Питання з приводу ChatGPT

Добрий день! В мене виникло питання з приводу роботи Chat gpt. Я не працюю в айті, тож одразу прошу вибачити, якщо питання здається простим.)

Я написав оповідання. Після цього дав почитати другу. А він завантажив його в Chat GPT для того щоб отримати рецензію і вирішити читати чи ні. (Наскільки я зрозумів). Це було восени минулого року. Не знаю, яка в нього версія цього бота була.

Питання: чи запам‘ятовує цей чат-бот текст, який в нього додав користувач, як у моєму випадку?

Якщо так, то чат-бот може в майбутньому використовувати частини мого оповідання при спілкуванні з іншими людьми? Або просто назви чи уривки? Дякую за відповіді!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Якщо так, то чат-бот може в майбутньому використовувати частини мого оповідання при спілкуванні з іншими людьми? Або просто назви чи уривки?

Це найменше що вас повинно хвилювати.

Спробуйте запитати у СhatGPT, чи він знає щось про ваше оповідання, наприклад по назві чи головним героям.

про існування Гамлету подеревянського знає, але текст:

Гамлет: Бути чи не бути – ось у чім питання.
Клавдій: Гамлете, ти ж заєбав вже з цим питанням.
Полоній: Ваше Високість, заспокойтесь, все буде добре. Він просто трішки того...
Гертруда: Сину мій, годі вже, залиш це питання.
Гамлет: Але як же бути, якщо не бути?
не зовсім не тей

Точно не відомо чи використовує і чи записує.
Але ви маєте діяти так ніби записує.

І ще на рахунок оповідань. Як «письменник письменнику» :) можу сказати, що вам треба буде дуже постаратися, щоб ваше оповідання в принципі хтось хотів читати. Тому не намагайтеся його сховати. Публікуйте де тільки можна. А вже десь 50-те оповідання будете ховати, якщо перші 49 прочитає хоча б 10 тис людей

Читайте дисклеймер коли починаєте користуватися ґпт, там все написано. Якщо коротко, то все що ви завантажуєте в цей чат, може і потенційно буде використано компанією-власником в її цілях. Потенційно — бо цінність вашого тексту може бути для компанії достатньо низькою аби просто записати в лог без подальшого використання.

достатньо низькою аби просто записати в лог без подальшого використання

от цікаво...як визначити цю цінність. так теоретично можна нагодувати ллм конкурентів лютим лайном в промислових масштабах. хм...звучить як ідея стартапу))

от цікаво...як визначити цю цінність

як ти визначаєш цінність інформації на своїх носіях пам’яті? 🤔

Автоматизовано? Ніяк. Ви ж не думаєте, що у OpenAI цим люди займаються.

Питання: чи запам‘ятовує цей чат-бот текст, який в нього додав користувач, як у моєму випадку?

Так

Якщо так, то чат-бот може в майбутньому використовувати частини мого оповідання при спілкуванні з іншими людьми?

OpenAI, каже що ні, але як ви це перевірите?

Підписатись на коментарі