Чого цікавого можна чекати від Google I/O 2024?

Минулого року Google порадувала нас багатьма цікавими новинами. Компанія продемонструвала, як штучний інтелект може спростити безліч рутинних офісних завдань, розкрила нові можливості у сфрі редагування фотографій та несподівано зайшла на територію музичної продукції.

Що ж очікувати в цьому році? Дуже висока вірогідність, що конференція буде присвячена використанню штучного інтелекту в нових та оновлених продуктах від Google 🙂.

Чи зайде Google на стандартну для себе територію освіти? Чи отримають їх сертифікати міжнародне визнання? Нові продукти, здається, так і кличуть до революції в цій сфері!

А щодо медицини? Сфера зараз потребує новацій більше ніж раніше!

Google співпрацює з індійською клінікою Apollo Radiology International, можливо ми почуємо більше про результат їх колаборацій?

Деякі джерела вказують на можливість випуску нового покоління Google Glass. Чи будуть ці окуляри приносити користь у цій сфері?

А щодо спорту? Можливо, ми побачимо нову версію Google Watch. Цікаво, чи додадуть вони ще більше комфорту під час занять спортом?

Не можна не згадати і про ментальне здоров’я. Наприклад, Google Dashboard — корисний інструмент для самоаналізу витраченого часу. Було б чудово побачити сьогодні продукт, присвячений цій темі!

Безумовно, будуть новинки і в інших сферах.
А чого від конференції очікуєте особисто ви?

👍ПодобаєтьсяСподобалось17
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дива не сталось Україна залишилась аутсайдером і не попала до 170 країн де gemini доступний, наприклад в android studio

Я думаю буде AI everywhere. Gemini вже видає дуже круті результати, і у гугла є ресурси його і на годинник засунути, і в кожен сервіс.

Підписатись на коментарі