрібно було завантажувати свій диплом

заповнити свій профіль де також потрібно було завантажувати свій диплом

1) Обов’язково завантажити чи було поле куди можна було завантажити?
2) Як це можна зробити «з дії»? У мене там лише скопіювати номер є

У Дії є можливість завантажити pdf диплому

Там чисто краткая выписка из дии при загрузке... Нет там деталей никаких вообще

Мене більше цікавить (але не настільки, щоб той файл переносити на ноут) чи вона якось підписана? Чи я можу різко стати кандидатом наук (сам «дизайн» легко скопіювати)?

Електронні повістки вже зовсім скоро...

Коли влаштовувався на першу роботу ще по трудовій ксерили щоб до справи прикласти. Там по інструкції вища освіта потрібна була. А так навіть про неї не запитували на співбесіді, запитав начальника щоб сталося якщо б у мене не було диплому. Відповів що якщо б не було то прийшлось би мені купляти тітці Наташі із відділу кадрів величезну шоколадку щоб виправила посадову інструкцію.
Так що ціна диплома — шоколадка. Але деякий важливий фундамент відклався у голові, хоча зараз розумію що можна було б це вивчити самому більш ефективно.
Ну ще бухати навчили

А ви на кого влаштовувались?

Раджу шукати собі пару у більш тематичних комьюніті

У мене медична освіта ... Не працюю взагалі офіційно , за освітою фармацевт . Будуть проблеми з виїздом?

мабуть ви топіком промахнулись

все працює норм,
прикольно.

військовий квиток/посвідчення офіцера і УБД планують додати?
це було б зручно,

посвідчення ухилянта буде

Хрінова ксива. Кажуть за її наявності буде приходити у тичі менше продуктових карток

ага, ще у мене зник паспорт закордонний і фотка на всіх документах.
додати не можливо :(
зато атестат зі школи, який мені за 20 років знадобився 1 разів ще на початку, коли в універ вступав, підтягнувся — чудова робота!

Як зник, так і з’явився. Чого ото нити з кожного приводу?

А нашо ці галімі дешеві понти «не треба носити документи в кишені», коли в відповідальний момент дія тебе просто підставить і відморозиться?
Яка мені різниця що воно колись там з’явиться, якщо воно мені було потрібне саме зараз і його в цей момент не було!!!

Напішіть великими літерами у всіх можливих місцях, що «УВАГА!!! ВАШІ ДОКУМЕНТИ МОЖУТЬ ЗНИКАТИ В БУДЬ ЯКИЙ МОМЕНТ!!! ЗАВЖДИ НОСІТЬ ІЗ СОБОЮ ПВПЕРОВУ КОПІЮ ДОКУМЕНТІВ!!!»

То таки краще носити документи в кишені ніж оце відморожене...реєстри глючать у вас? -ну то приведіть їх до ладу!
«То не наші реєстри»?
— слухайте, ну вони уж точно не мої, і уж міністри між собою якось можуть домовитися.

А «досить уже нити» це відмазка тих хто звик робити лайно-якість і не нести за це відповідальності.

НОСІТЬ ІЗ СОБОЮ ПВПЕРОВУ КОПІЮ ДОКУМЕНТІВ!!!

Скани у телефоні + на файлообміннику.
ХЗ чи проканає, але не завадить.

Ний далі, я дозволяю. Ти скільки податків сплатив, щоби щось вимагати?

Плачу їх чесно. Сплатив уже чимало.
А скільки треба сплатити щоб почати вимагати від брехунів перестати брехати?

Уже не одну тисячу доларів сплатив, точніше — то уже приватні дані.

Це все настільки мізерні суми, що просто смішно. Ти дійсно вважаєш, що до твоєї дуже експертної думки варто дослухатися? Створи нову Нову Пошту, Монобанк чи Аякс тощо, та навіть нео-доу — тоді приходь до влади з вимогами. Поки ти можеш вносити пропозиції, не більше.

Причому тут вимоги?
Я не вимагав у влади створити дію!
Влада само щось придумала, створили лайно-продукт і тепер препідносить це як цукерку. І те що хтось там скількись сплатив податків не дає їм право дурити людей. Якраз тим хто створив монобанк та інше їм пофіг бо вони пересуваються на кортежі з охоронцями і мають купу адвокатів які опікуються їх документами.
А за мізерність цих сум розкажи людям які заробляють по 15к на місяць, і яких і підводить ця лайно-дія!

яких і підводить ця лайно-дія!

Про те, що Дія підвела, верещиш тільки ти, тож не покликайся на людей з меншим доходом.
Не хочеш користуватися — не користуйся, тебе ніхто не примушує

Що дія підвела верещать скрізь.
Не айтішники не сидять на доу.
Схоже що ти просто коханець федоріва та і все.

Що дія підвела

Та то дурниця.
У країні війна, а хтось покладає надію на смартфон, і не має звичайних документів при собі.
Це ж ССЗБуратіно 😎

Не війна а військовий стан — велика різниця. ;)
Який жеж дурень під час «війни» розробляє це лайно ще й агітує всіх на нього покладатись і не носити з собою документів, а саме це пишуть господарі дії у своїх заголовках.
Виходить що той хто повірить керівним органам України той дурень?
-Так, вірно, це саме так і виходить, і ви так само це стверджуєте у своєму пості.

ПС: я якраз маю при собі документи, а у нас держава брехунів, не знаю у кого там війна і за що, ідіть самі захищайте оце брехло що при владі.

а, зрозуміло.

Не забудь ще прапор КНДР повісити

Ну ми ж не винуваті, що фагготи не об’явили...

Який жеж дурень під час «війни» розробляє це лайно ще й агітує всіх на нього

Цілком згоден.
Потрібно зброю виготовляти.
І всі ми поуинні це робити.
Нюанс у тому, що ми і не хочемо аж дуже, і вони теж...

Виходить що той хто повірить керівним органам України той дурень?

Однозначно дурень той, хто сам не думає.
Always has been 😎

не знаю у кого там війна і за що, ідіть самі захищайте оце брехло що при владі.

Ну а я про що...
Ніхто не хоче, всім пофіг...

Бляха, я думав тільки у мене зникло це. Теж всих докукменті немає і фоток на правах немає

в мене зато зʼявилось лишнє пенсійне посвідчення якоїсь жіночки 50-го року народження, а на фото якась модель. От і думаю, це якийсь шаблон чи що

а на фото якась модель

Це ж sample

Дипломи є але паспорти зникли, а атестат не зʼявився взагалі

атестат/дипломи всі з’явлись від 2009 року документи

Диплом 2014 року, в дії немає.

«Більше не потрібно шукати по шухлядах атестати». Освітні документи відтепер в «Дії»

ага, будеш на нього розраховувати а документ візьме і зникне.
як у мене свідоцтво про народження дитини — в понеділок ще було а в середу нема, і все, і капець тобі, і за кордон(на приклад) не випустять.
Лайно собаче а не додаток.
У підтримці сказали що це мабуть один з реєстрів заглючив.
ЙОКЛМН!!! То коли він розглючив перевірте це і поверніть документ туди де він був — до мене в додаток в телефоні!!! Ну вони ж глючать дуже часто і у всіх людей через це проблеми, і господар застосунку про це добре знає.
ЛАЖА!!!

Якщо Дія буде тримати у себе доки людини, то умовний злам Дії призведе до витоку всієї приватної інформації одночасно. Тобто або відсутність єдиної failure point, або відсутність гарантованого відображення документів.

Вона ж тримає у себе відомості про те ЯКІ документи і в якому порядку відображати?
-тримає!
Так от їм нічого не заважає, після глюку реєстру, підтягнути документ знову!
А не «додайте будь ласка ще раз».
То хай додасться автоматично та і все!
Які з цим проблеми?

Документ не знайдено.
Там просто нема дипломів до певного року.
Отже «фігня то все»

Мій старше.
У реєстрі нема.. Взагалі-то ІМХО то фігня, бо внести ВСІ дипломи до реєстрів, а потім у Дію то вбудовувати — найлогічніший шлях.
Али ми йдемо іншим 🤣

бо внести ВСІ дипломи до реєстрів, а потім у Дію то вбудовувати — найлогічніший шлях.

Ну так можна і вічність чекати — бо якщо діплом Вадима десь загубився (райвно згоріло), то все — нікому не показуємо, виходить :)
У мене з’явилися всі 4, починаючи від атестату за 9 клас з 2000 року і до диплому 2008. Але не одразу, а десь увечері.

Ну так можна і вічність чекати

Не, просто треба робити не на «і так сайдет»

райвно згоріло

Райвно? 🤣🤣🤣
Тут сцена з фільму Банди Нью-Йорка

Не, просто треба робити не на «і так сайдет»

Не розумію тебе. Хто повинен був оцифровувати дипломи — «діячі» персонально? :)

Тут сцена з фільму Банди Нью-Йорка

У часи мого навчання це було slovnyk.ua/index.php?swrd=райвно
Що там по бандах?

Хто повинен був оцифровувати дипломи — «діячі» персонально? :)

Ну зараз йде процес оцифровування трудових книжок.
Робить це ПФУ, але скани вантажать кадровики підприємств.
Отже можна і дипломи оцифрувати, було б бажання та залізна рука 🤣

У часи мого навчання це було slovnyk.ua/index.php?swrd=райвно

Не не, Граммар Наці тут не приймає участі.

Що там по бандах?

Мем: «Що ти таке несеш?»
Райвно то ж школа, а ми про дипломи університетські, не?

Райвно то ж школа, а ми про дипломи університетські, не?

Чому саме? Я ж вище написав:

починаючи від атестату за 9 клас з 2000 року

Саме так, тобто — оцифровувати повинні працівники шкіл/внз. Тому пред’ява до Дії тут трохи не за адресою.

Чому саме? Я ж вище написав:

Тому, що я лише про диплом ВУЗу кажу весь час.
Шкільний аттестат ІМХО взагалі ніде не потрібен.

оцифровувати повинні працівники шкіл/внз.

Та як так?
Я ж чітко написав

ПФУ оцифровує.
Кадровик лише скан-копію подає

Більше того
1. Трудову, скан, може кожен сам подати онлайн.
2. Диплом про вищу освіту теж.
Диплом про вищу освіту, якщо ви закінчили навчання до 2005, ще й у загальний стаж включається (є Закон про це, який саме — не пам’ятаю), і у ПФУ оцифровують дипломи також...

Отже все давно реалізовано...
Лише як все у нас : "Права рука вже зробила, а Діджіталізатор ще не в курсі, і будує щось своє...

пред’ява до Дії тут трохи не за адресою.

То не до Дії, вона ж не винна,
то до загальної реалізації цифровізації всього.

Мій старше.
У реєстрі нема..

Як ви знаєте, що немає?
У знайомого 1997 року підтягнувся. В твитері люди з 2014 жалілись, що не підтягнулись.
Підозрюю, що там «евеншуал консістенсі», яка не привязана до року.

Як ви знаєте, що немає?

Я тут шукав.
Нема 😎
info.edbo.gov.ua/edu-documents

У знайомого 1997 року підтягнувся.

Ну от а мій ніт.
Так я не скаржусь.
Просто думки вголос.
Ті доки у Дії для мене : «є = Ок, нема = ОК»
Тобто пофіг, бо де їх потрібно було, там потрібно скан або ксерокопію.

Шлях зовсім інший — різні реєстри інтегруються через Трембіту.

Але чомусь зник техпаспорт, а зараз ще й ід картка )

Аналогічно зник техпаспорт, але дипломів/атестатів так і не з’явилося 😂
P.S оновив додаток, з’явилися дипломи і атестати, але техпаспорт так назад і не повернувся

після логаута все повернулось

А що як після камінгауту.... 🤣

Після логауту дипломи зʼявилися але всі інші доки зникли 🤷‍♂️

Може, ваше авто вже задонатили в ЗСУ?

А у когось досі не з’явились і немає оновлення додатку

Та й фіг з ним. Нашо воно треба? Мені здається після інституту копію диплому просив тільки військомат.

Атестат 2009 та диплом 2014 не підтягнулися

Диплом «книжечка», нема у Дії і навряд чи буде 🤔😁
Допомогло?
Не дуже

В цивілізованих країнах посадові особи після факапів йдуть у відставку.
У нас через відсутність інституту репутації воно вилазить на сцену і продовжує про «мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі».

Ну не знаю, це тільки на Доу у Федорова така репутація. За межами нашої бульбашки наряду з Кулебою його вважають найефективнішим міністром згідно опитуванням.

На доу прийнято ненавидіти Дію та Дію.Сіті

Так він і є найефективніший. Проблема здається у тому, що в нас якщо людина хоч щочь вміє, то тепер вона буде робити все, навіть те що не вміє зовсім. Дефіцит кваліфікованих кадрів це давня проблема України.

На мою думку, в Україні, як мінімум 32 роки, були переважно саботаж та імітація в плані кадрової політики в державних інституціях, а зовсім не дефіцит кадрів.

Якщо на вас нема якісного компромату, ви ніде незашкварений, якщо у вас немає дружини з «правильним» родоводом, якщо у вас є совість та честь — то у вас було мінімум шансів на керівні посади в державі.

а зовсім не дефіцит кадрів.

1. Дефіцит кадрів, це про те , що комусь потрібно певну роботу робити, але платня держслужбовця м’яко кажучи ніяка 😔
Відповідно і нема бажаючих...

мінімум шансів на керівні посади в державі.

Керівники лише «керують», а роботу люди з пункту 1 роблять...

Федорів дуже ефективно... пиляє бюджетні кошти. В цьому він дійсно найефективніший. Тільки Колі Каклеті програє.

About
«Порохобот з 2016 року. Думаю.»
Дякую що зекономили час на обговорення.

Було би дивно, щоб там були якісь «некатлєти» та «несєошніки».
Там відповідні вимоги до кандидатів на посади, умовно: чим вищий рівень «катлєтності», тим потенційно вища посада та ширші можливості «телемарафонічності» .

А нічого дивного. Молодий, пика цеглини не просить, у «яйцях по 17» поки що не помічений, розповідає впевнено та складно. Ефективний міністр, питань нема.

За межами нашої бульбашки наряду з Кулебою його вважають найефективнішим міністром згідно опитуванням.

ти просто не в курсі як «за межами вашої бульбашки» люди ака «мудрий нарід» реєструють свої планшети та айфони ))

Одне питання: НАХІБА?

Там же ж написано

Так, це означає, що більше не потрібно шукати по шухлядах атестати й просити маму допомогти знайти диплом. І не треба хвилюватись, якщо виїхали за кордон і забули вдома диплом, бо всі освітні документи вже під рукою — в Дії
І не треба хвилюватись, якщо виїхали за кордон і забули вдома диплом

Треба Федорову орден від Євросоюза «за покращення демографічного стану ЄС та насичення економіки кваліфікованими працівниками»

щоб люди не повертались за дипломом..

Ну треба було добавити що в кадровиків тули буде доступ

золота медаль — не пригодилась
диплом — не пригодився

Але ні про що не шкодую!

золота медаль — не пригодилась

Ех зумери. От в мій час він давав можливість поступати в виші окремим конкурсом.

Тільки 1й екзамен.
Якщо на 5, то поступив.
Якщо нижче оцінка, то на рівні з «безмедальними».
Так було?
В мене так....

Тільки 1й екзамен.
Якщо на 5, то поступив.
Якщо нижче оцінка, то на рівні з «безмедальними».

Наче ні. В кожному виші по своєму, в КПІ 4 простих задачки, але там був не великий конкурс. В КНУ наче такий самий як і для всіх, просто +1 спроба. Якщо в виш подалось медалістів менше ніж місць, то чисто формальна співбесіда.

В мене було

Співбесіда по медалі.
Винладач з кафедри каже туди не йди , заріжуть
Іди пиши нанатомісць заяву що ьи ходив на курси підготовчі і вс здав там вже.
Тоді співбесіду зарахують...

Не спитав би, копав би зараз щось
Або червяки їли

Було таке.
Але дійсно, залежало від поточного конкурсу в кожному конкретному ВНЗ.
Прівелей вступу автоматом після успішної здачі 1 екзамену, наприклад, математики, давала золота або срібна медаль школи.
Плюс треба було здати фізо на залік в деяких місцях, а також спеціальні психологічні тести, це було схоже на груповий детектор брехні у письмовому вигляді. )

У 2006 році з золотою медаллю поступав через співбесіду з одного предмета, а не через екзамени

Так
А ще хто ходив на пудготовчі курси, то ще й долаткова спроба вступного нкзамену

Підписатись на коментарі